Fuente
Овертайм із Сажком | Моя біполярка від боротьби за титул УПЛЗ одного боку, Шахтар начебто м...
863 Vistas/Alcance
2026-04-08 14:42
Mensaje №5993
Моя біполярка від боротьби за титул УПЛЗ одного боку, Шахтар начебто має легко забирати чемпіонат. Ну, треба примудритися з таким ресурсом, бюджетом та суперниками в такому стані й з такими можливостями не виграти лігу. І, виходить, вважаю Шахтар очевидним фаворитом й фактично ставлю на його перемогу. Бо коли, якщо не зараз, забирати УПЛ?З іншого боку, Туран не показав взагалі, що може впевнено перемагати команди верхньої частини таблиці навіть в УПЛ - а таких матчів на фініші в Шахтаря більшість. Ну, поки вони більше там втрачали очки, ніж вигравали. До того ж в Шахтаря ще й ліга Конференцій з шаленим календарем та переїздами як мінімум наступні два тижні, коли треба грати якраз й з ЛНЗ та Поліссям. Виходить, хоч і вважаю Шахтар фаворитом, але в Турана не вірю зовсім й розумію, що легко тут може бути апсет. З цієї точки зору виглядає так, що хіба що суперники подарують Шахтарю титул своєю неспроможністю стабільно набирати очки.Це нормально взагалі? 😂Так Шахтар забере титул своєю силою, йому його подарують суперники чи він взагалі провалиться?Все складно з головою. Пігулки закінчилися 😂