Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком
Añadido 14 jul. 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Número de suscriptores: 2 096
Fotos: 3,570
Videos: 208
Enlaces: 2,170
Descripción:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/

👥 Número de suscriptores

2 096
Promedio/Día:: -8
Promedio/Tiempo:: +7
Promedio/Mes:: -20

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 127
Promedio/Día:: 985
Promedio/Tiempo:: 967
ERR: 53.77%

📊 Mensajes por Día

5
Último día: 3
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 692 26-04-09 13:03
Чи можемо ми взагалі вважати підсумок цього сезону УПЛ легітимним, коли експерт УАФ визнав вже таку кількість результативних помилок арбітрів?На якийсь стадії вже самі змагання втрачають сенс, коли стільки впливів на їх результати. Може скасуємо просто сезон та покінчимо з цим?)Ріцоллі заявив, що гол Пономаренка у ворота «Карпат» не треба було скасовуватиГоловний експерт з арбітражу УАФ Нікола Ріццолі прокоментував епізод із скасованим голом нападника «Динамо» Матвія Пономаренка в матчі 22-го туру УПЛ проти «Карпат» (0:1).«Після сейву воротаря «Карпат» м’яч відскакує в напрямку нападника «Динамо», який швидко рухається, щоб заволодіти ним.У той самий момент воротар із незначною затримкою також вступає у боротьбу за м’яч, намагаючись заволодіти ним руками. Однак нападник торкається м’яча на частку секунди раніше, ніж воротар встигає встановити контроль над ним, затиснувши його між руками. Тому дії нападника не є фолом по необачності і арбітр обґрунтовано дозволяє продовжити гру, після чого одразу забивається гол.Перегляд матеріалу відеоасистентом арбітра не надає переконливих або чітких доказів того, що воротар встановив контроль над м’ячем, отже проведення перегляду на полі не є виправданим.Відеоматеріали свідчать на користь рішення, ухваленого на полі. У разі перегляду біля монітору доцільним було б підтвердити рішення, прийняте на полі, оскільки контроль воротарем над м’ячем встановлений не був», - йдеться у заяві.
👁 863 26-04-08 14:42
Моя біполярка від боротьби за титул УПЛЗ одного боку, Шахтар начебто має легко забирати чемпіонат. Ну, треба примудритися з таким ресурсом, бюджетом та суперниками в такому стані й з такими можливостями не виграти лігу. І, виходить, вважаю Шахтар очевидним фаворитом й фактично ставлю на його перемогу. Бо коли, якщо не зараз, забирати УПЛ?З іншого боку, Туран не показав взагалі, що може впевнено перемагати команди верхньої частини таблиці навіть в УПЛ - а таких матчів на фініші в Шахтаря більшість. Ну, поки вони більше там втрачали очки, ніж вигравали. До того ж в Шахтаря ще й ліга Конференцій з шаленим календарем та переїздами як мінімум наступні два тижні, коли треба грати якраз й з ЛНЗ та Поліссям. Виходить, хоч і вважаю Шахтар фаворитом, але в Турана не вірю зовсім й розумію, що легко тут може бути апсет. З цієї точки зору виглядає так, що хіба що суперники подарують Шахтарю титул своєю неспроможністю стабільно набирати очки.Це нормально взагалі? 😂Так Шахтар забере титул своєю силою, йому його подарують суперники чи він взагалі провалиться?Все складно з головою. Пігулки закінчилися 😂
👁 762 26-04-04 17:53
Про суддівство точно почитаєте/послухаєте на інших каналах (імхо, радше треба було зараховувати гол, аніж ні), але хочеться поговорити й про інше – як «Динамо» взагалі опинилося у цьому некомфортному сценарії з 0:1.Взимку на зборах про спроби високого пресингу Костюка тут писав наступне:💬 Але все одно треба подивитись на матчі, де суперники: а) будуть вищі рівнем; б) вивчатимуть «Динамо».Бо як тільки це станеться, то почнуть перебивати цей пресинг лонгболами – а що у таких випадках буває на просторі зі захисниками киян, ми вже бачили багато разів. Зокрема з ЛНЗ в УПЛ.І чи після двох-трьох пропущених у такому стилі Костюк надалі ризикуватиме з пресингом, оголюючи захист? 💬***Сьогодні, схоже, якраз перший такий випадок.Ці спроби «Динамо» високо накривати підійшли стилю «Карпат» з Фернандесом – Домчак любить стояти на м’ячеві та виманювати гравців на себе.І ось перша хороша команда, яка грає у такий спосіб, створила проблеми. «Динамо» бігло накривати високо, захисники давали середню/довгу передачу на Фаала – а той ну просто знущався з Біловара та Попова. Ловіть «вайскаут вдома» (сам вручну почав рахувати після другого разу): за 7 перших єдиноборств Фаала зі захисниками він шість (!) разів зберігав м’яч для «Карпат». Кілька прикладів – на відео.І це ж не дивина взагалі, таке зі захисниками «Динамо» раніше було постійно. Не виключаю, що саме з цією причини Шовковський не гнав команду у пресинг (був середній блок) і за цими показниками був у нижній половині в УПЛ.Тим більше, у цьому матчі не було Михавка. Тарас може помилятись позиційно на просторі, але у контактних дуелях аж так домінувати не дає нікому – це теж цифри завжди підтверджували.Ще одна важлива проблема тут – підбір. І це ж теж не дивина! Бо у цих зонах, куди Фаал намагався відкриватися, з півзахисників Піхальонок/Бражко, до яких регулярно питання у цьому плані.Якщо Костюк хоче так грати, то треба розуміти, що в єврокубках таких Фаалів – багато. Дуже багато.І тому треба власників не казками про вихованців тішити, а просувати ідею пошуку принаймні одного якісного ПЦЗ в пару до Михавка. Ну або відмовлятися від ідеї грати без м’яча саме так на постійній основі. Проти умовних «Епіцентра» чи «Руха» – не так критично, поки Сергій Нагорняк не знайде в Іспанії триметрового форварда.🎥 УПЛ ТБ***🤟 Vatras
👁 1,050 26-04-01 11:53
Колись ми з моїм татом мали свій боксерський сайт. Будували його з нуля, з мінімальними фінансовими вкладеннями. Навіть домен у нас був «ру», тому що він був тупо найдешевший Але у нас було своє ком’юніті, доволі сильно розкачена сторінка у ФБ, яку я потім довів до бану через піратські відоси 🥲Тато створив цей сайт, бо хотів, щоб я у 14 років розвивався у сфері, яка мені подобається. Все ще безмежно вдячний батькам, що направили мене на цей шлях 🥰Так от, я як зараз памʼятаю ситуацію - прокидаюся зранку перед школою і перша новина, яка мені попадається: офіційно оголошено про бій Мейвезер - Пакʼяо, Котто та Канело проведуть бій в андеркарді. Супер-шоу на T-Mobile Arena, Офіційний постер, дата, все як не може бути14-річний пиздюк не здогадався піти пошукать першоджерела, тому я просто швидко під чай з бутербродіком дав цю новину і пішов до школи. Але є нюанс - вонюче перше квітня… прийшовши додому, я зрозумів, яке я теля. Аудиторія тоді зрозуміла, що це жарт, ми в коментах вибачилися і дописали, що це всьо через перше квітняІ от з того часу я ненавиджу цей день з професійної точки зору 👹Вулик Пасічника 🐝 | TWITCH-канал 🎮
👁 961 26-03-28 13:18
Що Ребров міг зробити з цими буратінами? Питання, від якого мене все більше починає бомбитиЗбірна України не є топкомандою станом на зараз, й ми точно не можемо знімати відповідальність з гравців. Проте саме від головного тренера залежить, який настрій в гравців, які йому доступні, та чи будуть вони не набором індивідуальностей, більшість з яких грає в доволі непоганих клубах, а справжньою командою. Скільки разів в історії ви бачили, коли про команди говорили, що там поганий склад, грають одні буратини, там не врятує навіть Гвардіола, а після приходу нового тренера ножки раптом якось розправлялися, головки з квадратних ставали круглими, з'являлося бажання, дух, енергія, які як мінімум давали результат.Та як взагалі хтось може питати, що Ребров міг би зробити з тими буратінами, коли в Україні буквально перед очами є приклад, як прихід тренера змінює команду - не в контексті якості, а саме в контексті вайбу від неї, настрою та просто бажання битися за цього тренера. З тими ж самими буратінами.Є ж Динамо Костюка. І я останній, хто може вважатися фанатом цього тренера. Навпаки, вважаю це призначення величезною помилкою. Проте не можна не помітити, як з тим же набором гравців Динамо просто стало організованіше та живіше, який би склад в нього не був.Ось відповідь на питання, що міг зробити Ребров з цими начебто поганими футболістами.Ребров не міг, в тому й проблема. Ця збірна України мертва, вбив її саме цей тренер. Так буває - траплялося у футболі неоднорозово, коли тренер втрачав роздягальню. В збірній не було життя, емоції, серця, душі - повторююся, але це ж головний підсумок роботи цього тренера. Справа навіть не в тактиці.Проте це не значить, що з цим набором гравців збірна не зможе ожити. Точно може, хоч це й не гарантовано.Питання навіть не в рівні тренера чи гравців. А просто в новому баченні, свіжому диханні, покращенні атмосфери, що майже точно зробить ситуацію СУТТЄВО краще. Поза будь-якою тактикою, гравці мають бути командою, віддаватися та вірити в будь-яку ідею тренера, який би він не був геніальний чи ні тактик. І якщо тренер не впорався з тим, щоб в нього повірили гравці, все закінчено ще до того, як він оголошує план на гру.Бо це вже не команда, а просто 11 людей, які вийшли на поле робити вигляд, що вони команда.
👁 1,100 26-03-27 12:26
Респект тим гравцям збірної України, які принаймні після ганьби зі Швецією були чесними з собою та всіма іншими, на відміну від Реброва👇👇👇Роман Яремчук: «Нікого не хочеться образити – роздягальня мертва. Це я ще вчора побачив, на жаль»Я думаю, це просто відсутність особистостей у роздягальні. Я зі свого боку хочу десь підказати, але у мене немає цих якостей. З цими якостями ти народжуєшся. Ти не можеш це робити. У нас було до цього багато лідерів, і в один момент їх не стало. І зараз такий момент, що, дійсно, у роздягальні немає тих людей, які можуть щось змінити. На фоні емоцій, на фоні важкого періоду.Те, що є в Європі – вони просто інші люди. Вони особистості, а ми намагаємося сховатися від відповідальності за спинами когось іншого. І так кожен думає. І зрештою виходить так, що ніхто на себе не бере відповідальність, – сказав Яремчук.***Віталій Миколенко: «Дякую людям, які додивилися це позорище»Емоції, напевно, такі самі, як у всієї України, хто дивився футбол. Прийшов на флеш сказати те, що дякую людям, ті, хто додивилися це позорище.Хотів вибачитися, але нема чого вибачатися після бою. Просто хотів сказати дякую, що додивилися, вболівали. Не знаю, що ще сказати.Нема чого розбирати, нічого не буду казати, що теорію розберемо – вже пізно щось розбирати. Просто соромно те, як ми беззубо вийшли й зіграли.***На запитання щодо головного тренера та можливих змін Миколенко відповів:– Краще у нього запитайте щодо контракту і подальших дій. Моє діло – приїжджати сюди і віддаватися на 100%. Хто буде тренером – мені без різниці. Моя задача – приїжджати сюди і кожен день віддаватися.***Єгор Ярмолюк: «Кожен, хто грав цей матч, має нести відповідальність»Ми не можемо щось говорити у наше виправдання після цієї поразки. Я вважаю, що саме зараз час брати відповідальність на себе. Кожен має це робити… Не тільки я чи ще хтось там. Кожен, хто грав цей матч і хто бере участь у цьому, має нести відповідальність. Брати поразку на себе.
👁 878 26-03-26 12:30
Який склад збірної України я хотів би побачити проти ШвеціїТрубін. Очевидно.Миколенко. Без варіантів, зараз не потрібні ніякі експерименти зліва.Сваток. Вже кілька разів в збірній довів, що може бути дуже надійним у великих матчах. Так, це даунгрейд в порівнянні з Матвієнко в пасовій роботі, але апгрейд у захисній.Забарний. Очевидно.Тимчик. По суті немає альтернатив + добре може взаємодіяти з Циганковим на фланзі. Калюжний. Не великий фанат СуперІвана, він може як дати обсяг шалений, так і зловити запару, до того ж суттєво просідає у технічному плані, що впливає при володінні. Але Ребров не взяв Бражка чомусь - а більше ставити нема кого по суті.Ярмолюк. Очевидно. Судаков. Написав би, що очевидний вибір, але незрозуміло, що в нього по здоров'ю. Сподіваюся, готовий зіграти з перших хвилин. Гуцуляк. Зліва. Найкорисніший гравець збірної у 2025-му заслужив, щоб зіграти в основі. До того ж зараз набрав шалену форму в клубі. Він потрібен в зонах завершення, де почувається себе найкраще.Циганков. Очевидно.Ванат. Немає варіантів. Яремчук пропустив останній матч в клубі, незрозуміло, чи готовий взагалі, та і не грає він тільки, скільки Ванат. Пономаренко - це хіба що на останні хвилини ризикнути випустити, якщо не буде що втрачати.
👁 1,260 26-03-19 22:01
Турану треба виставитися гравцям Леха, які на трьох створили кумедний гол, що врятував Шахтар і самого АрдуПерший власний момент в матчі Шахтар створив на 84-й хвилині, коли Лех був змушений відкриватися, щоб забити третій гол.Жахливий матч від Шахтаря. Нуль ідей в атаці. Єдина стабільність - пожежі в захисті. Все, що було треба зробити Леху, сісти в середній блок та чекати, як Шахтар буде беззмістовно катати м'яч та помилятися. Якби він зробив так в першому матчі, то, схоже, йому б навіть не треба було відіграватися з 1:3. Але вдома Лех понісся вперед та дав Шахтарю бігти у швидкі атаки.Знову нагадаю, що окрім проходу розібраного Бешикташа та перемоги над таким самим розібраним Динамо Туран в Шахтарі цього сезону поки не показав буквально нічого.На Етапі ліги пощастило з жеребом - найкращий серед усіх учасників. В УПЛ - з відсутністю суперників відповідного бюджету та рівня після дезінтеграції Динамо в першій частині сезону.Й навіть такий суперник як Лех - прохід на максимально тоненького з пожежами та валідолом, коли команда не може спокійно втримати перевагу у два м'ячі після першого матчу, а рятівний гол їй дарує захист суперника.А потуги Шахтаря в кінці матчу, коли він не міг забити гол вже навіть на вільному просторі - це взагалі клініка. Люди просто не здатні зіграти в пас, щоб легко закрити матч, коли суперник вже взагалі не повертається назад. Феноменальна робота головного тренера та менеджменту клубу, який потім буде називати чемпіонство в УПЛ, де Шахтар ледь поки обходить ЛНЗ, та чвертьфінал Ліги конференцій, де не було жодного адекватного суперника, якимось досягненням.Чудово, що Шахтар у чвертьфіналі Ліги конференцій. Говорю завжди, що кожна перемога українського клубу в єврокубках - це вже досягнення зараз, варто їм просто радіти. Проблема в тому, що сьогодні Шахтар не переміг, а програв та дивом відскочив по сумі двох матчів з жахливою грою та купою сейвів Різника. Тому радіти складно.Це був жах.
👁 910 26-03-15 20:31
Денис Бойко: «Шостак сам себе виставив клоуном на всю країну – тупо футболіст-клоун»Колишній воротар збірної України та «Динамо» Денис Бойко прокоментував те, що гравець «Олександрії» Денис Шостак після матчу з ЛНЗ (0:2) на 3/5 питань відповів «не знаю».«Це дуже прям некрасиво. Просто я не перший раз вже передивляюся це відео. Цей футболіст, коли він йшов на це флеш-інтерв’ю, він чітко розумів, що буде саме так відповідати. Це не спонтанні відповіді в моменті. Він чітко розумів, що він буде так ось відповідати «не знаю». Хтось каже, що накинулися на нього. Накинулися по ділу. Якщо ти не хочеш, ти програв, у тебе немає настрою, підійдіть до медійної служби клубу, скажіть: «Я не хочу розмовляти зараз в пресі, щоб не було ніяких інцидентів». Ну він сам себе виставив клоуном на всю країну. Чистий клоун. Тупо футболіст-клоун. Чувак вийшов і каже на всю країну: «Не знаю. Не знаю».Я коли грав у футбол, теж інколи проходив повз журналістів. Коли журналісти стоять з мікрофонами, намагаються взяти флеш-коментар. У нас є регламент – один чи два футболісти повинні прийти у флеш-зону, прокоментувати гру. Якщо ти не хочеш це робити – підійди, скажи. У тебе у заявці 23 футболісти. Підійди, скажи, щоб не було цього цирку. Нехай прийде хтось інший. Нехай капітан візьме на себе відповідальність і прийде, якщо хтось відмовляється.Знову ж таки кажу. Я через це проходив. Немає настрою, програли гру, команда на передостанньому місці, щось там може якісь особисті… Добре. Або ти не даєш інтервʼю, або якщо ти вже прийшов, то повинен мати повагу до усіх журналістів. У цьому випадку Олексій Корицький. Людина, яка, я знаю, з Києва. Він встав вранці, поїхав, приїхав, готувався до цього матчу. І так кожен журналіст готується. І потім ось таке зневага саме до журналіста. Сьогодні цей футболіст. Завтра це подивиться якась молодь… Я думаю, що у досвідчених футболістів трошки більше клепок у голові, щоб такого не робити.Для мене це абсолютно не зрозуміло. Знову ж таки. Якщо ти не хочеш, у тебе щось сталося. просто не приходь. Тебе змусили? Та ніхто його не може змусити. Він може абсолютно нормально поговорити зі своїм клубом. А ось так прийти… Добре, ти не знаєш що відповідати. Не треба розгорнутої відповіді, але ось це цирк «не знаю». Для мене це абсолютно незрозуміло. Кожен може не давати, якщо він не хоче. Але ось так давати… Чувак сам себе прибив. Чесно. Це зневага для журналістів, по-перше. Але він своєю поведінкою, перш за все, прибиває себе, клуб, за який він грає. Тому що клубу потім теж треба віддуватися, пояснювати, чому футболіст саме так вирішив відповідати. У нас там зараз «було і було». А не може бути «було і було». Це прецендент. Якщо ви приходите, то будьте поважні до тих людей, які працюють. Я також грав у футбол, а зараз знаходжуся з іншої сторони. Я чітко розумію, що всі ми люди і журналісти також роблять свою роботу. Футболісти на полі, журналісти – поза ним», – сказав Бойко.***З одного боку, наче й добре, що в УПЛ ТБ експерт може так жорстко висловлюватися про гравця одного з клубів - в тому сенсі, що нема в нього якоїсь заборони на агресивну критику. З іншого боку, що важливіще в цій ситуації, вважаю, що перехід на персональні образи на такому рівні - це дуже погано, завжди можна навіть жорстко критикувати без явних персональних образ, аргументовано та спокійно. Це явний косяк Бойка - відчув себе вже зіронькою телебачення. Тільки б це не закінчилося вимогою вже публічних вибачень Бойка й загрозою вийти з телепулу УПЛ від Олександрії (правда її і так скоро в телепулі не буде, бо вилетить) - мають на це повне право.
👁 802 26-03-12 16:29
А як вам епічне пояснення Ріццолі відсутності пенальті на Волошині в матчі з Поліссям?Тут треба повністю дати, щоб оцінити всю красу слогу та обговорити:«Нападник «Динамо» номер девʼять входить у штрафний майданчик, оббігаючи суперника поблизу обмежувальної лінії. Щоб не дозволити м’ячу вийти за межі поля, він знову грає ним правою ногою, спрямовуючи його в межі поля і водночас залишаючи у досяжності захисника, який у цей момент перебуває поруч із ним у боротьбі плече в плече.У цей момент стає очевидно, що саме нападник ініціює контакт. Він виставляє ліву ногу на шляху руху захисника, унаслідок чого відбувається зіткнення і падіння.При цьому захисник не здійснює жодної дії, спрямованої на ініціювання контакту або вчинення фолу. Тому епізод правильно оцінений арбітром на полі, який дозволяє продовжити гру.З тих самих причин відеоасистент арбітра також правильно не втручається та обмежується мовчазною перевіркою».***Тобто, якщо вірити Ріццолі, якщо атакуючий гравець змінює напрямок руху або закриває ногою м'яч від захиcника, а той б'є в цю ногу, то це не фол. Розумієте? 😂😂😂Тобто бити по нозі, коли захисник знаходиться ззаду гравця атаки, який змінює положення ноги, в карному майданчику можна. Який абсурд.Проблема всіх цих пояснень, що вони іноді тільки ще більше заплутують. Бо якщо користуватися такою логікою Ріццолі, то треба скасовувати половину фолів в карному майданчику.