Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тимур Ткаченко 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тимур Ткаченко 🇺🇦

@tkachenkotymur
Número de suscriptores: 18 215
Fotos: 1,160
Videos: 98
Enlaces: 94
Descripción:
Начальник Київської міської військової адміністрації.

👥 Número de suscriptores

18 215
Promedio/Día:: -18
Promedio/Tiempo:: -43
Promedio/Mes:: +594

👁️ Vistas promedio por mensaje

24 459
Promedio/Día:: 10,500
Promedio/Tiempo:: 16,793
ERR: 134.28%

📊 Mensajes por Día

1.9
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 1.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 10,500 26-02-23 18:15
В умовах війни управління містом розбалансоване. І так само в умовах війни вилізли проблеми повної відсутності стратегії управління містом.Нині ми маємо в Києві відсутність результатів, системних поліпшень, накопичені кризи.І виправляти ці проблеми змушена держава силами і ресурсами, яких так не вистачає всюди, які так потрібні прифронтовим громадам, в тому числі.В умовах війни все це - додаткові ризики і загрози.Якщо ми хочемо побудувати гідну столицю для нашої достойної в усіх сенсах нації - тут треба щось змінювати.Я другий рік говорю про це публічно і готовий бути поруч з усіма, хто також виступає за зміни і за адекватне сприйняття реальності. І вкотре підтверджую повну готовність напрацьовувати рішення, які будуть корисні та є необхідними для Києва.https://youtu.be/DJmEj7QXvPU?si=cgysnwyEMmDua3Bf—В мене є сміливість говорити з журналістами. І коли зручно, і коли незручно. Я не шукаю теплі ванни, коли кияни сидять в холоді. А мер, як бачимо, почав ховатися за своїм заступником. Вже не вперше.Сподіваюся, публічне запрошення від громадського сектору на пресконференцію Віталій Кличко не залишив без уваги. Хто коштами громади розпоряджається - має звітувати перед громадою. Це і є місцеве самоврядування.
👁 34,600 26-02-14 19:40
Зараз робиться все, щоб перезапустити системи подачі теплоносія в будинки на Троєщині та прилеглих локаціях.На рівні кварталів фахівці працюють - щоб прослідкувати, чи вода в системі опалення доходить і провести спуск повітря. Також місто вже подало наших фахівців, які ліквідовують наслідки, на виплати додаткових 20 тис грн від держави. Це частина питань, які розглядали на штабі щодо ліквідації наслідків надзвичайної в енергетиці після російських обстрілів під головуванням першого віце-премʼєра Дениса Шмигаля.Вдячний Денису Шмигалю за увагу до наших фахівців керуючих компаній. Порушили проблему, щоб слюсарі та ремонтники також могли отримати виплати. Місто підготує відповідні звернення.Загалом держава, багато в чому через ситуацію в Києві (і це правда), дала низку невідкладних рішень - від виплат працівникам та програм фінансування для обладнання - до мобілізації допомоги партнерів. Це вирішальні зусилля, які нас підтримують.—Я принципово обережний щодо гонитви за цифрами підключених-відключених, відновлених і заживлених обʼєктів. У нас складна зима, і протягом доби ситуація змінюється кардинально. Загроза російських обстрілів постійна, а всі залучені до ліквідації сконцентровані на відновленні.За ці тижні місто отримало значну допомогу від партнерів - це велика кількість генераторів. Є й інші, невідкладні постачання. Також цього тижня Київрада нарешті сформувала пакет рішень, якими місто пропонує підтримати інфраструктуру, людей та працівників.В нас попереду непросте завершення опалювального сезону і складний період перетворень господарства під виклики сезону наступного.
👁 14,800 26-01-29 14:17
Стартувала програма державної допомоги «СвітлоДім»Державна програма допоможе мешканцям багатоквартирних будинків забезпечити автономне електроживлення під час тривалих відключень.Йдеться про стабільну роботу ключових систем життєзабезпечення: водопостачання, зв’язку, ліфтів, освітлення та тепла, зокрема в опалювальний період.💰 Розмір державної допомоги — від 100 до 300 тис. грн, залежно від поверховості будинку та кількості під’їздів.🔌 Кошти можна буде використати на придбання:📌бензинових, дизельних або 📌газових генераторів;📌інверторів;📌акумуляторів;📌блоків керування📌високовольтними батареями;📌сонячних панелей.🏢 Подати заявку зможуть ОСББ, житлові та обслуговуючі кооперативи, управителі багатоквартирних будинків незалежно від форми власності. Програма не передбачає обмежень у виборі обладнання чи постачальника.📲 Усі заявки подаватимуться онлайн через електронний кабінет на порталі Дія. Процедура — без паперів і черг: ▫️ Комісія при Мінрозвитку розглядає та схвалює заявки; ▫️ виплата — протягом 48 годин після валідації.💡 Можливість подати заявку на отримання державної допомоги з’явиться найближчим часом — про старт подання заявок буде повідомлено додатково.📍 Програма «СвітлоДім» діятиме протягом воєнного стану (але не довше двох років з часу набуття постанови чинності) у громадах, де офіційно зафіксована надзвичайна ситуація в енергетиці. На першому етапі — Київ та Київська область.Детальніше про програму https://svitlodim.gov.ua/
👁 30,900 26-01-19 13:11
Віталію Володимировичу, звертаю вашу увагу на базові управлінські аспекти, які потребують коректного відображення у ваших публічних заявах і дорученнях. Очевидно, ці речі або вам не доповідають, або вони свідомо ігноруються, тож окреслю їх стисло.Утримання доріг, мостів, зупинок громадського транспорту та пішохідних переходів у зимовий період забезпечують підприємства, що входять до складу Комунальної корпорації «Київавтодор». Вони не підпорядковуються головам РДА, а є підзвітними Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, який перебуває у сфері управління Київського міського голови.Аналогічна модель діє щодо підприємств з утримання зелених насаджень: вони підпорядковані КО «Київзеленбуд», що підпорядковується Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА.Районні керуючі компанії з обслуговування житлового фонду формально належать до сфери управління РДА, однак контракти з їх керівниками укладає міський голова, що визначає реальний центр управлінських рішень.Загалом рішення щодо розвитку, функціонування та утримання міської інфраструктури ухвалюються КМДА. Бюджет громади, кадрова політика та ключові важелі впливу зосереджені в управлінській вертикалі міського голови, яка за майже 12 років була максимально централізована.Упродовж року від вас неодноразово звучала теза: «не втручайся в господарські питання - це моя зона відповідальності». В такому разі логічно чесно визнати: саме в період вашого управління, пане директор міста, Київ з року в рік стає менш безпечним для щоденного життя містян.
👁 123,000 26-01-17 17:41
У столиці запроваджено оновлені правила комендантської години.Вчора відповідне рішення ухвалила Рада оборони Києва на виконання розпорядження уряду. Про що йдеться. Комендантська година не скасовується. Але з’являються необхідні винятки для людей. ❗️Відтепер у період комендантської години ви зможете пішки або на приватному транспорті, зокрема таксі, прямувати до Пункту Незламності або додому. Для киян це означає прості й важливі речі: • вночі дістатися додому, у тому числі з поїзда, що прибув із запізненням • ви зможете у будь-який час знайти тепло, світло і допомогу Пункти Незламності відтепер можуть працювати цілодобово. Це стосується як муніципальних пунктів, так і закладів відповідального бізнесу, які готові забезпечити тепло, електроживлення, зв’язок, воду й гарячий чай. 🤝 Закликаю підприємців долучатися: відкривати Пункти Незламності й допомагати киянам пережити цей період - на сайті https://nezlamnist.gov.uaЗвісно, безпека залишається пріоритетом. Патрулювання міста посилюється, всі рішення реалізуються під контролем сил безпеки. Тому з собою необхідно мати документ, що посвідчує особу, а військовозобовʼязаним – військово-обліковий документ.Паралельно триває постійна перевірка Пунктів Незламності. Це мають бути не формальні позначки на мапі, а реально працюючі місця підтримки для людей. Робимо усе необхідне, щоб у місті було безпечно, і люди не залишалися наодинці з проблемами.
👁 20,700 26-01-16 18:17
Провів нараду з головами районних державних адміністрацій і профільними посадовцями. Тема – Київ і тепло в домівках киян. У столиці діє надзвичайна ситуація. Працюють два штаби – загальнодержавний і міський. Наше ключове завдання – швидка координація: Пункти Незламності, відновлення тепло- й електропостачання, резервні джерела живлення. Дані оновлюємо в режимі реального часу, кілька разів на день доповідаю премʼєр-міністерці та першому віцепремʼєр-міністру України. По теплу і світлу є позитивна динаміка, але частина будинків досі без опалення. Усі проблемні адреси зафіксовані, рішення готуються. Аварійність мереж – системна проблема, яка дається взнаки навіть без обстрілів. Тому принагідно передаю вітання директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитру Науменку. Шановний пане Дмитре, попри обіцянку бути присутнім ані Ви особисто, ані жоден представник департаменту на нараду не зʼявився. Відповідальність за міську інфраструктуру – це не опція, а обов’язок. росія цілеспрямовано б’є по енергосистемі міста. Ми зосереджуємося на тому, що залежить від нас. Поставив задачу забезпечити повну енергоавтономність Пунктів Незламності. Також напрацьовуємо рішення щодо цілодобової роботи Пунктів Незламності від бізнесу та пересування киян в нічний час. Ці питання винесу на засідання Ради оборони Києва. Серед них також подовження канікул у школах. Ситуацію тримаю на особистому контролі. Працюємо, щоб у кожному домі були світло і тепло, а місто вистояло в цих умовах.
👁 7,910 26-01-16 06:36
У зв’язку із масованими атаками російської федерації в українській енергетиці діє режим надзвичайної ситуації. Це необхідно передусім для максимальної скоординованості дій усіх служб в столиці, в регіонах та громадах.На мене як на Першого віцепрем’єр-міністра — Міністра енергетики покладені повноваження керівника робіт з ліквідації її наслідків. Маємо низку завдань, визначених спільно на Уряді.🔹 Передусім посилюємо роботу Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в енергетиці та Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в електроенергетичних системах міста Києва та Київської області. Перші засідання обох штабів уже проведено.🔹 Змінюємо правила пересування громадян на вулиці в комендантську годину. Люди зможуть вільно пересуватися для того, щоб дістатися «Пунктів незламності», зокрема й вночі.🔹 Рекомендуємо НКРЕКП у найкоротший строк переглянути і максимально спростити підключення резервного енергетичного обладнання до мереж. Розгляд та погодження проєкту за 2 дні. Отримання технічних умов — 2 дні. Обстеження та опломбування вузла обліку також за 2 дні. 🔹 Перерозподіляємо резервне обладнання між регіонами, враховуючи критичність потреб для об’єктів життєзабезпечення.🔹 Державні компанії, насамперед «Укрзалізниця» і НАК «Нафтогаз» повинні терміново забезпечити закупівлю імпортованої електричної енергії протягом ОЗП 2025/26 року в обсязі не менше 50% від загального споживання.Наше завдання — скоординована й ефективна робота для якнайшвидшої стабілізації ситуації в енергосистемі, зокрема, у місті Києві.
👁 41,400 26-01-09 09:08
Це одна з найскладніших атак для міста. У тому числі через непрості погодні умови. Власне, росіяни на це й сподіваються: що ми замерзнемо і наші служби колапсують.Зараз місто провело засідання ТЕБ та НС. Звели інформацію по наслідках, станом на ранок. 29 локацій з пошкодженнями. Багато житлової інфраструктури - традиційний почерк росіян. Пошкоджено пів сотні будинків, 4 заклади освіти, 18 автівок. За ранковими підрахунками - вже понад 1000 вибитих вікон. Триває ліквідація наслідків.Допомогу на місцях від завершення тривоги надають в усіх районах. У Дніпровському, Дарницькому та Деснянському - розгорнуті штаби.Деснянський район– вулиця Кубанської України, 30А (садочок 12). Контакти – 098 648 08 89, 097 109 90 41Дарницький район– проспект Миколи Бажана, 16-А; вул.Драгоманова, 6-А. Контакт - 096 262 22 23 (Анатолій)Дніпровський район– вул. Краківська, 20 (ліцей "Зміна"); – вул. Пантелеймона Куліша, 17; – просп. Соборності, 17. Контакти – 044 292 61 16, 044 366 51 51, 067 224 81 76; Контакти штабів, а також інформація про всю можливу підтримку для постраждалих є в чат-боті єОпора. @eopora_bot (https://t.me/eopora_bot з іншої платформи).Наразі діють стабілізаційні та аварійні відключення електроенергії. Є зниження тиску води на правому березі, окремі відключення в Печерському районі. Є проблеми з водою та теплом на лівому березі. Фахівці роблять все можливе, щоб стабілізувати ситуацію. Крім цього, розглядаємо питання розгортання додаткових пунктів обігріву. Про адреси буде повідомлено додатково.Також комісія ТЕБ та НС прийняла рішення перевести школярів на більш гнучкий формат навчання, у тому числі дистанційно. Графіки доведуть по лінії освіти. Це врахування і погодних умов, і ситуції на зараз.Найбільші втрати - це постраждалі кияни. Наразі підтверджено 4 загиблих та 22 постраждалих. Також перевіряємо будь-яку нову інформацію. Росіяни вбили медика, поранили рятувальників, медиків, поліцейського.Висловлюю щирі співчуття рідним загиблих.
👁 19,300 25-12-31 18:58
Коли ми з командою почали готувати підсумки 2025 року, першими на стіл лягли цифри - кількість атак, запущених по місту засобів ураження, збиттів, влучань. Переліки пошкоджених будинків, кількість зруйнованих квартир, поранені, поіменні списки загиблих. Таким був наш рік. Така наша реальність.Зізнаюсь, тут непросто знайти позитив і робити оптимістичні прогнози. Проте, я спробую.Перш за все, в цьому році ми нарешті розробили і впровадили повноцінний і дієвий алгоритм реагування на надзвичайні ситуації. Тепер екстрені,комунальні служби, волонтери злагоджено працюють на локаціях, що зазнали пошкоджень. Наступне - ми впровадили чат-бот єОпора. Це наш інструмент для тих, хто потребує підтримки. Вся доступна допомога - в одному місці. І в новому році працюватимемо над тим, щоб цей проект масштабувати на всю країну.Ми вперше задіяли механізм повернення до бюджету незаконно привласнених коштів. Вже 60 млн гривень повернулись до громади. Рухатимемось далі щоб громада повертала своє.Ми впровадили і впроваджуватимемо й надалі проекти безбар’єрності, меморіалізації, підтримки киян та ВПО. Доведемо до кінця все, за що взялись.І я дякую всім, хто цей рік був поруч і працював на користь нашого міста. Звісно, нашим військовим, які оберігають столицю і оберігають наш спокій. Маю переконання, що ми посилюватимемо спроможності сил ППО із захисту Києва.Дякую працівникам ДСНС, які перші на місці що б не трапилось. Ви справжні герої. Дякую працівникам комунальних служб. За злагодженість, оперативність і людяність. Дякую всім волонтерам і благодійникам. За те, що ви поруч завжди, за покликом серця. І дякую всім киянам. Хто продовжує жити в столиці. Саме ми з вами і є Київ.І все-ж, залишу це тут. Як нагадування і собі і нам всім, з ким ми маємо справу. Як щеплення від короткої пам’яті.Протягом 2025 року повітряна тривога в Києві оголошувалась 510 разів. Росіяни застосували проти Києва 2556 БпЛА, 122 крилаті і 88 балістичних ракет. Пошкодження отримали понад 1200 житлових будинків, 119 освітніх закладів, 39 лікарень. Всього понад 3600 об’єктів. Росіяни травмували 945 жителів міста, з них 67 дітей. Загинула від ворожих атак 171 людина, 13 - діти.Пам’ятатимемо завжди.
👁 12,300 25-12-22 11:25
Днями Київський окружний адміністративний суд відмовив Віталію Кличку у задоволенні заяви про забезпечення позову.Йшлося про вимогу призупинити дію моїх кадрових розпоряджень. Суд відмовив у такому забезпеченні, що означає: оскарження відповідних актів не зупиняє їх чинності, а мої розпорядження залишаються в силі та підлягають виконанню.Водночас міський голова продовжує здійснювати кадрові призначення без передбаченого законом погодження з Київською міською військовою адміністрацією. Як наслідок, у ключових міських департаментах, зокрема в департаменті транспортної інфраструктури, ухвалюються кадрові рішення, про які військова адміністрація дізнається постфактум. Таким чином, управління критично важливими напрямами життєдіяльності міста частково здійснюється без належної координації з військовою адміністрацією.Зі свого боку я й надалі діятиму виключно в правовому полі, зокрема шляхом оскарження кадрових призначень, здійснених із порушенням встановленої процедури погодження.Окремо повідомляю, що наразі готую заяву про вчинення кримінального правопорушення, пов’язаного з бездіяльністю міського голови щодо одного зі стратегічних об’єктів міста Києва.Деталі буде оприлюднено найближчим часом.