Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - о ско ма 💊
Añadido 09 dic. 2021

о ско ма 💊

@sko_ryk
Número de suscriptores: 198
Fotos: 457
Videos: 19
Enlaces: 162
Descripción:
ско рик. поет, гульвіса, культуртрегер. старий і злий на весь світ. моніторю твої, особисто твої, стани і вони мені не подобаються. особисті: @imzion
Fuente

о ско ма 💊 | хочеться аж якийсь відгук написати чи шо:1. Сич сонечко, незважаючи на...

Logotipo de la comunidad de telegram - о ско ма 💊 о ско ма 💊 @sko_ryk
64 Vistas/Alcance 2023-04-24 19:30 Mensaje №1758
хочеться аж якийсь відгук написати чи шо:1. Сич сонечко, незважаючи на купу дивних приколів-пройобів це була добре організована літературка, з годним ведучим, аукціонами на ЗСУ котрі зібрали неочікувано дохуа грошів, кайфовим лайнапом і неочікуваними поворотами сюжету :) 2. Автори - збс, хоча є звісно деякі питання, але в цілому - абсолютно ніякої нудятіни і їх всіх хотілось слухати, вільний мікрофон здивував ще більше, бо зазвичай це щось типу "затравки" щоб прийшло більше людей і т.д., а тут не було жодної нудної чи неадекватної людини на вільному мікрофоні, котрий всі зазвичай ігнорять (хоча людей було всього 3 чи 4), чувак-девелопер, тобі окремий респект, не стільки за вірші GPT скільки за твій власний, котрий читав останнім.3. Локація - душно трошки, трошки обмежене меню, але окреме дякую власникам за Cork Fee і наданий апарат. Ще маленьке issue що з апаратом довелось розбиратись нам, а там була накручена якась фігня, тому трошки покопатись довелось і шнур, поміняйте мікрофону шнур, прошу.4. Таймінг - почали фактично вчасно, що рідко буває на літературках, це круто, але здається що деякі слухачі приходили вже протягом першої години, бо ніхто не вірив що почнуть вчасно :)5. Всім дякую, афтепаті з орендованим залом в норм закладі, спілкування і т.д. це дуже топ підхід, рідко хтось таке робить для літературників, я за життя тільки раз таке робив. :) Шкода що було трошки мало часу, але коменда, все ясно і зрозуміло.6. Охуєнно покатався, короче.@ost_adm киця