Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Джерело

Стояк Кукоби | Що не будуєм, а виходить йобаний КПСС От вам типовий совковий підхід в...

Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
9 390 Охват/переглядів 2025-10-10 12:27 Повідомлення №1968
🟢Що не будуєм, а виходить йобаний КПСС От вам типовий совковий підхід від псевдопрогресивної молодої парослі грантової демократії. ☝️Значить кума Ямщикових Альонка Гончаренко пафосно пише, що вона передала Полтавському професійному ліцею 50 БУ-шних ноутбуків та два планшети 🙂‍↕️🍌Альонка тегає міністерства, якихось посадовців, пише про якусь віру в молодь і перспективи. Ну чистий розовий єдінорог 👁🧢 Альон, сідай, щас пояснимо тобі на пальцях реальність в якій ти вже давно не живеш.🍆 Значить оці кончені БУ-ушні ноути, які європейці тупо здали нам, як якимось третьосортним країнам Африки нікому тут й нахуй не треба. Ми не 90-х живемо,камп — це вже ніяка не розкіш й не екзотіка.❗️А якісна освіта – це в першу чергу сучасна освітня програма та викладацький потенціал педагогів, які з 13 тисячами зарплати боряться з рефлексом не захуярити все навколо😨🦄 Але вашій спільноті рожевих єдинорогів, любителів лавандових рафів та фемінітивів ніхуя цього не зрозуміти😍А по-суті ти зараз проводиш банальну махрову політичну піар-акцію. І ти сама це знаєш і робиш це свідомо. Ти на камеру видаєш чужі сумнівні здобутки за свої, в надії що це допоможе тобі на єбучих виборах. Примітивно, топорно і без жодної перпективи😳☝️А саме пічальне, Альон, чого ти та твої куми Ямщикові ще так й не зрозуміли, що оті вчорашні Мамаї, Удовіченки, Іващенки, оті політичні діди з яких ви ще буквально вчора ржали, тепер стали вами. А ви стали ними.❗️Тепер ви і є ці самі «політичні діди й баби»! Хоча ви в чомусь навіть гірші. Бо ви сурогат, політичний маргінес, який немає внутрішнього потенціалу стати справжніми політиками. І нашій країні, нашому місту, ще довго жити з таким сурогатом, як ви. Сільву плє, нахуй.