Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Джерело

Стояк Кукоби | В Полтаві дерево впало на дитину і почалась старая пєсня а главном:🔺од...

Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
4 800 Охват/переглядів 2025-05-28 15:41 Повідомлення №1644
🟢В Полтаві дерево впало на дитину і почалась старая пєсня а главном:🔺одні грішать, що типу це дерево мали спиляти ще при Чепурку, та не спиляли; 🔺Каплін стабільно робить винною тільки Ямщикову;🔺ну а піпели в соцмережах взагалі дупля не відбивають, но точно знають, що вони самі праві❗️Але ця хуйня з деревами була при всіх.☝️Коротко блять по суті питання:🟢щороку треба пилять по 3 тисячі дерев, по факту пиляють вдвічі менше передаючи наступним владам аварійні дерева в спадок.🟢нових саджають взагалі разів в 3-4 менше, ніж пиляють, хоча треба висаджувати навіть більше, щоб перекрити попередні роки.🟢в штаті комунальників як не було дендрологів, ботаників та інших задротів - так і немає.🟢все в місті тримається на кількох бабках, які щодня то дерева саджають, копаючи руками ями, то клумби хуячать, які Катя полюбляє в своїй дроченій інсті публікувати.🟢ну і липи Аранічіїв блядь, як кульминації цього піздєца - спиляли те, що точно не треба було пилять.☝️Ну а на на фото - типова обрізка здорового дерева, щоб його вбити. Практикують підараси, щоб звільнити місце під парковочку.❗️Ну й жирною крапкою в цьому процесі є те, що найбільше кричать, що все пропало ті ж самі далбайоби, які ще вчора приводили рагуля Мамая до влади, який розвалив все що міг. Но ці мразі в дзеркало дивитись не хочуть.☝️Цьому місту, як і цій країні потрібні управлінці, які не будуть заглядати в жопу масам далбайобів, а прийматимуть жорсткі рішення.➡️ Але таких людей ніколи не оберуть на виборах. Тому ми всі блять приречені на цей піздєц🫡