Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Джерело

Стояк Кукоби | Політична педофілія» ☝️Сєй прєкрасний термін придумав депутат міської ...

Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
6 490 Охват/переглядів 2025-12-27 14:10 Повідомлення №2181
«Політична педофілія» ☝️Сєй прєкрасний термін придумав депутат міської ради Сергій Каплін і ним максимально яскраво описується процес в школах міста.😏 От Денис Поліщук роздавав по школах якісь там каліндаріки, подаруночки в пакетах зі своїм прізвищем і тд. Це багатьох вазмутіло. 🟢Прокурор області Євген Гладій повідомив, що закон забороняє проводити такі дії в школах і що це гарантоване адміністравивне правопорушення.☝️Ну й тут якби все очевидно, НО НІХУЯ!🟢Значить виходить Ямщикова 🤩 і щоб вже забити цвях собі в голову пізданула: «скажу як мама. Все те, що з моєю дитиною відбувається, треба запитувати у батьків. Якщо батьки дають дозвіл, то це прийнятно. Якщо батьки не погоджуються, то не прийнятно».🙈Просто піздєц. Хочеться ригати, коли треба реагувати на відвертий далбаєбізм. А не реагувати не можна, бо цих упизднів треба ж хоч якось в рамках тримати. Вони ж без стопів взагалі тут все запорять.☝️Кать, тобі, як розумово обмеженій чітко сказали, що це «заборонено законом», це «ЗАБОРОНЕНО» блять. Що ти мелиш? Які батьки, яка в хуя мама. Та краще вже просто закрий рот чим нести таку дічь.❗️Тут позор вже навіть не скільки в самій події, а в тому як далбайоби у владі на неї реагують. Це куди ужасніє вже ніж сама подія.🟢Ксаті на скріні, депутат Дєніс Поліщук забув перелогінитись, коли з бота писав комєнти журналісту Яну Пруглу. Він потім швидко комент видалив, але скріни не горять😂☝️Дєніс, от скажи чесно, як можна було так провтикать?😂