Fuente
Смоловий | Стисло після другого тайму (2:0): ⁃ змінити всіх 11 гравців Шовковськи...
4 220 Vistas/Alcance
2025-08-12 19:07
Mensaje №9100
Стисло після другого тайму (2:0): ⁃ змінити всіх 11 гравців Шовковський не може, тому почав з Дубінчака, Владислав зіграв дійсно слабко, його фланг був проблемніший за правий, може Костя щось змінить, тоді стане одним із святих ⁃ господи, вони навіть штрафний не змогли розіграти, Динамо дивом контратаку не створили, але нам скажуть, що це крутий суперник ⁃ не буде АПЛ - 50 хвилина, а Ванат ходить пішки, переживаючи падіння 20 секунд тому… ⁃ Костя теж не врятував, причина була не в Дубі, там зміни будь-кого - не зміниться нічого, треба закривати для дармоїдів цю лавочку (0:2) ⁃ але замість визнання власних помилок будуть лунати меседжі про рівень футболу на Кіпрі ⁃ Буяльський провалився, як і решта, але коли немає на полі команди, то потрібно більше ставити на гравців, які можуть самотужки створити момент і забити, з першим в Герреро проблем менше, з другим - більше ⁃ от в атаці на 62 хвилині не вистачило в зоні завершення Буяльського, Герреро і Ванат пішли закривати свої - на 11 метрах нікого, це знак, що пора знімати Ярмоленка та випускати Волошина, бодай зберегти обличчя, щоб завтра не називали обісцяними на кордоні ⁃ далі вже дивитися немає ні сил, ні бажання, Ярмоленко сідає, Волошин встає; забирають подалі від другої ЖК Ваната, до вилучення йшло… ⁃ давайте підсумуємо: характеру немає? немає! якісного аналізу та підготовки до суперника немає? немає! якісної підготовки до конкретного матчу немає? немає! індивідуального рівня виконавської майстерності немає? немає! але є велика кількість заброньованої живої сили, яка не несе жодної користі футболу, сюди додаємо величезну видаткову частина, що зжирає гроші на різне лакшері, не даючи при тому нічого взамін ⁃ Ротань зміг зрозуміти чому програв перший матч, зі штабом це пропрацювали і пройшли свій колгосп; Шовковський не зміг, тому Ротань вище в рейтингах ⁃ УПЛ - це прикольно, зірочки, і ось це все, але схоже прийшов час визнання наявності проблем, бо це не Бенфіка, турки чи Ред Булл, що ставали перешкодою до того ⁃ що робити далі? виходи два: докорінні зміни та косметичні зміни; думаю, закінчиться косметичними, бо на докорінні потрібна мужність, а судячи з подій на полі в цих двох іграх - її бракує усім учасникам процесу #ДКемоції #ПафосДинамо #ЛігаЧемпіонів