Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ліфлянчик. Блог ✌️
Añadido 14 jul. 2024

Ліфлянчик. Блог ✌️

@liflanchyk
Número de suscriptores: 1 049
Fotos: 2,430
Videos: 883
Enlaces: 1,690
Descripción:
Сарказм, юмор, юриспруденция 💪

👥 Número de suscriptores

1 049
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -18

👁️ Vistas promedio por mensaje

479
Promedio/Día:: 367
Promedio/Tiempo:: 476
ERR: 45.66%

📊 Mensajes por Día

1.1
Último día: 1
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 1.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

«Я достатньо доросла, щоб витримати твоє горе». Як працюють доули смерті в Україні...В умовах війни смертей довкола так багато, що навіть нестерпно уявити їхню кількість. Кожен, хто пережив втрату, потребує підтримки. Хтось звіряє своє горе друзям, хтось — психологам, а хтось іде до доули смерті.На початку 2000-х у США одна з медсестер госпісів, де хворі літні люди доживали свої останні дні, зауважила, що попри хороший професійний догляд, вони самотні й не мають підтримки. Виникла потреба у фахівцях, які б супроводжували людей, поки ті вмирають. Могли з ними поговорити, потримати за руку, допомогти скласти заповіт чи список досягнень за життя — створити умови для спокійного й гідного відходу. А крім того, ці спеціалісти могли б підтримати в гострому горі тих, хто втратив рідних та близьких. Побути для них хоч на короткий час тією людиною, яка співчуває та знає, що робити.Так з'явилися доули завершення життя та програма, за якою їх навчають. В Україні це молода професія: доул іще не так багато, вони не мають спільноти, про них дізнаються за рекомендаціями.Із чим ідуть до українських доул?На відміну від психологів, які працюють із травмою і скеровують людину на зміни, доули не лікують і не терапевтують. Вони пропонують підтримку, співчуття і вихід, якого люди не бачать через біль. На сесіях доули смерті переважно мовчать, але максимально уважно й емпатійно присутні.Сесія у доул зазвичай триває до двох годин, іноді й дві з половиною — поки людина не виговориться. Вони бувають онлайн — для тих, хто далеко; бувають очні: в офісі, вдома в доули, в парку — де людині зручно й комфортно. Ціни: 2-3 тисячі гривень за сесію. Адвокат Станіслав Ліфлянчик не бачить шкоди в тому, що така професія існує, хоча й офіційно не визнана: «Якщо має попит, значить, має право на існування. Головне, щоб людина оформила підприємницьку діяльність і підібрала відповідні КВЕДи».І юрист Ліфлянчик, і психіатр Євген Скрипник вбачають юридичну проблему в тому, що удаючи доул чи ще якихось помічників у горюванні, можуть діяти шахраї. Десь натиснуть на вразливу людину в горі, і та відпише квартиру....Повна стаття за посиланням https://hromadske.ua/suspilstvo/233511-ia-dostatnyo-dorosla-shchob-vytrymaty-tvoye-hore-iak-pratsiuiut-douly-smerti-v-ukrayini
Мовний омбуцман заявив, що білінгвізм, який є у майже всіх українців, викликає шизофренію.І тут я просто впадаю у відчай через те, на скільки недалеке по суті бидло знаходиться в Україні на керівних посадах.По-перше, зверну увагу, що шизофренія є психічною паталогією. І за останньою офіційною науковою версією - це захворювання є спадковим. Може знаходитись тривалий час в ремісії та ніяк себе не проявляти, а може проявитись через каталізатори, такі як стрес, тяжкі хвороби, травми, тощо. Шизофренія та білінгвічність - взагалі не можна ставити поряд. Це сказочки накшталт: "Ковід накопичується в кронах дерев і на металевих спортивних снарядах в парках, а потім падає людям в легені".По-друге. Звісно, що цейрагуль під білінгвічністю українців має на увазу українську та російську мову. Ну ок. Боротись з "російською" - це тепер наша національна ідея. Але шо робить з тим, що в цьому році на законодавчому рівні було закріплено білінгвічність українців з українською та англійською мовою? Тобто ми приречені бути шизофреніками?За моїм глибоким переконанням набагато кориснішим буде боротись з невіглаством серед ТОП менеджерів держави. Бо коли бидло керує загальнонаціональними курсами, то єдине, куди ми прийдемо - це помийна яма.Вибачте мене за нетактовність. Емоції.І можна брати в ТОПи людей, які прочитали в своєму житті хоча б більше, ніж три книги?
Про "це ж вже було"...Після "жовтневої революції" голова "ради народних комісарів" Ленін заборонив співгромадянам виїзд із Радянської Росії без спецдозвіл, назвавши це тимчасовим явищем. У 1934 році заборона переросла в статтю про державну зраду і стала постійною.Більш менш лояльно ставилися хіба що до вчених і, звичайно, закордонні паспорти отримували радянські керівники. У 1920-х роках, чиновники та відомі діячі культури, вчені навіть отримали привілей звертатися за медичною допомогою до чужих країн. Однак ця поблажливість тривала недовго і була швидко скасована. А для більшості закордонний паспорт став неосяжною мрією. Той, хто не мав зв'язків у владних колах, гарантовано отримував відмову.Хтось наважувався нелегально тікати за кордон без паспорта. У законі ще не було чітко прописано, як за це каратимуть, якщо зловлять. Але в умовах так званого "військового комунізму" всі розуміли, що від більшовиків очікується все, що завгодно — навіть кулю в чоло....Навіть не знаю шо воно нагадує, але шось до болі знайоме.
В продовження теми про "обнулення Сільвестра Сталоне".Дивлюсь серіал "Озарк" на Netflix. Серіал про те, як чувак в провінційному містечку гроші відмивав. Він не про геїв, ні про секс, ні про боротьбу за права. Він про ганстерів та шахрайство. При перегляді третьої чи четвертої серії з'яляється сцена, на якій голий чувак стоїть дупою до екрану, а інший голий чувак робить йому мінет. Той шо стоїть, бере його голову і в момент еякуляції перекриває прутнєм дихання тому, хто робить мінет.В цьому епізоді немає ніякої необхідності для сюжету, але netflix вважає, що це повинно бути.Ви зараз такі: "Нашо ти нам це роззповідаєш?", або "Фу! Бридота!".А я поясню.Справа в тому, що особисто я за дотримання прав і сексуальних меньшин, і різноманітних рас, і статей, і квадроберів і будь-кого. Але я категорично проти брутальних, абсолютно не потрібних сексуальних сцен в фільмах. Я проти нав'язливої демонстрації одностатевої любові, тощо.Я, як і Слай, вважаю, що такі епізоти - лайно собаче, а ті, хто їх зробив - мають добрячу вавку в голові.
Судова діджиталізація та суддів - пустодро... паперомарателів...От декілька років в нас функціонує електронний суд. Можна подавати позови, докази та процесуальні документи онлайн. Навіть засідання можна проводити онлайн. Здавалось би, шо може піти не так? А може.В процесуальні кодекси додали норму, що в позові треба вказувати електронну адресу, що зареєстрована в електронному суді та, як для людини зі слабим розумом, писати:"Відомості про наявність електронного кабінету у позивача та у відповідачів ...".Якщо цієї фрази не написати, то по суті нічого не змінеться, небо об землю не вдариться і навіть в подальшому рішення не скасують, але коли суддя хоче показати, шо він не хоче розглядати справу, то він залише вам позов без руху. Ну да Бог з цим, але...Коли подаєш позов через електронний кабінет, то це ж за логікою означає, шо в тебе є електронний кабинет, інакше як би я подав позов через електронний кабінет, якщо в мене його немає, тож нашо це писати? Але вже не перший раз маю проблему з відкриттям провадження по справі, якщо цього не пишеш.Я не знаю як вам, але коли суддя залишає мені позов поданий через електронний кабінет, через те, що я в позові не написав, шо в мене є електронний кабінет, то в мене виникають сумніви стосовно розумових можливостей судді на будування причинно - наслідкових зв'язків.
Поворотна та безповоротна фінансова допомога…Майже кожен власник компанії, що здійснює свою діяльність через юридичну особу, зіштовхувався з ситуацією, що в компанію необхідно влити кошти для оберту короткострокового або довгострокового оберту. Як правило робиться це шляхом внесення поворотної чи безповоротної фінансової допомоги. В чому різниця та які нюанси?Безповоротна фінансова допомога надається від фізичної особи до юридичної, шляхом зарахування на рахунок юридичної особи грошей. Гроші при цьому поверненню не підлягають.Нічого не нагадує? 😊Як не називай правовідносини, але по своїй суті – це дарування, а відтак хочте ви чи ні, але у вашого підприємства виникне відповідне зобов’язанні по сплаті доволі суттєвого податку, що часто нівелює фінансову операцію.Поворотна фінансова допомога – це теж саме, що і безповоротна, тільки з поверненням коштів через певний період. Її плюс полягає в тому, що гроші зайдуть в компанію без оподаткування. Їх можна використати в цілях підприємства і при настанні зазначеного в договорі строку, вони повинні бути повернуті. Тут звертаю увагу, що поворотна фінансова допомога не може бути надана більше ніж на 12 місяців. Якщо строк використання поворотної фінансової допомоги перевищить 12 місяців, то у підприємства виникнуть такі ж самі податкові зобов’язання, як і при безповоротній фінансовій допомозі.Адвокат Станіслав Ліфлянчик+380662928990
Заблокували рахунок просто так…Мав вже батенько справ на тему: «Мені банк заблокував рахунок нізашо».Відразу невеличкий спойлер. Банк не має права блокувіати вам рахунок, якщо на це немає рішення суду, або постанови виконавчої служби/приватного виконавця. Єдине виключення – це обмеження операцій на час фінансового моніторингу/контролю, однак в цьому разі всі обмеження знімаються протягом трьох днів.Тож, якщо у вас заблоковано рахунок «нізашо», то стосовно вас відбувається примусове стягнення заборгованості.Що треба робити:1. Знайдіть себе в реєстрі боржників та дізнайтесь хто саме заблокував вам рахунок (яка виконавча служба чи приватний виконавець);2. Ознайомтесь з виконавчим провадженням у відповідної виконавчої служби/приватного виконавця та зробіть з нього фотокопії. Можна прям на смартфон;3. З цим усим негайно зверніться до адвоката (доречи, до адвоката краще звернутись взагалі відразу, як дізнались про блокування рахунку).Виходячи з того, що там в виконавчому провадженні, необхідно буде прийняти рішення для подальших дій. Наприклад:«Якщо там рішення суду про стягнення заборгованості, то можливо є сенс його оскаржити до апеляційної інстанції, якщо буде очевидно, що прийнято воно в розріз закону та судової практики. Ну або підставою для стягнення з вас коштів є не рішення суду, а виконавчий напис нотаріуса. В цьому випадку необхідно буде подавати позов про скасування цього нотаріального напису, бо ці документи взагалі в більшості своїй поза законом. Ну і.т.».Тобто варіантів дій багато.Я вам наполегливо рекомендую в справах про стягнення заборгованості не займатись самодіяльністю, як то при хворобі – самолікуванням. В цих справах купа нюансів та пасток. Шаг вліво, шаг вправо і все, з боргової ями вас вже не витягнути.Адвокат Станіслав Ліфлянчик+380662928990
Про повернення українців із за кордону...Час від часу державні керманичі та діячі підіймають в публічному просторі тему "Про повернення українців із за кордону", міркуючи, що потрібно, щоб вони повернулись.По-перше, хочу вас розчарувати. Вони не повернуться. Кинути все і переїхати жити в іншу країну, будуючи життя наново, - це треба ніаби яка воля. Люди продали майно, попрощалися з родичами, друзями і поїхали у далечінь в невідомість, шукати нові життєві джерела. Тож, якщо українці поїхали, більш-меньш облаштували своє життя, відправили дітей вчитись, то знову все кидати та повертатись в Україну, бо тут все потужно, незламно і два нові ПВО, вони не стануть.По-друге. А що Україна може їм запропонувати? Відсутність соціальних стандартів та захисту прав, постійне та масове порушення Конституції України, небезпека для життя від обстрілів, "сафарі" на громадян з "бусифікаціями", свавілля поліції, доволі дивне вимкнення електрики, комендантські години, закриті кордони і багато іншого.Я вже мовчу про знущання над бізнесом.Чи ви як гадали? Виступить наш Президент, поморщить чолочка, пообіцяє помститись за всіх і все? Ви серйозно зараз?Не буду продовжувати. Гадаю ви і сами знаєте що не так тут, в Україні, чому вони не повернуться.Особисто я гадаю, що якщо до нового року війна скінчиться, то якийсь відсоток людей все ж таки повернеться. Але сподіватись на диво не треба.Гадаю, що державному апарату треба переорієнтуватись на тих громадян, що залишаються в Україні. Припинити відноситись до них як до ресурсу чи біомаси. Українці - це доволі розумна нація, з якою можна взаємодіяти без тотального примусу та відміни прав.Не змушуйте їхати тих, хто поки що не поїхав. Вмовьте їх залишитись і працюйте з ними. Нє ну а якщо будете вести себе як зараз, то не дивуйтесь і не ображайтесь.
По блогеру Волошину, що "вкрав зібрані на Охматдит кошти та втік за кордон"...1. Якщо це мало місце (а я в цьому сильно сумніваюся), то повинно бути відкрито кримінальне проваддення, все розслідувано та притягнено особу до відповідальності. Тож питання, а чи відкрито кримінальне провадження? Якщо ні - то про шо мова?2. Сам Волошин на фоні доволі кострубатих інфопривидів від ботоферм, звернувся до своєї аудиторії та пояснив, що довелось поїхати через погрози та переслідування силовиків за його заяву про необхідність мирних переговорів з рашкою.Це не перша така заява, не першого блогера, а враховуючи політичний курс та поведінку влади, якось більше віриться Волошину.3. Залякування та переслідування блогерів - це найтупіше, що може робити влада у сьогоденні. Блогери - мільйонники це вже лідери думок та інфлюенсери суспільної думки. Споживачі ТВмедіа все старішають та зменьшуються, а от у ютюберів та тіктокерів тільки добавляються. Погодьтесь, що зараз більшість українців черпає інфу не з сухих новин по телевізору, а як раз від експертів, блогерів та з ТГканалів.Все це держава повинна використовувати для взаємодії з суспільством, а не навпаки. Блогери - це канали комунікації, а не вороги. Не згодні зі мною, то подивіться як то робить рашка і це буде одним із виключно гарних прикладів.А залякати, побиковати, побити, посадити на пляшку чи чим вони там ще погрожують, залиште бурятам та гебістам. Цьому не повинно бути місця в сучасній Україні.Включайте вже розум!!!
Допис для тих, хто проживає за кордоном, або має там бізнес, рахунки та гроші, тощо....З 30 вересня 2024 року між Україною та ще 120 країнами почнеться автоматичний обмін даним стосовно майнового стану громадян. Автоматичний для всіх інших і декларативний для українців. Бо держава передбачила купу паперового непотрібу, що вам потрібно буде заповнювати, подавати, відзвітовувати та нести відповідальність за помилки та пропуски строків. Ну все як завжди.Якщо ви маєте рахунок/рахунки за кордоном, є громадянином України та резидентом іншої країни (резидент - це той, хто проживає там більше ніж 183 днів), то українська податкова отримає інформацію стосовно того, шо ви маєте за кордоном, а та країна, де ви резидент - отримає данні стовоно того, що є у вас в Україні.На перший погляд, типу "ну і шо?". А на справді ж це доволі величезне ШО!По-перше, тепер всі ваші рахунки та гроші за кордоном необхідно декларувати в нашій податковій, а рахунки та гроші, що знаходяться в України – декларувати в країні – де ви резидент.По-друге. Якщо ви не задекларуєте ці рахунки з грошима - вас очікує штраф та податкове донарахування (18 % + військовий збір), коли податкова проведе перевірку по вам (а це тепер буде нескладно) та встановить наявність "забугрового гіршечка з золотом".Штрафів багато і за кожне неподання звітності чи порушення строків. Розмір їх вар’юється від 0,5 до до ста мінімальних заробтних плат. Тож рекомендую починати ознайомлюватись вже зі всіма нюансами.Ну а при виникненні додаткових питань та/чи необхідності правничого захисту від свавілля держави, звертайтесь до мене.Адвокат Станіслав Ліфлянчик+380662928990