Джерело
Стояк Кукоби | Мєсть ситхів — «битва за воду»🚱🚱🚱☝️Полтавські космічні водні війни про...
4 690 Охват/переглядів
2025-10-19 15:07
Повідомлення №1989
🟢Мєсть ситхів — «битва за воду»🚱🚱🚱☝️Полтавські космічні водні війни продовжуються.Пока Чінгачкук Когут відлучився з області у відрядження, мєсні ділки рішили трохи підзаробити.🔺Не так давно в Карлівці згорів водонапорний насос. Декілька тижнів карлівчани сиділи без води. Ситхи з водокалу під предводітєльством пітушари Біленького вирішили під цю ситуацію струсити мільйон бабла з карлівських депутатів для запуску цієї окаянної води. Но мєсні депутати там трохи неробочі й цей план пішов по розкішниці🤷☝️Тобіш все пішло не за планом. Ще й месний дон Карлєоне агробарон Міша Кобченко заявив, що сам може рішити питання з водою й дістав свій насос, але водоканал його брати відмовився кажуть сильно здоровий.Для того, щоб спасать ситуацію водоканалу терміново прийшлось викликати з США нардепа Устенка з насосом поменше, щоб врятувати цноту комунального підприємства від здорового насоса Кобченка😂☝️І це все при тому, що сам округ нардепа Касая. Але Костянтин Іванович опитний політик і рішив публічно насосами не мірятись, но атвєтку за вторженіє на свій округ готує. Короче сітуація закрутилась недєцка і наплутана.🟢І поки решетилівський пітушара Біленький з чепушилою Чепурком бавляться з маленьким насосом народного депутата, Карлівка залишається без води.☝️Но в той же час не Карлівкою єдиною, адже ситуація з водою в Полтаві не значно краще. 🔺Пора керівнику обласної адміністрації Чінгачкуку Когуту вже повертатись на рідну землю, бо скоро і Полтаву відключать к хуям й з водою залишиться тільки Решитилівка. І це все на фоні того, що Біленький за 2025 рік понакупляв та наремонтував насосів на водоканалі на 30 лямів.☝️Паралельно Біленький разом з Чепурком натрусили з нафтовиків в свій обласний фонд 10 мільйонів гривень. Але це бабло пітушара на потреби громади давати не хоче, а хоче вимутить його собі на волейбол в Решетилівку й того морить спрагою карлівчан уже два тижні. Бо шо? Бо пітушара!