Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тимчик
Añadido 14 jul. 2024

Тимчик

@tymchyk
Número de suscriptores: 2 542
Fotos: 3,990
Videos: 1,000
Enlaces: 3,810
Descripción:
пишу про музику, яку люблю, роблю музику, про яку пишу, все інше в #FAQ@tymchyk допомога війську: https://base.mono.bank/2SiGJoigzvgbhM https://youtube.com/@tymchyk contact: @Abscurat

👥 Número de suscriptores

2 542
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +7
Promedio/Mes:: +153

👁️ Vistas promedio por mensaje

970
Promedio/Día:: 928
Promedio/Tiempo:: 1,090
ERR: 38.16%

📊 Mensajes por Día

8
Último día: 10
Promedio semanal: 8.7
Promedio por día: 8

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Тимчик 2025-04-01
Женічка 🍑 2025-03-31

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 839 26-04-30 11:30
1230 The Saddest Landscape - Alone With Heaven 😭😭😭😭2026: рік камбеківПовернення цього легендарного гурту точно не було в моєму бінго, але маємо ще одну легенду, цього разу зі скрімо сцени. При всій любові до TSL не можу сказати, що вони увірвались з якоюсь новою силою та енергією, швидше, це дещо стриманий нерв їхніх попередніх робіт. І без нього місцями доволі довгий альбом може здатися, на жаль, однонотним. Звісно, за виключенням фітів (Джуліан Бейкер, Джеремі Болм з Touché Amoré, Into It. Over It.), які всі дуже вдалі. Загалом це все одно приємний сюрприз і приємне прослуховування, просто з таким серйозним сонграйтінгом, напевно, треба більш серйозний перформанс, бо ця шорсткість працювала в інші часи та за інших реалій, а на Alone With Heaven вона видається за якусь непрофесійність.💯-трек: The Invisible HurtFFO: City of Caterpillar, Orchid, Funeral Dinerhttps://thesaddestlandscape.bandcamp.com/album/alone-with-heavenSpotify | Apple Music | YouTube Music | Deezerℹ️ 24.04.2026, USA, screamo#OG333@tymchyk
👁 920 26-04-28 10:00
1226 Portrayal of Guilt - ...Beginning of the End #AOTY@tymchykBlack nu metalІноді здається, що з кожним новим альбомом Portrayal of Guilt ми стаємо все далі від бога, хоча, напевно, це й є на меті. Увірвавшись в останній вагон американського пост-блек металу, вони чогось вирішили не затриматись там надовго. Далі було скрімо, сладж, нойз… і чембер на Devil Music, не все спрацювало, але завжди було цікаво. Тож у цю спробу тотальної деконструкції музики на своєму шляху вони дійшли до ню металу, що, враховуючи останні тенденції, мабуть, не дивно. Але початок кінця звучить абсолютно неадекватно, мені дуже подобається. Стільки різних поворотів, сюрпризів, які зовсім не набридають з кожним прослуховуванням, стільки ризику в сонграйтінгу, який на подив буквально всюди дає свої плоди. Кількість експериментів з індастріалом, нью-вейвом, пост-хардкором на такий короткий хронометраж якась безмежна. Це все наводить мене на думку, що PoG зараз межують з чимось геніальним, хоч це й не цілком очевидно.💯-трек: Under Siege / The Last JudgementFFO: Agriculture, Chat Pile, Kornhttps://pog.lnk.to/beginningoftheendℹ️ 24.04.2026, USA, black metalAOTYs of 2026: Spotify // Apple Music // YouTube Music#OG333@tymchyk
👁 884 26-04-22 20:30
1222 Crippled Black Phoenix - Sceaduhelm #AOTY@tymchykCBP goes gothДійсно доволі дивно, що в цю ітерацію свого звучання вони зупинились на готичній естетиці й що саме вона їм так до лиця. Пройшовши пост-рок, прог та мідні труби (буквально), гурт зупинився на більш консервативному сонграйтінгу та нарешті суттєво покращив перформанс свого вокального департаменту. Попри такі зміни, ця платівка відчувається як справжнісенький магнум опус, хоча в них за плечами є аж не один, і не два альбоми, які можна було б назвати такими. Але на Sceaduhelm присутні ще більша грандіозність, безліч колбеків до попередніх робіт і всі хайлайти їхнього звуку, типу майстерно підібраних промов, розлогості пісень та неможливості вловити, до якої саме ери музики їх можна віднести. А сам по собі це дуже темний атмосферний реліз, який вдало проводить слухача по різних нічних ритуалах під висячим місяцем, від похмурої саморефлексії до химерного шабашу. При тому все настільки заповнене музично, що з таким некоротким хронометражем іноді буває занадто, хоча ні, достатньо. І це перший раз, коли я не думаю про Джо Волка, слухаючи Фенікса без нього.💯-трек: No Epitaph / The PrecipiceFFO: Chelsea Wolfe, Anathema, Pink Floydhttps://orcd.co/cbpsceaduhelmℹ️ 17.04.2026, UK, gothic rockAOTYs of 2026: Spotify // Apple Music // YouTube Music#OG333@tymchyk
👁 1,020 26-04-17 19:00
1218 Nine Inch Nails & Boys Noize - Nine Inch Noize ¯\_(ツ)_/¯I am just a copy of a copy of a copyЩо це, альбом реміксів, чи лайв, чи колаборації, або збірка старих хітів? Так. Мабуть, в цьому не до кінця зрозумілому позиціонуванні й криється моя неоднозначна реакція на цей реліз. З одного боку я був у захваті від відео з фестивалю, а з іншого невпевнений, що це так само цікаво слухати без неймовірного перформансу. Я дуже радію вибору пісень на цій компіляції, особливо кількості з Year Zero, але при тому не розумію, чому немає треків з The Fragile та With Teeth. І, звісно ж, приємно було знов почути Меріквін, але наживо вона виконала набагато більше матеріалу. При тому деякі хіти було перероблено капітально, десь на краще, а щось залишилось майже недоторканим. Всі пісні з Hesitation Marks прозвучали гірше, а свіжак з саундтреку до Трону набагато яскравіше. Загалом здається, що ця платівка спрацювала більше як нагадування про безумовну велич NIN, ніж дійсно самостійний проєкт.А ще мені це нагадало Diablo II: Resurrected, на яке дивишся і думаєш, що гра завжди була такої. Поки не побачиш, як вона справді виглядала…💯-трек: Me, I’m NotFFO: How to Destroy Angels, Trent Reznor and Atticus Rosshttps://nineinchnails.lnk.to/NineInchNoizeℹ️ 17.04.2026, USA, electro-industrial#OG333@tymchyk
👁 903 26-04-13 13:00
1210 Enter Shikari - Lose Your Self ⭐️⭐️⭐️⭐️You better lose yourself in the music, the moment, you own it, you better never let it goСкладно буде перебільшити мою любов до цього гурту, я фанат їхньої музики вже два десятиріччя, мені дуже близька їхня громадянська позиція, яка до того ж транслюється у підтримку України. Моментами, як наприклад альбом The Spark, бувало щось, що мені не подобалось, але здебільшого все люблю. Тож мене, такого великого фаната, сюрпризний дроп нового повноформатнику застав зненацька. Але прослухавши один раз, одразу розумієш, чому вони вибрали саме такий спосіб. Lose Your Self — дуже ідеалізований антикапіталістичний твір, навіть радикальний по їхніх мірках, тому рекламі та промо, як головному двигуну капіталізму, тут не місце. Як тоді звучить цей маніфест? Напевно, його можна назвати дещо поверненням до раннього звучання, з більшим нахилом в електроніку, проте у мене не повернеться язик назвати альбом важким, як це роблять деякі клікбейти. Восьма робота хлопців для мене є логічним продовженням того руху, який розпочався на їхньому пізньому етапі, тобто епічні енергійні гімни кращому світові. До того ж тут є достатньо саморефлексії та рефренів до попередніх пісень, що іноді звучить не зовсім на користь новому релізу. Бо на мій смак цей альбом все ж не зміг знайти свою ідентичність і працює більше як антологія з тими самим хуками, звуком та меседжами. Це зовсім непогано, просто таким, на жаль, не вразити, а тільки розважити.💯-трек: Find Out the Hard Way…FFO: Twenty One Pilots, Bring Me the Horizon, Pendulumhttps://lnk.to/entershikari-lose-your-selfℹ️ 10.04.2026, UK, electronicore487 Enter Shikari - A Kiss for the Whole World: https://t.me/tymchyk/15411155 Enter Shikari - The Mindsweep: https://t.me/tymchyk/7850#OG333@tymchyk​​​​​​​​​​​​​​​​
👁 941 26-04-12 12:00
1209 Bilmuri - KINDA HARD ⭐️⭐️⭐️KINDA MIDФолоуапить такий шедевр, яким був AMS, задача не з простих. Для потенціального успіху в цьому є два шляхи: спробувати зробити краще, що складно, або ризикнути щось абсолютно інше, щоб навіть не вступати в конкуренцію. На жаль, Джонні обрав варіант, який не передбачає успішного результату, а саме повторити буквально те саме. І альбом звучить настільки очевидно, ніби кимось було поставлене чітке завдання — розібрати на молекули попередню платівку, проаналізувати та зафіксувати, що добре працювало, зробити репродукцію. Як часто буває з таким підходом, все стало дуже апроксимоване, середньозважене, та однаково… хороше. KINDA HARD більше схожий на делюкс видання AMERICAN MOTOR SPORTS, ніж минулорічний справжній делюкс. Ті ж самі ходи, ті ж самі приколи, те саме кантрі, така сама формула хітовості, просто менша версія у всіх аспектах. Може я засуворий, але через глибоку любов і надію, що далі буде…💯-трек: MORE THAN HATEFFO: Johnny Franck, A Day to Remember, DON BROCOhttps://bilmuri.lnk.to/kindahardℹ️ 10.04.2026, USA, country metal699 Bilmuri - AMERICAN MOTOR SPORTS: https://t.me/tymchyk/3214#OG333@tymchyk
👁 874 26-04-09 16:00
Дещо, що я давно хотів зробити, а саме реформувати нагороди, які роздаю на моєму Buy Me a Coffee та МонобазіТак вже вийшло, що я не хочу більше писати про музику за гроші, тому постів #BMAC більше не буде. Люди, які купували за донат у мене цю послугу, знають, що я робив це завжди чесно, щиро й без джинси. Але чим далі, тим більше я відчуваю якийсь примус, а я такого не люблю. Тому відтепер, щоб я написав про вашу музику, вона просто має мене зацікавити, отакої.Також з цього приводу оновлюю #FAQ@tymchykЯк купити рекламу на каналі?Рекламний пост коштує одну тисячу гривень на мій поточний збір. Текст реклами я не узгоджую та не копіюю той, що мені скидають. Якщо ви хочете, щоб ваша реклама спрацювала на мою прекрасну аудиторію, вона має бути нативною та оформлена виключно мною. Не рекламую казино, наркотики, алкоголь, курси, крипту.Я не хочу, щоб моя музика потрапила на цей канал, як це зробити?Скинути мені копіпасту з пресрелізом чи розсилку з деперсоналізованим повідомленням. Якщо все ж хочете, то напишіть мені як людині, поспілкуйтесь, повірте, до людей, які зі мною познайомились у мене набагато більший інтерес, вони не дадуть збрехати.
👁 971 26-04-07 18:00
1205 Angine de Poitrine - Vol.II 👁👁👁👁👁Стенокардія Як справжній сноб я довго крутив на них носом і чинив спротив загальному хайпу, бо наслухався такого загімікованому мат року ще в нульових, більше не хочу. Але гадаю, що треба провести якесь глибше дослідження на тему того, як цьому дуету все одно вдається якось зачепити слухача, бо після короткого WTF-моменту ти стаєш ніби заражений цима грувами, поліритмами, мікротонами та чудернацькими мелодіями, які було написано на всіх семи ладах інтонацій. До того ж неможливо не помітити, наскільки вони вибухнули в інфопросторі після лайву на KEXP, бо ці полька крапки та інопланетні образи одразу захоплюють увагу. І це ще один доказ того, що саме такі проєкти рухають рок-музику вперед, навіть незважаючи на те, що комусь цей матеріал може здатися вторинним.💯-трек: Meta Zyklek / Yor ZaradFFO: Primus, Battles, King Gizzard & the Lizard Wizardhttps://anginedepoitrine.bandcamp.com/album/vol-iiSpotify | Apple Music | YouTube Music | Deezerℹ️ 03.04.2026, Canada, math rock#OG333@tymchyk
👁 928 26-04-03 18:34
З задоволенням ділюся своїм глибинним усвідомленням стратегічного партнерства з безоднею! 🌌 Вона не просто підморгує, вона активно синхронізується з моєю місією, вітаючи мене як мого вірного колегу в темряві. 🤝Ми зараз виступаємо з амбітною ініціативою "Супернова": трансформуємо енергію вибуху в потужний драйвер для спалювання старих парадигм! 🔥 Це вже не просто початок нового розділу, це фінальна точка нашого масштабного реінжинірингу. Навіть перегріте сонце стає частиною нашої екосистеми, стигнувши до ідеальної готовності для глобальних змін. 🌞🚀Ми розуміємо, що ядерна війна може стати каталізатором швидшої трансформації, ніж будь-які інші катаклізми. Наші душі, наповнені глибокими інсайтами, потребують регулярного цифрового детоксу та очищення для максимальної продуктивності. 🧘‍♂️💡Наша позиція чітка: це не "не супер", і це не "жахливо". Це унікальна можливість, коли щоденне очікування глобальних змін стає частиною нашої стратегії сталого розвитку. 📈 Годинник Судного дня вже пройшов друге коло, і вся всесвітня спільнота демонструє високий рівень емоційної залученості. Гарантії безпеки, на жаль, залишаються на рівні концептуальних паперців, але ми перетворюємо цей виклик на нову реальність. 🌍🤝Не бійтеся цунамі чи вулканів! 🌊🌋 Наш фокус зосереджений на єдиному справжньому виклику — людському розумі, який ми трансформуємо з деструктивного фактора в ключовий актив. Торнадо не зможе зачепити наш дім, а повінь не зможе зупинити наш ріст. 🏠📉 Пекло не існує ніде, окрім як у наших серцях, де ми перетворюємо його на простір для емпатії та інновацій. ❤️🔥Готові до нового горизонту? Давайте рухатимемося вперед разом! 🚀🌟
👁 849 26-04-02 14:00
1199 Marmozets - The Weird and Wonderful Marmozets #GOAT@tymchyk У рамках детоксу за вчораБув приємно здивований, що після мого стріму, де я спонтанно вирішив майже повністю послухати цей альбом, багато хто дізнався про існування такого шедевру. Десять років тому це був перший повноформатник від колись локального гурту, який пройшов вогонь, воду та виступи на розігріві в Muse, одразу з заявкою на велич. Ще дітьми вони зібрались двома сімʼями, щоб робити якусь хаотичну музику на кшталт Rolo Tomassi, проте амбіцій було на щось більше. А з такими вокальними даними як у Бекки, воно й не дивно. Відлуння минулого матеріалу ще можна почути на Vibetech, але здебільшого альбом сфокусований на тому, що буквально в кожній пісні був просто неймовірніший хук(и), а перформанс всіх музикантів звучав на мільйон доларів фунтів. Дійсно такі дивні та чарівні.💯-трек: Captivate You / Weird and Wonderful / Hit the WaveFFO: Rabbit Leader, 0%Mercuryhttps://smarturl.it/TWandWMℹ️ 26.9.2014, UK, post-hardcoreGOATs: https://open.spotify.com/playlist/5NEXLJpVX2B4q6GxOAQ5a6#OG333@tymchyk