Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Смоловий
Añadido 14 jul. 2024

Смоловий

@smolovyi
Número de suscriptores: 4 232
Fotos: 4,540
Videos: 95
Enlaces: 524
Descripción:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл

👥 Número de suscriptores

4 232
Promedio/Día:: +8
Promedio/Tiempo:: +8
Promedio/Mes:: +33

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 736
Promedio/Día:: 2,700
Promedio/Tiempo:: 2,389
ERR: 64.65%

📊 Mensajes por Día

1.5
Último día: 1
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 1.5

Historial de cambios de nombre

Смоловий 2024-10-21
Шмольовий 2024-10-01

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,800 25-05-11 16:13
Як грають команди #УПЛ 🇺🇦Загальна подолана дистанція, кмА от вам повний рейтинг УПЛ. До Поздєєва можна ставитися неоднозначно, але колишній коуч Колоса робив правильні кроки, розганяючи старих пердунів, що доживали віку в його команді. За сезон додали майже 5 км пробігу, позбавившись вікового баласту, на який клуб регулярно витрачав гроші. Зараз вони набігають найбільше в Лізі - 110.47 км.Кияни провели два поспіль низькоінтенсивні поєдинки з Інгульцем (97.828 км) та Поліссям (96.115 км). Через це і поступилися першим місцем Колосу. Просто для порівняння: в матчі першого кола проти житомирян, до якого кияни готувалися та ставилися серйозно, вони набігали та находили 113.250 км. В цьому турі нагадаю - 96.115 км. Тож сподіваюся тема вичерпана, та всі все зрозуміли.Загалом Динамо на фоні минулого сезону втратило лише ~400 метрів дистанції (-0.36%). В решті показники в рамках статистичної похибки. І найбільше відхилення тут в 3.3% приросту в дистанції, яку долає команда на хвилину - додалося 52 метри на всіх.Також в топ-5 Олександрія (110.103 км), Оболонь (109.123) та Чорноморець (108.727 км). І поєдинки 29-го та 30-го легкими бути не обіцяють, бо в суперниках динамівців Колос і Чорноморець - обидві команди з топ-5. І Динамо з таким несерйозним ставленням до гри, як в останніх перших таймах, проти голодних моряків та аграріїв ловити нічого. Киянам треба впрягатися та ригати, бо в Олександрії окрім одеситів в 30-му значиться Верес. Рівняни найменш рухлива команда УПЛ (лише 101.573 км). Тож пахне традиційним для рівнян в останніх турах зливом та легкими трьома очками контендера. А станом на 19:15 Олександрія перемагає Карпати та наблизилася на відстань 2 очок…Марино Пушич та його політика лагідного ставлення до прим його балету призводить до 14-го місця в Лізі - 104.192 км. З іншого боку чіл та фан в паузах збірних можливо допомогли, бо в сезоні 2023/2024 Шахтар накручував ще менше - 101.236 км.#ДКмікроскоп #УПЛ
👁 3,300 25-05-11 11:00
Ви бачили останні матчі Вереса? 0:3, 0:2, 0:2. Люди виходять і грають на відʼєбись, бо результат не тисне. Так само вийшли на цей матч і кияни. З такими ж думками. Вони в своїй голові «просто пєрєсталі стрєлять», як найвеличніший лідер сучасності декілька років тому. Вони вже чемпіонат виграли після матчу з Шахтарем, а попереду в них ще й фінал кубку. Через це команда проявляє усі ознаки саморегуляції. Тому лютує Ярмоленко. Тому лютує Шовковський. Усі і кожен обмежують себе у зусиллях задля результату: хтось більше, хтось менше. Не стану вас засипати ще більшою кількістю цифр, переваріть ще декілька: ⁃ Динамо подолало на 1.588 км менше (12.780 км), ніж долає в середньому (14.368 км) в швидкісному діапазоні від 15 км/г до 20 км/гДинамо загалом просіло в інтенсивності, долавши за хвилину лише 1.310 км замість 1.656 км (-346 м/хв)Найбільше подолали обидва Миколи: ⁃ Шапаренко (10.855 км) ⁃ Михайленко (10.329 км) ⁃ Біловар (9.844 км) ⁃ Тимчик (9.749 км) ⁃ Дубінчак (9.449 км)Мораль? Усі завжди будуть бачити тільки те, що хочуть бачити. Тому перед тим, як малювати 100500 якихось скринів, що розйобують Динамо чи звеличують Полісся, просто задумайтеся: нахуя ви це робите та який в цьому сенс? Щоби показати що? Якщо ви реально не розумієте загальний контекст, то не займатеся цим. Якщо ось це нинішній максимум Полісся та найкращий матч в сезоні проти команди, яка відверто не хоче грати (і власне не грає - 0 ударів в площину), не заганяйтеся думками, що проти якихось голодних словенців картина зміниться.Краще віднайдіть епізоди, де Динамо, вмикаючись на пару хвилин, розбивало хаотичний пресинг суперника. Або ще краще: примушувало суперника помилятися на мʼячі. Це дасть більше розвитку і вам, як фахівцям, і вашим глядачам-читачам, і галузі загалом.Бонусом трішки деталей. Бо чомусь люди викривлюють реальність, створюючи численні мультивсесвіти Marvel: ⁃ інтенсивність єдиноборств киян склала 5 дуелей, перехоплень та підкатів на хвилину володіння Полісся (5.4 по сезону до 28-го туру) ⁃ інтенсивність Полісся склала 4.7, але вони з показником 6.1 йшли лідерами УПЛ до цього туру Полісся задушило киян пресингом? Лисий рибалка багато згадував про втрати: ⁃ в Динамо 91.96/90 втрат в сезоні УПЛ до гри, у самому матчі «аж» 93, тобто «аж» на 1.04 більше середньої кількості ⁃ в Динамо при 56% володіння здійснило 73 повернення мʼяча (21 на чужій половині), а у Полісся, що довше грало без мʼяча - 57 (20 на чужій)Частка довгих передач киян становила лише 11% від загальної кількості, в Полісся - 20%. Це вже до тези, що Динамо лише лупило на Ваната. Точність передач мотивованого Полісся до фінальної третини становить жалюгідні 43%, а в немотивованих киян - 54%. Бережіть своїх близьких! #ДКмікроскоп #УПЛ
👁 4,400 25-04-23 15:00
Стисло після другого тайму (1:4): ⁃ Ванат та Кабаєв піднімаються вже з перших хвилин другого тайму, Шапаренко та Буяльський поки чекають, що впораються і без них ⁃ Буковині респект, бо пропустити гол, віддавши киянами глибину - це про яйця, Ванат та Волошин довели до логічного звершення момент (1:1); могли сісти в автобус, але не сіли ⁃ А от кияни повертаються, хороша гра на стандарті, помилка Канєвцева та гол Волошина-Попова (1:2) ⁃ Буяльського та Шапаренка довелося підняти все одно ⁃ Динамо нарешті почало ставитися до матчу відповідально, і Буковина просто зникає; якого хуя кияни так грають лише з другого тайму і вже після 1:0? ⁃ недавно Попова вигнали за позбавлення Соси очевидної гольової нагоди, а тут ці виключення для кіперів, що за таке лише жовта (бо типу подвійне покарання), Бражко реалізовує пенальті (1:3) ⁃ розйоб, ще більше питань, схуялі резервісти відчули себе аж такими зірками, вже й Шапаренко, забиває, Ванат там контрольний в голову виконує (1:4) ⁃ Тима Воскрес, Воістину Воскрес! ⁃ ця гра чудова ілюстрація того, чому наші клуби та збірна такі лайняні на рівні Європи, бо Динамо чи Шахтар можуть відверто забити болт на 45 хвилин в матчі, але все одно потім перемогти, як тут 4:1 (чи 3:1, як Шахтар ЛНЗ)#ДКемоції #БуковинаДинамо #КубокУкраїни
👁 4,000 25-04-16 18:51
Динамо невесні Глибокі передачі, як ознака статусуЗдавалося б наче і не складно віддати точну передачу в радіусі 20 метрів від чужих воріт. Однак середня команда УПЛ спроможна за 90 хвилин виконати лише 6.35 таких. Динамо лідер чемпіонату за цим показником - 11.75/90. Але про рейтинг УПЛ, мабуть, іншим разом, що про командний, що про індивідуальний (в топ-10 одразу пʼятеро чи шестеро киян).Мова про інше. Багато журналістів і не дуже вже зараз починають списувати Динамо в контексті наступної кампанії 2025/2026. Типу Шахтар вкинув купу бабла, Полісся влітку вкине купу бабла, а Динамо нічого не вкидає. Досі не розумію нахуя Динамо викидати купу грошей, щоб бути конкурентними в УПЛ, якщо в Динамо є Буяльський (та ще буде пару сезонів). Плюс сподіваюся Ярмоленко ще пограє.🛒 Якщо їх обох босими викочувати на поле на візочку з Сільпо чи Ашана, то вони все одно лишатимуться топ-5 гравцями Ліги. Ми зараз не говоримо про Єврокубки з інтенсивністю та харканням в захисті. Ми про УПЛ, де навіть стоячи на одній нозі Андрій та Віталій - це вагомі фактори. І голодні/ситі аграрії все одно не зможуть порівнятися, маючи шалену перевагу у мʼязах. Не зможуть з однієї простої причини - їм бракуватиме мізків. Віталій Буяльський лідер Динамо (і не тільки) навесні за кількістю глибоких передач - 19. Тож поки в Динамо є Буяльський та є футболісти доставити йому мʼяч - Динамо буде конкурентним в УПЛ та матиме моменти.Ожив в березні Шапаренко. В 2025 році він в УПЛ вже виконав 14 глибоких передач. І схоже не зупинятиметься. Його можлива втрата влітку вдарить по команді. Але Динамо вже готується жити без Миколи: ⁃ Кабаєв періодично ставав головним рушієм транзиції, дублюючи функцію ⁃ Рубчинський поступово вчиться найпростішому, підіймати мʼяч із низької позиції ⁃ Піхальонок, мабуть, ще більш елітний плеймейкер, ніж Шапа, і судячи з голу у Львові, ми сильно недооцінюємо його мобільність Третю сходинку командного топу ділять Ванат із Ярмоленком (по 13 глибоких передач). Владислав дійсно може стати відчутною втратою у вогневій силі перед початком нового сезону. Але це буде єдина втрата для того, що Динамо має зараз. Пономаренко поки дає усім зрозуміти, що він відбитий егоїст та партнерів часто ігнорує. Сам Владислав це переріс, то переросте і Мотя під наставництвом Буяльського з Ярмоленком. Бо якщо ні - вічні трансфери з колгоспу в колгосп, як у попередніх легенд U19 (того ж Попова чи Ісаєнка з найсвіжіших прикладів). #ДКмікроскоп #УПЛ
👁 3,700 25-04-15 17:11
Владислав Ванат ⚡️ Подвійна загроза Я чудово памʼятаю часи, коли Ванат вирішував бити в очевидно не дуже зручній для цього позиції. В метрі стояли не прикриті партнери (Буяльський, наприклад), а Владислав бив…і не забивав. Зараз в Динамо інша крайність, що Ярмоленко, що Буяльський (матч з Кривбасом, як останній приклад), маючи можливість для удару все одно шукають ще один екстра пас. Як у Буяльського в Кривому Розі - абсолютно зайвий. Віталій просто чудова людина, і вболіває за те, щоб Ярмоленко забив ще 12 голів до рекорду. Проте повернімося до Ваната. Владислава більше не можна сприймати виключно, як фінішера. Нинішній Ванат суттєво більш зрілий гравець, ніж 3 сезони тому. В календарному 2025-му в УПЛ він зіграв 620 хвилин. І за цей час в нього більше передач під удар (10), ніж самих ударів (6)! Що не менш цікаво: ⁃ якість середнього удару, який створюють для Ваната партнери - 0.160 xG ⁃ якість середньої передачі під удар від Ваната - 0.155 xGТож моменти, які Владислав створює партнерам співставні із тими, що створюють йому вони! 👏 Ванат - це не лише футболіст для атаки глибини (гол Карпатам чи Кривбасу, як приклад). Владислав досить пристойно орієнтується і в більш стисненому часом та опонентами просторі, де так само регулярно знаходить можливість для передачі партнеру. #ДКмікроскоп #Ванат #УПЛ
👁 5,700 25-03-23 22:38
🇧🇪 🇺🇦Стисло після другого тайму (3:0): ⁃ план чекати доки Бельгія, а точніше КДБ не здохне загалом дивний, але він читався, бо побудувати щось таке, що збірна грала в останні 30 хвилин Реброву складніше (і не відомо чи під силу), ніж поставити автобус ⁃ ще раз, за смаком, те що відбувається може неподобатись, але нашим тренером обрано сценарій, що в його очах має найвищу ймовірність принести успіх за сумою ДВОХ поєдинків ⁃ нарешті усі побачили, що немає сенсу закидати хуями Довбика, Яремчука чи Ваната, бо проблема не в прізвищі нападника, а в пуляннях мʼяча кудись вперед в боротьбу ⁃ а це вже карвалольчік підвезли, автобус розвалився в доволі простій ситуації, навіть хз на кого одного цей гол повісити, тут питань чимало до 3-4 гравців (1:0) ⁃ ох, залітає другий, тут схоже вже без шансів та без варіантів… (2:0) ⁃ так, це вже кінець, якщо в Лукаку вже були моменти проти Забарного та гол проти Матвієнка, то падає й наш останній бастіон - Сваток (3:0) ⁃ Ребров поставив усе на зеро, поставив усе і програв, не бачив жодних шансів в цієї команди перебудуватися на якийсь інший футбол ще після другого мʼяча, хіба отой момент в Довбика (єдине, що було в матчі) ⁃ головний прокол Реброва та штаба схоже ставка чекати доки не здохне КДБ; коли ти ставиш автобус проти КДБ, то він може грати стоячи (власне і Ванакен, що асистував на другий гол Лукаку); лише більш інтенсивний футбол з великою кількістю перехідних фаз може виснажувати КДБ та Ванакена, а тут обидва простояли увесь матч у нашій фінальній третині; вони так могли ще три тайми простояти ⁃ зараз головне питання чи це максимум ігрових ідей Реброва та вміння адаптуватися до умов, як тренера? Одна з фейкових цитат, що приписуються Черчиллю звучит так: «Якщо країна між війною і ганьбою вибирає ганьбу, вона отримає й війну, й ганьбу»; якось так і вийшло сьогодні, обравши «оборону в Ікарусі з гармошкою» Ребров отримав ганьбу… ⁃ найбільше мене бісить виправдання Реброва про гру два на третій; давайте порахуємо, що з тих, від кого залежало щось із мʼячем грають в УПЛ хіба Калюжний та Судаков (від решти гравців УПЛ нічого глобально не залежало) ⁃ Ребров же сам не схотів викликати умовного Крупського (сказав, що гравців йому і так достатньо, а адвокати казали, що все одно би його не поставили), то навіщо ці сльози зараз? невже Ребров не розумів, що «в автобусі з гармошкою» команда здохне дуже рано, бо навантаження на нервову систему гравців вище? мабуть, розумів, але нічого не зробив, щоб якимось чином цей фактор нівелювати (умовно свіжий Бондар в захист, чи свіжий фулбек з переведенням Зінченка в центр поля, умовний Назарина на позицію в центр замість втомленого Калюжного, тощо) ⁃ якщо Ребров не розумів, що граючи в автобус команда розвалиться в середині другого тайму, то Ребров поганий тренер, бо не зробив достатньо, щоб на це якось вплинути ⁃ я розчарований не стільки підсумковим результатом, а саме тим у який спосіб його не було досягнуто #збірнаемоції #БельгіяУкраїна #ЛігаНацій
👁 5,900 25-03-06 15:31
Стисло після другого тайму (1:2): ⁃ Нещерет повертає ЛНЗ в матч: на виході не зіграв, але чогось з воріт вийшов (1:1); одна радість, що забив мій Яшарі з команди в Мантра ⁃ захист в ситуації з голом теж геніальний, за перший мʼяч пішли боротися усі, тож останнім лишився…Вівчаренко ⁃ це дупа, бо ЛНЗ ледь не відтворив гол у ворота Руху, дяка Кабаєву шо виригав усе і Динамо відскочило, бо це мало бути 2:1 під вигуки «сасать»… ⁃ Динамо втратило контроль над мʼячем, Динамо втратило контроль над грою, Динамо втратило впевненість ⁃ від такого футболу киян хочеться навалить два стакани горілки без закуски, бо готовність до втрат в гравців Динамо на рівні готовності голови Верховної Ради сісти на дієту… ⁃ якщо ідея Шовковського із потрійною заміною не зайде, то певно я піду в активну опозицію до тренера Динамо, бо зняти Буяльского та Ярмоленка в ситуації, де потрібні ментальні лідери та треба вигризати перемогу - це сміливо, десь на межі безумства, враховуючи, що напівживий Шапаренко поки лишається ⁃ Піхальонок та Бражко можуть влупити з центру поля, мабуть, на це буде ставка, а Герреро може втекти, тож Динамо відмовиться від гри першим номером на користь того, що грали проти Ворскли? цікаво ⁃ ідіотське рішення до пари ЦЗ відряджати не лише Бражка, а й Шапаренка: невже ніхто не розуміє, що таке перенасичення гравців Динамо в низькій позиції призводить до того, що немає кому віддати попереду в насиченому суперниками просторі на межі другої та фінальної третини? ⁃ ммм, Шовковський посилює гру на 83ʼ хвилині Рубчиком, схоже на заміну Ярмоленка Брагару у матчі із Ворсклою, біда ⁃ якщо з таким гейм-менеджментом Динамо стане чемпіоном, то мені та вболівальникам киян насрати, але це просто якась наруга над футболом; другий матч поспіль Динамо робить критичну кількість обопільних помилок: що гравці, що штаб ⁃ фуууууух, Динамо якимось дивом відскакує, Путря зрізає мʼяч, що навіть не летів у площину воріт, ставка Шовковського на лонгшоти за рахунку 1:1 приносить успіх (1:2) ⁃ відскок; Динамо могло, як перемогти, так і програти цілком, або зіграти в нічию, і це проблема, бо Динамо поки не демонструє здатність контролювати перебіг матчу 90 хвилин; кияни цілком могли закінчити з 0 очок замість 4 в двох останніх турах, але двічі відскочили; фарт не може бути безкінечним, варто задуматися над грою у футбол #ДКемоції #ЛНЗДинамо #УПЛ
👁 3,900 25-01-25 17:53
Було/стало: Микола ШапаренкоЗахист Більш атакувальний майндсет Шапаренка був помітним і без цифр. Але з ними якось показовіше: в рамках поєдинків УПЛ восени ми бачили найгострішого Шапу від епохи Картопляного Пепа. Тепер давайте далі дивитися, що відбувається із Миколою. Бо зміни в поведінці в захисті так само суттєві.Отож, починаємо з основного. Констатуємо, що Динамо зберегло відсоток володіння відносно минулого сезону, тобто менше часу в захисті проводити команда не почала: ⁃ однак Шапаренко втратив 41% від загальної кількості захисних дій (з 6.01/90 до 3.55/90) ⁃ втратив 30% від загальної кількості дуелей в захисті (з 5.63/90 до 3.98/90) та втратив в якості (з 51% до 42.9%)В рамках УПЛ Шапу можна було частіше побачити в двійці з Ванатом, ніж раніше. Цифровий слід цього є: ⁃ Микола майже на 4 метри підняв висоту середньої захисної дії з 47.1 до 51.2 м ⁃ якщо в минулому сезоні Шапа захищався на 4.54 метри вище за команду, то восени 2024 - на 9.77 метрів ⁃ частка високих захисних дій зросла з 61.5% до 72% І ось тут можемо оцінити масштаби проблеми: ⁃ Микола майже не втратив у кількості пресинг дій та висувань на суперника на чужій половині (було 40.3/90, стало - 39.2/90) ⁃ однак, загальна кількість пресинг дій впала на 5.2/90 одиниці (з 50.7/90 до 45.5/90), віднімаємо 1.1/90 втрачену на чужій половині, отримуємо 4.1/90 на власній половині Звісно втрата 4.1/90 пресинг дії не критична в масштабі команди. Але це пряме свідчення втрати Шапаренком звичної та притаманної конкретно йому мобільності та неперервності. Він вступає у відбір на чужій половині, але потім не встигає сідати і середній/низький блок, щоб допрацювати і там. Звідси пряма втрата кількісних показників: ⁃ стало менше перехоплень (-39%) ⁃ стало менше повернень мʼяча (-48%)Треба лише бути Шовковським, щоб відповісти на питання напевне. Справді цікаво: таке функціональне просідання Миколи в захисті є запланованим ГТ відповідно до ситуації з логістикою та тренувальним процесом (загальним станом гравця)? Чи з якихось особистих причин Шапаренко не готовий до більш всеосяжної ролі, яку виконував за діда. І виконував доволі успішно. Микола неймовірно обдарований футболіст, однак він не Ярмоленко чи Буяльський, які здатні робити результат навіть просто стоячи на полі. Тому Шапаренку потрібно віднаходити бодай якусь форму. Нинішній його фізичний стан настільки жалюгідний, що вже й потрапляння до старту не є очевидним після відсидки бану з РФШ. #ДКмікроскоп #Шапаренко #УПЛ
👁 4,100 25-01-23 20:16
Було/стало: Микола ШапаренкоАтакаЧимало питань по Шапаренку прилетіло за останній місяць відпустки каналу. Було питання і в крайньому випуску ТаТоТаке. Тому давайте озброїмося незрівнянними радарами Driblab, та розкладемо по поличкам те, що діється з Миколою.Складно говорити достеменно, що вплинуло на зміну ролі Шапаренка на полі в Динамо. Правда. Можна дуже легко вибудувати цілу теорію, що Шовковський провів переоцінку функцій деяких футболістів. Інша справа в його мотивації це робити. Або це сталося внаслідок реалізації поглядів на гру тренера, або це сталося внаслідок адаптації під умови постійних переїздів. Чого тут більше, чого менше - не скажу. Але те, що роль Шапаренка в Динамо змінилася - факт!Тривалий час Миколу сприймали, як RB1 (running back), що тягає мʼяч в ногах в атаку, підіймаючи із захисту. Навіть в нинішньому сезоні чув від коментаторів матчів Динамо в УПЛ цю маячню. Рахуємо разом: ⁃ ще рік тому Шапаренко здійснював 5.19/90 ведень мʼяча з просуваннямв нинішньому сезоні їх кількість знизилася на 32% до 3.55/90 Тому давайте забувати поки цей стереотип. Шапа в УПЛ став суттєво рідше бігати з мʼячем в ногах. Однак чи впала кількість просувань Шапою мʼяча? Ні: ⁃ рік тому за 90 хвилин Микола мав 16.1 просування мʼяча, в нинішньому кількість навіть зросла до 17.8 ⁃ тут і приходимо до висновку, що при падінні біганини з мʼячем, зросла кількість просувань мʼяча передачами з 10.9/90 до 14.2/90Маю теорію, що Шовковський керувався метою підвищити ефективність Динамо в атаці, перекладаючи навантаження в загостреннях на лівій половині поля з Кабаєва саме на Шапаренка. І це…спрацювало: ⁃ Микола став брати участь більшій кількості ланцюжків побудови ударних атак (7.61/90 -> 8.82/90) ⁃ втричі зросла кількість очікуваних асистів з гри з 0.06 хА до 0.19 ⁃ суттєво зросла очікувана гострота хТ від дій з гри з 0.28/90 до 0.43/90 ⁃ з 0.61/90 до 0.94 хТ зросла очікувана гострота від 100 виконаних передач, вони тепер виконуються ближче до воріт суперника ⁃ майже вдвічі зросла кількість створених моментів з гри з 0.88/90 до 1.56/90 ⁃ кількість входжень до штрафного з 2.92/90 підвищилася до 5.26/90 ⁃ Шапа почав частіше (3.7/90 проти 1.6/90) та точніше (74.3% проти 47.5%) пасувати до штрафного Ще раз. Це знає лише Шовковський. Лише він може сказати про причини свого рішення повернути Шапаренку функції, які він мав в часи Картопляного Пепа. Хоча не вірю, що керманич киян зараз про це розкаже. Проте все вказує, що роль Миколи дійсно була переглянута. В нинішньому сезоні він став суттєво креативнішим за попередні періоди та почав грати ближче до чужих воріт. Зменшилася колись звична для Шапи кількість рутинної біганини. Тому гра Микола вже початково сприймається інакше, не так, як усі звикли. Шапаренко, з футболіста, який виконує багато чорнової роботи в обидва напрямки (атака та захист) перетворився на…Судакова. Уся лінійка атакувальних метрик двох футболістів стала куди більш співставною, ніж рік тому. Тому відправну точку нинішнього жалюгідного стану півзахисника я би починав шукати саме тут.#ДКмікроскоп #Шапаренко
👁 3,800 25-01-10 14:51
Стисло після другого тайму (1:3): ⁃ знову купа змін, шанс для Слюбика, бо Окона я вже відпустив би додому одразу, тут тотожні фізичні профайли, тому оцінюватимемо роботу мозку Богдана ⁃ в другому таймі єдиний, хто якось дотягує до нормальних слів - Кабаєв, помітно, що людина обличчям в олівʼє усі канікули не спала, як решта; і рухається, і голову вмикає, респект ⁃ о, Буя - ясне сонечко та Ванат, ці разом із Кабаєвим на гол престижу тепер розрядитися можуть; одразу прям ожило все ⁃ о, Слюбик бив головою після кутового, бал в карму ⁃ о, непоганий підкат Слюбика у власному штрафному, поки за моїми записками впевнено перемагає Окона ⁃ єбєйший момент створили Буя і Ванат, але Владислав так само не снідав, як Шапаренко ⁃ пенальті, а чи снідав Буяльський? Зараз побачимо! І Віталій теж не снідав, то срака, якщо чесно, другий незабитий пенальті; від стида впала навіть трансляція на Ютубі… ⁃ залишилося, ще Ванату пенальті не забити для повного щастя… ⁃ вже й Кабаєв втомився, лише Ванат з Буяльським шось там собі грають ⁃ печаль, кутовий і 0:3, Ярмоленко наче у воду глядів, захист проти цієї подачі, то щось дике ⁃ Буя точно не снідав, не влупив, а підсік над кіпером (1:3), Ігоре Михайловичу, відведіть команду в МакДональдз, бо в людей сил нема по мʼячу вдарити #ДКемоції #ДинамоМагдебург #Туреччина2025