Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Лонгріди Мюллера
Añadido 14 jul. 2024

Лонгріди Мюллера

@mullers_longread
Número de suscriptores: 490
Fotos: 245
Videos: 12
Enlaces: 62
Descripción:
Думки. Твори. Про життя.

👥 Número de suscriptores

490
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -5

👁️ Vistas promedio por mensaje

338
Promedio/Día:: 382
Promedio/Tiempo:: 267
ERR: 68.98%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 1
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 306 25-05-28 07:02
Людина ніколи не була другом природи. Хай які красиві назви ми даємо своїм песикам і котикам, хай який елітний корм їм купуємо. Хай які екозахисні програми ініціюємо.Хай скільки рятуємо безпритульних тварин. У загальному підсумку ми робимо з природою теж саме, що росія робить з Україною.Ми загалом, людство.Ми бачимо цілину і говоримо - тут ми виростимо зернові і матимемо добряче грошей. Так, ми маємо що їсти, але ми хотіли би більш комфортного достатку, тож продамо зернові, аби покупець наш мав можливість викинути хліб, якщо він трошки присохне скраю, і взяти собі свіженький. У нього ж є гроші, а це головне. Ми бачимо корову і говоримо - зробимо собі табун із тисячі голів, зароблятимемо гроші. Це більше, ніж нам треба, аби прогодуватися, але ми зможемо продати рештку. А людина, що матиме гроші, зможе купити собі 5 йогуртів, аби через місяць викинути три. Але то не має значення. Вона ж має гроші. Ми бачимо ліс і говоримо - прекрасно, ми виріжемо його весь і зробимо папір. Нам платитимуть за нього гроші, хтось навіть на цьому папері писатиме екозахисну програму. Та хай хоч що хоче там пише, хач хоч просто викине його. Ми зробимо паперу для дуп, суперніжного паперу для дуп, елітного паперу для дуп. Бо гроші - головні.Хвороби і проблеми, породжені нашим способом життя і невіглаством, штовхають нас шукати нові технологічні рівні для їх вирішення. І в цьому штопорі ми тягнемо з собою в небуття цілу планету. Знищуючи цілі популяції вовків, ми любовно пестимо свого песика, адаптованого до зручних нам розмірів. Убиваючи останнього тигра, ми купуємо найкращий корм для нашого котика, який їсть тільки ту їжу, заради виготовлення якої треба наситити атмосферу викидами. Очима ми дивимося в очі довкіллю і насолоджуємося їх глибиною та красою. А рукою ж ми всадили ніж йому у живіт і продовжуємо штовхати його далі. А коли з очей, що дивляться на нас, течуть сльози - ми винаходимо спеціальні краплі для очей і даємо ордени їх творцям.Це я написав не для знецінення чиєїсь праці. Не для зневаги чиїхось вподобань. Це я написав, аби нагадати нам, що в загальному підсумку ми - не повелителі природи, а рабовласники. І те, що ми любимо м'ясо своїх рабів, не робить нас кращими.Пройде певний час і ми зрозуміємо, що гроші не мають ніякого значення. Реальна тільки реальність. Реальний тільки планетарний ресурс. Який ми виснажуємо. Який нам не буде де купити. Але то буде після нас. Тож - хоч потоп.Забудьте про гроші.Живіть просто.Не шукайте нових речей, якщо старі ще в гарному стані. А якщо вони вам набридли - не викидайте. Подаруйте.Єдине, що має умовну цінність і абсолютно відновлюваний ресурс - це послуги людини людині. На цьому можна не економити, це ніколи не буде дефіцитом. Все решта - поступове перепилювання колоди, над якою ми сидимо над прірвою.
👁 412 25-05-17 08:15
"Мир в очах путіна" і можливість "просто припинити стріляти" - певне, головні помилки Зеленського.Навіть не політичні, а світоглядні.Цю помилку розділило також багато українців, і основна її причина - ми судимо людей по собі. Але якщо ми не хочемо війни, оскільки це безглуздя, не слід вважати, що всі такі ж. росія ж "може воювати вічно". Власне вона і так воює вічно. Достатньо для того, аби "кожен втратив когось із рідних".Тепер нашою колосальною проблемою є те, що мир в очах свого "гарного друга" шукає трамп і його адміністрація. А значить - як мінімум половина населення Сполучених Штатів. 🤷🏻Та власне увесь світ розділився. І в сухому залишку люди, які мають інформацію про війну в Україні, діляться на дві категорії: ті, хто захоплюється "великим стратегом". І ті, хто жахається великого монстра.Не слід надто дивуватися решті світу, якщо в нашій країні знаходяться люди, що чекають путіна, за тридцять срібняків виконують диверсійні завдання росії в Україні за кордоном. І шкода від таких людей набагато більша, ніж вартість кількох спалених автівок.Та хай там як, Україна стрімко змінюється. Страшною ціною засвоює уроки, які в іншому випадку тривали б десятиліттями. І здійснює швидкий розвиток там, де в іншому випадку ніколи би, певне, не рушила би з місця. Це не те, що хотіла би людина зі здоровим глуздом. Але це те, що ми маємо наразі, І за це - за нові можливості, нові розуміння, нові напрямки - заплачено кров'ю. Тож цінність України для притомних людей повинна бути дуже, дуже великою.Так, світ влаштований таким чином, що більшість людей перебувають у стані шлунка на ногах. Але кожен має можливість зробити вибір, перестати існувати виключно для того, аби їсти. Для цього всього є вдосталь. Питання лиш в усвідомленні необхідності такого вибору. І бажанні його зробити.
👁 409 25-05-09 20:35
СЗЧ, аватаризм, лудоманія - теми, які не повинні табуюватися у нас.Звісно, є підрозділи, де ці явища є прикрим непорозумінням, винятком. Але є підрозділи, де це є поширеним явищем.Усвідомлення цілісної картини, повної ситуації в армії необхідно для розуміння проблем, а відтак пошуку шляхів їх вирішення.Просто - сьогодні висміяти аватара, послати його на задувку, порізати виплати, кинути наркомана на яму.Складно - вчора почати працювати над тим, аби людина не тяглася до випивки, до наркотиків, до азартних ігор.Звісно, ці проблеми не будуть вирішені повністю ніколи. Проте після певного рівня вони починають бути загрозливими. І тут не йдеться про мораль - тут йдеться про обороноздатність.Шляхи вирішення проблем починають відшуковуватися в процесі обговорення.Функціональний аспект проблеми.Таке затяжне протистояння, як те, що випало знову на долю України, може осилити лиш система. Сили оборони є цією системою, і їм характерні певні системні явища. Тут все просто, наче у фізиці. Позитивні тенденції мають свій вплив на результат, негативні - свій. Маємо кінцевий результат у точці, де сили врівноважуються. Відповідно для покращення ефекту варто як працювати над збільшенням позитивних явищ, так і працювати над зменшенням негативних, оскільки другі можуть нівелювати перші.Моральний аспект проблеми.Не варто таврувати людей. Алкоголіки, сзч, лудомани, наркомани, військові, що тягнуть зброю до хат - їх дії не потрібно схвалювати в жодному випадку чи толерувати, але в жодному випадку не варто їх табуювати чи стигмувати. Бо дідо, що спить в мокрих штанях під лавкою на вокзалі, запросто може бути тим самим дядьком, що витягнув на собі посадку минулого місяця, просто бо не знав, що сусіди вже відкотилися.Це війна, і така її суть. Калічити і ламати людей. Інакше вона би не була війною.Я закликаю до розуміння суті війни і до усвідомлення того, що відбувається за кадрами гоупро і за звітами ГШ. І ні, це не той випадок, коли інформацію потрібно рафінувати. Люди все одно все знають, але отримують це знання в такому ракурсі, що зневірює і часто примножує проблему до неймовірних масштабів. Натомість повинно бути чітке висвітлення проблеми - неодмінно з розумінням шляхів її вирішення. Таким чином інформаційний вакуум буде заповнено конструктивними тезами, і такий підхід є однією з основ протидії дезінформації, між іншим.Говорять, що відповідальний за МПЗ і капелан - одні з найнепотрібніших діяльностей у війську. Певна логіка на перший погляд у цьому є, оскільки видається, що МПЗ - це діяльність в сфері балачок, а капелан - ще веселіше, діяльність в сфері молитов, візьми з'ясуй, як визначити його ефективність. Проте правда така, що МПЗ - це більше, ніж планові тести і задувки, а капеланство - це більше, ніж служба в капличці.Десь є кращі приклади, десь не надто. Колись ми доростемо до всього кращого. Варто просто починати уже зараз.Оскільки час у нас наразі вимірюється кров'ю.Подякував.
👁 321 25-05-07 05:19
Якщо загроза з повітря псує ваші плани, вам не завадить знати, що цієї ночі на росії палали:військовий аеродром у мособласті;військовий аеродром у калуській області;у Тулі - два найбільших підприємства оборонки (високоточна зброя і рсзв);у мордовії - завод оптоволокна.Тим часом США втопили другий свій винищувач у морі, загалом втратили у воді стільки винищувачів ф-ок, скільки Україна у війні з росією.Не знаю, що буде гірше - якщо трамп накаже бомбити море, чи вирішить укласти з морем GREAT DEAL. Але як варіант може відправити того неголеного фаната серпа і молота поставити моря планети на місце.Нова локальна війна розгорається на планеті, ви в курсі про це. Якщо щось крякає і какає як качка, то маже стовідсотково можна говорити, що теракт в Кашмірі відбувся не без сприяння росії. Як на мене, це більш вірогідно, ніж, до прикладу, історії про постановочний напад на одного українського активіста.Отакий ранок.Наполегливо раджу усім пишатися тим, що ' українкою чи українцем. Це досить дорого обходиться, але тим коштовніше повинне цінуватися.Подякував🤗
👁 373 25-05-02 17:07
Звісно, я можу помилятися. Я кажу лиш про враження, своє суб'єктивне враження. А в мене склалося враження, що дехто пан С. Забезпечує ряд підрозділів необхідними дронами, і особливо це відбувалося в момент "депресії", коли США стопанули допомогу. Також чи то з ініціативи, чи то за сприяння пана С. активно створювалися та впроваджувалася нові тактики протидії ворожій зброї.Також неодноразово помічав співпрацю пана С. з багатьма авторитетними та перевіреними мілітарними пабліками, бачив відгуки у багатьох військових про його діяльність - схвальну.Тому мені зараз смішно читати про "постанову".І смішно читати про "крузак". Наче це вершина достатку. Так а на чому тоді мав би він їздити, людина, що зав'язує на собі ряд питань серйозного рівня, на Славуті?Аргумент "відвертають увагу народу від угоди". І що не так з угодою? Чого від неї відвертати увагу?"Він не військовий".Невже хтось серйозно думає, що така "непримітна" постать уникла би мобілізаційного ока, якби було прийнято рішення, що його діяльність на громадських засадах приносить менше користі, ніж гіпотетична діяльність на службі чи посаді?До того ж згадую історію з азовцями, які отримували квартири. Купу незадоволення і роздратування. Ну серйозно, азов - одна з основ армії, на які зараз рівняються усі. Хай навіть в кожному місці по квартирі мають, кожен з азовців і кожна. І що? Не заслужили?Але куди йти далеко, я згадую історію з Пташкою, десятки тисяч сердечок під її історією з полоном, і стільки ж прокльонів під її світлиною з Зеленським.Словом.Розходимося.
👁 391 25-04-24 14:07
Не можу не поділитися враженнями.Прийшла повістка поштою (хтозна чому, бо недавно був, але прийшла то й прийшла).Ну явився. Вже заодно деякі питання з документами вирішив з'ясувати. І тут почалося. Я забув узяти на візит із собою паспорт. На мене подивились з легким розчаруванням, але ми задіяли дію (отака дієва тавтологія).Також як виявилося слід взяти було медичну довідку, яку я теж не взяв. На мене подивилися з легким розчаруванням і пішли шукати копію довідки, що зберігалася в архіві. І так на кожному кроці. Там, де в державних установах часто можна гаяти години, мені просто підказували "осьо, осьо, отут".То до чого це я. Зараз про ртцк не дуже гарна слава часто. Не скажу, що для цього немає геть підстав, але для справедливості просто хочу розповісти про цей досвід. Різне буває, різні поліцейські, різні працівники і працівниці ртцк. Ви самі все чуєте і бачите, це різні історії. Деякі з них вигадані, деякі, на жаль, ні. Тож хай на шальки впаде і моя сьогоднішня. Це справедливо. Бо у сьогоднішній візит (і у попередні, до речі, якщо говорити саме про мій ртцк) я бачив просто людей, які гарно роблять свою справу.За це дякую.Власне все.Нам треба бути більш вдячними. Раніше ми щоденно дякували ППО і сухопутним військам, зараз трохи вже звиклося, все воліємо ми більше обговорювати старих дідів з особистісними розладами. Це неправильно, бо наша гарантія - це Бог і наші власні руки. А решта уже похідні.Тож сьогодні я маю привід подякувати усім тим працівникам і працівницями ртцк, які сумлінно, чесно і законно роблять свою роботу.
👁 323 25-04-19 09:42
Коли рік тому вперше одягав форму для служіння, це було щось особливе. Щось, чому ти маєш відповідати. Та ось минув час, і я розумію, чому за найменшої можливості військові вибираються в цивільне.Бо і сам одягаю форму тепер, коли є вказівка від старшого групи. Окрім того, що форма автоматично малює на тобі мітку в зоні бойових дій або навіть на наближених територіях, тепер вона може створити тобі проблеми у тилу. Особливо з огляду на те, що часто я подорожую бусом з тонованими вікнами🤪Ця історія недавня сама по собі погана. Дуже, дуже-дуже. Але це просто показник процесу.Ми втрачаємо контроль над молоддю. Бо молодь (не вся, звісно, і слава Богу), але значна її частина, живить свій світогляд тіктоком. У віці, коли критичне мислення перебуває в зародковому стані.Якщо ми втратимо молодь зараз - ми втратимо країну через десять років. І звісно, завжди були молоді люди, поведінка яких жахала. Але ми не в тому становищі, аби поблажливо розводити руками і спостерігати. Тут не йдеться про покарання для винних - це вже фінальний етап програної битви за свідомість. Тут йдеться про профілактику. Яка наразі не ведеться, і це тривожить.
👁 318 25-04-15 11:57
Просто щоб ви собі розуміли ситуацію.Чорний геополітичний гумор. росія оголосила Крим, Луганську, Донецьку, Запорізьку, Херсонську області своїми, "по щучьему велению" намалювала їх в конституції (конституція росії, яку повинна визнавати і берегти вся планета, звісно). Я люблю приказку "кому треба, той і їде".Тобто США б'є чолом перед росією, тримає руку на серці, плентається слухняно позаду, бо трамп хоче викрутитися із незручної позиції, адже путіна не втопив грець від одного вигляду буйної рудої чуприни на інавгурації, йому в принципі начхати на трампа та його балачки. Але ж значок переговорника вже висить на грудях трампа, то тепер залишається слухати путіна і ретранслювати його вимоги з Білого Дому по всьому світу.А кремль вимагає, аби Україна припинила зазіхання на територіальну цілісність росії, припинила збройну агресію проти народу росії, припинила провокації, що змусили відважний російський народ захищатися. А тепер дядько, точніше дід, який перейменовує затоки, ставить собі пам'ятники, погрожує анексією території сусідів, слухає ці плак-плак.І що він скаже?Думаю, він скаже: "я розгніваний, чому Україна розв'язала цю війну і досі зухвало порушує кордони росії? Слабкість Байдена дозволила прийти до влади диктатору Зеленському, я не такий, я заробляю гроші та вкладаю угоди, я молодець. Якщо Україна не припинить зазіхати на суверенітет росії, я буду вкрай розгніваний. Ми запровадимо найжорсткіші санкції щодо України та допоможемо росії відновити справедливість. Я знаю, де правда, я розмовляв з путіном, Це мій друг, всі захоплюються ним. Він не бреше ніколи."Якщо він і не каже про це досі настільки явно, то цьому є дві причини: ЗСУ і частина міжнародної спільноти, здебільшого Європа, які не побояться заявити, що "король голий".У своєму прагненні негайно помирити два братні народи за будь-яких умов Трамп просто повторює тези путіна.Винна Україна.І половина світу обуриться такій заяві, оскільки має розуміння справедливості. А інша половина радісно її підхопить, оскільки радіє цькуванню жертви.Цікаво.До якої позиції більш схильний пристати старий збочений самозакоханий дід, якого неоднократно звинувачили у домаганнях і спробах згвалтування?Дайте подумати, дайте подумати....
👁 382 25-03-23 08:47
Отакий словом прикол. Якщо хто забув, то нагадаю, що офіційні вимоги росії - роззброєння України, визнання російськими захоплених територій плюс уся Херсонська і Запорізька області, проведення "демократичних" виборів (очевидно, що вибори, на яких переможе хтось крім медведчука або Бойка - чи Януковича - будуть "недемократичними", власне можна і без виборів обійтися, адже є "легітимний").Це якщо офіційно. Фактично ж росія прагне нарешті закрити свій тисячолітній гештальт - встановити повний контроль над Україною. І вона зараз надзвичайно близько до цього, адже тепер вона, схоже, закінчилася підтримкою США. Адміністрація трампа проговорює ключові тези російської пропаганди. Тобто це має сприйматися як істина найвищої інстанції. Відповідно коли ми з цим не погоджуємося - а ми з цим не погоджуємося - ми значить йдемо проти головного миротворця світу, і тоді США просто умивають руки і в кращому випадку мовчки спостерігають за бійнею. А то і допомагають росії нарешті встановити сталий мир на континенті.Тому саме час трохи зібратися докупи.Якщо ви корупціонер - саме час на якийсь період перестати красти. Нащо вам то все, якщо воно все одно згорить. Ну потерпіть трішечки. Якщо ви не платите податки але заробляєте - саме час зареєструвати ФОП, ви п'єте кави і курите цигарок на більшу суму, ніж ті 100 $ у місяць. Ну і про підтримку зборів я взагалі мовчу.І молимося всі разом. Бо ми вистояли проти росії.Але тепер доведеться протистояти росії і Америці. Звісно, сподіваюсь, до поля бою не дійде, але наразі Америці достатньо просто зняти гальма санкцій, які десь більше, десь менше стримують росію.До речі, вага НАТО і ЄС все більше розчиняється в повітрі. Європу або розділять між америкою і росією, хай там наскільки хоче буде вона собі незалежна на паперах. Або Європа консолідується все ж довкола України. І це буде життєздатний союз. За будь-яких сценаріїв нам з вами не позаздриш. Але страх смерті не повинен мати повний контроль над життям. Ми повинні більше боятися неосмисленого інфантильного і ницого існування, і цей страх повинен мати на нас більший вплив. З-поміж трагедій, лиха і зла, що відбувається, я щодалі виразніше відчуваю, як щось древнє, первісне, повстає зі сну. росія бомбами і кулями розлупує товсту шкаралупу, в яку закутався давній звір, якого уже давно відспівали. Колись його називали Руссю. Потім його називали Січчю. Зараз його називають Україною.Я не знаю, як його називатимуть завтра. Але це і не має значення. Бо цю назву пишемо ми.Крізь древні могилі плити проросли могутні дуби. З них тешеться колиска, в яких дрімає нове покоління.Світ уже не буде іншим.Забудьте про те, як було.І живіть так, аби не було соромно.Подякував.
👁 328 25-03-22 12:12
Що ж.Схоже, чинна адміністрація США взяла за основу концепцію росії про те, що Україна сама винна у війні.Або як мінімум що росія не винна ні в чому.Тут вам і скасування обвинувачувальної риторики. І заяви про те, що з одним володимиром вони друзі і моляться один за одного, а інший повинен знати своє місце. І пошесть, яка перейшла ще від місій ООН часів мінських угод, коли українські контрудари виставляють екстремізмом, а російський терор пояснюють "ну в них же ж там війна один з одним". І порівняння з України з Газою. Загалом це наче якась частина стратегії трампа по, вибачте, ідіотизації населення США. Абсурд стає нормою. Очевидне піддається сумнівам. Тому якщо заявлять за кілька місяців, що "Україна повинна вибачитися за розв'язану війну перед світом і перед російським народом за його страждання зокрема", мені не буде анітрохи дивно.Тепер це наша геополітична реальність, подобається це нам чи ні.Не шукайте логіки і послідовності, не шукайте здорового глузду. Зараз два діда задають моду на маразм, психопатію і безкарність.