Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Смоловий
Añadido 14 jul. 2024

Смоловий

@smolovyi
Número de suscriptores: 4 235
Fotos: 4,540
Videos: 95
Enlaces: 524
Descripción:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Fuente

Смоловий | Стисло після другого тайму (3:1): ⁃ другий тайм починається з лажі Нещ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Смоловий Смоловий @smolovyi
4 970 Vistas/Alcance 2025-08-21 20:12 Mensaje №9112
🏆 Стисло після другого тайму (3:1): ⁃ другий тайм починається з лажі Нещерета, щастить тут, бо лише кутовий ⁃ Зая продовжує показувати Брагару, як треба віддаватися грі, той відпустку пропустив заради Динамо, тепер в кондиції щось робити корисне другий матч поспіль ⁃ є й хороша новина, Вівчаренко не зіграє у матчі відповіді, правда, Динамо тепер 40 хвилин гратиме в меншості ⁃ цікаво, що встає не Дубінчак, а Михавко йде грати ЛЗ, це ще аукнеться, бо в центр захисту стає тандем мрії ⁃ Шапаренко тепер хибна девʼятка чи що? Ванат схоже пішов на правий фланг замість Ярмоленка, Піхальонок поступається місцем Бражку… ⁃ Михайленко не встигає, ніхто не встигає знову, люди не розуміють базові принципи позиціонування в захисті, дві розрізні передачі (2:1) ⁃ аукається, Попов (трішки з Біловаром) відтворює перший гол Пафоса, кидає свого тіпа, щоб той був сам перед кіпером (3:1), дайте вже малому Захарченку пограти, його помилки хоча б будуть сприйматися з розумінням, бо дитина, а такі часті помилки Попова лише стимулюють скинутися Вотфорду грошима… ⁃ Попов-Біловар - захист мрії наркомана, далі щось не дуже хочеться дивитися, знімають Заю та Ваната, Каба та Герреро виходять дограти ⁃ ідея з Піхальонком себе не виправдала, звісно плюс, що вже без Буяльського, бо ця ідея грати «як в УПЛ» в Європі провалилася ще із Пафосом; тож план Б від тренера теж виявився невдалим, чекаємо вже на план С у грі відповіді, чи він є? ⁃ зараз почнеться срач типу от колгоспи везуть легіонерів, чому Динамо не може? люди, ви чогось забуваєте, що колгоспи із легіонерами програли Динамо в чемпіонаті 100500 очок; от коли колгоспи із легіонерами посунуть Динамо в УПЛ кудись в район 5 місця, ось тоді можна буде говорити про здатність тих легіонерів посилити склад киян; те, що умовний Цара сяяв навесні в УПЛ - не дає ніяких гарантій, що він так само буде тягнути Динамо проти Пафосів та Маккабі ⁃ до чергової серії ниття Шовковського за трансфери лишилося 5, 4, 3, 2, 1…#ДКемоції #МаккабіДинамо #ЛігаЄвропи