Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - NE:Urban
Añadido 14 jul. 2024

NE:Urban

@ne_urban
Número de suscriptores: 4 810
Fotos: 19,100
Videos: 84
Enlaces: 1,350
Descripción:
Урбаністика, історичне середовище і транспорт. Тай таке... Всі опубліковані фото належать автору каналу, якщо не зазначене інше. Зв'язок з адміністратором: @gregor_wagner В каналі свідомо можуть використовуватися діалектизми.

👥 Número de suscriptores

4 810
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -10
Promedio/Mes:: +16

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 178
Promedio/Día:: 1,180
Promedio/Tiempo:: 1,115
ERR: 24.49%

📊 Mensajes por Día

2
Último día: 3
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,940 25-08-28 10:14
🚵‍♂️ Площа Лема у Львові: на чи не найскладнішому перехресті міста облаштована велоінфраструктура!Очевидно, ця ділянка потребує реконструкції та повного перепланування, але є усвідомлене розуміння того, що найближчим часом це не відбудеться. Тож, було прийнято рішення реалізувати тимчасові покращення мобільності на перехресті, що передбачало проведення наступних робіт.🔹 Облаштування доступних пішохідних переходів через 4 вулиці🔹 Створення відділеної делініаторами велосмуги 🔹 Облаштування велопереїздів через 5 вулиць🔹 Створення двосторонньої велодоріжки між вулицями Сахарова та Вітовського🔹 Відремонтовані 3 трамвайні зупинки🔹 Встановлення антипаркувальних стовпчиків Ці зміни – це спільна та складна робота двох районів міста (Галицього та Франківського), ЛКП «Львівелектротрансп» та Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР. І що найголовніше: залучення громадськості, презентація та обгооврення проєкту, а також інформування містян про процес проведення робіт та їхні результати! 📸 Орест Олеськів#Україна #Галичина #Львів #велоінфраструктура
👁 1,440 25-08-21 15:57
👩‍🦯 Вперше в Україні: у Рівному запустили безбар’єрний маршрут, побудований за кошти приватних інвесторів!Ініціатор — підприємець та філантроп із Дніпра Микита Плясов – засновник благодійного фонду «Корабель допомоги». Профінансували будівництво маршруту приватні інвестори. Влада Рівного взяла на себе заміну дорожнього покриття, озеленення та благоустрій прилеглих територій.🔹 З позитивних речей, які вдалось облаштувати: підвищені переходи та безбар’єрний тротуар через багато заїздів на прилеглі території, антикишені на одному з перехресть, поділ тротуару на функціональні зони, встановлення стовпчиків та тактильної плитки, а також забезпечення підходу до однієї зупинки. 🔻 Проте, на маршруті досі залишились бар’єри, такі як: відкриті дощоприймачі, стара плитка на окремих ділянках («Старе місто» та косточка), пошкоджена тактильна плитка, ненормативний пандус, відсутні платформи на зупинках громадського транспорту, відсутність понижень на двох пішохідних переходах, бетонні блоки посеред тротуару та парковка на тротуарі біля ОВА. Ініціатор створення безбар’єрного маршруту вислухав зауваження та пообіцяв передати їх місту для усунення частини недоліків. Також у планах – продовження ремонту на частині вулиці Симона петлюри та проспекті Миру.#Україна #Волинь #Рівне #доступність
👁 493 25-08-05 15:57
Якщо трасу М-09 Львів – Рава-Руська розширюють, то що ж чекає на цю зупинку в селі Смереків, розташовану близько до проїжджої частини?Більшість українських мозаїк у публічному просторі — від наївних до унікальних і технічно витончених — досі залишаються поза межами охоронного статусу. Вони зникають — і часто не стихійно, а через байдужість або навмисне знищення.Існують ініціативи, які документують та досліджують ці твори. Але водночас є ті, хто з найкращих намірів, проте без розуміння контексту, перетворює мозаїки на носії гасел. При цьому в багатьох селах подібні зупинки — єдині візуальні сліди мистецтва у публічному просторі.Я публікував на каналі понад сотню прикладів — і впевнено можу сказати, що абсолютна більшість із них не мають жодного пропагандистського навантаження. Навпаки: часто мозаїки відображають локальні сюжети, пов’язані з історією, побутом, довкіллям.Нам потрібна публічна розмова: як осмислювати цей тип мистецтва, як із ним взаємодіяти далі, і як саме варто його зберігати. Алгоритми охорони мають з’явитись — і бажано до того, як зникне чергова зупинка.#Україна #Галичина #Львів_обл #Смереків #зупинка #мозаїка
👁 1,170 25-08-04 17:54
У Львові та Чернівцях наразі проводять ідентичні за своїм змістом роботи, проте підходи до їхньої організації різні! Мова йде про заміну грубого колотого каменю на безфаскову плитку на кількох пішохідних переходах. Також у межах робіт відбувається пониження бордюрного каменю та облаштування тактильної плитки. Все нібито добре, проте є різниця…Львів: проводить презентацію проєкту за 2 місяці до реалізації, обговорює наміри з мешканцями міста, коректно подає інформацію у своїх соціальних мережах з акцентом на безбар’єрність та доступність, а також інформує громадськість про проведення робіт безпосередньо на локації.Чернівці: нікого ні про що не повідомляють, некоректно подають інформацію у соціальних мережах без жодної згадки доступності чи безбар’єрності. Як після цього хотіти мати запит у громадськості на покращення міського середовища – загадка. Коли я кажу, що комунікаційники міської ради не справляються зі своєю роботою, я маю на увазі саме такі випадки. Робити покращення міського простору – мало, потрібно вміти правильним чином про них комунікувати (і не тільки після закінчення робіт, а й у процесі планування).П.С. Сам ремонт переходів – що у Львові, що у Чернівцях – чудова ініціатива. Проте у Львові вона дасть значно більший ефект, адже до неї долучена громадськість: як безпосередньо, так і комунікаційно. #Україна #Галичина #Буковина #Львів #Чернівці #доступність #перехід #порівняння
👁 1,320 25-07-25 08:21
У центрі Луцька зʼявився новий публічний простір — «Майстерня місця»!Це відкрита локація, котра може змінювати залежно від того, хто й для чого її використовуватиме. Тут можна організувати книжковий клуб, майстер-клас, арт-виставку, акустичний вечір, тренінг презентацію або просто зустрітися потеревенити, чи пограти в настільні ігри з друзями , коли простір вільний від подій. Кожен охочий зможе тимчасово «привласнити» простір для своєї події. Для цього працює телеграм-канал та календар, де можна перевірити доступність локації на конкретну дату й час і забронювати її.Простір працюватиме протягом одного-двох теплих сезонів, після чого конструкції можуть бути перенесені в інші частини Луцька — або навіть в інші міста чи селища.Команда «Майстерні місця» дотримується принципів відкритого дизайну і готова ділитися кресленнями модулів із тими, хто хоче створити подібний простір у своєму місті чи селищі. Кожна нова поява може мати свою назву, форму і наповнення — усе залежить від контексту, потреб і спільноти, котра буде її творити.Проєкт реалізує платформа «Алгоритм дій» у межах програми Urban Vision Lutsk у співпраці з misto.cafe. Автор ідеї — дизайнер і урбаніст Андрій Батін, конструктор — Олександр Ляпін.#Україна #Волинь #Луцьк #ГП
👁 1,390 25-07-09 14:02
Що ви бачите, коли думаєте про майбутнє Олександрії?💭Urban reform запрошує всіх мешканців на першу подію в рамках проєкту Візії Олександрії та громади!📌11 липня відбудеться презентація проєкту та дизайн-гра, під час якої ви дізнаєтесь, як створюватиметься візія, які її цілі та як вона допоможе громаді у майбутньому. Обговорюватимуться спільні цінності, точки зростання та виклики, які стоять перед Олександрійською громадою.Під час дизайн-гри команда Urban reform зосередиться на роботі з різними шарами міста — від природи та забудови до культури, транспорту й соціальних зв’язків. У кожного буде можливість поділитися своїм баченням та розумінням потенціалу для розвитку.Долучайтеся до створення спільної візії громади!  🗓 Коли: 11 липня (16-18:00)📍 Де: локацію буде надіслана зареєстрованим учасникам на пошту📩 Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/YkgG32pPoUK8D1iJ8До зустрічі 11 липня!Проєкт реалізується у партнерстві з Олександрійською міською адміністрацією та локальною активною спільнотою.
👁 1,200 25-06-28 12:43
Правильний підхід до меморіалізації військових поховань: Львів пропонує уніфікувати усі надгробні камені захисників та захисниць громади!Пам’ятники з бетону тераццо із вкрапленням мармуру будуть мати форму козацького хреста (140 см заввишки, 90 см завширшки, 170 см у довжину). На могилах висаджуватимуть вічнозелені рослини та встановлюватимуть QR-коди, що вестимуть на цифрову сторінку спогадів про конкретного воїна. Для нехристиянських поховань у мерії передбачають прямокутну форму пам’ятника з тими ж деталями.Виготовлення таких хрестів оплачуватиме міська рада зі свого бюджету. Обслуговування могил теж залишиться за комунальними структурами. Якщо сім’я загиблого чи загиблої хоче індивідуальний пам’ятник, вона в праві це зробити самостійно за власний кошт.Описані вище уніфіковані пам’ятники вже затвердили для сектору військових поховань на Личаківському цвинтарі. Наразі ж ЛМР пропонує розширити цю практику на всі кладовища громади, в тому числі і сільські. Відповідна пропозиція була озвучена на зустрічі з родинами загиблих.#Україна #Галичина #Львів #меморіалізація #кладовище
👁 1,100 25-06-27 15:00
🤬 Безбар'єрність – це не тільки тактилка!Практика показує, що міста, котрі раніше облаштовувати якісне безбар'єрне міське середовище, продовжують це робити; натомість ті, хто не мали хороших проектів, і надалі їх не мають. Програма «Рух без бар'єрів» тільки підкреслює цю проблему.Базбар'єрне середовище не створюється за рахунок чарівної палички чи наявності державних коштів. Це питання експертності на місцях, якісних проектантів та вмілих виконавців. Від того, що умовний Тернопіль зараз понижує бордюри та ставить тактильну пластику, його Маршрут безбар'єрності не стає безбар'єрним. Так, це краще, ніж було до того, але це абсолютно не те, що хочеться бачити, уявляючи Маршрут безбар'єрності.Те, в які умови Міністерство ставить міста, не дозволяє в результаті отримати якісні проекти. ОМС доводиться орієнтуватись не на реальні терміни розробки проектів вулиць та просторів, а на поставлені зверху дедлайни – як щодо проектування, так і щодо реалізації. В результаті до кінця року ми отримуємо масу Маршрутів безбар'єрності, які характеризуватимуться низькою якістю та забезпеченням лише базових потреб для пересування. Перші відверто жахливі приклади цього ми бачимо у Лозовій, Києві чи Тернополі.📸 Фото: частина Маршруту безбар'єрності у Львові, котра спроектована і більшою мірою реалізована ще до початку безпосередньо самої програми, тому що на місцях у Львові є фахові люди та чернетки проектів, над якими працювали багато експертів [а не зроблені на колінці проекти, бо Міністерству у стислі терміни треба відзвітуватись]#Україна #доступність
👁 504 25-06-06 14:33
Безбар’єрний сквер на провулку Чеховському у Києві: гарна ініціатива, але смішні рішення!📍Вхід виконаний у місці найбільшого перепаду висот між тротуаром та центральною частиною скверу. Чому не перенести його на кут, де непотрібно будувати цей монструозний пандус? Окрім того, така кутова вхідна група була б зручнішою для пішоходів, які рухаються з різних сторін до скверу. 📍 Камери відоспостереження та освітлення знаходяться на окремих опорах. Усім відомо, що Конституція України прямо забороняє розміщувати їх разом, чи не так? Бажано ставити ще кілька стовпів у маленькому сквері, ідеально – якщо вони у різних стилях.📍 Різна висота сходинок – травмонебезпечне рішення. Цікаво, скільки людей вже тут падали? Напевно, проектанти та виконавці робіт вирішили, що безбар’єрний сквер – це надто нецікаво, треба десь передбачити бар’єри. 📍 Тактильна плитка у вигляді наклейок – це дно. Таке рішення свідчить або про повне нерозуміння норм доступності, або про те, що про тактилку завчасно ніхто не подумав.Я не вважаю цей сквер поганим, проте складається враження, що забезпечення доступності у ньому виконувалось за залишковим принципом. Ще можна дописати про низькі поручні і туї… Перше – незручно, друге – дисонує з іншим озелененням локації.#Україна #Київ #доступність
👁 1,100 25-05-31 10:20
У Львові відбулась презентація доопрацьований проєкту Меморіального комплексу військових поховань Героїв України!Вам може не подобатись Львів через те, що він постійно у всіх на слуху. Вам може не подобатись Львів через те, що він постійно піарить себе на різних майданчиках та платформах. Вам може не подобатись Львів в тому числі й через багато інших факторів. Проте… Треба розуміти, що Львів певною мірою живе в іншому ціннісному вимірі. Цей проєкт є чудовою ілюстрацією даної тези. Це стосується і проведення архітектурного конкурсу, і сприйняття критики проєкту-переможця, і реакцію на лист-протест, і залучення ініціативної групи, і публічну комунікацію та висвітлення усіх деталей. Поки київський військовий цвинтар огортається купою скандалів, а інші міста якісно нічого не роблять, аби мати готову концепцію, Львів продовжує ефективно працювати з дуже складною темою. І результатом цієї роботи стає гарний проєкт Дмитра та Олени Райфшнайдерів. Звичайно, він не є ідеальним. Звичайно, завжди будуть рішення, з якими погодяться не усі. Проте я наразі роблю акцент саме на застосованих у ході роботі підходах – як замовників (ЛМР), так авторів. #Україна #Галичина #Львів #проєкт #кладовище