Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak

👥 Кількість підписників

8 744
Середній/День:: +11
Середній/Тиждень:: +215
Середній/Місяць:: +548

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 551
Середній/День:: 6,530
Середній/Тиждень:: 6,477
ERR: 74.92%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 4,100 24-10-07 14:03
🟢Депутат міськради від «Майбаху» Денис Поліщук в негодованії, бідкається бідняга, що не зробили ще дорогу на Ковалівку.☝️Дєниска, дороги там робить обласна структура «Агенція місцевих доріг», а бабло на це дає частково Полтава. 🍌Тобі скинути номер Попенка, який сидить в замах керівника УЖКГ від «Майбаху» ? Чи номер «нового Басана» підігнати, що керує «Агенцією» щоб ти напряму подзвонив і запитав? ➡️ Якщо Полтава таки виділила бабло на ці дороги, то воно пішло на «Агенцію» і до неї питання.☝️Але ви ж скажіть людям чесно, що по цій «програмі співфінансування» Полтава виділила нещасні 10 мільйонів на всі «сільські дороги». Що в реальності означає сущщі капєйки.➡️Тобто там максимум якісь латки накладуть та й то через одну👍🟢А чого місто виділило так мало бабла? Бо це ж бабло не містом буде освоюватись, тобто не вами. Того Полтава на чолі з Катьою😙 так довго це бабло тримало і гальмувало виділення.☝️Бо похуй вам на та дороги і на тих людей в селах. Для вас ключове, що бабло «освоюватимете» не ви, а «Агенція». Тому отак от - сель ву плє
👁 4,900 24-10-05 11:36
🟢Не так давно ми писали про депутатку міскради від «Рідного міста» Вікторію Лозу 😅 та її бажання отримати рибну керівну посаду.☝️Вікторія є другою жоною Олексія Чепурка🤨 Саме після старту стосунків з Чепурком у Вікусіка почався кар’єрний зліт.Так от, Лоза захотіла стати директором Полтавського міського центру соціальних служб. 🟢 Попередню директорку Любов Векленко грубо попросили написати заяву на звільнення. І коли ми про це повідомили тоді, то чудним чином на наступний день вона «добровільно» звільнилась.☝️Ну чисто збіг обстанив🤦Останні пів року Лоза постійно вопіла, що ця служба «погано работає». І то ж логічо, бо хотіла цю посаду собі. 🟢І як бачимо нинішнє керівництво в особі Ямщикових-Бражників пішли на поводу в «Рідного міста»👍☝️Наші джерела говорять, що ця посада потрібна була «Рідному місту», не лише щоб пристроїти жону Чепурка на рибне місце, а й мати доступ до важливої інформації щодо полтавців. 🍌Цю інфу про пенсіонерів та інші вразливі верстви рідномістяни хотіли використати під час майбутніх виборів🙈😙 👍 Катю, Вадиме, то що там, як діла у вас? Лозу вже прилаштували?
👁 4,300 24-09-11 14:39
🟢Поки наші клєптоєдинороги 👍😙 катаються по Паріжам та жаліються на життя, що Мамай знову хоче йти на вибори у Фьодрича якась хуйня почалась всередині команди. ☝️Не все так гладко йде у ФСБ-шної падли, як йому б хотілось🙄🍌З наборів першачка, які Фьодрич хотів роздати, прийшло всього тільки десь дві третини. Інші проігнорили к хєрам цю роздачу.🍌Далі, після звільнення соратниці Мамая Тарашевської з Подільської райради, Фьодрич ще два тижні морозився від Свєточки.🍌На черзі звільнення ще однієї мамайківки Ольги Борисенко, яка працює в Київській райраді Полтави.☝️Ці звільнення пояснюються тим, що Дикань і фракція «ЗаМайбах» перестали прикривати людей Мамая, що може свідчити про таки розрив політичних зв’язків з Фьодричем.➡️ Саме політичних, а не особистих 🙊🍌Ну і вишенькою на торті є те, що Мамай хутко з’їжджає зі свого офісу, який був у нього роками. 🟠Офіс належить давньому корішу Мамая Вячеславу Стеценку. Наші джерела кажуть, що Фьодрич якраз і звалює з офісу, бо в нього якісь непонтяки зі Стеценком.☝️Логіка підказує, що проблеми Мамая йдуть якраз по партійні лінії «За Майбаху». Бо й Стеценко і Тарашевська є депутатами обласної ради від «Майбаху». ❗️А керівник обласного майбаху нардеп Юрій Шаповалов, за нашою інформацію, в глибокому конфлікті з Мамаєм. Саме це й могло стати основним тригером антимамаїзації.
👁 5,100 24-09-03 11:49
☝️Сьогодні виповнюється три роки з моменту, коли депутата міської ради Євгена Диканя затримало СБУ за вимагання хабара.🟢 Одіозна справа, коли Дикань вимагав хабар за вивіску в підприємця Івана Сасіна.➡️ Сьогодні Сасін опублікував про це матеріал. І що нас там відверто здивувало і навіть вразило.☝️Іван пише, що після того, як він вступив у протистояння з Диканем на нього почали тиснути різними шляхами. 🟢І одним з факторів такого тиску виявляється був нардеп від «слуг» Андрій Боблях. Боблях своїми депутатськими запитами різко зацікавився Сасіним😡Ах ти ж пітушара кончена. Андрюша, так ти не просто кнопка нардепівська ти ще й падла галіма. Ще й тупий до того ж, щоб влазити у відверто зашкварну для себе справу. Бабла вирішив рубонути.Ти сучара коли останній раз був на окрузі своєму в Полтаві? ☝️Сьогодні в місті, в якому тебе вибрали в нардепи, відбулась страшна трагедія. Ти де, блядіна?Ти навіть на своїй кінченій сторінці у Фейсбук не спромігся щось накалякати, мразь. Не те що б навіть щось більше зробити. Хоча ти впринципі свій регіон вцілому місяцями не згадуєш. Фу, падаль. Вища ступінь омерзіння🤮
👁 3,400 24-08-25 17:16
☝️За цими всіма двіженіями ми й не помітили, як на днях нашому каналу виповнився рік. Ех, рік пролетів як одна мить.За цей рік кількість наших ворогів збільшилась, без перебільшення, в геометричній прогресії😂Власть імущщі звільняли нас та наших рідних з роботи.🐔Пітушари намагалися нас посадити, засилали «торпєди» та залякували обшуками й кримінальними справами, пугали ТЦК і навіть бандітами.☝️Одним словом робили все, щоб ще більше змотивувати «Стояк Кукоби».А все чому? Бо ми пишемо не якусь хрєнь про ДТП чи п’яні драки бомжів. Ми пишемо про тих, хто реально впливає на процеси. І вєщаємо про ті схеми, за які дійсно можна сісти. Звісно при наявності «політичної волі». Тому й аудиторія наша дуже специфічна.Але мусимо констатувати, що ніщо так не демотивує, як усвідомлення того, що єбуча полтавська провінція ніяк не хоче прогресувати. ☝️Ніякі вороги не б’ють сильніше, ніж болотна реальність Полтави.А тут ще й Дурова у Франції за яйця взяли. То може таки прикриють к хєрам всі оці «анонімні» канали та й всьо 👍А ми перейдемо в якийсь Вацап чи Сігнал, або просто закриємо це все к хуям, а ви лишайтесь з Трухою😂
👁 3,300 24-08-06 14:47
☝️От ми щиро радіємо за маладу дружину Олександра Біленького Алінку. ➡️ Хто не в курсі голова облради Біленький не так давно обзавівся новою дружиною. Напевно надихнувся історією любві Чепурка і Лози 😂🔺 Так от Алінка з подружкою поїхала в грайливе лакшері турне Європою на автомобілі.☝️Поїздка: Краків-курорти на Балтійському узбережжі (Сопот, Свіноуйсьце) готелі на 1-й лінії по 300євро за добу, Берлін, Познань, Закопане 🙈 🟢 Гарне турне і приємно що рядові працівники «Полтававодоканалу» можуть спокійно дозволити собі такий лакшері відпочинок. ☝️Хто не вкурсі, то в 2023 році Алінка кимось типу працювала на водоканалі. Щоправда невідомо ким і що саме вона робила, але ми точно знаємо, що Алінка ЗП там отримувала. Звісно це не тому, що вона дружина голови облради, який фактично і призначав керівника водоканалу 😂🔺 Тепер, до речі, зрозуміло чому Алінка постійно їздила за кермом службового електромобіля обласної ради. То ж вона на комунальній автівці на місця аварійних проривів оперативно добиралася. Все для того, щоб полтавці жили у комфорті і з водою.🍌 Ну воно ж, якщо талановита людина то в неї і друзі талановиті. Саме тому друзі Алінки стали працювати у Біленького радниками, отримали посади у відділ інвестиційної діяльності ради і навіть в «Полтаватеплоенерго». Бо талановиті друзі потрібні скрізь, де може їх призначити Олександр Біленький.Як шкода, що в Алінки так мало друзів та родичів, що не вистачило на всі посади в області😥
👁 4,000 24-08-04 12:22
🟢 Не так давно ми написали про будівництво укриттів у деяких школах Полтави. І от вже солідне видання «Наші гроші» чисто випадково🤷 теж детально проаналізувало саме одне з цих укриттів. Всі співпадіння случайні😂☝️І що виявило видання? Правильно, солідні переплати. Аяяяй, хто б міг подумати?Отож➡️🍌Управління капітального будівництва замовило в ТОВ «Добробуд- Інвест» будівництво укриття на території гімназії №25. Це та гімназія, що біля тролейбусного депо, як їхати на Юрівку.🍆Так от, вартість будівництва 45, мать його, мільйонів гривень. І журналіст-розслідувач детально в матеріалі розписує що по чом, і де там відбувся піздінг бабла.🍌«Наші гроші» звернули увагу і на сам тендер, на який заявився тільки один учасник - «Добробуд-Інвест», який належить Володимиру Прозапасу. 🍆Згадали, що саме ця фірма ремонтувала спалений «Котлярік», де теж відбувався піздінг бабла, що підтвердило розслідування правоохоронців.🍌Видання акцентує увагу на тому, що управління капбудівництва очолює представник партії «Замайбах» Максим Медведєв. Наше маленьке лисе медвежатко, утютю. Саме через нього проходить все бабло. ☝️Максиме, звони срочно Диканю, а він хай связується терміново з Корольчуком. Бо по-ходу ситуація пахне шмаленими пісюнами з цими укриттями🙈
👁 4,500 24-08-01 16:05
🟢Транспорт☝️Команда младореформаторов побоялася власних бажань та поки відмовилася підвищувати тариф до 15 гривень.Натомість рішенням виконкому хочуть дозволити безкоштовний проїзд, якщо у водія немає валідатора. ⚔️ Та є пару нюансів. Так, тариф у 10 гривень консервує систему е-квитка у теперішньому напівмертвому стані. Бо без підвищення вартості проїзду пересічним пасажирам нахєр не вперлась безготівкова оплата. В ній просто тоді немає сенсу. Раніше була ідея, що коли підвищити плату до 15 то можна зробити, щоб:🔺 Ті, в кого є е-квиток, платить 10. ( Тобто для власників е- квитка вартість була б без змін). 🔺Ті хто, хто платить карткою вартість 12.🔺А ті, хто платить налічманом, тому вже 15. 🍌А так без підвищення «Фарго» продовжить хоботитися на грошах від тролейбусів. 🍌Бражник продовжить збирати 100 доларів з маршрутки на місяць (а хотів по 150, поки не судьба). 🍌А тим пасажирам-вискочкам, яким хочеться безготівкової оплати, доведеться самим розбиратися з водіями. Багато ви знаєте людей, які будуть просто так «сражатись» з маршрутчиками за можливість оплатити проїзд краткою. Отож.☝️Ну й звичайно, в такому режимі ніколи не порахує нормальний пасажиропотік, бо абсолютна більшість все одно їздитиме за готівку.Катя, Вадік, так може тим же рішенням виконкому просто забороните готівку у громадському транспорті? та й все. Чи ви обираєте безтолкові напівміри з перекладанням відповідальності на громадян?Підсумок. 1️⃣ Для того, щоб полтавці побачили прогрес в транспорті недостатньо просто підняти проїзд до 15. Бо якщо лишити побори для Бражників й правоохоронців нічого хорошого не буде.2️⃣ По-факту сторони вирішили лишити все як є, з поборами, хєровими рутами і маршрутками за налічман. Висновок. Ямщикові-Бражники не здатні на вольові прогресивні рішення, бо рівень їхнього розуміння процесів примітивний. Плюс вони не хочуть руйнувати старі корупційні схеми, бо тепер самі отримують з них бабло.Сільвуплє 🤷
👁 4,300 24-07-29 14:47
🟢Те, про що ми говорили, починає ставати реальністю, а саме потенційне введення в Полтаві військової адміністрації.☝️Поки складно уявити як це буде зроблено технічно, але як показує практика, якщо є «політична воля» то й механізми знаходяться.🦄 Отож, Ямщикові з Бражником облажались по повній. Звісно трохи нахоботили бабла, крихти від Диканя, але й так падаючий рейтинг партії добили в дим 👍В Києві зрозуміли, що ситуація дійшла такого рівня піздєца, що саме вже не розсосеться і з цим треба щось робити. 📌 При цьому розкладі в міській раді притомного сценарію, як не адміністрація просто немає. Ми про це говорили з першого дня призначення Ямщикової. ☝️ Якщо введуть адміністрацію, то це дасть можливість прибрати з авансцени цих клєптоєдинорогів Ямщикових-Бражників й типу врятували рештки рейтингу. Плюс урівноважити групи впливу в міських слугах.🍌Також адміністрація дасть можливість урізати реальний вплив «За Майбаха» з Диканем 🙊⚔️ Сказати, що при введені ВА щось радикально зміниться то навряд. Але процеси в теорії можуть стати принаймні контрольованішими. Бо те, що нині відбувається в міськраді, де Катя і Вадім не володіють навіть собою нічим хорошим не закінчиться 🤷‍♀️
👁 5,200 24-07-22 15:04
⚡️За нашою інформацією елітний будинок біля «Сонячного парку» по вулиці Конституції підключили до критичної мережі, щоб там не вимикали світло.🟢До речі, ресторан «Шейд» в цьому будинку належить депутатці міськради Маріані Соліман. Маріано, це не ви там випадково нарішали собі таку функцію? 👏☝️І таке ж зробили ще з декількома елітними будинками, зокрема на паралельній вулиці Стрітенській, в новобудові поруч з так званим «октябрським» райвідділомЧиста педарастія.📌 І ми звісно противники мітингів у військовий час, адже вони можуть більше нашкодити ніж принести користі, але яку реакцію можна чекати від суспільства, яка бачить таку єбучу несправедливість. Чи видумаєте весь квартал не помітить, що коли у них вимикають світло, у вас воно є🤦🟢 Виходить, що єбуча мажорва не може дозволити собі придбати екофлоу чи генератор, чи сонячні панелі поставити на дах? Бабла мало, чи що? Чи ви вирішили, що ви саме хитровиєбані? І це на фоні такої колосальної суспільної напруги. Який піздєц🤦☝️З такими підходами, ой буде біда.Підписатися на Стояк 🍌