Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak

👥 Кількість підписників

8 744
Середній/День:: +11
Середній/Тиждень:: +215
Середній/Місяць:: +548

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 551
Середній/День:: 6,530
Середній/Тиждень:: 6,477
ERR: 74.92%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,300 25-04-04 11:48
🟢Вчора журналістам злили рейтинги місцевих політиків. Ну ви ж розумієте, що зливають те, що комусь потрібно. Плюс такі соціологічні дані самі по собі кажуть мало. Бо інфа важлива в комплексі: динаміка, кандидати, яких не вказали, антирейтинг і тд.☝️От ми подивились на рівень антирейтингу. Що таке антирейтинг? Антирейтинг – це кількість тих людей, які ненавидять конкретних політиків й в житті за них не проголосують. ⬇️ Антирейтинг ⬇️🍌Ямщикова – 42%🍌Мамай – 40%🍌Ямщиков – 18%🍌Матковський – 16%🍌Каплін – 12%🍌Пархоменко – 9%🍌Іващенко – 4%☝️Дивлячись на ці показники можна припустити, що Ямщиковій вже ніхуя не світить. Мамай теж в хуйовій ситуації. Бо коли тебе категорично не приймає майже половина виборців — це дуже тривожний дзвіночок. ▪️І це погано не тільки для виборів, а й для потенційних кримінальних справ, які легше йдуть, якщо підтримуються суспільством😉🟢Ми зупинимось на показниках Капліна, Пархоменка та Іващенка.➡️ Антирейтинг цих кандидатів відносно невеликий. Швидше за все, що саме серед них буде боротьба за другий тур. Тому їм впринципі вже зараз треба валити не Катю, якій і так вжі пізда та не Мамая, якому нікуди вже падати далі, а валити саме найближчих конкурентів.☝️Звісно, ми стабільно не виключаємо фактор «дикої карти» так сказать джокєра в цьому списку.➡️ Але як показує практика, в більшості випадків ісход майже завжди прогнозований.Тому отакі діла
👁 4,700 25-03-16 16:57
☝️Господь располагає — «Стояк» благословляє🟢Сьогодні відзначають своє професійне свято працівники ЖКГ тобіш житлово-комунального господарства.☝️А раз так то «смотрящі» за ЖКГ теж по суті вважаються дотичними до свята🥳🥳🔺Тож ми вітаємо смотрящого за ЖКГ Полтави коріша Ямщикових діпутата Юрку Бражника.🍆 Юр, в цей день ми желаєм тобі надьожних підрядників з жирними откатами, щоб Ямщикові постоянно підтримували, а схематознік Олексій Чепушило, який тобі помагає в дерибані ніколи не обманував і не кидав на довєрії.☝️Бо ти ж в ділах ЖКГ лахабан повний, а чепушило тобі в цих ділах помага.🔴 Пе.Ес. на фото відзнака в центрі міста за те, що Юра типу посадив дерево🤦🔺Сука, раніше такі пам’ятні знаки робили тим хто церкву збудує, чи міст відремонтує, чи пам’ятник поставить. А нині такі як Бражник ставлять собі памятні знаки за дерево блять. Куди котиться цей світ?☝️Але знаючи Юру ми впевнені, що він і тут хуй те дерево копійчане купляв. Десь вимутив, або організатори самі дістали, а його просто написали. Да ж Юр? Ми ж з тобою знаєм, що ти кугутня жлобська ще та, яку ще треба пошукати))🍌Тож всіх працівників ЖГК і смотрящих за цією сферою з празднічком!
👁 4,800 25-03-14 14:04
🟢Гуд дей, падпісота. Наші коріша прислали відео з бази МШЕДу, що по Гончарова, 17 вона ж вона ж вул. Полтавського Полку, 17☝️ Це та частина, яка досі перебуває в незаконному управлінні харківського криміналітету, які вже 9 років ніхуя не платять місту за базу.➡️ От вам блять наочно як виглядає керівництво підара Мамая і «хосподарників» з «Рідного міста». Все розйобане, купи сміття, ржаве залізо. Навіть ворота на складах частково спиздили🤦🍆 При цьому через стінку далі - значно менша міська база, де зберігається сіль. Там трошки краща ситуація.☝️Та в чому ж проблема забрати в харків’ян бази? А хуй його знає. Влада типу йде по судовій процедурі, але це ж дибілізм, бо на цю хуйню витратять роки.▪️Генералісімус Вадім, розказуємо рецепт блять. Раз ви сцитє харківських блатних то блять кличите той самий Полтавський Полк (бригади Нацгвардії на падскокі) і кажете: хлопці, тут ДРГ на базі, агонь на паражєніє і всьо, берете базу під контроль. Вапрос снят. ☝️Бо поки суди будуть тривати, то там навіть цеглинки не залишиться цілої, не кажучи про склади та залишки солі. 🔴Це в рази важливіше за ті йобані МАФи, які можуть спокійно постояти до кінця війни і з якими ти типу борешся.
👁 3,600 25-02-20 13:43
🟢Після того, як «Рідне місто» окупувало КАТП-1628 ці дєрібанщики взагалі йобнулись.☝️Значить наші джерела кажуть, що жлоб Чепурко фіктивно влаштував в КАТП журналістку Біленького з каналу «Ми Полтава». Влаштували по документам її на посаду провідного фахівця з договірної роботи, а фактично вона займається піаром чепушили. ➡️ Ці жлоби зробили це для того, щоб блять зекономити нещасних 300 баксів на зарплаті своїй журналістці. Ну йобані кугути за копіки дитину в кримінал втягують.🟢 У Мамая були прибиральниці, а у Чепурка журналісти. Схема одна й та сама - влаштовують на роботу людей, а люди на роботу не ходять, а рішають проблеми хазяїв.🔴Можливо дівчина не знає куди її втягують, так от знай , дитино, що ці кугути втягують тебе в кримінал.➡️ Бо за прибиральницями НАБУ вже приходили. Якщо прийдуть до тебе чепушила Чепурко тебе захищати не буде, відповідальність нестимеш сама. Це жорстока реальність. ☝️Тому сміло йди до цих пітушар і кажи, що на таку хуйню ти не підписувалась. Хай щось рішають, бо кажи здасиш їх всіх блять з потрохами. Сядуть нахуй всі!❗️Який піздєц, йобані кугути-мільйонери щоб зекономити 300 баксів людині життя готові зламати 🤯Пе.Ес. Все це під покровітєлством рагуля смторітєля за ЖКГ Юри Бражника.
👁 3,900 25-02-19 14:55
🟢Мальоха розкажемо про закулісьє міської ради.☝️ Значить є велике міське підприємство КАТП 1628, що завідує вивозом сміття, прибиранням міста і тд.➡️ Наші джерела кажуть, що це КАТП зараз передали в тіньове управління «Рідного міста» і Льошки чепушили Чепурка. ☝️Уявіть собі рівень душевної педарастії, коли цей чмошнік записує відоси, де фігачить комунальну сферу, а сам сидить на КАТЕпешці і хуярить бабло. 🤷‍♂️ Ета палітіка, дєткі. ▪️ Цю сферу «Рідному місту» віддав смотрящий за ЖКГ «слуга» Юрка Бражник.👿Бражник таким чином вирішує дві задачі. 1️⃣ Перша, щоб Чепурко не валив публічно Ямщикових і Бражника. (Зверніть увагу, що чепушила не чіпає їх. Хоча саме від них залежить ті сфери, які чипушила типу критикує в своїх гамновідосіках.)2️⃣ А друга задача — «Рідне місто» допомага Бражнику піздіть бабло, бо КАТП керували в свій час їх партійці Тарас Бойко та Едічка Волков. Вони роками дерибанили цю сферу тому знають і вміють це робити. Сільву плє нахуй.☝️Нині «Рідне місто» поставило свого директора Овчаренка і той заводить всі фірми, які були при керівництві Чепурка і Бойка. Приміром на Макухівку.➡️ Таким чином рідномістяни вирішують дві задачі: 1️⃣ Отримали доступ до бази всіх домогосподарств (тобто «РМ» зараз вже володіє всіма персональними даними полтавців, викачавши базу). Це дуже потрібно для виборів.2️⃣ Отримали бюджетний поток, тобіш ресурс для виборчого періоду. Тепер будуть через КАТП викачувати бабло знову ж таки на вибори. ☝️Отак от, нахуй. А Ямщикові з Бражником тіпа ні при чому. Хоча це саме їхня сфера відповідальності, бо сфера ЖКГ належить саме їм.🔴 Сергію Васильовичу, ви там обережно зі своїми партньорами. Бо ситуація скользка, можуть й політичну вєнірічєску інфекцию занести.
👁 5,100 25-02-06 13:08
🟢 Значить наші надійні коріша пожалувались на полтавську фірму ТОВ Біобаланс. Директор - Лисенко Люба Василівна. ☝️Займається ця кантора С/Г-тєматікой – розселенням «трихограми» - це такий спосіб боротьби зі шкідниками. ▪️ Чуваки на дронах літають над полями і розпилюють цих эбучих трихограм.🍆 Фірма втірала про високі зарплати, набрала в 2023 році дохуя людей. По результатам сезону - розрахувались із агрономами, а з операторами БПЛА - ніхуя. Всього операторів – десь 20 осіб. Досить круглі суми людям заборгували.☝️По суті кинули людей на бабло і все розказують, що то порти морські не працюють, то на кордоні зерно стоїть, то війна в країні й так два роки. Хоча набирають людей знову. А хулі? Робоча схема – людей кинули бабло підняли.🟢Люба Василівно, ми то понімаєм, що ви з районів лахабанів набрали, нутрусили їм в три короба і піздєц. Бєз лоха – жизнь плоха. Но це ж якось не по людськи шо лі?☝️Може всьо такі чесно заработану зарплату людям вернуть а? Хоч якусь символічну частину. Ну не красіво. Бо такі прійоми роботи портить діловий імідж в прілічнам опщєствє.
👁 5,000 25-01-20 15:47
🟢Вже скоро Трамп стане офіційним Президентом США. Що це значить для Полтави?☝️А це значить, що:🍌дорогу на серпантині на Монастирську гору буде відремонтовано протягом 24 годин.🍌кількість пожеж на Макухівці зменшиться в 8 разів.🍌маршрутки міста за дві доби повністю внідрять електронний квиток🍌Вадим Ямщиков схудне в два рази протягом тижня🍌Євген Дикань прибере літній майданчик «Болоньєтти»🍌Аранчії будуть покарані за спил липок протягом доби🍌Олександра Мамая обміняють на захисників Маріуполя🍌Володимир Онищенко передасть ректорську печатку Політехніки Олені Філонич🍌Олександр Біленький і Олексій Чепурко зроблять операцію по відновленню анальної цноти🍌Валерій Пархоменко перестане змушувати Артема Іванюка лайкати свої пости🍌Антон Ярмолюк перестане жартувати про «пИздять і пиздЯть»🍌Юрій Бражник перестане віджимати у самотніх бабусь нерухомість🍌Сергій Каплін влаштується на роботу🍌Денис Поліщук перестане досліджувати старі мушлі мешканок Левади🍌Віктора Волошина повністю звільнять з психлікарні🍌Катерина Ямщикова нарешті знайде няню для дитини🍌Олександр Удовіченко спалить партбілети та почне ходити в церкву молитисяMake Poltava Great Again 💚
👁 5,800 25-01-16 13:05
🟢Наш коріш, колишній главдорожнік області Олексій Басан не здається та бореться за своє місце під сонцем.☝️Басана підозрюють, що він неправомірно набув:🍌6 квартир в Полтаві, 🍌73 земельні ділянки С\Г призначення🍌будинок в Копилах на 200 квадратів з гаражем, будинком охорони, господарською будівлею та басейном.🍌Кріпти на 35 мільйонів гривень🍌А ще, мало не забули про віллу на Кіпрі, за майже мільйон євро.☝️І от підлі правоохоронці підозрюють нашого Олексія в цьому небогоугодному дєлі😱Ми то знаємо, що Олексій ні в чому нє віноват. Він чєсна та порядна людина. Патріот і наш друг. Але продажні правоохоронці все неунімаюцця.🟢Саме тому Олексій, щоб довести свою невинуватість, перевівся зі служби в ТЦК у бойовий підрозділ в гарячу точку війни в Опішню. Миколо Різник, можеш спати спокійно, твій сон охороняє самий мєткий винищувач на дікам западє, Олексій «люфтваффе» Басан.☝️Наші джерела кажуть, що Олексій зробив це для того, щоб його справу з ВАКСу (Вищий антикорупційний суд) перевели в якийсь гуманний місцевий суд, який і винесе йому справедливий вирок. Олексію, ми за вас. Ви – взірець успіху для половини силовиків області і не тільки нашої. Сил вам та натхення! Не підведіть! Борітесь до кінця! До Перемоги!
👁 5,600 24-12-29 15:54
🟢Шалом, православні.☝️Тут давєча Державна служба спеціального зв’язку заблокувала сайт Геннадія Сікалова «Останній бастіон».🔺Миколо, той що Різник, це хоч не ти з Левом Жиденком настучав на Сікалова?😂 З релігійних міркувань. Ібо Сікалов активно хуячить різного роду «сіоністів». Може й Жиденко ото під гарячу руку потрапив з таким прізвищем😂☝️А якщо серйозно, то Геннадій публічно фігачить Зеленського, Єрмака, Лубінця та інщих не тільки на «бастіоні» а й на своїй особистій сторінці у Фейсбук. А це вам не шутки нині.🔺 Але більш цікаве інше. Буквально до останнього часу Сікалов говорив, що він є членом «Правого Сектору». А нещодавно написав пост, де заявив про свій вихід з організації.Паралельно, його дружина стає Головою політичної партії «Дія». Тут же й блокування сайту.☝️І все це збігається в одному часовому проміжку в одному наборі подій. Геннадію Анатолійовичу, невже ви знову зібрались в політику? Неблагодарна це справа. ☝️Тим більше, коли на Полтавщині стабільно діють два реальних монопольних сіоністи Дон-Масюк і свіжокоронований пітухідзе дон-рабе Біленький. Їх здолати майже нереально.
👁 5,200 24-12-27 16:02
🟢Сесія Полтавської міської ради. Напередодні якої Сергій Каплін заявляв, що за два дні він 40 годин був на комісіях. І це при тому , що в добі лише 24 години😂🤯 Сергію Миколайовичу, а ви завжди перебільшуєте все десь в три рази? Небось так й Владі Співак на початку знайомства казали, що можете мінімум 90 секунд і що сантиметрів теж десь 13😂Розуміємо, ми й самі такі. Але на мабуйтнє бажано уважніше на цифри звертати увагу, бо загаварюєтесь.❗️Так от по сесії. В принципі ви побачили по відео коротку суть. Так сказать квінтесенцію. 🍌Все, що треба було депутати дружно проголосували. Всі в гарному настрої. І Катерина, і Сергій Каплін випромінювали оптимізм. Вони на якомусь етапі навіть скинули маски ворожнечі та мило воркували й посміхалися один одному. Тільки Вадік і Влада все ніяк не могли вийти з образу. Так сказать глубако були в ролі. В теорії з родин Ямщикових-Каплінів колись може вийти якісна свінг двіжуха. Хоча, чого в теорії☝️ 😙👍👏☝️Всі на сесії були щасливі. Всі, крім Диканя. Ібо тільки Дикань знає, який стрес всю цю шоблу зібрати в одному ефірі та назшибати голоси на рішення. Токо на Євгенові вся робота і тримається. Унікальний чілавєк🙊☝️Діпутати ж уходять в Новий рік в сексуально-пішоходному напрямку, але з гордо піднятими головами. Ура, таваріщчі!