Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Смоловий
Añadido 14 jul. 2024

Смоловий

@smolovyi
Número de suscriptores: 4 232
Fotos: 4,540
Videos: 95
Enlaces: 524
Descripción:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл

👥 Número de suscriptores

4 232
Promedio/Día:: +8
Promedio/Tiempo:: +8
Promedio/Mes:: +33

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 736
Promedio/Día:: 2,700
Promedio/Tiempo:: 2,389
ERR: 64.65%

📊 Mensajes por Día

1.5
Último día: 1
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 1.5

Historial de cambios de nombre

Смоловий 2024-10-21
Шмольовий 2024-10-01

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,400 25-06-16 20:04
Лідери сезону #УПЛ 🇺🇦Попереджені голи (місця 10-21)Лише 21 кіпер награв адекватні хвилини. Лідери рейтингу (топ-9) там, а тут і зараз говоримо про решту. 🦁 Видається Карпати були зацікавлені в підписанні Андрія Кліщука не просто так. Часом Кліщук помиляється, часом рятує, але все ж рятує більше. Чого не скажеш про жодного з двох кіперів Карпат: ⁃ Яків Кінарейкін в 13 матчах пішов в мінус на 0.55 голів, тобто півголу привіз ⁃ Олександр Кемкін зіграв більше (17 матчів) та привіз ще більше 3.39 голи, тому навіть без хвороби мав би втратити місце на другу половину сезону 💙 Руслан Нещерет витримав в боротьбі за чемпіонство. Таких подвигів, що здійснював Бущан до нього, не осилив, але й не підвів (1.71 гол відвів). А Дмитро Різник підвів, став першим кіпером Шахтаря за довгий час, що провів відʼємний сезон. Не до кінця розумію навіщо люди перекладають враження від декількох дійсно непоганих матчів в ЛЧ на УПЛ. Проте в чемпіонаті Різник видав жахливий перфоманс, за підсумками сезону привіз 1.17 голи. 🍺🔴 Якщо Оболонь продасть Марченка, то скрутиться дуже швидко. Федорівський ніяк не виглядав надійним (-4.62 привезених). Гірший показник загалом лише у кіпера Вереса Кожухаря (-5.18). 🐺 Ротань, мабуть, теж вийде на ринок в пошуках кіпера. Минулий сезон не можуть собі занести в позитив ні Волинець (-1.49), ні Кудрик (-0.96).🤍 Дуже сильно контрастує перф Микити Турбаєвського в 13 матчах(-0.04) зі своїм одноклубником Олександром Сапутіним (6.41) в 17.
👁 4,000 25-06-14 14:19
Лідери сезону #УПЛ 🇺🇦Попереджені голи (топ-9 гравців)Думав, як краще представити кіперів: через сумарний показник чи через перерахунок на 90 хвилин. Зупинився на сумарному. А перераховані на 90 хвилин показники будуть на якихось графіках іншим разом. Рятівник року - Олександр Сапутін із Зорі. В своїх 17 матчах він відвів від власних 6.41 голи, а його партнер Микита Турбаєвський взагалі має відʼємний пост-шот, він привозив необовʼязкові мʼячі. Георгій Бущан стояв у воротах киян лише 16 разів, але нарятував суттєво більше, ніж пізніше витягував Нещерет. Якщо Георгій ще не отримав чемпіонську медаль, то Динамо має вислати її йому Новою Поштою, бо заслужив! Максим Механів не тягнув пачками пенальті, інколи лажав, але все одно пройшов сезон позитивно. Лівий Берег понизився у класі не через свого кіпера, а через слабкість атаки.Ще хочу відзначити наймолодшого в рейтингу Дениса Марченка з Оболоні - 4.1 відведені голи. Більше нікого з кіперів пивоварів в плюсі немає. Вони привезли в 19 матчах одразу 7.45 голів! Ставка на 18-річного кіпера врятувала команду від вильоту! Одне з визначальних рішень Щищенка!Не гріх згадати героя з відбиття пенальті Олексія Паламарчука. Виходить, що якби не сейви ударів з 11 метрів, то картина була б геть не такою радісною. Захист не лишав шансів своєму кіперу.1️⃣ 🤍 О. Сапутін «Зоря» - 6.412️⃣ 🦩 М. Механів «Лівий Берег» - 5.43️⃣ 💙 Г. Бущан «Динамо» - 5.44️⃣ 🌾 І. Пахолюк «Колос» - 5.25️⃣ 🍺 Д. Марченко «Оболонь» - 4.16️⃣ ⚓️ А. Рудько «Чорноморець» - 3.787️⃣ ⚫️ Д. Ледвій «Рух» - 3.678️⃣ 🟡 Г. Єрмаков «Олександрія» - 3.479️⃣ 💛 О. Паламарчук «Інгулець» - 3.11
👁 2,900 25-06-13 13:56
Тож «структурний» футбол Олександрії - це: ⁃ 29.8% точності передач кіпера на чужу половину ⁃ неминуча в 70.2% випадків втрата ⁃ та спроби відбору мʼяча або навʼязування тиску на чужій половині (бо побудова неперервних ланцюгів від власних воріт не давала результату цілих 2 роки) Якщо порівняти цифри обох команд, то маємо паритет, хоча мова про «фішку» саме Олександрії: ⁃ в обох команд по 6.4/90 повернень мʼяча в межах 40 метрової зони від чужих воріт ⁃ а далі цікаво, бо в Динамо 1.1/90 ударів внаслідок цих 6.4/90 високих повернень, в Олександрії - 0.9/90⁉️ Увага питання: чи можна тоді вважати перепасовку з кіпером (з метою підняти лінію захисту суперника) та пуляння кіпером мʼяча вперед в боротьбу (з метою поборотися за другий мʼяч) ефективнішим/досконалішим інструментом за те, що використовує Динамо? Головна метрика оцінки ефективності тут - голи. І в Динамо перевага в кількості суттєва. Можна надрочувати на т.з. «структуру». Це питання смакових вподобань, не більше. Але математика не на користь симпатиків т.з. «структури»: ⁃ усім не подобається, як грає Динамо, навіть мені є за що пнути, але тривалі затяжні розіграші киян приносять більше за «структурні» алгоритми Олександрії, активним учасником яких є кіпер Нещерет має перевагу х2 в xGChain (0.28/90 проти 0.13/90), а якщо говоримо про другий мʼяч, то в Олександрії посередня його конверсія, як для основного джерела моментів з гри (бо для Динамо пресинг та боротьба за другий мʼяч на чужій половині не є пріоритетом в створенні моментів)Динамо так само має перевагу в xThreat з гри (Open Play) 1.09/90 проти 0.72/90 хТ Олександрії. Простими словами - в Олександрії безударний xG менший, отже мʼяч гірше та рідше наближається до хороших ударних позицій. Динамо частіше діє проти закритих низьких блоків, і Динамо частіше щось створює за Олександрію, чий футбол побудований на провокаціях суперника йти в пресинг (для цього кіпер і залучається настільки часто в пасову гру), щоб піднімати лінію захисту та віддавати глибину під атаки. В такому випадку кіпер, як частина цього процесу, є необхідним елементом. Ми маємо право говорити наступне: без якихось навичок гри ногами Єрмакова, Олександрія би дійсно не могла грати в те, що грала останні півроку-рік. Бо доки стояв не Єрмаков - виходило мало що, хіба стерильна репродукція найгірших зразків позиційного футболу, де ЦЗ пасують один одному більшість матчу. Факт.Проте ми не маємо права говорити, бо немає для того достатніх аргументів, що побудована там система була високоефективною. А отже кіпер не став Х-фактором саме в контексті конверсії володіння. Результат - не аргумент. Бо певно не треба пояснювати, що він є наслідком багатьох факторів, а не лише перформансу.Приклади команд, де результату немає. Навмисно викидаю Динамо та Шахтар з контексту, як горизонтальні команди: ⁃ Полісся мало 51.1% володіння, але з гри приходило моментів на 0.87/90 xG (24.1/90 дотиків в чужому штрафному) ⁃ Кривбас мав 52% володіння, але з гри приходило 0.80/90 xG (22.8/90 дотиків в чужому штрафному) ⁃ Олександрія з 51.3%, 0.76/90 та 22.2/90Кривбас взагалі вертикальна команда (Directness - 24.9 проти 17.9 в Олександрії). Але в своєму простому футболі (без залучення кіпера до активної гри ногами) демонстрували щонайменше не грішу конверсію своїх володінь.#ДКмікроскоп
👁 3,500 25-06-08 16:51
💙Владислав КабаєвЧетвертий дриблер #УПЛ 🇺🇦Про збірну жодного бажання згадувати немає, там статистичне враження відповідає емоційному. Тому поговоримо про футболіста, якого Ребров не бачить в складі аж настільки, що ставить Бондаря.В чому проблема? Владислав Кабаєв - сильна особистість! Лічені одиниці змогли вибратися з-під пресу, під яким Влад опинився в Динамо. Станом на вересень 2022-го він не відповідав необхідному рівню вимог до гравця цієї позиції від діда. А в дечому погляди діда та Реброва на позицію вінгера збігаються. Тому дід був незадоволеним, а гравець пригніченим.В житті Кабаєва стався Шовковський, і це змінило все. Тренер Динамо плутає Полісся з Шахтарем, проте саме він став творцем найбільш дієвого «системного ігрового рішення» в УПЛ. Не Ротань, а саме Шовковський. Трикутник Дубінчак-Шапаренко-Кабаєв для мене співставний за своїм впливом на ігровий процес в масштабах Ліги на трикутник Зінченко-Джака-Мартінеллі в позапозаминулорічному Арсеналі Артети. Принципи напрямків ротацій дещо інші, проте саме ротації працювали і давали результат. Потім Джака пішов вільним агентом до Байєра, зліва все частіше почав грати Троссар, і Зінченко втратив свій статус. Зник «механізм», важливою частиною якого був Олександр. Він перестав бути незамінним. Безпосередньо, як ЛЗ - Зінченко не найкраща опція для Артети. Так само і тут: Кабаєв не найкраща опція для Реброва на ЛВ в його баченні гри. В Реброва вже скоро три роки, як немає чогось системного, що працює протягом цих трьох років. Ніхуяшечки! Ми постійно чуємо розмови про якісь принципи та вимоги, а по факту уся гра зводиться до «чи ригне і створить щось Міша Мудрик сам чи ні».В цьому і головна проблема - Кабаєв не може давати еквівалентний фінальний продукт, який дає Мудрик. І ось карта спроб дриблінгу нам добре це підсвічує. Владислав четвертий дриблер УПЛ з 76 вдалими обведеннями, але в межах штрафного майданчику або на лінії в нього лише 16 спроб зі 117 загальних: 🟢 8 вдалих 8 невдалихТож доки в збірної не зʼявляться бодай примітивні праобрази якоїсь системи, до якої можна буде долучити (як складову) Кабаєва, доти Владислав буде важливим футболістом в Динамо та туристом в збірній одночасно. #ДКмікроскоп #Кабаєв #УПЛ
👁 3,800 25-06-07 21:33
Стисло після другого тайму (4:2): ⁃ скажу чесно, другий тайм вже дивлюся одним оком, бо очевидно, що з ніхуя дива статися не може: команда не керується ТШ, деяким гравцям відверто насрати, а чийсь рівень ламати ноги таким самим, як вони, але лише в УПЛ ⁃ інколи складається враження, що на вухо Реброву щось надиктовує або Єрмак, або Шаблій, бо більшість рішень приймаються не на користь збірної, а на користь когось іншого, чекаю от на вихід Назарини, щоб Шаблій потім міг вибити в БГВ більш підйомних, бо це ж тепер гравець збірної ⁃ до появи не настільки самозакоханого тренера, певно варто взагалі відмінити будь-які відкриті товариські поєдинки збірної, бо після них ми чуємо одні й ті самі слова, а ніхуя цікавого все одно не награється, і нікого цікавого теж не награють ⁃ о, четвертий гол, щось довго трималися наші; певно гравці Шахтаря мало страждали в цьому році, то Ребров долучив до свята ще й Різника, Тимчик не зорієнтувався на відскоці подачі стандарту, канадець був швидшим (4:0) ⁃ Боже, хоч би Канада кинула грати і піддалася, щоб не 5… ⁃ черговий марно пройобаний вечір, який би міг присвятити коханій, бо Бог його знає скільки ще таких вечорів мені лишилося, зараз цікавить лише одне: «Чи вважає Ребров Нову Зеландію сильною збірною?», бо якщо відповідь «Так!», то краще матч не дивитися ⁃ ого, Забарний другий в мене після Валєри Бондаря на Лева матчу (4:1) ⁃ нічого собі, оце характер демонструють наші козаки, оце самовіддача, Ребров виїздить із цього провального матчу на білому коні, тепер в нього є «козирі» за термінологією Трампа, майже камбек, коментатори навіть кажуть, що заміни Реброва спрацювали (4:2)#збірнаемоції #КанадаУкраїна
👁 3,900 25-06-07 13:48
Лідери сезону #УПЛВдалі обведення (топ-9)Багато дебатів стосовно оцінювання дриблерів: за кількістю спроб чи за відсотком успішних обведень. Я для себе обираю кількість вдалих.Безерра - найкращий дриблер сезону. Але за рівного ігрового часу не все так однозначно, бо Велетень поступився лише 4 вдалими обведеннями при 169 хвилинах в запасі. Кевін поступився 7 вдалими при ще більшому гандикапі в Безерри в понад 300 хвилин. З бразильцями усе зрозуміло, а от Велетень заслужив на визнання. Шкода, що в каденцію Поздєєва він був травмований. Цілком можливо цієї відставки й не було б. 1️⃣ 🟡 Безерра «Олександрія» - 982️⃣ 🌾 В. Велетень «Колос» - 943️⃣ Кевін «Шахтар» - 914️⃣ 💙 В. Кабаєв «Динамо» - 765️⃣ Г. Судаков «Шахтар» - 676️⃣ ⭕️ А. Микитишин «Кривбас» - 607️⃣ 🤍 О. Яцик «Зоря» - 588️⃣ 💜 М. Яшарі «ЛНЗ» - 589️⃣ 🐺 О. Гуцуляк «Полісся» - 57Особисто для мене відкриттям став дриблінг Яцика. В минулому сезоні за 1685 хвилин він здійснив лише 50 спроб дриблінгу загалом, а тут лише вдалих 58 (правда, вже за 2287 хвилин). Олександр перевершив таких гравців, як Назаренко (54), Бруніньйо (53), Підлепенець (48), Янаков (48) та Луан (47). Тому заслужив на те, щоб ретельно перебрати його кістки в контексті новин про повернення до Динамо.
👁 5,400 25-05-24 13:44
Пушич шукав варіанти покращення гри команди у фінальній третині. Знайшов. Ставив на ОП загалом креативних гравців (Криськів або Марлон). Вони ситуативно могли опинятися ледь не найближче за усіх партнерів до чужих воріт. Але, що траплялося після втрати контролю гравцями Шахтаря? Контратаки. Фулбеки високо. Номінальний опорник високо. Хто має швидко бігти назад? Бондаренко? Судаков? Ну, от вони і набігали.Багато «говорящіх голов» запускають вже тези, що от Шахтар в новому сезоні усім покаже. Можливо вони й праві. Але давайте про ризики. Ми вже переконалися, що Аліссон - геймчейджер. Чувак трахає без презерватива в атаці будь-які форми життя в захисті, не напружуючись. Кевін додав. Щось там спалахнуло в голові Невертона. Егіналду за 15 хвилин ледь не зробив матч проти Динамо. Там дійсно усе виглядає симпатично на папері. Марлон непоганий відрізок навесні видав. Проте, що по українцям? Давайте рахувати: ⁃ Судаков потенційно йде влітку, бо якщо Георгій не поїде кудись в це ТО, проект «Судаков» можна вже закривати, це останній шанс зберігти його карʼєру ⁃ Конопля точно не хоче більше грати в Шахтарі, набридло, він досяг максимуму тут ⁃ Матвієнко втратив амбіції кудись поїхати, вірогідно закінчить, як і Степаненко, поїде в Туреччину в Трабзонспор десь о 2030-му догравати пенсію ⁃ лишаються Бондар (глухий запасний збірної під Забарним), Криськів (що програє в збірній, як опорник усім, а як ЦП поступається навіть молодому Ярмолюку), Бондаренко (занадто низькоінтенсивний гравець для збірної, що програє Шапаренку в будь-якому його стані 24/7, а зараз вимушено викликаний лише через залученість гравців молодіжки на Євро), Назарина (тут взагалі без коментарів поки в нього та тренеру збірної один агент), Швед (теж без коментарів)🚩 Висновок? В сезон 2025/2026 Шахтар вступає з найслабшим складом аборигенів ever! 7 бразильців можуть феєрити і будуть феєрити! Без мʼяча мають ригати українці. Але хто? Хто ці люди? Якщо дійсно Шахтар зацікавлений у списаному з Динамо у свій час Шабанові, то ситуація критична! В останньому турі проти Руху грають Фарина і Назарина в центрі захисту. Цирк!Зараз від Динамо на молодіжне Євро поїде 8-9 українців. Більшість (4-5) за 2-3 роки може почне вливатися навіть до національної збірної. Від Шахтаря їде…хтось може й поїде, але це не точно. Зараз найцікавіше наскільки вимогливим до фізичних можливостей футболістів буде наступний тренер гірняків, якщо вони звільнять обожнюваного в Києві Пушича. Кейс з ван Леувеном і так на поверхні.Щодо киян, то їх гравці можуть ригнути в будь-який момент. Графік це демонструє: Динамо долає найбільші дистанції в УПЛ на швидкості в діапазоні 20-25 км/год. Інша справа чи вони хочуть? А от нинішні лідери Шахтаря не схожі на таких, що хочуть і можуть. Нас чекає ще більш цікавий новий сезон, дай Боже дожити. Секрет Щищенка? Оболонь в хорошому стані. Інгулець теж. Тому вони конкурують в кожному матчі без гіпер якості виконавців та геніального тактичного бекграунду. Карпати та Кривбас додатково підживлюють свої амбіції мʼязами. Ігрові ідеї спираються на конкретні фізичні можливості їх втілити. #ДКмікроскоп #УПЛ
👁 3,700 25-05-21 10:10
На графіку чітко проглядається тренд: ⁃ після досягнення пікових значень в понад 120 км на матч (Чорноморець та Олександрія) вже наприкінці 2024-го команда лише одного разу пробила середній показник в 110.263 км навесні 2025-го (проти Зорі, поступаючись по ходу матчу, що стало мотивацією рухатися - 110.919)Навіть якщо додати 3,5-4 км вилученого в матчі проти Кривбасу Попова, то показник все одно не перевищить середній поріг інтенсивності. Ось це мене і турбує. Після не найбільш інтенсивних перших матчів квалів ЛЧ влітку (щось в районі ~101 км в шести матчах в середньому), команда в розпал УПЛ була в тонусі. Прослідковується чітке зростання від ледь 100 км в ЛЧ до 120 в УПЛ. Але після зимових зборів та двох ігор ЛЄ команда часто грала кволо та брала тривалі паузи в контексті інтенсивності впродовж гри.І там, і там в УПЛ грав переважно основний склад. Ті самі футболісти. Якась відчутна ротація відбувалася хіба в позиції ЛЗ, ЦЗ та ПВ. Невже «психологічне» усвідомлення близькості титулу настільки сильно впливає на бажання гравців рухатися на полі? Бражко, що грав ОП в першій половині сезону мав по 11.689 км за матч. Михайленко, який став основним після нового року - по 10.699 км.Давайте на прикладі одного гравця. Кабаєв, мабуть, ледь не єдиний для порівняння в УПЛ кандидат (Ванат та Буяльський хіба ще): ⁃ 10.908 км в перерахунку вже на 90 хвилин, бо Влада часто замінювали по ходу, до Нового року ⁃ 9.960 км в перерахунку на 90 хвилин на фініші, теж десь втрата кілометру Війна може тривати ще сезон. Може два. Ніхто не знає скільки. Логістика лишається складною. Два додаткові матчі в єврокубках після Нового року відміняти не збираються. Якщо після підготовки до них команда буде настільки фізично нестабільною на завершення чемпіонату, то це проблема над якою потрібно думати вже зараз. Але чи це повʼязано лише з мʼязами?Я більше схиляюся до версії, що гравці Динамо не настільки втомлені, щоб вимикатися на 20-40 хвилин впродовж кожної весняної гри. Бо історично вони завершують півріччя в «хорошому тонусі», зараз цього немає. В мене все більше аргументів говорити про наявність певної саморегуляції в гравців, коли вони краще розуміють де їм віддати на полі більше енергії, а де менше.Але не думайте, загалом усе це стосується не лише Динамо. Шахтар історично грає в низькоінтенсивний стоячий футбол в УПЛ, періодично збираючись на матчі ЛЧ. В цьому році ми бачимо, що лідерам Шахтаря з українським паспортом не стає сили банально поновити позиції в захисті при транзиціях суперників. Опорна зона постійно розкрита. Це вже система. Спроби ставити Матвієнка туди - це її визнання. Олександрія, що грає раз на тиждень в УПЛ - це вже теж проблема. Зараз в них купа низькоінтенсивних гравців, які не витримали конкурентності в Динамо. Що з ними станеться, коли додасться проблема з логістикою, тренувальним процесом та нестачею часу на відновлення? Чи витримають організми ветеранів Ковальця та Філіппова? Цієї весни ми бачили, що після 60 хвилини команда постійно знімає лідерів. Когось раніше, когось пізніше. Але зберігати бажану інтенсивність в Олександрії здатні зараз одиниці. Сюди враховуємо потенційну втрату 3-4 гравців, що зараз є обличчям команди. Прихід на їх місце 3-4 новачків. Ситуація не дуже оптимістична. І про це в команді треба думати ВЖЕ! Тож над фізичною підготовкою в умовах війни мають думати усі учасники єврокубків та усі потенційні контендери. Зараз в претендентів перед очима приклади Динамо та Шахтаря.P.S. Подяка Comparisonator за можливість статистично підтвердити те, що ловили очі впродовж сезону.#ДКмікроскоп #УПЛ
👁 3,600 25-05-18 20:26
Як грають нападники #УПЛ 🇺🇦Середня кількість спринтів на швидкості понад 25 км/год та середня дистанція подалана на швидкості понад 25 км/год⏱️ Доки не забув, повернемося до теми Ваната та його рухової активності. Отож, ви вже знаєте, що Владислав покриває за матч найбільше серед усіх нападників УПЛ. А от про те, що він долає найбільші відстані на максимальних швидкостях ще ні.Середня подолана дистанція на швидкості понад 25 км/год🥇В. Ванат 💙 «Динамо» - 333 метри 🥈Д. Соса ⭕️ «Кривбас» - 211🥉С. Суханов 🍺 «Оболонь» - 187 4️⃣ І. Краснопір 🦁 «Карпати» - 1855️⃣ Ф. Батіста 🐺 «Полісся» - 184Перевага Ваната вражаючи, атлетичний африканець Соса долає лише 2/3 відстані Ваната! Кількість спринтів на швидкості понад 25 км/год🥇В. Ванат 💙 «Динамо» - 22.83 🥈Д. Соса ⭕️ «Кривбас» - 16.52🥉С. Суханов 🍺 «Оболонь» - 14.694️⃣ П. Будківський 🤍 «Зоря» - 14.525️⃣ І. Краснопір 🦁 «Карпати» - 14.46Тут так само перевага Владислава вражаюча. Мабуть, більш вражаючим є хіба факт присутності тут Пилипа Будківського. Нападник Зорі здійснює ідентичну кількість прискорень, що й молодий Краснопір. Солідно!Пономаренку доведеться налаштуватися в майбутньому на орієнтири, які встановив Владислав. Стоячи в УПЛ успіху він не досягне. Тож треба звикати до значних обсягів бігової роботи без мʼяча, прискорень та постійного руху. Навіть сьогодні, в далеко не найкращому матчі для команди і Влада загалом, він здійснив чимало дій за межами 20 метрового радіусу від воріт Рудька. #ДКмікроскоп
👁 3,000 25-05-17 14:15
Як грають нападники #УПЛ 🇺🇦Середня загальна подолана дистанція за матч, км Зараз багато говорять про реалізацію моментів Ванатом, але рухову активність переважно ігнорують. Дарма.Минулого разу не прописав, бо як на мене історія очевидна, але виявилося не всім. Тому пояснюю: ви бачите показники не з «пульсарів» чи «апексів», а трекінгові дані, що збирає ШІ на основі телеметрії, беручи за орієнтири позиції гравців та розмітку поля. З API Wyscout витягують точки розташування усіх гравців через спеціально для цього прописаний код. Умовно кожен гравець сканується щосекунди, в підсумку уся відстань, яку гравець долає в ці секундні інтервали - фіксується. Якщо працює на матчі tactical cam, яка охоплює усе поле, то точність висока. Якщо ШІ працює з трансляційною телевізійною картинкою, то це ускладнює трекінг. Але ШІ витягує ці пробіли у записі на крупні плани та повтори. Яким чином? Умовно є стоп-кадр, де чітко видно, де гравець був, а після 10 секундної паузи він опиняється в іншому місці. Тут ШІ «додумує ці 10 секунд» та шлях гравця до цієї точки за купою факторів. В підсумку погрішність все ж є, але десь в районі 2%. Тестували та порівнювали з показниками з датчиків, відхилення неістотне. Повернемося до Ваната. Динамо часто грає з мʼячем, тож може здатися, що Владислав доволі статичний протягом гри, виконуючи лише певну кількість прискорень. Насправді, серед нападників УПЛ Ванат долає найбільшу дистанцію в середньому за матч. Мабуть, треба пояснити, що тут і пересування пішки, і повільний біг, і усі види спринтів. Уся рухова активність переміщень полем. Тож в конкурентній Лізі має вписатися в контекст. В топ-3 ветеран Олександрії Олександр Філіппов (9.712 км) та найбажаніша рольова модель для усіх наших колгоспів - Даніель Соса (9.604 км) з Кривбасу. Напевно, що найбільш шокуючим для мене є четверте місце Пилипа Будківського (9.451 км). Він навіть не дуже сильно просідає в дистанціях на високих та дуже високих швидкостях. Респект таким ветеранам, що показують приклад молодим зіркам, які від матчу до матчу не добігають в опорну зону.🥇 В. Ванат «Динамо» - 9.723 км🥈 О. Філіппов «Олександрія» - 9.712🥉 Д. Соса «Кривбас» - 9.6044️⃣ П. Будківський «Зоря» - 9.4515️⃣ О. Хобленко «Чорноморець» - 9.4336️⃣ Д. Сухоручко «Лівий Берег» - 9.0517️⃣ Р. Степанюк «Верес» - 8.7928️⃣ Ф. Момо «ЛНЗ» - 8.4159️⃣ С. Суханов «Оболонь» - 8.207🔟 І. Краснопір «Карпати» - 8.196#ДКмікроскоп #УПЛ