Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тимчик
Añadido 14 jul. 2024

Тимчик

@tymchyk
Número de suscriptores: 2 542
Fotos: 3,990
Videos: 1,000
Enlaces: 3,810
Descripción:
пишу про музику, яку люблю, роблю музику, про яку пишу, все інше в #FAQ@tymchyk допомога війську: https://base.mono.bank/2SiGJoigzvgbhM https://youtube.com/@tymchyk contact: @Abscurat

👥 Número de suscriptores

2 542
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +7
Promedio/Mes:: +153

👁️ Vistas promedio por mensaje

970
Promedio/Día:: 928
Promedio/Tiempo:: 1,090
ERR: 38.16%

📊 Mensajes por Día

8
Último día: 10
Promedio semanal: 8.7
Promedio por día: 8

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Тимчик 2025-04-01
Женічка 🍑 2025-03-31

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 922 26-01-08 20:00
1137 Saosin - Translating the Name #GOAT@tymchyk Don't say that I'm the one you want to loseСам був здивований, що цього шедевру ще не було в Greatest of all Time, бо він такий і є. Беззаперечна класика цієї фази емо та обовʼязково до прослуховування для того, щоб почати розуміти весь геній Ентоні Гріна. А він тут дійсно геніальний, як у текстах, так і виконанням, проклав дорогу, по якій потім побігли всі інші. Ще мене завжди зворушувало, наскільки на цьому EP насправді метальна музика, всі ці рифи, ніби взяти з якогось шведського мелодік дезу, що теж пізніше стане в якомусь сенсі фреймворком для американського емокору. Вже двадцять два роки я не припиняю перекладати імʼя слухати Translating the Name, передивлятися їхні перші лайви по гаражах та в маленьких клубах, на яких вже було зрозуміло, що це буде щось велике.💯-трек: Seven Years / Translating the Name / 3rd Measurement in C / Lost Symphonies / They Perched on Their Stilts, Pointing and Daring Me to Break CustomFFO: Anthony Green, Glassjaw, ThursdaySpotify | Apple Music | YouTube Music | DeezerGOATs: https://open.spotify.com/playlist/5NEXLJpVX2B4q6GxOAQ5a6ТЯГОВО - емо: https://youtu.be/ZTU0nCit_EE#OG333@tymchyk
👁 900 26-01-05 20:00
1134 Hood - Cold House #GOAT@tymchykKid ZzzІноді згадуючи початок нульових, мені здається, що ніхто взагалі нічого не розумів, ніби ті первісні люди, які винайшли вогонь, ми починали скачувати свої перші альбоми через інтернет і відкривати для себе абсолютно нескінчений світ нової музики, де диски не покриваються пилом на трьох поличках магазину: поп, рок, реп. Все було дивне, все було незнайоме, навіть ризиковане, бо під виглядом невиданої платівки Лінкін Парк можна було легко підчепити з Soulseek якийсь дуже небезпечний вірус. Здебільшого мені це нагадувало якийсь Клондайк, де під дією лихоманки ми всі ретельно просіваючи відшукували золото, потім складали його по папочках на зовнішні жорсткі диски, щоб було легко перекинути кенту, коли він знов запросить в гості пограти в Морровінд. Десь в ті часи я відкрив для себе як жанр пост-рок, одразу хотілось слухати всі альбоми, але якогось притомного пояснення, що саме це за музика, окрім сумна інструментальна — не було. Тому приходилось всліпу довіряти тегам, які прописували інші люди, так я й натрапив на Hood. Тоді я відчув себе обманутим, бо для мене це був ніякий не пост-рок (це зараз я вже можу з цим погодитись), а тоді здалося, що вони щось набагато ближче до трип-хопу. Проте все одно зачепило, саме атмосферою, цим прохолодним шелестінням, вайбом якоїсь урбаністичної самотності та нескінчених подорожей електричками. Вже сьогодні аналізуючи можна окреслити момент, коли Radiohead своїм різким півотом в електроніку просто нещадно зламали альтернативну музику та породили таких химер, а в ті часи мапа під шаром туману війни ще тільки відкривалась, і все було таке дивне.💯-трек: You Show No Emotion at AllFFO: Boards of Canada, Massive Attack, Mogwaihttps://hoodband.bandcamp.com/album/cold-houseSpotify | Apple Music | YouTube Music | DeezerGOATs: https://open.spotify.com/playlist/5NEXLJpVX2B4q6GxOAQ5a6#OG333@tymchyk
👁 974 25-12-25 20:00
Все ж таки це був прекрасний рік у музиці. Дуже багато цікавого нового та й дехто зі вже знайомих артистів не розчарував. Але кожного року я розумію, що мені дуже пощастило це все переживати не наодинці, а в реальному часі з вами всіма 🔥ТЯГОВО: https://youtu.be/wu7tDWtxUXs35. Spiritbox - Tsunami Sea 34. Moving Mountains - Pruning of the Lower Limbs 33. Squid - Cowards 32. Messa - The Spin 31. FKA twigs - EUSEXUA 30. The World Is a Beautiful Place - Dreams of Being Dust 29. Emma Goldman - all you are is we 28. Viagra Boys - viagr aboys 27. Underoath - The Place After This One 26. Asian Glow - 11100011 25. vianova - Hit It! 24. Tyler, the Creator - DON’T TAP THE GLASS 23. Agriculture - The Spiritual Sound 22. Kali Uchis - Sincerely, 21. The Armed - THE FUTURE IS HERE AND EVERYTHING NEEDS TO BE DESTROYED 20. L.S. Dunes - Violet 19. Quadeca - Vanisher, Horizon Scraper 18. Sleigh Bells - Bunky Becky Birthday Boy 17. Dance Gavin Dance - Pantheon 16. Model/Actriz - Pirouette 15. Ethel Cain - Willoughby Tucker, I'll Always Love You 14. The Mars Volta - Lucro sucio; Los ojos del vacio 13. Sleep Token - Even in Arcadia 12. Joey Valence & Brae - HYPERYOUTH 11. Greyhaven - Keep It Quiet 10. The Callous Daoboys - I Don't Want to See You in Heaven9. Turnstile - NEVER ENOUGH8. BAMBARA - Birthmarks7. Twenty One Pilots - Breach6. Deafheaven - Lonely People With Power5. Clipse - Let God Sort Em Out4. Deftones - private music3. Pyramids - Pythagoras2. Hayley Williams - Ego Death at a Bachelorette Party1. Maruja - Pain to PowerSpotify | YouTube Music | Apple Music#AOTY@tymchyk
👁 944 25-12-23 15:00
Початок мого топу альбомів вже тут. Це позиції з тридцять пʼятої по одинадцяту, всі вони мені подобаються. А перша десятка, яка мені подобається ще більше, буде за три години: https://youtu.be/wu7tDWtxUXs35. Spiritbox - Tsunami Sea 34. Moving Mountains - Pruning of the Lower Limbs 33. Squid - Cowards 32. Messa - The Spin 31. FKA twigs - EUSEXUA 30. The World Is a Beautiful Place - Dreams of Being Dust 29. Emma Goldman - all you are is we 28. Viagra Boys - viagr aboys 27. Underoath - The Place After This One 26. Asian Glow - 11100011 25. vianova - Hit It! 24. Tyler, the Creator - DON’T TAP THE GLASS 23. Agriculture - The Spiritual Sound 22. Kali Uchis - Sincerely, 21. The Armed - THE FUTURE IS HERE AND EVERYTHING NEEDS TO BE DESTROYED 20. L.S. Dunes - Violet 19. Quadeca - Vanisher, Horizon Scraper 18. Sleigh Bells - Bunky Becky Birthday Boy 17. Dance Gavin Dance - Pantheon 16. Model/Actriz - Pirouette 15. Ethel Cain - Willoughby Tucker, I'll Always Love You 14. The Mars Volta - Lucro sucio; Los ojos del vacio 13. Sleep Token - Even in Arcadia 12. Joey Valence & Brae - HYPERYOUTH 11. Greyhaven - Keep It Quiet Хто ж буде у мене в десятці?
👁 951 25-12-10 12:00
icarus driver - Нитка #BMAC@tymchykЦі мої вже земляки для мене завжди переживають якусь перманентну трансформацію і пошук себе. Так було з першим складом, з другим вокалістом, з ранніми релізами, ніби є якийсь борд з крутилками, який вони постійно переналаштовують у пошуку правильної комбінації. Саузернові рифи та дезкор вокал, мелодік хардкор подача й бітдаун брейкдауни, плутані структури з раптовими хуками. Ця іпішка вкотре підкреслює такі враження: пісні збирались в неї протягом півтора року, і це відчувається, особливо на двох нових треках, які мені сподобались найбільше. Але, наприклад, на попередніх синглах, був дуже слабенький звук, але потужний вокальний перформанс, на Релікті та Нитці навпаки, звук краще, а вокал кульгає. Окрім, звісно, гостьового, бо я був дуже радий почути Катю з колись дуже перспективного львівського гурту Twelves, на фоні неї прям відчувається цей брак фірми в голосі. Тож маю надію, що ця нитка виведе хлопців з лабіринту.https://linktr.ee/icarusdriverЯкщо ви теж хочете так тягово співати, як Катя, записуйтесь до неї на зайняття: www.instagram.com/horobtsova/
👁 863 25-11-06 11:00
1110 Unprocessed - Angel #AOTY@tymchyk Німеччина нарешті поставила нам потужну зброюНаскільки я не любив їхню творчість до цього, настільки я завалив від нового альбому. Все таке винахідливе, технічне без флексу, мелодійне в правильних місцях, виважене просто до мікрона, щоб жодного разу не дати засумувати протягом всіх пʼятдесяти хвилин. Знаю, що постійно компліментарно порівнюю будь-який трохи приджентований гурт з Periphery (більше каже про те, як я люблю Періфері), але тут дійсно моментами дуже схоже по експериментах та загальному сонграйтингу, коли, як окремі пісні, так і весь альбом перетворюються на американські гірки. А ще по звуку Angel мені здавався кращою версією BODES Торнгілла, де чутно всю тяговість та різноманітність вокалу, і пачка ретельно зібрана на те, щоб міцно прокачати. Тож можу тільки радіти сам за себе, що полюбив Unprocessed, задля цього їм всього-то треба було видати платівку, в якій більше життя та справжніх емоцій, ніж квантованого механічного дрочилова.💯-трек: Dark, Silent and CompleteFFO: ERRA, Allt, vianovahttps://ffm.to/unprocessed-angel#OG333@tymchyk
👁 865 25-10-21 20:00
1099 Pyramids - Pythagoras #AOTY@tymchyk I can’t believe we got Reggaeton Black Metal before GTA VIНа цьому в принципі й все, я не знаю що ще сказати. Це дійсно реггетон з блек металом на фоні та шугейзовим вокалом… і дівчиною, яка начитує тексти іспанською. Піраміди завжди було навіть не трошки дивними, вони одразу заробили собі культовий статус дебютником, але потім настільки глибоко закопали себе в експериментах і відвертий анти-комерціоналізм, що просто загубились. Я послухав цей альбом один раз і подумав, що більше ніколи в житті не хочу це чути. Але, ніби якийсь вірус, він пустив у мене своє коріння, як намагнічений я повернувся до нього, а потім знов, і тепер я не можу припинити його слухати. Всі пісні звучать однаково, все абсолютно дебільне, проте це справжній шедевр, від якого неможливо відвести очей. Це Deathconsciousness з температурних снів. Це майбутнє, якого не буде.💯-трек: Pretty Pigs / Bones and Eggshells / Cracks / God of LightFFO: ¯\_(ツ)_/¯https://orcd.co/w05vweqAOTYs of 2025: https://open.spotify.com/playlist/3Ky01GkQ4siTiZB0LPFU41#OG333@tymchyk
👁 904 25-10-17 16:30
1097 Tomahawk - Tomahawk #GOAT@tymchyk TomahawkНе новина, що я хардкорний фан Майка Паттона, його музика супроводжує мене вже, можна сказати, все життя, а вплив цього неймовірно динамічного вокалу на мою творчість важко недооцінити. Зі всіх численних проєктів Майка Томагавк завжди займав якесь особливе місце, в міру експериментальний, дуже хуковий, широко концептуальний, на той момент він був менш екстравагантним за FNM і більш зібраним за Fantômas. І своїм дебютним альбомом вони одразу нанесли себе жирною крапкою на мапі цього мультивсесвіту Паттона. Така собі похмура розповідь про серійного маніяка, когось на кшталт Баффало Білла, про те, як він підбирає на трасі випадкових попутників, які більші нікуди не доїдуть. Музичний суперовід можна схарактеризувати, як альтернативний рок, але зі всіма витікаючими елементами, враховуючи, що в складі цієї супергрупи музиканти з The Jesus Lizard, Melvins та Helmet. Тобто місцями буває ламано, стоунерово, пост-хардкорно. А на цьому полотні головна зірка вже відірвалась, як вміє, сьома вокалами та сотнями ефектів. Чесно, навіть не знаю, чому саме сьогодні згадав за цей альбом…💯-трек: Flashback / Point and Click / Sweet Smell of SuccessFFO: Mike Patton, Faith No More, Helmethttps://tomahawkofficial.bandcamp.com/album/tomahawkSpotify | Apple Music | YouTube Music | DeezerGOATs: https://open.spotify.com/playlist/5NEXLJpVX2B4q6GxOAQ5a6#OG333@tymchyk
👁 812 25-09-24 20:00
1075 Ciśnienie - [angry noises] #AOTY@tymchykPolska na wojnieЯ людина проста, бачу пісню, яка називається My childhood was a period of waiting for the moment when I could send everyone and everything connected with it to hell і знаю, що це буде якийсь лютий пост-рок. Приємно було не помилитися в цих поляках, а ще приємніше було отримати щось більше, ніж просто сумна інструментальна музика. Ці злі шуми напрочуд живі, майже імпровізаційні та дуже-дуже гучні. Поєднання нервової скрипки, гнітючого сакса та розлогих композицій не може не нагадати за GY!BE, але ці менш граються в атмосферу, а навпаки намагаються саме методично завалювати лавиною звуку. І це вдається. Воно навіть іноді викликає якусь тривогу чи занепокоєння, але такі довгі наростаючи білд-апи завжди приводять до надпотужної кульмінації, яка кожного разу ще й підкреслюється аплодисментами.💯-трек: Gówno (gowno)FFO: Swans, Godspeed You! Black Emperor, Marujahttps://cisnienie.bandcamp.com/album/angry-noisesApple Music | YouTube Music | Deezer#OG333@tymchyk
👁 1,860 25-09-14 20:00
1060 Twenty One Pilots - Breach #AOTY@tymchykI am starting it all over once againDid I learn a thing?Є концептуальні альбоми, які розповідають широкі історії протягом всього треклісту, є гурти, які ретельно будують свій лор, обростають деталями з кожною своєю ерою, а є Twenty One Pilots. Неможливо знайти ще когось, хто присвятив world building майже всю свою дискографію, розвивав цей світ Тренча всіма можливими медіумами, перебуваючи в постійній взаємодії зі своїми фанатами. Цей звʼязок був унікальним та ексклюзивним, ні з ким більше такого не існувало, таке більше схоже на фандом якогось серіалу чи книжок. Невже цьому прийшов кінець? Навіть, якщо так, то ця подорож була того вартою, ці емоції, як переповнювали (не тільки) мене під час завʼязування всіх вузлів у кліпі на City Walls, той мандраж — все варте. Тож уже не так важливо, чи повернемось ми в Дему, чи зʼявиться новий Кленсі, фінал більш ніж задовільний. А що ж музика? На мій великий подив Breach не звучить поспішним чи бідним, це такий повний самостійний альбом, яким був Clancy, може навіть більш довершений, що вдвічі дивує, як за рік можна було написати, спродюсувати такий багатий на музичну інформацію та божевільні аранжування твір. Тут є буквально все, за що я люблю Пілотів: справжні bass-driven рок-бенгери, засилля цікавої електроніки, найбіліший реп Тайлера, та жодної пісні з укулеле. А ще платівка навмисно чи ні нагадує, наскільки ж колись були класними Coldplay. Як і з попередником, робота здається дуже самореферальною, і це насправді добре, ніби тільки ти маєш зрозуміти всі ці відсилання до Scaled and Icy, почути реверснутий Truce в Intentions, поплакати під час Cottonwood. І всюди натикані маленькі якорі, вау-моменти, як ці модуляції, або прискорення/задовільнення, голосовуха від Джоша, сопілка в оупенері, справжні брейкдауни в халф-таймі. Й, мабуть, найсильніший вокальний перформанс, який в них чув, будь-то фальцети, чи крики, чи слова, які заспівані так, що починає тремтіти нижня губа. Альбом не вийде сприймати без відчуття фатальності та кінцевості цього всього, але якщо це кінець, то чому б йому не бути настільки неймовірно талановитим?💯-трек: City Walls / The Contract / Center Mass / One WayFFO: |-/https://top.lnk.to/breachAOTYs of 2025: https://open.spotify.com/playlist/3Ky01GkQ4siTiZB0LPFU41674 Twenty One Pilots - Clancy: https://t.me/tymchyk/3053#OG333@tymchyk