Джонні ти став моделлю-конструктором образу ідеального солдатавона молилась на твої довоєнні фото, ДжонеЗараз у твоїй присутності не піднімає очі.ти здатен підтримувати розмову тільки коли вже не здатенпідтримувати своє тіло, коли вже не можеш встояти на ногахніби ці алкогольні ночі знімають тобі ненадовговажезний замок, що протягнуто в твої губиінколи кривиш ними у мовчазній гримасі "прорвемось" чи навпаки у "все так погано, що навіть не можу тобі нічого сказати".а що це була за війна, ти знаєш, що в нашій благословенній країні не відбувається жодних воєн вже кілька десятків років?ти просто одного дня зібрав свої речі і сказав що йдеш на війну. і ми не бачили тебе кілька років. і зараз не бачимо.джонні, ти не повертався з війни.а поки ми молимось на твої довоєнні фото ти повертаєшся на маршрут від крісла до холодильникаще кілька пляшок і губи твої розкриються, легені твої наповняться киснемі ти голосно плакатимеш."марто, я не пам'ятаю, що було. марто, я не розумію що відбувається. марто. марто."у цьому домі ніколи не було нікого, кого б звали мартою.твоя дружина плаче.я мовчки стою в вітальні. подаю пиво. нічого тебе не питаю.ти не воював ніколи. але не воювати зовсім не значить не знати війни.я знаю. ми говорили - "війна почалась коли я ще був малим. коли марта була малою."ми потребували початку війни, війна що не починалась - не закінчується ніколи.
Зараз несеться срач із приводу того, що якийсь чувак із 3 штурмової сказав недобре про жінок на фронті. Листаю коментарі і аж присідаю від розвезлого пекла ображених чулувіків. Значить, основна теза у деяких така, що жінки в армії, звісно, є, але вони там суто декоративно, бо посадки не штурмують, і взагалі більшість пішла шукать собі мужика і робити селфі. Крім того, жінок там дуже мало, бо у нас в країні нерівноправність і підлі жінки служать чисто за бажанням, а нещасних чоловіків забирають примусово. А знаєте, хто при тому в усьому винен? Феміністки! 😁Отже, якщо дозволите, ось моя думка. По-перше, я вважаю, що це дійсно нерівноправність – жінки можуть виїжджати з країни і не змушені служити (крім тих, хто мобілізований через посаду). Але штука в тому, що виною цьому є не феміністки, а саме навпаки – чоловічоцентрична армійська й державна система, яка протягом всього існування вільної України робила все, щоб жінкам в армії було хуйово. До повномасштабки наша армія була максимально не пристосована технічно до перебування в ній жінок, і якщо жінка прям ну дуже хотіла туди потрапити, вона мала пройти купу кіл пекла. І розраховувати на якусь штабну або побутову або медичну посаду максимум. Коротше, простіше було туди не суватися, ніж пробиратися крізь весь цей треш. Це не феміністки придумали, що жінки не призовні – феміністки, здебільшого, виступають за рівні права і обов'язки, тож якби армія України зробила реформу і стала вумен-френдлі, то абсолютно точно набагато більше жінок пішли б служити за контрактом – так само, як і у випадку, якби реформа передбачала загальну мобілізацію по типу Ізраїлю. І ось, під час повномасштабки виявилося – система, яка роками відторгала жінок, переживає різкий дефіцит кадрів. Але альо, винні у цьому не жінки. Винні саме ті сонечки, які роками волали, що справа жінки то кіндер-кюхе і вупше не лізьте в наш маскулінний світ. А тепер вони ж хничуть, що жінки тікають за кордон і не мусять бути законно мобілізованими.Особисто я вважаю, що призовними мають бути всі. Але при цьому армійська система потребує величезної реформи, яка дасть жінкам можливість служити, не переживаючи максимальний дискомфорт в тих аспектах, де чоловіки почуваються базово норм. В сенсі, так, армія дискомфортна для всіх, йдеться не про привілеї для жінок, а про врахування суто жіночих фізіологічних потреб + про справжню можливість реалізуватися, не наштовхуючись на агресивний шовінізм. Ті жінки, які зараз пішли служити – в більшості двічі героїчні, бо зробили це добровільно + змушені щодня крім війни з руснею переживати ще й війну шовінізмом. І не кажіть мені, що його в армії немає – у мене служить близько 20 особисто знайомих жінок, від медиків і операторів бпла до офіцерок і командирок штурмових загонів. Абсолютно всі розповідали про випадки хуйового відношення, статевої дискримінації і масних підкатів формату "ну всі ж знають, чого ти сюди прийшла насправді, чого ламаєшся".
Пост про збірМалий 300. Жарти про «згорів на роботі», «медіум вел рекс», «відбиті і підсмажені, як відбивні», вриваються в чат. Мала демопрогон свого найчастішого нічного кошмару — повідомити домашніх, що з малим щось сталось. Хоча насправді йому дуже пощастило. Пощастило що я не пожлобилась і ми купили йому норм шмот, який не загорівся і не вплавився в шкіру, пощастило, що очі цілі, і обійшлося без опіків дихальних шляхів, пощастило що навушники взяли на себе основний удар, і контузія легка. Він в свідомості, ну хуєвато, але тьху-тьху легко відбувся. Так, мені прийдеться знову просити у вас грошів, бо другий раз зібрати снарягу за свої ми не потягнемо. Бо крім мого брата там були інші пацани, і декому дісталося серйозніше. Пощастило, що війнонька взяла в основному грошима. Погоріли нічники, шоломи, навушники, радєйки.І хоч в мене не закриті два попередні збори, я вкотре звертаюсь до вас по допомогу. Бо підопічних в мене багато, а брат, що воює один. І від снаряги, і швидкого відновлення того, що згоріло на пряму залежить їх боєздатність. Палаючий збірБуквально палаючий збір на відновлення боєздатності підрозділу брата. На екіпу, радєйки, нічник. 🎯Ціль: 300 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/441jfi96Zb💳Номер картки банки5375 4112 0971 2723
Справжні хардкорні цінителі поезії та шаленої емоційності!Готуйтеся до вибухового літературного вечора під назвою "БДСМ: Безславний День Сучасного Метамодерну" у Хмельницькому! Це буде культова подія, де ви зможете по-справжньому засмагнути в атмосфері словесного ризику та відкритості!Дата: 16 вересня (субота)Час: 18:00Місце: Decentral HubМи гордо анонсуємо, що на цьому заході буде використовуватися нецензурна лексика, але це саме те, що додасть нашому вечору ще більше вогню та екстремального настрою. Готуйтесь до вибуху емоцій та вражень, які залишать вас зануреними в світ метамодерну.Але це ще не все! На вечорі вас чекає ексклюзивний аукціон, де ви зможете придбати унікальні предмети. Всі виручені кошти підуть на актуальний збір, що допоможе пришвидшити нашу перемогу.Для вас виступатимуть:Лесик Панасюк (Хмельницький)Таня Родіонова (Хмельницький)Сич (Хмельницький)Женя Кліпов (Хмельницький)Андрій Куранов (Хмельницький)Карич (Київ)Муза Хуюза (Київ)Аліса Шампанська (Київ)танічо (Львів)ско рик (Львів)Не пропустіть цю шалену подію! Приходьте разом з друзями, готові до найбільшої драми та найгучнішого мистецького вибуху в Хмельницькому!Буде гаряче, буде нецензурно, буде неймовірно!Чекаємо на вас з нетерпінням!
Так не буваєВ фінському серіалі дуже природньо показують депресію.Депресію, неможливість жити даліІ справедливість в останній серії.Так не буває.В датському серіалі показують дуже земну дружбу, любов до своїх не дивлячись ні на щоІ всі помирають в останній серії. Так не буває.В серіалі з Нової Зеландії дуже природньо показують біль і образу.Образу на батьків, і біль, який все життя не минає.І всі, хто тобі в серіалі сподобався — гинуть в останній серії. І образа гине.Так не буває.В шведському серіалі дуже природньо показують біль через втрату рідних душі людей.В останній серії всі гинуть.Через вибух.Так не буває.Це все все серіали-триллери.Але я теж живу в серіалі, який теж триллер.Триллер-прямий-ефір.Я розсипаюсь легко, як фіолетова таблетка ксанаксу.Я не можу плакати, а у фінському серіалі можуть.Я не можу виходити на вулицю, а в датському серіалі можуть.Я не можу їсти, а в новозеландському серіалі можуть.Мої рідні душі люди гинуть частіше, ніж у шведському серіалі.Вибухи в нашому серіалі стаються частіше, ніж в усіх інших серіалах. Друзі мої гинуть частіше, ніж в усіх інших серіалах.Друзів в полоні терористів більше, ніж в усіх інших серіалах.Нас не повідомили про тонкощі сценарію. Бо сценарію немає.Це триллер, реаліті-шоу-триллер-в прямому-ефірі.Я більше не вірю зовсім серіалам-триллерам. Бо я вже рік живу в справжньому триллері.І я розсипалась так само легко, як розсипається маленька фіолетова таблетка ксанаксу.#недовіршНа фото я і рідний Ruslan Gorovyi, у якого на руці написано «ти ніколи не помреш», це назва його пісні. Ну а в мене на руці написано «спосіб безсмертя».Пісня друга, який помер. Хороші пісні
я розповів алкоголіку у зав'язці про нещодавній похід у бар. ти знаєш, я сьогодні не пішов туди, не пішов учора, і може й завтра не піду. я вчора знайшов вдома ще один сховок з бухлом і налигався до чортиків. розбив кріслом вікно. ну, ти знаєш, я пішов. я пішов з твого дому, щоб не рознести ще одне вікно, щоб не бути ще більшим боржником. я не хотів тратитись на касі аби не підвищити борг. трясця, мені і в борг ніколи не наливали. одного разу в мене була білка і мені ввиділось ніби стасік тепер бармен, він кричить мені не облизувати розливні крани. знаєш що? я вирвав у нього накладну з рук і наригав в неї. всі зусилля вклав, щоб в нужденному пориві виконати конус, прямо як в бабок з насінням. одного разу я навіть купив у бабки троянду.стасік, прикинь, це був не папірчик, це була кокретна бумажка, з йобаною печаткою. я проєбав паспорт, але хуй то завжди при мені, і в мене була дочка. я не міг роздивитись її ім'я через риготню, я тільки дивився на липке розлізле місиво, і її ім'я стікало поміж пальці. сука, так не можна. стасік, дай води руки помить.стас михайлів ігорович ридає. почав пити по суботах. в неділю носить спижжені з місцевих клумб квіти. куда? хочете знати? стасік це я. налий в борг, стасік. — Боргу немає, загробного не існує, немає перед ким вимолювати гріх. стасік, поміняй воду у троянді і не пизди багато, щас зганяю за торпедою, а ти стіл хоч простинькою накрий, а то як бомжари. і блять, ради бога, заклей скотчем вікно, протяг.
Привіт, друзі! Дочитайте будь ласка це до кінця бо зараз я розповім вам про ПЕРШУФРАНКІВСЬКУДРОНЯРНЮЯкщо ви більш-менш зі мною знайомі, або слідкуєте за моїми соціальними мережами, якщо ви чули про Деталізацію, навіть якщо слідкуєте за ГУР МО - тоді ви хоча б краєм вуха мали чути про благодійний фонд Порт Франківськ.Деякі з вас можуть бути навіть особисто знайомі з його засновниками. А якщо не знайомі, то ось вся необхідна інформація про фонд тут. За цим посиланням ви можете дізнатись що хлопці зібрали вже більше 600 тисяч доларів за час свого існування й отримали купу відзнак, в тому числі й від ГУР МО. Та найголовніше - про їхній теперішній збір, який вражає своєю сміливістю й розмахом і який вже заслугував звання "першої франківської дронярні".Як допомогти Порту Франківськ?1. Розйоб твітераТвітер Порту Франківськ зʼявився лише нещодавно і там в них всього 50 підписників й розумники пишуть "йой крінж профіль з 50 підписками збирає донати". Тому якщо у вас є твітер, будь ласка підпишіться, репостніть, лайкайте, пишіть коменти і всяке таке.Це безкоштовно й дуже захоплююче.Нагадаю тут ще раз що є тисяча пруфів, пости ГУР МО про Порт, відоси Кракена, відоси Едельвейсу і так далі2. Розйоб телеграмуБудь ласка, репостніть цей пост, або посилання на ноушн вище де все розписано в свої чати та телеграм-канали. 💀 Не забудьте написати там про твітер3. Розйоб інстиЗайдіть в інсту, репостніть останній збір і напишіть комент під постом. Це буде дуже круто, я вам кажу.4. ДонатченкоБанкаА в посиланні ноушн є ще реквізити для крипти і ще можна через пейпал.Порт Франківськ зібрав 46% від необхідної суми, а потім донати почали падати. Не знаю чи чимось допоможе цей мій пост, але це найменше що я можу зробити. Про це я прошу й вас.
хочеться аж якийсь відгук написати чи шо:1. Сич сонечко, незважаючи на купу дивних приколів-пройобів це була добре організована літературка, з годним ведучим, аукціонами на ЗСУ котрі зібрали неочікувано дохуа грошів, кайфовим лайнапом і неочікуваними поворотами сюжету :) 2. Автори - збс, хоча є звісно деякі питання, але в цілому - абсолютно ніякої нудятіни і їх всіх хотілось слухати, вільний мікрофон здивував ще більше, бо зазвичай це щось типу "затравки" щоб прийшло більше людей і т.д., а тут не було жодної нудної чи неадекватної людини на вільному мікрофоні, котрий всі зазвичай ігнорять (хоча людей було всього 3 чи 4), чувак-девелопер, тобі окремий респект, не стільки за вірші GPT скільки за твій власний, котрий читав останнім.3. Локація - душно трошки, трошки обмежене меню, але окреме дякую власникам за Cork Fee і наданий апарат. Ще маленьке issue що з апаратом довелось розбиратись нам, а там була накручена якась фігня, тому трошки покопатись довелось і шнур, поміняйте мікрофону шнур, прошу.4. Таймінг - почали фактично вчасно, що рідко буває на літературках, це круто, але здається що деякі слухачі приходили вже протягом першої години, бо ніхто не вірив що почнуть вчасно :)5. Всім дякую, афтепаті з орендованим залом в норм закладі, спілкування і т.д. це дуже топ підхід, рідко хтось таке робить для літературників, я за життя тільки раз таке робив. :) Шкода що було трошки мало часу, але коменда, все ясно і зрозуміло.6. Охуєнно покатався, короче.@ost_adm киця
Товариство, привіт.Тут така проблема — ліки, які мені треба вводити кожні пів-року, щоб не було загострень мого множинного склерозу, коштують 200 тис. грн. Якщо памʼятаєте, я збирала на першу інфузію цих ліків в серпні 2021 року, з тих пір кожні 6 місяців я проходжу ці інфузії і якось живу.Половина суми в мене є, знижка від фармкомпанії є, житло в Тбілісі оплачене до липня, на їжу і все таке я потрошку заробляю, наскільки можу і ще трошки допоможе скоро один фонд, який займається підтримкою правозахисників/правозахисниць.Але окревус треба інфузувати кожні пів-року, (це така лайт-версія хіміотерапії, що там вже), наступна доза, яка має бути через пів-року в мене буде (це точно), а на зараз трошки завал.Якщо ви можете/хочете допомогти, (будь-якою сумою, це не про донати велииикі, а будь-яка комфортна для вас сума), я буду дуже вдячна.Картку mono: 4441114410127946PayPal:
[email protected]Велике прохання — не завалювати мене в особичку повідомленнями про те, як подруга сусіда троюрідного брата ВИЛІКУВАЛА множинний склероз за допомогою монастирів/дуже дієвих народних методів/etc. Множинний склероз — невиліковний, і ліки, які допомагають мені (наскільки можливо) існувати — це окревус, найкраще з доказової медицини для мого випадку і перебігу хвороби. От на нього і збираю.Маленьких донатів не буває, до речі, думаю ви це знаєте.За поширення допису окреме дякую.І бережіть себе, любі Люди, бережіть.
-до Звісно. текст номер n+1. день коли ти не вийшов на зв’язок-йшов такий третій, навіть четвертий. налаштування твого профілю в телеграмі приховують за "був недавно" будь що. можливо ти просто без зв'язку. можливо ти розбив телефон випадково. можливо керівництво наказало видалити з нього усі контакти та месенджери, усе можливо.востаннє коли ми зв'язувались ти сказав "я навряд звідси виберусь". востаннє коли ми зв'язувались - мені найпотужніше в світі хотілось тебе обійняти.востаннє коли ми зв'язувались ти писав що ваґнерівці з підствольних валять, а за ними стріляють танки. я неграмотний у військовій справі, але я наляканий. востаннє коли ми зв'язувались ти сказав не шукати тебе в списках загиблих. я навіть не знаю де ці списки хтось викладає і чи викладає - та все одно заперечив.востаннє коли ми зв'язувались - це було більш ніж 72 години тому. з тих пір я чекаю, як наречена. чи як приречений.чекаю хороших новин. чи хоча б на подвійну галочку "повідомлення прочитали".хоч на щось. я просто завмер в реальності як кролик перед удавом і боюсь за тебе, чи може егоїстично боюсь за себе. боюсь що цей ефемерний, незрозумілий контакт, що виник між нами так по-дебільному обірветься і я знову опинюсь у темряві.боюсь.і роблю єдине на що вистачає сил і на що я здатен - вірю у краще.*той же день* живий. здали Попасну. взірвали міст. відступили. живий.живий. живий.