Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тимур Ткаченко 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тимур Ткаченко 🇺🇦

@tkachenkotymur
Número de suscriptores: 18 215
Fotos: 1,160
Videos: 98
Enlaces: 94
Descripción:
Начальник Київської міської військової адміністрації.

👥 Número de suscriptores

18 215
Promedio/Día:: -18
Promedio/Tiempo:: -43
Promedio/Mes:: +594

👁️ Vistas promedio por mensaje

24 459
Promedio/Día:: 10,500
Promedio/Tiempo:: 16,793
ERR: 134.28%

📊 Mensajes por Día

1.9
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 1.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 36,200 25-10-10 17:07
Зранку піково у нас було понад 5800 будинків без світла та понад 7000 без води.Вже заживлено понад 540 тис споживачів. З них 80 тисяч - за останні години. Енергетики продовжують працювати до повного відновлення.Воду повернули по всій мережі, триває підйом тиску. Багато що залежить від електроенергії. Комунальники роблять все можливе.По місту протягом дня:— розгорнуті пункти незламності,— бювети,— організовано підвіз води,— відновили роботу транспорту— довелося змінювати режим роботи закладів освіти та охорони здоровʼя.І я дякую всім нашим медикам, вчителям, фахівцям, головам районів за роботу в непростих умовах.По ліквідації наслідків атак на житлові будинки:— пожежі загасили,— допомогу надали всім 12 постраждалим,— увесь день в Печерському районі працював гуманітарний штаб, всі будуть забезпечені підтримкою.Сьогодні кияни проробили колосальну роботу. І продовжують її робити. Дякую.Від початку року інтенсивність атак на столицю зросла в десятки разів. Ми маємо бути готовими, що це повториться.
👁 19,100 25-10-06 18:51
Сьогодні разом з прем'єр-міністром Нідерландів Діком Схоофом відвідали місце одного з останніх російських ударів по Києву. Обговорили спроможності Нідерландів у підтримці стійкості України та, зокрема, столиці, від атак країни-терориста. Наголосив на важливості співпраці щодо захисту нашого неба, гуманітарної допомоги киянам, які постраждали від російських обстрілів.Подякував за послідовну позицію Королівства щодо посилення безпеки Києва, підтримки енергетичних, соціальних та гуманітарних ініціатив. Ми налаштовані на подальшу співпрацю, і щира вдячність пану Схоофу за чіткий сигнал солідарності та підтримки.__________Today, together with Prime Minister of the Netherlands Dick Schoof Minister-president, we visited the site of one of the recent Russian strikes on Kyiv.We discussed the Netherlands’ capacity to support Ukraine’s resilience, particularly that of the capital, in the face of attacks by the terrorist state. I emphasized the importance of cooperation in strengthening our air defense and providing humanitarian aid to Kyiv residents affected by Russian shelling.I expressed gratitude for the Kingdom’s consistent stance on enhancing Kyiv’s security and supporting energy, social, and humanitarian initiatives. We are committed to further cooperation, and I sincerely thank Mr. Schoof for his clear message of solidarity and support.
👁 14,600 25-10-05 08:48
Цьогоріч під час кожної масованої атаки росіяни зачіпали наші заклади освіти. На фото — те, що терористи накоїли кілька місяців тому в Шевченківському районі. Це фото яскраво пояснює: з ким ми маємо справу і що саме цікавить ворога — завдати болю найдорожчим, найближчим.І так само майже щоразу наші школи і садки стають оперативними штабами допомоги постраждалим людям. А працівники закладів підтримують всіх, хто звертається. Ми нечасто згадуємо про це, але варто і важливо.Наша система освіти не зламалась під колосальним навантаженням від ковідних обмежень, від релокації багатьох освітян, дітей, а тепер від атак і відключень. Я дякую кожній виховательці, вчительці чи викладачці за стійкість та справжню мужність.І символічно, що заклади освіти стають місцями вшанування памʼяті воїнів-випускників, які віддали на захисті України власне життя. Ми можемо дискутувати, звідки прийшла ця практика. Але вона залишається природною частиною нашої високовольтної лінії памʼяті. І освітяни плекають цю лінію, несуть її через покоління.Любі освітяни, мої рідні вчителі та викладачі — зі святом. Як би ворог не намагався приглушити світло, яке ви несете — нічого не виходить саме завдяки вашому особистому подвигу.А ми все відновимо і відбудуємо. Бо ви навчили - як. Надихнули - чому. Розповіли - для чого. Дякую.
👁 17,500 25-09-30 14:55
Щотижня синхронізуємося з районами. Сьогодні працювали з ключовими питаннями: відновлення і як направити на це ресурси громади, які Київ має.Проговорили статус по проблемі модульних укриттів. Райони надали пропозиції по локаціях та ресурсах. Ми сформували вимоги до таких споруд і рухаємось далі. По відновленню. Минулого тижня на місцях прильотів були представники ключових депутатських фракцій. Мені чітко підтвердили готовність визначати це питання, як пріоритет. Перерозподіл коштів, залучення додаткових ресурсів, сприяння на всіх рівнях. Особливо це стосується допомоги найбільш постраждалим районам: Соломʼянський, Святошинський, Шевченківський, Дарницький, Голосіївський. Голови районів доповіли про статуси питань і про проблеми.Крім цього. Всі РДА відзвітували по створенню груп реагування на проблеми постраждалих. Також відзвітували по інтеграції соціальних менеджерів. Раніше ми проводили навчання з визначеними фахівцями. Тепер це вже інструмент, який повністю залучається та буде працювати. Також готуємо аналіз проведених дій по роботі департаментів та міських установ в плані реагування на загрози воєнного часу.У Києві непроста ситуація зі здатністю місцевого самоврядування, депутатського корпусу банально збиратися в комісіях, на сесіях та приймати рішення. Сподіваюся, що публічне озвучення цієї проблеми пришвидшить реагування на загрози зі сторони тих, кого обрала громада.Цього тижня ми плануємо Раду оборони з насиченим порядком денним. Від модульних укриттів до тих проблем, які я порушив з перших днів на посаді. Наступного тижня плануємо засідання групи "Прозорість і підзвітність" з не менш насиченим переліком питань. Про оновлення та рішення доповім.
👁 23,400 25-09-28 16:48
Станом на вечір працівники ДСНС завершили роботи на всіх локаціях Києва, що постраждали від російської атаки. Разом по місту знову велика кількість пошкоджених обʼєктів, житлових будинків. Лише в Соломʼянському районі таких 27, з них 9 - приватні. Знову значна кількість вибитих вікон житлових будинків. Разом по 7 районах - до 1000. Повідомлення про нові пошкодження надходили протягом всього дня. Весь день працювали і гуманітарні штаби в Соломʼянському та Дарницькому районі, які прийняли понад 500 осіб. У найбільш постраждалому, Соломʼянському, 9 киян тимчасово відселили в гуртожиток. Від людей надійшли 24 заяви на виплату 40 тис. грн. Служби продовжують збирати заяви на виплату 10 тис. грн по програмі "Турбота. Назустріч киянам". Дякую нашим рятувальникам. 300 осіб та 70 одиниць від ДСНС залучили. Дякую поліції, яка працювала з людьми і продовжує працювати. WCK, Загін швидкого реагування Червоного Хреста, Добробат, Гудвілл, Київські кажани, Гуртум, Бойовий волонтер України, Рокада, Спілка Самаритян України, Польова кухня Б-50, Help For Ukraine, Право на Захист, Червоний хрест, ГО "Україна - 2022", Район #1 тощо - разом 15 партнерів громади сьогодні з нами. Це харчові набори, гарячі напої, обіди, психологічна та юридична підтримка, допомога в порятунку на місці події. З допомогою волонтерів та благодійників понад 500 вікон закрили плівкою та OSB. Найголовніше - це люди, які приходять на допомогу людям.Разом ми все відновимо і відбудуємо. Найбільша і безповоротна втрата - наші люди. Сьогодні росіяни поранили 13 киян, чотирьох - вбили. росіяни вбили 12-річну Олександру, ученицю сьомого класу однієї зі шкіл Соломʼянського району. росіяни вбили наших людей в Інституті кардіології - тих, хто допомагав та потребував допомоги. Крім цього, одна жінка не витримала стресу, померла в укритті. Щирі співчуття рідним та близьким вбитих російською агресію наших громадян.
👁 12,800 25-09-26 17:09
Сьогодні у Дарницькому районі біля зруйнованого будинку провів виїзну нараду з депутатами від усіх фракцій Київради та головою району. Люди, які втратили житло, сьогодні залишаються сам на сам із проблемами. Найболючіше питання – відсутність чітких термінів, у які вони можуть отримати допомогу. У когось вже кілька місяців немає відповіді, де жити завтра. І це на четвертий рік повномасштабної війни. Системне рішення відсутнє.За весь час на посаді я почув позиції районів і бачу, що маневреного фонду недостатньо. Він фактично відсутній. А департаменти міста не дають системних рішень. Протягом кількох днів депутати скоординуються, щоб надати спільний порядок дій по цій проблемі. Нехай це буде робоча група, нарада тощо — все одно. Головне, це дії та скріпити їх рішенням Київради. Я вдячний депутатам усіх фракцій за готовність допомагати, єднатись навколо цих питань і приймати рішення, які справді важливі для людей.Йдеться не тільки про забезпечення маневреним фондом. Ми говоримо про можливість залучення готелів на умовах оренди, про тимчасове житло через міський штаб, про врегулювання термінів виплати допомоги. Бо сьогодні мешканці міста не можуть жити в очікуванні без кінця. Це також представники громади пропрацюють.Окремий блок – безпека. Ми маємо облаштовувати модульні укриття і використовувати підземні переходи під найпростіші сховища з лавками та дверима. Це можна робити швидко, якщо є політична воля і консолідація зусиль. І про це ми також домовились.Ворог системно б’є по столиці. І лише тоді, коли влада і представники громади працюють разом, ми здатні дати результат для киян, подолати виклики агресії.
👁 4,750 25-09-25 15:22
Податкова система складна навіть у мирний час. Сьогодні ж, у реаліях воєнної економіки, коли бізнес працює під постійним тиском і обмеженнями, якісна податкова підтримка стає критичною. Саме тому ДПС запустила новий сервіс – Офіси податкових консультантів, що відтепер працюють у 20 регіонах країни, включно зі столицею (вул. Миколи Лєскова, 4).Це не формальні кабінети, а майданчики довіри між державою та платниками податків. Тут бізнес, ФОПи й громадяни зможуть отримати безкоштовні консультації щодо оподаткування, звітності, електронних сервісів, податкових спорів, питань ЄСВ та багатьох інших аспектів. Завдання – зменшити кількість помилок і штрафів, підвищити податкову грамотність, зробити сплату податків прозорою та зрозумілою.Для Києва це важливо подвійно. Столичний бізнес від малого до великого – є опорою економіки та донором бюджету. Кожна гривня податків працює на оборону й відновлення країни. Тому партнерська взаємодія між податковою та платниками – це не бюрократія, а елемент національної стійкості.Деталі та запис на консультацію за телефоном: (044) 238-92-57.
👁 13,200 25-09-23 14:51
Ми потисли руки й підписали меморандуми про співпрацю з великими бізнесами та мережами столиці. “Аптека АНЦ”, “Нова Пошта”, “СЕНС НА ХРЕЩАТИКУ”. Разом це сотні обʼєктів по столиці. Власники готові стати прикладом змін та спільно розширювати безбарʼєрне середовище.Ми разом пройдемо моніторинг та оцінку ступеня безбарʼєрності на кожній локації. А далі - зміни. В пріоритеті – безбарʼєрні рішення на центральному маршруті між Головним військовим госпіталем, Майданом Незалежності та Центральним залізничним вокзалом.Бізнес відкритий інвестувати в зміни. Київ відкритий до партнерств, які дозволять нам побудувати місто комфорту для кожного та кожної – з повагою.Готовий рекламувати компанії, які масштабно інвестують в безбарʼєрність Києва, якщо так ми створимо дійсно місто доступності. Маршрут безбар’єрності між ключовими локаціями: Головний військовий клінічний госпіталь – Майдан Незалежності – Центральний залізничний вокзал реалізується у межах флагманського проєкту Мінрозвитку «Рух без бар’єрів» та є частиною ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».
👁 20,300 25-09-19 13:01
Майже 1700 занедбаних чи пошкоджених автівок у всіх 10 районах Києва вивезені, прибрані власниками або приведені до ладу за 6 місяців.Це була локальна, але помітна для міста та незручна проблема. Одразу після призначення я окреслив необхідність організувати очищення проїздів і дворів від пошкоджених, покинутих автомобілів. Це визначає прохідність дворових проїздів. Це впливає на безпеку наших дітей. У лютому-березні за моїм поданням Рада оборони Києва ухвалила алгоритм переміщення автівок. Райони отримали завдання оновити перелік, сформувати власні комісії, видавати приписи та спілкуватися з власниками. Ми визначили майданчики для зберігання таких автотранспортних засобів – безоплатно. Ми створили умови, за яких власники завжди можуть звернутися та забрати своє майно.На цей час - 706 автівок вивезли на майданчики. 813 власники прибрали самостійно, 178 привели до ладу. 55 автомобілів наразі в процесі кінцевого рішення між власниками та громадою. Райони наразі розвʼязують питання з кількома десятками великогабаритних ТЗ. Близько пʼяти десятків автівок ще не прибрали у звʼязку з окремими слідчими діями за фактами воєнних злочинів росії. Це атаки, яких столиця зазнала напередодні.Я особисто, а також ресурси КМВА та РДА отримали близько 1000 звернень від громадян з локаціями та фото автівок, які також були обліковані, пройшли через районні комісії. По кожному авто прийняли рішення. У тому числі є відмови. Є звичайні брудні авто, є старі, але на ходу. Це все брали до уваги. Громадська безпека та наш спільний простір більше не будуть заручниками байдужості та болючих шрамів від російської агресії. Чи розвʼязали проблему зовсім? Ні, тому що ворожі атаки тривають, і майно наших громадян продовжує страждати. Але ми хоч трохи, але змінили парадигму сприйняття проблем, які виникають у Києві.Я чекаю від районів звіту щодо виконання рішення Ради оборони в повному обсязі. І також прошу надалі звертатися, якщо громадський простір потребує додаткового догляду та піклування. Наша співучасть, наша небайдужість – це сила.
👁 16,900 25-09-17 16:34
Сьогодні ми скріпили з 11 організаціями нашу дружбу і взаємну довіру. Від імені Київської міської військової адміністрації підписав меморандуми зі спільнотами та фондами, які допомагають на місцях російських атак у Києві. Для мене велика честь бути поруч з прекрасними та світлими людьми. Це супер енергетика. Коли будь-яке спілкування - про реальні справи та зміни на краще.Часто залученість волонтерів має визначальний характер. А організованість фондів та організацій багато чому вчить міські служби. Ми визнаємо цей внесок. Ми усвідомлюємо, що без них важко, майже неможливо.«Бойовий волонтер України», «Польова кухня Б-50», «Герць», «Хвиля-91», «Гудвілл», «Сусіди хаб», Help for Ukrainians, «Право на захист», «Рокада», «Люди об’єднані Україною», громадська організація «Спілка Самаритян України» та багато інших. На жаль, не всі змогли сьогодні взяти участь, проте ми вже плануємо подібний формат підписання меморандумів найближчим часом. Волонтери забезпечують водою і харчуванням постраждалих мешканців та рятувальників. Надають психологічну та юридичну підтримку. Допомагають з будівельними матеріалами і відновлюють пошкоджені домівки.Я залишаюся принциповим прихильником розширення партнерств з усіма, хто вже допомагає і може допомогти. Це формує та підтримує нашу стійкість.Крім офіційної частини ми мали тривале неформальне спілкування. З озвучуванням потреб, проблем, перспектив. По кожному треку я сказав, як є натепер, що ми вже робимо і що постараємося зробити надалі. Перелік партнерів міста в непростий час набагато більший, ніж перераховані організації. Ми працюємо, щоб мати спільні проєкти з усіма, хто вже поруч. Як киянин і громадянин, я дякую всім, хто допомагає.