Fuente
Смоловий | Стисло після другого тайму (1:2): ⁃ Кабаєв не вмер, кровоточив, і вирі...
3 110 Vistas/Alcance
2025-09-17 17:59
Mensaje №9148
😀😀 Стисло після другого тайму (1:2): ⁃ Кабаєв не вмер, кровоточив, і вирішили не допускати зараження рани -> Шола Огундана дебютує ⁃ Шола - Козак 1:1, контактна гра по черзі ⁃ продовжує грати хуйню Динамо, але принаймні з мʼячем ⁃ перший удар Бленуце в динамівський карʼєрі, знову стандарт, як і удар головою Захарченка, з гри моменти не народжуються ⁃ ого, Скорік ввалив, Моргун пройшов тест на Нещерета ⁃ Динамо робить усе, щоб нахуй вилетіти з кубку та звільнити Шовковського, Олександрія все ж конвертувала свій стандарт, Бленуце забиває, але не в ті (1:1) ⁃ виходить йобарь, зараз Динамо може вилетіти ще до серії пенальті, Джонатан проти високої позиції Дубінчака, тривожно ⁃ з тим, як усе зараз йде, то Шовковський вже може починати писати заяву на звільнення, нащо тягнути ⁃ Огарков - це жахіття, важко бути гіршим за деяких гравців Динамо, але Микола перевершує ⁃ може Шола врятує роботу Шовковському? старається ⁃ нарешті знімають Огаркова, нерви здали вже й в Нестеренка ⁃ от про це я вище писав, Дуба на жовтій, але Шовковський не підніматиме Вівчаренка, мабуть, до вилучення Дуби, бо в нього такий план ⁃ Шовковський, коли-небудь заміни почне робити? підкажіть йому, що додаткового часу немає ⁃ нарешті народжує заміну СаШо, Бую підіймають замість Піхальонка, це вже під пенальті?! де решта свіжих гравців? ⁃ Буяльський - геній, ну, хто б ще; в цьому голі пас Віталія на Волошина вирішив все, Шола найбільше хотів врятувати Шовковського від початку тайму (1:2) ⁃ Шовковський, як у приказці, і рибку зʼїв (лишив нових улюбленців на лавці), і «на це саме» сів (пройшов далі) ⁃ відсутність замін може свідчити лише про те, що Яцик та Вівчаренко отримали високу оцінку у грі проти Оболоні від ГТ; а Дубу та Шапу Шовковський не пробачив, мститься далі, цікаво, як далеко СаШо готовий в цьому зайти #ДКемоції #ОлександріяДинамо #КубокУкраїни