Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Джерело

Стояк Кукоби | Опача, оце підлетів інсайдік про куму Ямщикових Альонку Гончаренко😍☝️В...

Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
5 800 Охват/переглядів 2025-10-27 15:28 Повідомлення №2025
🟢Опача, оце підлетів інсайдік про куму Ямщикових Альонку Гончаренко😍☝️Вопщім наша любімка Альонка керує проектами, які фінансують мєсні бізнесмени (імпакт-інвестори), зокрема «Аврора» 💅І значить Альонка керує двома такими проектами:⬇️Бізнес ДІЯ та «Містохаб».🍌 І от з містохабом, який розміщується в приміщенні колишньої кондитерської фабрики біля Спаської церкви і почався замєс😨🟢Значить приміщенням цим управляє Владика Федір й він надав це приміщення Альонці та хабу. Надав на умовах, що організація повинна платити за комуналку👁🔴Але Альонка ніхуя за комуналку не платить, ібо нєхуй. Ібо⬇️🍌БМВ сам не заправиться🙂‍↕️🍌заграніцу на морях отдих сам не нарішається🙂‍↕️🍌а сіськи самі не здєлаються 🙂‍↕️🟢Короче кинула Альонка Владику на комуналку. Владика почав звертатись до спонсорів з пертензіями. Але так само Альонка кидає й своїх спонсорів так званих «Імпакт-інвесторів». Ібо в хабі відкрили кафешку і Альонка втірає спонсорам, що доходу типу від кафешки нема 🤷‍♂️🍌Наші джерела кажуть, що дохід насправді є, але як то кажуть БМВ сам не заправиться, а сіськи самі не зробляться😂☝️Головне щоб спонсори не роздуплялись. Раніше таких називали «лохи», а тепер їх називають «імпакт інвестори», або вірніше «імпакт-лохи»😂