Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - о ско ма 💊
Añadido 09 dic. 2021

о ско ма 💊

@sko_ryk
Número de suscriptores: 198
Fotos: 457
Videos: 19
Enlaces: 162
Descripción:
ско рик. поет, гульвіса, культуртрегер. старий і злий на весь світ. моніторю твої, особисто твої, стани і вони мені не подобаються. особисті: @imzion
Fuente

о ско ма 💊 | до Звісно. текст номер n+1. день коли ти не вийшов на зв’язок-йшов так...

Logotipo de la comunidad de telegram - о ско ма 💊 о ско ма 💊 @sko_ryk
36 Vistas/Alcance 2023-01-27 03:11 Mensaje №1588
-до Звісно. текст номер n+1. день коли ти не вийшов на зв’язок-йшов такий третій, навіть четвертий. налаштування твого профілю в телеграмі приховують за "був недавно" будь що. можливо ти просто без зв'язку. можливо ти розбив телефон випадково. можливо керівництво наказало видалити з нього усі контакти та месенджери, усе можливо.востаннє коли ми зв'язувались ти сказав "я навряд звідси виберусь". востаннє коли ми зв'язувались - мені найпотужніше в світі хотілось тебе обійняти.востаннє коли ми зв'язувались ти писав що ваґнерівці з підствольних валять, а за ними стріляють танки. я неграмотний у військовій справі, але я наляканий. востаннє коли ми зв'язувались ти сказав не шукати тебе в списках загиблих. я навіть не знаю де ці списки хтось викладає і чи викладає - та все одно заперечив.востаннє коли ми зв'язувались - це було більш ніж 72 години тому. з тих пір я чекаю, як наречена. чи як приречений.чекаю хороших новин. чи хоча б на подвійну галочку "повідомлення прочитали".хоч на щось. я просто завмер в реальності як кролик перед удавом і боюсь за тебе, чи може егоїстично боюсь за себе. боюсь що цей ефемерний, незрозумілий контакт, що виник між нами так по-дебільному обірветься і я знову опинюсь у темряві.боюсь.і роблю єдине на що вистачає сил і на що я здатен - вірю у краще.*той же день* живий. здали Попасну. взірвали міст. відступили. живий.живий. живий.