Джерело
Стояк Кукоби | Гуд дей, падпісота. Наші коріша прислали відео з бази МШЕДу, що по Гон...
4 800 Охват/переглядів
2025-03-14 14:04
Повідомлення №1471
🟢Гуд дей, падпісота. Наші коріша прислали відео з бази МШЕДу, що по Гончарова, 17 вона ж вона ж вул. Полтавського Полку, 17☝️ Це та частина, яка досі перебуває в незаконному управлінні харківського криміналітету, які вже 9 років ніхуя не платять місту за базу.➡️ От вам блять наочно як виглядає керівництво підара Мамая і «хосподарників» з «Рідного міста». Все розйобане, купи сміття, ржаве залізо. Навіть ворота на складах частково спиздили🤦🍆 При цьому через стінку далі - значно менша міська база, де зберігається сіль. Там трошки краща ситуація.☝️Та в чому ж проблема забрати в харків’ян бази? А хуй його знає. Влада типу йде по судовій процедурі, але це ж дибілізм, бо на цю хуйню витратять роки.▪️Генералісімус Вадім, розказуємо рецепт блять. Раз ви сцитє харківських блатних то блять кличите той самий Полтавський Полк (бригади Нацгвардії на падскокі) і кажете: хлопці, тут ДРГ на базі, агонь на паражєніє і всьо, берете базу під контроль. Вапрос снят. ☝️Бо поки суди будуть тривати, то там навіть цеглинки не залишиться цілої, не кажучи про склади та залишки солі. 🔴Це в рази важливіше за ті йобані МАФи, які можуть спокійно постояти до кінця війни і з якими ти типу борешся.