Джерело
Стояк Кукоби | Сесія Полтавської міської ради. Напередодні якої Сергій Каплін заявляв...
5 200 Охват/переглядів
2024-12-27 16:02
Повідомлення №1263
🟢Сесія Полтавської міської ради. Напередодні якої Сергій Каплін заявляв, що за два дні він 40 годин був на комісіях. І це при тому , що в добі лише 24 години😂🤯 Сергію Миколайовичу, а ви завжди перебільшуєте все десь в три рази? Небось так й Владі Співак на початку знайомства казали, що можете мінімум 90 секунд і що сантиметрів теж десь 13😂Розуміємо, ми й самі такі. Але на мабуйтнє бажано уважніше на цифри звертати увагу, бо загаварюєтесь.❗️Так от по сесії. В принципі ви побачили по відео коротку суть. Так сказать квінтесенцію. 🍌Все, що треба було депутати дружно проголосували. Всі в гарному настрої. І Катерина, і Сергій Каплін випромінювали оптимізм. Вони на якомусь етапі навіть скинули маски ворожнечі та мило воркували й посміхалися один одному. Тільки Вадік і Влада все ніяк не могли вийти з образу. Так сказать глубако були в ролі. В теорії з родин Ямщикових-Каплінів колись може вийти якісна свінг двіжуха. Хоча, чого в теорії☝️ 😙👍👏☝️Всі на сесії були щасливі. Всі, крім Диканя. Ібо тільки Дикань знає, який стрес всю цю шоблу зібрати в одному ефірі та назшибати голоси на рішення. Токо на Євгенові вся робота і тримається. Унікальний чілавєк🙊☝️Діпутати ж уходять в Новий рік в сексуально-пішоходному напрямку, але з гордо піднятими головами. Ура, таваріщчі!