У віці 14 років я зрозумів одну життєву істину, що працює в мене завжди як двигун на ядерному реакторі. Її суть криється у простій фразі: "Ми там, куди ми йшли". Зупиніться та подумайте трішки над її сенсом.У фізичному світі це боки, в які ми повертаємо та площини, якими рухаємось, тож якщо ви хочте потрапити на Майдан Незалежності чи в "Мазоху", то скільки б ви не рухались проспектом Дмитра Яворницького в м. Дніпрі, але до ціх локацій ви не дійдете. Максимум від монументу Вічної Слави до залізничного вокзалу дійдете.Так само і у вашому житті. Ваше життя в цьому моменті таке, яким ви його робили попередні роки. І якщо воно вам не подобається, то подивіться на те, як ви до цього дійшли, а потім подумайте, що треба змінити, щоб було так, як хочеться. І припиніть шукати винних. Їх просто немає.Не зрозуміли? Приклад? Ок.Ну дивіться. От є умовний "Коломойський" чи "Ахметов". В чому секрет? Чому вони такі багаті, а ви ні? Все просто.Їх життєві цінності та цілі були скоординовані та прямо направлені на гроші та владу. Кожного дня вони те і робили, що знаходили джерела грошей та шляхи до влади. Кожний день, годину, хвилину вони жили тим, щоб це отримати. Їх в ті моменти не цікавило створити найкрутіший банк чи величезні підприємства на мільйони робочих місць. Це все було лише інструментом і вийшло по ходу. А справжня ціль, з якою кожнтй з них проживав день, була - гроші та влада.Інший приклад. Ван Гог. Його ціллю все життя було - стати найкращим художником. Його не цікавило більше взагалі нічого. Тільки мистетство. Його долю ви знаєте. Ну а картини найдорожчі в світі.Але Ван Гог не олигарх, а Ахметов не художник (хоча не виключає, шо може пензлем вазюкає по холсту). Ван Гог помер в злиднях, але найкращим художником.Тож вони там, куди йшли.Є ще приклад. Наша держава Україна. З 91 року держава України (це її влада і весь дерапарат) займались тим, що знищували зброю та армію, паралельно бубували "схематози" та крали, крали, крали. Тепер держава Україна привела країну Україна з її народом до війни, втрати територій та межі знищення. Хто в цьому винен? Ніхто. Ми там, куди ми йшли.
Унікальне відео. Інтервʼю з представником рекрутингового центру 3-ої Окремої Штурмової бригади @Mykhalych73І надзвичайно актуальна тема - альтернатива силовій незаконній мобілізації. Коли ви розумієте, що у вас немає іншого виходу, і при затриманні ТЦК єдиний Ваш шлях - йти служити - ми пропонуємо підстрахуватися і хоча б розуміти де, на якій посаді ви будете проходити службу. Перед Вами буде чітка картина, що з Вами відбуватиметься далі, а не невідомість. ЗАУВАЖТЕ! Звернення в рекрут.центр Вас ні до чого не зобов'язує. Фактично, грубо кажучи, Ви лише домовляєтесь про те, що якщо Ви опинитесь в ТЦК - представник бригади зможе приїхати за Вами. Аби надалі Ви проходили службу саме в цій конкретній бригаді та на бажаній посаді. Всі деталі - дивіться у відео! 📌 Додамо, що у нас є таке поняття, як рекомендаційний лист від частини (відношення). Це документ, який Ви можете отримати у військовій частині, де Ви бажаєте проходити службу. Цей документ Ви можете предʼявити в ТЦК для того, щоб Вас направили служити саме до тієї частини. Але - це не завжди працює. А ПРАЦЮЄ ТЕ, ЩО МИ ЗАРАЗ РАДИМО.
Шлюбний договір чи договір про поділ майна?...При розлученні нерідко люди розходяться спокійно, без спорів, судів та виклику ТЦК чоловіку, щоб його, гада такого, забрали пасадки штурмовать, оскільки він тещю не долюблював (це іронія, якщо шо, яка ґрунтується на реальних випадках). І в таких випадках постає питання: "Як юридично краще поділити майно? Шлюбним договором чи договором про поділ майна?"Спойлер: "Можна і так, і так. Але є "але"".Шлюбний договір - це договір, в якому під час укладення шлюбу, або вже в шлюбі сторони домовляються що і для кого є особистою власністю, а що сумісною; кому гелентваген, а кому двушку в хрущівці; кому гроші, ну а кому майно.Укладений він може бути виключно в шлюбі. Якщо ж вже подано позов про розірвання шлюбу, або шлюб розірвано, то його укласти вже неможна. Буде недійсним ☝️Головним плюсом цього договору - є економічна складова, оскільки після поділу майна таким чином, не буде виникати додаткових витрат на податки та збори до бюджету, як за угоду відчуження майна, таку, як, наприклад, договір про поділ майна.Якщо ж ви вже в процесі розірвання шлюбу, або шлюб розірвали, то в цьому випадку можливий лише договір про поділ майна. Згідно до нього ви ділите між собою об'єкти спільної сумісної власності і той, хто набуває у власність другу його частину - платить податки та збори.Обидва договори підлягають обов'язковому нотаріальному посвідченню.Моя рекомендація:Коли ділите майно, то робіть одним з таких способів:1. Одні об'єкти майна - одному з подружжя, інші - іншому.2. Об'єкти майна - одному з подружжя, іншому - гроші.3. Продайте об'єкти та поділить гроші.Конче не рекомендую ділити об'єкти навпіл, оскільки, розлучаючись, ви стаєте чужими людьми і життя кожного не відомо куди його заведе. Тож об'єктами поділеними навпіл буде дуже проблематично користуватись та розпоряджатись в майбутньому....Підписуйся на мою сторінку. В мене багато цікавого на юридичну тему.Адвокат Станіслав Ліфлянчик+380662928990
"Якщо в Україні буде досягнуто мир шляхом перемовин, то це буде ганебним перемир'ям, оскільки ми втратимо території, а ворог знову нападе через пару років".Насмілюсь не погодитись з цим твердженням.1. Якщо мир буде досягнуто, то це означатиме, що Україна зберегла свою державну суб'єктність. Тобто ми збереглись як держава, країна, народ зі свою культурою, законами та тралиціями. Крім того, тепер у нас з'явиться шанс почати з чистого листа та стати успішними і по справжньому вільними.Це означає, що ми вистояли перед потужним, хитрим, підлим ворогом і хоч пострадавши, але вибороли своє право на життя. 2. Стосовно того, шо вони знов нападуть.Згідно "безпекових угод" протягом наступних 10 років учасники цих угод зобов'язались створити в Україні флот, авіацію, танки, ракети, дрони та багато іншого. І ці угоди вже почали реалізовувати.Якщо українська держава додасть до цього створення вмотивованої кадрової армії, то через 2 - 4 роки у расії просто яєць не вистаче навіть на карті дивитись на територію України.Тож нападати вона не буде. Головне нам не профукати потенціал. В неї є ще претензії до Казахстану. І нажаль вирогідно вони наступні.
Кредити та спори з банками…Кредити – штука як корисна, так і дуже токсична. Залежить від рівня фінансової грамотності клієнта банка та цілей, на які йде кредит.Наприклад, ви власник виробництва. Приймаєте рішення розширитись чи модернізуватись. Провели розрахунки та зрозуміли, що маєте можливість взяти кредит та вам вистачить засобів його повернути. Це одна історія.Інший приклад, ви хочте придбати житло. Накопичили частину коштів, подивились на свої доходи за минулі три роки, розрахували ризики на майбутнє та прийняли рішення взяти кредит. І третій приклад. Хочеться новий айфон (на це місце ставите що завгодно) чи просто пожити «на широку ногу». Ви берете кредит у фінансової установи з думкою: «Якось викручусь та поверну потім.»Є ще багато інших прикладів, однак ці найрозповсюдженіші в моїй практиці і як не дивно у всіх розкладах можливі факапи, що призводять до прострочення платежів, судів, тощо.…Як виходити із ситуації, коли затягнуло в боргову яму?По-перше, необхідно визначитись з вашими можливостями. Найпростіший варіант, це провести розрахунки, зібрати дані о ваших минулих, сьогоденних та потенційних доходах, скласти письмову пропозицію про реструктуризацію банку та подати її поштою. Провести перемовини з керівництвом відділу проблемних платежів та вийти із ситуації розстроченням на більш тривалий період чи відстрочкою.По-друге, відчуження майна. Якщо ваші зобов’язання забезпечені іпотекою чи заставою, можливо найрозумнішим буде домовитись з банком про відчуження цього майна за ринковою вартістю та погашенням кредиту. Бо якщо це буде робитись банком в примусовому порядку, то це буде з аукціону і вартість вашого майна буде значно занижена.По-третє. Якщо на вас вже подали до суду позов про стягнення заборгованості, то не треба відтягувати момент звернення до адвоката, бо чим пізніше ви це зробите, тім гірше буде. В судах банки та фінансові установи далеко на завжди виграють справи, бо їм необхідно довести той факт, що договір вони з вами уклали в тій формі, якій передбачено законом, що кошти ви реально брали, а по стягненню не пройшли строки позовної давності. Іншими словами, підстав для відмови у задоволенні позову банку – безліч.…Безвихідних ситуацій не буває. Бувають лише виходи, що не дуже подобаються 😊Адвокат Станіслав Ліфлянчик+380662928990
Судова реформа…Час від часу читаю та чую про те, що необхідно проводити судову реформу, бо всьо капєц ваще.Я спробував розібратись в основних претензіях до суду і виявив, що вони полягають в:- Корупції;- Залежності від політики;- Затягуванні строків розгляду справи.Якихось конструктивних шляхів реформи не пропонується. В більшості випадків – це «треба звільнити старих суддів та найняти нових. Ну і корупцію побороти».Враховуючи вищенаведене, я, як адвокат, що практикує в правозахисті вже двадцять років, можу відверто і прямо заявити, що ніякої судової реформи не потрібно. Потрібно змусити працювати ту систему, що вже є. Як то зробити? Поясню.Необхідно міністра МВС, генерального прокурора, суддів Конституційного та Верховного суду зробити виборними посадами на короткі строки (3 - 4 роки). Щоб їх обирав електорат так само, як він робить це з президентом, депутатами та мерами. І все. Більше нічого робити не треба.Як тільки люди, що були обрані народом України на свої посади, зрозуміють, що жоден президент, чи якийсь Шмигаль, чи политик не зможе їх зняти з посади, а єдині, хто може забезпечити їм другий та третій строк на посаді – це громадяни України, то боротьба з корупцією, перевищеннями службових повноважень, фальсіфікаціями, тощо заграє новими яскравими красками. Бо не треба працювати на господаря з морквою на ниточці.В такому випадку поліціанти не будуть пиз…ти разом з ТЦКашниками представників електорату їх міністра, судді не будуть боятись виносити принципові рішення, а прокурори будуть більш орієнтовані на захист інтересів потерпілих, бо саме народ України стане єдим, що буде хвилювати містра МВД, ген.прокурора та суддів. А єдине чого вони будуть боятись – це невідворотності покарання за вчинені ними злочини.Це моя думка. Я вважаю, що отак буде працювати. А так, як зараз – ні.
Про вбивство...Експерти по всьому на світі кинулись писати свої співчуття та висновки, про вбивство Фаріон за те, шо вона відстоювала свою позицію та захищала українську мову.А як ви так швидко встановили суб'єктивну сторону злочину? Чому саме за це, а не, наприклад, її могли вбити за хамство чи якійсь борг. Або це ФСБешнікі прибрали українську радикалиху...ну або свою агентку. Або з хуліганських мотивів чи при спробі пограбувати. Чому такі версії ви, навіть не розглядаєте, панове сищіки? Я хочу звернути вашу увагу на іншу сторону події. Насильницькі злочини по відношенню до громадян україни стали вже просто нормою. Їх зараз сприймають як необхідність та справедливість. Це є наслідком заміни суворості закону та невідворотності покарання на політичну доцільність (це коли замість закону застосовується "вказівка зверху").Вчора від цього загинула доволі яскрава членкиня суспільства і сподіваюсь, що її така дорога ціна відкриє очі хочаб якійсь кількості людей. Цього б не сталось, якщо б закон завжди працював. Запам'ятайте, де не діє закон - там працює суд Лінча.Сьогодні кожен знас може опинитись на місці Ірини, просто сказавши шось не те в соціальних мережах, або навіть домовому чаті.Бережіть себе.
Зайшов на вікіпедію поцікавитись про того Гетьманцева, шо вічно вчить нас жити. Щож. Цікаво. Зробив для вас вибірку фактів про цього овоча...Згідно з журналістськими розслідуваннями, юридична фірма «Юрімекс» Гетманцева багато років поспіль займається обслуговуванням компаній, напряму пов'язаних з Володимиром Сівковичем. Зокрема йдеться про авіакомпанії «Європа-Ейр» і «Константа», які займаються перевезеннями вантажів літаками «Антонов» та «Іл» в інтересах ФСБ та ГРУ Росії. «Європа-Ейр» обслуговувала потреби проросійського маршала Хафтара в Лівії, на якого активно працювала ПВК «Вагнер». Авіакомпанія «Константа», своєю чергою, фігурує в публічному звинуваченні про постачання літаками зброї в гарячі точки світу: Афганістан, Ірак, Малі, Сомалі, Лівію.Влітку 2019 року, під час парламентських виборів, висловився за відновлення водопостачання до тимчасово окупованого Криму з материкової України.У 2014 році ТОВ «Морис» і ТОВ «Об'єднання будівельників України», єдиним власником яких був Гетманцев, здійснили перереєстрацію з української в російську юрисдикцію, де платять податки. Розслідувачі проекту Bihus.info знайшли у сім'ї Гетманцева незадекларований бізнес в тимчасово окупованому РФ Криму, який всі 9 років наповнює бюджет Росії. У 2014 році адвокатське об′єднання «Юрімекс», співзасновником якого є Гетманцев, здійснювало перереєстрацію готельного комплексу «Ріпаріо» (за радянських часів — ПАТ «Прибережний»), розташованого в Криму, з української в російську юрисдикцію, причому цим займалася сама партнерка Гетманцева Ірина Мельниченко, яка літала з Криму до Москви.У розслідуванні, зокрема, згадуються родичі Гетманцева, наприклад, його мати Олена Гетманцева. Долучившись до команди Володимира Зеленського у 2019 році, Гетманцев вніс маму в декларацію, а разом з мамою і її бізнес, нерухомість, автомобілі. Тепер журналісти виявили, що в Олени Гетманцевої, окрім туристичного бізнесу (вона засновниця одного з найвідоміших в Україні туроператорів TPG), є також компанія в Криму, «невеличке приміщення на 160 квадратних метрів».Журналісти також звертають увагу на той факт, що компанія TPG потрапила у декларацію народного депутата. Водночас кіпрська TPG записана на іншу кіпрську компанію — «Dunkley marketing LTD», яка своєю чергою належить матері Гетманцева, якої немає у декларації. За данними розслідування, 2016 року в російському реєстрі з'являються компанії-клони готельного бізнесу в Криму з подібними назвами. У двох таких компаніях міноритарну долю мав Гетманцев. Цей бізнес визнав юрисдикцію Росії та почав платити податки країні-агресору.Крім того, одна з російських компаній-клонів, що дублювала український бізнес в Криму, стосувалася компанії, яка займається орендою та належить матері народного депутата — Олені Гетманцевій. У розслідуванні йдеться про компанію «Нью проперті плюс», яка з'явилася в російських реєстрах 2016 року, зареєстрована за тією ж адресою та з тими ж видами діяльності, що і компанія Гетманцевої. Компанія-клон досі спокійно працює в Криму, сплачуючи податки у РФ, зараз ця компанія записана на Дмитра Махаринського, який був партнером Гетманцева з юридичного бізнесу.За словами Гетманцева, він не знає, що з компанією, але запевнив, що мати точно жодним чином не користується тією власністю. Проте журналісти знайшли зв'язок між цією компанією та кіпрською компанією матері Гетманцева «Dunkley Marketing LTD»....Що він робить в комітеті ВРУ?