Джерело
Стояк Кукоби | Так вже повелося, що часом медійники дуже люблять використовувати «сло...
5 580 Охват/переглядів
2025-12-17 16:14
Повідомлення №2156
🟢Так вже повелося, що часом медійники дуже люблять використовувати «словесну еквілєбрістіку» заплутуючи й так малообізнаний народ. 🍌На що тільки не натрапиш в полтавських пабліках. Ось одна амбасадорка аґенції, не важно якої, пише про свою мрію — просунути свій грантовий проджект на рівень «локального маркерного та сенсотворчого фестивалю». ☝️«Стояк» прийняв цей виклик писати загадкові, але красиві речі ні про що. Бо не хуже амбасадорки мріємо про грантову підтримку: Тож ловіть ⬇️« У контексті актуальних соціальних фреймворків ми спостерігаємо експоненційне зростання парадигмального зсуву в площині когнітивного дисонансу. Ключовим інсайтом тут є необхідність імплементації дихотомічного підходу до валідації екзистенційних паттернів.Необхідно чітко диференціювати фундаментальний бекграунд суб'єктивної рефлексії від емпіричних даних, які часто є лише репрезентацією інтерактивної синергії метафізичних артефактів. Ми повинні формулювати трансцендентні гіпотези, базуючись не на стандартному перформансі академічної спільноти, а на рівні нетривіальних алюзій кожного індивіда.
Дядько, не минайте, доната насипайте!»