Джерело
Стояк Кукоби | Після того, як «Рідне місто» окупувало КАТП-1628 ці дєрібанщики взагал...
3 600 Охват/переглядів
2025-02-20 13:43
Повідомлення №1387
🟢Після того, як «Рідне місто» окупувало КАТП-1628 ці дєрібанщики взагалі йобнулись.☝️Значить наші джерела кажуть, що жлоб Чепурко фіктивно влаштував в КАТП журналістку Біленького з каналу «Ми Полтава». Влаштували по документам її на посаду провідного фахівця з договірної роботи, а фактично вона займається піаром чепушили. ➡️ Ці жлоби зробили це для того, щоб блять зекономити нещасних 300 баксів на зарплаті своїй журналістці. Ну йобані кугути за копіки дитину в кримінал втягують.🟢 У Мамая були прибиральниці, а у Чепурка журналісти. Схема одна й та сама - влаштовують на роботу людей, а люди на роботу не ходять, а рішають проблеми хазяїв.🔴Можливо дівчина не знає куди її втягують, так от знай , дитино, що ці кугути втягують тебе в кримінал.➡️ Бо за прибиральницями НАБУ вже приходили. Якщо прийдуть до тебе чепушила Чепурко тебе захищати не буде, відповідальність нестимеш сама. Це жорстока реальність. ☝️Тому сміло йди до цих пітушар і кажи, що на таку хуйню ти не підписувалась. Хай щось рішають, бо кажи здасиш їх всіх блять з потрохами. Сядуть нахуй всі!❗️Який піздєц, йобані кугути-мільйонери щоб зекономити 300 баксів людині життя готові зламати 🤯Пе.Ес. Все це під покровітєлством рагуля смторітєля за ЖКГ Юри Бражника.