Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Горіха Зерня
Añadido 14 jul. 2024

Горіха Зерня

@nuts_roses
Número de suscriptores: 10 101
Fotos: 3,540
Videos: 242
Enlaces: 502
Descripción:
Канал авторки Тамара Горіха Зерня. Про політику, війну, побутові спостереження, власні міркування. Коментарі іноді модеруються, іноді ні, як під руку попаде.
Fuente

Горіха Зерня | У мережі знову обговорюють допис про те, як комусь не сподобалося за к...

Logotipo de la comunidad de telegram - Горіха Зерня Горіха Зерня @nuts_roses
5 200 Vistas/Alcance 2024-11-01 10:18 Mensaje №4948
У мережі знову обговорюють допис про те, як комусь не сподобалося за кордоном, і думки знову розділилися. Більшість доводить авторці, що вона вигадала, помилилася або неправильно все зрозуміла. Меншість несміливо постить подібний досвід.Скажу так, як туристці мені подобається скрізь. Я з більшим чи меншим інтересом бігаю з фотоапаратом, смакую місцеву кухню чи скуповую сувеніри. Це хороший план на відпустку.Як емігрантці мені не сподобається ніде. Вимушена еміграція буде особистою трагедією, пониженням життєвих стандартів, стресом, обтяжливою і дуже нервовою справою. Це спричинить безліч проблем, які мені не потрібні, без яких я б чудово прожила, і взагалі на це все нема ні енергії, ні здоров'я. Починати все спочатку, шукати роботу, яка скоріше за все буде некваліфікованою. А я вже не пам'ятаю, коли востаннє заробляла фізичною працею. Приблизно ніколи. Вчити чужу мову, робити сотні зайвих рухів. Все те, що вдома стається автоматично, у іншій країні вимагатиме уваги і зусиль. Тут я у суботу вночі кинула заявку, у понеділок вранці технік налаштував роутер, і це все коштувало 5 доларів. Ніде більше так не буде, і це одна з тисяч дрібниць. Ключовим у нашому становищі є вимушеність. На відміну від попередніх хвиль емігрантів, ми не хочемо нікуди їхати. Нам вдома прекрасно.Але з нашого прекрасного дому нас можуть вибомбити росіяни. І можливо доведеться кидати свій затишний і вилизаний до кожного куточка дім і тікати світ за очі з дітьми. Я не можу це сприймати інакше, як трагедію цілого покоління.Нічого хорошого в цьому нема. Крім того, що українці, які виїхали за кордон, скоріше за все залишаться живі. От і зважуємо щодня, як краще. І ніхто не зможе нічого підказати чи порадити, кожен вирішує сам. Особливо важко приймати рішення за себе і за дітей.