Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Горіха Зерня
Añadido 14 jul. 2024

Горіха Зерня

@nuts_roses
Número de suscriptores: 10 101
Fotos: 3,540
Videos: 242
Enlaces: 502
Descripción:
Канал авторки Тамара Горіха Зерня. Про політику, війну, побутові спостереження, власні міркування. Коментарі іноді модеруються, іноді ні, як під руку попаде.

👥 Número de suscriptores

10 101
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -10
Promedio/Mes:: -114

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 252
Promedio/Día:: 2,410
Promedio/Tiempo:: 6,210
ERR: 42.09%

📊 Mensajes por Día

2
Último día: 1
Promedio semanal: 2
Promedio por día: 2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Горіха Зерня 2024-10-01
Nuts&roses 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,700 24-10-16 11:38
Згідно з рішенням МСЕК, в Хмельницькій області майже не залишилось здорових прокурорів. Якщо порахувати за деклараціями загальну суму пенсій, які отримали тільки встановлені нами 50 прокурорів-інвалідів від платників податків, це становить як мінімум 54,1 мільйони гривень – деякі оформлювали пенсії з 2016 року, деякі останнім часом. Фактично ми бачимо тісне переплетіння інтересів місцевих чиновників, які діють як одна єдина злочинна організація, підтримують та прикривають одне одного, володіють десятками та сотнями гектарів землі, купують собі будь-які необхідні рішення, відкрито вимагають хабарі та сприяють ухилянню від мобілізації. Тетяна Крупа діяла при чотирьох президентах, невдало балотувалась від Блоку Порошенко у 2015-му, але у 2020-му отримала місце депутата Слуги народу, стала депутатом обласної ради, після чого у 2020-му отримала посаду голови Пенсійного фонду для свого сина Олександра. Усі ці посади були, як ми розуміємо, отримані не випадково, посади отримали ті, хто найкраще "заносить" готівку з хабарів в усі потрібні кабінети. Також у 2020-му отримав посаду прокурора області Олексій Олійник. Очевидно, усі рішення МСЕК Хмельницької області відносно видачі свідоцтв про інвалідність усім працівникам правоохоронних органів Хмельницької області, а також членам їх родин, мають бути переглянуті. Усі правоохоронці, які отримали інвалідність та пенсії з рук родини Крупи, і які не мають реальної інвалідності через особисту участь у бойових діях, мають бути негайно звільнені з правоохоронних органів та державної служби, засуджені, майно та гроші злочинців мають бути конфісковані для повного відшкодування втрат бюджету. Мафія під час війни грабує державний бюджет та платників податків, розкрадаючи гроші, які могли піти на захист країни.Мафія зриває мобілізацію та сприяє ухилянтам.Мафія краде гроші у справжніх інвалідів та пенсіонерів.Ми зробимо усе можливе, щоб імена усіх учасників цього злочинного угруповання як у прокуратурі так і в інших правоохоронних органах були відомі та не були забуті, щоб злочини не залишились без покарання.Аналогічні перевірки мають бути проведені в усіх регіонах України.На фото: скрін інтерв'ю прокурора Хмельницької області Олексія Олійника
👁 4,400 24-10-15 11:02
Якого плану перемоги можна чекати від того, хто виграв вибори з програмою дій "у мене є мрія". І припискою "я вам нічєго нє должєн" дрібним шрифтом. Буде те саме, за все хороше проти всього поганого. Пункт 1. "Виграти війну". Пункт 2. "Різне". Нашу громаду накрили кабами, по селу були прильоти. Я сьогодні заспокоювала маму, обіцяла, що ми все відбудуємо.Якщо дім розбомблять, побудуємо новий. Так, мам, я тобі клянуся. Так, при твоєму житті, от побачиш. Ні, не кажи такого, обов'язково доживеш.Маленький чоловічок з великими комплексами, який наробив стільки біди, завтра нарешті дійде до парламенту. Може приведе з собою свою фракцію прогульників, які давно вже не з'являються на засідання. Декого навіть з курортів висмикнуть - хоча далеко не всіх, хто хитріший, відчув куди вітер дме, і в Україну ні ногою. Ми знову побачимо це ображене на весь світ, інфантильне, істеричне лице і послухаємо слова, у зміст яких він навіть не вникає. Мам, я тобі кажу, ми і це переживемо. Не плач, мам, я обіцяю, ми все одно потім відновимо. Все буде добре, мам.
👁 3,800 24-10-12 10:11
Десь із півроку, може більше, у мене щось типу панічних атак у торговельному центрі.Робиться млосно, заливаюсь потом, зашкалює пульс, підгинаються ноги...Колись по молодості ми такі симптоми називали "вроками". Ну от якщо тебе врікнули, і ти не встигаєш добігти до сірників і склянки води, то це воно :) Зараз ми звісно подорослішали і порозумнішали, називаємо це психосоматикою. Не суть, особливо жити не заважає, якщо полежати на візку хвилин десять, минає.Але сьогодні я виявила обставину, яка змусила задуматися.Мені поганіє рівно у той момент, коли з динаміків починає лунати єдиний у своєму роді голос. Все буде дооообре дляя коооооожного з наааас....Ні, не буде. І ви, Святославе, це знали іще тоді, у 19му, коли взяли своїх тридцять срібників за маленьке щуряче відтяпування голосів у ПП. Ви розумієте, це ж з ідіотів нема що спитати, вони не відають що творять. А ви ж не ідіот, ви все прекрасно бачили ще тоді.Зараз ви називаєте себе голосом покоління. Ні. Голос покоління не може бути боязким, зрадливим і продажним. Вибачте за різкість, але я через вас спокійно продукти купити не можу, нудить. А вашим глядачам, які купували квитки по п'ять тисяч гривень, а тепер бояться прийти на ваш концерт, щоб не зустрітися із ТЦК, я теж не співчуваю.Мені здається, ви знайшли одне одного, ідеальний митець для своєї аудиторії.
👁 2,400 24-10-07 09:02
ВЛАДО, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ? Цікаві ситуації стаються. Вчора посол Ізраїлю в Україні заявив, що його країна давно вже передала Україні систему ранього сповіщення про повітряні атаки, і чому вона досі не працює - питання до України. Тобто Україна має систему, здатну добряче посилити нашу ППО, але чомусь та система досі не працює. Що це мені нагадало? Це мені нагадало історію з когенераційними установками переданими нам США - вони здатні генерувати таку потрібну українцям електроенергію. Коли влітку українці сиділи без світла по 8 годин, раптом відкрилося що з переданих нам 50 з гаком установок запущена в роботу лише одна. А український бізнес в той самий час збагачував торговців пальним - аби заправляти генератори. Але далі - більше. Вчора вилізла ще одна інформація. Виявилося що німецькі танки "Leopard" та шведські БМП CV90 і танки Strv 122, ЗСУ використовує де? У Курській області! Тобто ми втрачаємо території на Донбасі, ми щойно втратили Вугледар, під загрозою Курахове, а найсучаснішу техніку відправляють не туди і не на Запорізький напрямок, де нас уже лякають російським наступом. Тезніку направляють у Курську область. Бог з ним, я вже не питаю якого милого ми взагалі влізли в Курську область? Тепер там доведеться оборонятися, хочемо ми того чи ні. Бо банально, якщо не оборонятимемося в Курській області - доведеться оборонятися в Сумській. Фарш назад не провернеш - уже все зроблено. Але, чорт забирай, чому сучасні машини відправляють туди де ми воюємо на чужій землі, а не там де ми захищаємо свою? Не розумію. Я категорично не розумію, чому на третьому році війни у нас панує такий бардак з будівництвом оборонних споруд? Згадаємо ситуацію біля Вовчанська. Згадаємо "зуби дракона" звалені в кучу біля Покровська. Тощо й тощо. Я не розумію - що відбувається? Влада ледь не як мантру повторює, що Захід не дає достатньо зброї, не дозволяє бити ракетами углиб території Росії тощо. Дозвольте поцікавитися, а Захід нам і фортифікації має будувати, і систему ранього оповіщення монтувати? Може Захід ще й воювати за нас мусить? Я гарно чую чого нам не дає Захід - я не бачу що робить українська влада для оборони. Складається стійке враження ніби влада грає з окупантами у піддавки. І чорт забирай, саме про це волає російська пропаганда - ніби Донбас уже не втримати. Ворожі боти на соцмережах просторікують про "договірничок" за яким влада хоче здати Донбас ворогу. А тепер поставте себе на місце замореного, виснаженого українського солдата і уявіть - що він думає? Спершу - система ранього оповіщення, яка чомусь не працює, потім - сучасні танки в Курській області, а не там де втрачаються території... І на біс - депутат Дунда з пропозицією влізти ще й у Білорусь. А чого? Палає хата - палай паркан. Я не розумію що відбувається. І я дуже хочу почути - що, чорт забирай відбувається? Чому Петру Порошенко перешкоджають передавати військовим техніку - аж до погроз? Чому влада всі сили кидає не на боротьбу з ворогом, а на боротьбу з Порошенком - аж до роликів Паворознюка? Я не розумію цього. Все життя і у всіх країнах під час війни влада з опозицією об'єднували зусилля і створювали уряд національної довіри. Але зелена влада замість цього прямо під час війни з Порошенком заповзято бореться. Та що там Порошенко? Ця влада генерала Залужного зняла, бо став надто популярний! Я дуже хочу зрозуміти - як збирається оборонятися ця влада? Вона сама бодай це розуміє?
👁 3,900 24-08-14 13:52
Я не дуже вправний фотограф. Крім того, камера телефону якось випадково впала у варення, а потім розбилася, і від того втратила яскравість.Я можу вам описати, те що я бачила, а ви собі додумаєте. British Museum - ода колоніальному минулому Британської імперії. Можна дискутувати, чи дожили б ці експонати до наших днів, якби не були викрадені з батьківщини і доставлені в Англію. І звісно, такі дискусії тривають, і я можу тільки уявити, як боляче їх вести учасникам, які у цьому зацікавлені кревно.Наприклад, країнам, у яких єдині зразки їхньої давньої писемності доступні у Лондоні. Зараз у музеї розгорнута потрясаюча експозиція "Африка". В одній залі ми застали групу африканських жінок у вбранні з елементами національних костюмів, які просто сиділи і дивилися на експонат. Просто сиділи.Мене ця картина переповнила гнівом, бо все це сприймається через нашу травму. Я б не хотіла, щоб наші внуки приїжджали у якийсь Ермітаж помилуватися вкраденими з Херсона картинами. Я б хотіла, щоб на територію Ермітажа приїхали броньовані вантажівки Міністерства культури України під охороною ССО і вивезли додому все нафіг.
👁 5,500 24-08-09 10:24
Зі свого життєвого досвіду можу сказати, що люди, які з самого початку розповідають, що нічого не вийде, це неможливо, недоцільно, затратно і взагалі такого ніхто не робив – часто виявляються правими. Особливо у тому випадку, коли у команді не знайшлося нікого, хто б виштовхав їх ногами за двері. Так, ми у дуже скрутній ситуації. Так, на «старих» ділянках фронту все напружено. Так, росіяни обстрілюють мирні міста, магазини і школи. І ще ми втрачаємо по кількасот метрів щодня на Донеччині, це правда. Але як можна не бачити, що росіяни в паніці від операції на своїй території, для них це як удар ножем у живіт, і що втрати людей, техніки і території для них виявилися безпрецедентними, такого ніхто не чекав і не був готовий. Ну і що? – нудять наші ж українці. – Ну і що далі? Де ваш план наступу, вимагаємо оприлюднити на фейсбуці. Я не знаю, де план. Було б дуже дивно, якби знала 😊 У Безуглої пошукайте. Знаю тільки, що такі плаксії – вони як вампіри, завжди висмоктують сили, уповільнюють, перешкоджають і пхають палки в колеса. Від таких треба триматися подалі, хай самі між собою щось придумують і впроваджують у життя, якщо зможуть.
👁 6,500 24-08-02 09:14
Коли пані Ярослава Гресь оголосила про вихід своєї команди з проекту United24 відразу після збору астрономічної суми на відбудову Охматдиту, я не зовсім повірила вказаній причині виходу. Це звісно дуже суб'єктивно, але "ми прийшли у проект на початкову розкрутку, але підзатрималися на два роки, і от нарешті настав час... Залишаємося друзями." Як на мене, це більше схоже на пристойну причину розлучення, яку оголошують далекому колу знайомих. Що там насправді сталося, знають тільки безпосередні учасники. Але подальший скандал із завищеним удвічі прайсом на відбудову за участі запорізької фірми наводить на думку. Навіть дві думки:1. Тікають навіть ті, хто до останнього співпрацював, затиснувши ніс пальцями, щоб не дихати смородом. Тікають, рятуючи залишки своєї репутації. Є ризик, що дуже скоро це все завалиться і накриє руїнами усіх, хто не встигне вискочити. 2. Судячи з розпилів на Охматдиті та меморіальному кладовищі - у фразі "крадуть як востаннє" слово "як" зайве. Крадуть відкрито, не соромлячись. Мабуть, щось знають? Відчувають швидкий кінець - я сподіваюся, кінець своєї зеленої богадільні при владі, а не України.Ну а щодо Охматдиту, чекаємо реакції від Наглядової ради фонду - там якраз зібралися люди, які ще не встигли чкурнути. По хорошому, після такого скандалу всі фінансові операції мають зупинитися для проведення аудиту, а до всіх фігурантів мають прийти у гості правоохоронні органи. Але це у більш-менш здоровому суспільстві.Наше дуже хворе.
👁 3,600 24-08-01 19:04
NachiGrochiСкандал з грошами благодійників(((( БО «Благодійний фонд «Охматдит» обрав запорізьку фірму «Буд-технолоджі» переможцем тендеру на ремонт корпусу лікарні, який зазнав пошкоджень від ракетного обстрілу у липні.З 14 учасників це була третя за дороговизною пропозиція розміром 307 млн грн (тут і далі без ПДВ). Десяток інших учасник запропонував виконати роботи значно дешевше – від 42 до 286 млн грн. Однак з жодним з них замовник перемовин не вів, ніяк не пояснюючи своє рішення.Аналіз «Наших грошей» показав, що з десяти дешевших пропозицій щонайменше сім містили повністю заповнені комерційні пропозиції з вказанням цін за різні види робіт.Найбільші статті видатків переможця припали на ремонт фасадних композитних панелей «Reynaers» (великі темного кольору на фото корпусу) та оздоблення внутрішніх стін НР-панелями. Кожна з цих позицій у «Буд-технолоджі» коштує понад 100 мільйонів гривень. При цьому ціна цих робіт порівняно з дешевшими учасниками конкурсу завищена вдвічі (див. порівняльну таблицю у статті https://nashigroshi.org/2024/08/01/skandal-na-vidbudovi-okhmatdytu-pidriadnykom-bez-poiasnen-obraly-firmu-z-otochennia-sluhy-narodu-za-307-mln-z-tsinamy-kh2/).Також замовник з невідомих причин проігнорував проблеми у пропозиції переможця. Наприклад, «Буд-технолоджі» вказала лише оренду такої будівельної техніки: автокран «Камаз», MAN з маніпулятором та Екскаватор JCB. Жоден з цих механізмів не може бути використаний для монтажу фасадів вище другого поверху. Також фірма не завантажила жодних даних про обладнання для монтажу плитки.Окрім цього фірма «Ріола-модуль», яка і збудувала раніше цей корпусу, у своїй тендерній пропозиції (179 млн грн) повідомила, що після удару ракетою вона вже встигла безкоштовно виконати ремонт так званих «чистих приміщень» (операційних тощо). Вже частково замінені конструкції стін та стель, пошкоджений лінолеум. Це вказувало на те, що обсяги ремонту за гроші благодійників вже можуть бути завищені.
👁 4,100 24-07-24 17:42
Один раз на місяць відбувається стандартна подія, яка потім кілька днів розходиться колами інформаційним простором — це коли ми отримуємо вантаж ФПВ від виробника, виставляємо на паркінгу цю красу, а потім за два-три дні розвозимо чергові кілька тисяч дронів військовим. І ось особливі посмикування кінцівок у певної частини населення викликає саме другий етап — фотографування на паркуванні. Вони не дискутують на тему видачі дронів, вони ігнорують кількість та щасливі посмішки військових. Їх бісить саме фото на паркінгу!Так що, так, у коментарі запрошуються:- прихильники тези, що добро треба робити тихо;- прихильники тези, що це все передвиборчий піар;- прихильники тези, що Порошенко все забере назад після фото... і так далі. Ваш час настав!Ну, а для тієї частини своєї аудиторії яка вміє думати, я просто дам крихітну статистику — це щомісячна партія фпв-дронів, яку ви вже звикли регулярно бачити. 3372 дрони-камікадзе, 134 мавіки різних комплектацій та 38 комплектів окопних РЕБ - 67 226 207 гривень особистих грошей Порошенка, адже такий тип вантажів він оплачує самостійно.Поперед три поїздки з видачею всього цього, і не тільки — частина вантажу буде на базі завтра.Цей вантаж сплатив Петро Олексійович, а от з іншими потрібна і ваша допомога.💳 ПРИВАТ245169330520686400💳 ІНШІ БАНКИ5375411501778331🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
👁 5,200 24-07-22 17:37
Українська правда опублікувала інтерв'ю з жінкою, яка у березні 22го року виїхала з дитиною до Польщі. Матеріал про те, як вона влаштовувалася на роботу, як адаптувався син, про те, як вона на своєму місці проводить різні заходи на підтримку України.До 22го вона працювала в "органах місцевого самоврядування" у Житомирі, очолювала інформаційний відділ.Мені цей матеріал принесло хвилями фб, і я просто вжахнулася, коли почитала коментарі. Така ненависть, кожен другий вважає за потрібне назвати її зрадницею, хтось уже домислив, що сина вивезла без дозволу чоловіка, і тепер чекає на "гробові". Хтось іще вправляється у своїх фантазіях, одна гірше другої.Винесемо за дужки, що знову товчуть жінку. Жінки у нас вічні груші для биття, чоловіки - навіть ухилянти - знаходять значно більше підтримки і поваги. Занадто швидко всі забули 22й рік. Так прилітало і по Житомиру. А на Житомирській трасі взагалі побоїще було. Це я до того, що коментатори зараз доводять, що Житомир був тиловим спокійним містомМені цікаво, чи задумувався хтось, як ті вибухи перенесли діти? Чи знає, скільки зусиль вартувало жінкам за кордоном вилікувати малих від неврологічних наслідків? Скільки грошей було витрачено на лікарів і психологів, щоб дитина перестала пісятися у ліжку, почала знову говорити, припинила різати собі руки чи виривати волосся? Може у мене якась не така вибірка, але відсотків сімдесят емігранток з тієї першої хвилі стикнулися з цими проблемами. Це ті хто виїжджали з центральної України, ті хто зі сходу і півдня - там взагалі мрак. То що страшного у тому, що жінка вивезла дитину у безпечну країну, сама влаштувалася на роботу, забезпечує себе і малого. Зрештою, не споживає світло в Україні, якого і так мало, не відтягує на себе інші ресурси. Чому її і подібних до неї називають зрадниками? Як взагалі язик повертається? Тому що вона працювала у державній установі? Ну так давайте тоді оприлюднимо повну статистику, скільки чиновників, силовиків і правоохоронців покинули свої робочі місця у перші дні після вторгнення і винирнули далеко на заході. Не дівчатка з інформаційних відділів, а ті хто безпосередньо мав організовувати оборону, відповідав за укріплення і мобілізацію особового складу. Мені здається, зрадниками були не мами-одиначки з малолітніми дітьми, а хтось інший.