Fuente
Смоловий | Cтисло після другого тайму (1:4): ⁃ випускають Юсефі, в Карамана картк...
3 450 Vistas/Alcance
2025-07-31 17:54
Mensaje №9082
Cтисло після другого тайму (1:4): ⁃ випускають Юсефі, в Карамана картка, а треба лупити і щось в пас, малий тут непереконливий поки, лише бігати топчик ⁃ Ротанський футбол на підйомі, якби Філіппов тут не забив, то можна було б завершувати карʼєру, ніхто б і не помітив (0:2) ⁃ а нє, ніхуя, Ротанський футбол ще не на підйомі, Боря Крушинський замикає простріл тіпа у власні (1:2) ⁃ про це писав після першого тайму, Ашур навчив ЦП-шника, що увесь час лишався в районі центрального кола та фігачив лонгболи та лонгшоти, вриватися до штрафного, кумедний, але трудовий гол Андрієвського (1:3) ⁃ це реально підло, в підсумках ключових подій сезону в соціальних мережах Ашура Полісся навіть не згадало, а Імад головний творець сьогоднішнього результату, якщо продовжити тему пресингу та вертикальних відкривань Андрієвського, то там і Михайліченко ПЗ, і Боря ЛЗ ⁃ і що тепер робити із тим, що понад 10 гравців Святого Коломойши вихованці іспанців клубів? 1:4, навіть Гайдучик (!) забив, уявляєте рівень цього Святого Коломойши? немає часу на овертайм, там Шахтар грає одразу після закінчення цього матчу, тож дякую за цей гол ⁃ загалом буде цікаво подивитися, як ті, хто виправдовував Ротаня тиждень тому, стверджуючи, що йому замало часу втілити на полі власні ігрові принципи (плюс футболісти немічні нездари нездатні зрозуміти принципи за місяць), зараз будуть активно пушити геній тренера та раптове прозріння гравців чи як?#СантаКоломаПолісся #ЛігаКонференцій