Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ліфлянчик. Блог ✌️
Añadido 14 jul. 2024

Ліфлянчик. Блог ✌️

@liflanchyk
Número de suscriptores: 1 049
Fotos: 2,430
Videos: 883
Enlaces: 1,690
Descripción:
Сарказм, юмор, юриспруденция 💪

👥 Número de suscriptores

1 049
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -18

👁️ Vistas promedio por mensaje

479
Promedio/Día:: 367
Promedio/Tiempo:: 476
ERR: 45.66%

📊 Mensajes por Día

1.1
Último día: 1
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 1.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Двадцять восьма модель «OnlyFans» виграла справу у податкової, але цьому вже допоміг я та моя команда…Податкова намагалась незаконно отримати від громадянки України близько трьох мільйонів гривень за отримання доходу від ведення «OnlyFans. Все було стандартно:1. Отримали лист від компетентного органу Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо доходів від «Fenix International Ltd» щодо отримання доходу громадянкою України;2. Направили лист – вимогу громадянці, шоб та надала сама інформацію скільки і звідки вона отримала;3. Склали акт перевірки;4. Все. Справились. Винесли податкові повідомлення рішення про штрафи та податкові донарахування.Але ми з цим не погодились, оскільки наша клієнтка не отримувала такого доходу і це все є хибною і не підтвердженою інформацією. Тож я та моя команда зібрали докази, побудували правову позиції, склали та подали позовну заяву до Київського окружного адміністративного суду про скасування податкових рішень.Основними аргументами було те, що:1. Податкова перевірка не може ґрунтуватись на неперевірених даних. Повинні бути зібрані первинні та банківські документи.2. Інформація, що надана компетентним органом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо доходів від «Fenix International Ltd» не давала змоги ідентифікувати, що це саме ця людина отримала дохід, а не якась інша.3. Не правильно застосовано курс валют при розрахунку боргових зобов’язань перед бюджетом.4. Та інше.Результат!Київський окружний адміністративний суд задовольнив нашу позовну заяву! Ми виграли справу у держави на майже ТРИ МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ!!!А все чому? Тому що шлях до успіху полягає в двох речах, які використала наша клієнтка:1. Шлях подолає той, хто йде.2. Адвокатами треба обирати «Ліфлянчик і партнери».Окрема подяка адвокату "Ліфлянчик і партнери" Ададурову Андрію за плідну співпрацю в боротьбі.…Адвокат Станіслав Ліфлянчик.
Ізраїль, крадене зерно та нашо вони то роблять…Перше. Дуже важливе! Я засуджую те, що підприємці Ізраїлю досі співпрацюють з рашою, а тим більше купують щось таке, що може ускладнити політичні взаємовідносини з партнерами.Друге. Оскільки я завжди за об’єктивність та критичну оцінку, то хочу звернути увагу, що оте зерно купує не Ізраїль, його керівництво та народ. Це зерно купує приватна компанія, що створена, працює та є податковим резидентом Ізраїлю. Керівництво країни та народ країни на цей процес ніяким чином не впливає.Щоб митниці заблокувати надходження товару в країну потрібні юридичні підстави, що чітко та вичерпно закріплені у відповідному законодавстві. А їх, я так зрозумів, немає.Світові санкції введені стосовно нафти раши, але не стосовно сільсько-господарської продукції. А поки наша українська сторона не довела належними доказами, що це саме наше зерно, нажаль, юридичних підстав не впускати зерно в країну ізраїльське керівництво не має.Третє. Багато претензій в соціальних мережах до Нетаньяху та всіх євреїв в принципі, мов «Ага! От бачте який ви гнілий народець». Це дуже несправедливо та не правильно. Ізраїль – це така країна, в якій ніякий прем’єр міністр, президент чи член парламенту не може впливати не в правовому полі на бізнес. В них немає такого, шо якесь гетьманцево шось там нанаказувало, а митниця і податківці, як вірні пси, біжуть та рвуть всіх на своєму шляху заради наказу свого господаря. Навпаки. Бізнес Ізраїлю чітко розуміє правила гри. І коли закон передбачає принцип "дозволено те, що прямо не заборонено", то так воно і є. Це круто. Четверте. Україна вводить санкції. Але звертаю увагу, що не проти країни Ізраїлю, а проти доволі конкретних суб’єктів, що є сторонами правочину по купівлі і поставки цього зерна.Моя претензія.Я розумію, що Ізраїль переслідує виключно інтереси свого народу та своєї політики. Я розумію, що підприємці Ізраїлю можуть дупля не відбивати стосовно того, що відбувається в Україні, бо в них своїх проблем вистачає. Але ребзя, камон! Раша? Купувати с\г продукцію в раші? Більше немає в кого?Невже Україна не може запропонувати краще зерно, більше поставку, дешевші ціни та коротші строки?…Епілог.Якась дика ситуація, від якої я відчуваю майже фізичний біль.Сподіваюсь наші дві країни все ж таки знайдуть вихід з цієї ситуації та ми залишимось країнами – партнерами.
Виграли одночасно дві справи в господарських судах Дніпропетровської області і Києва про стягнення заборгованості по дещо незвичайним правовідносинам…Клієнт передав в оренду рухоме майно (будівельне обладнання) на доволі конкретний строк. Договір, за яким він передавав майно, розробляв йому колись я, тож в ньому був передбачений захист від більшості негативних сценаріїв. По закінченню договору орендарі майно не повернули. В перемовинах обіцяли пообіцяти обіцянки переобіцяти в майбутньому ще обіцянки, але до діла справа не доходила. Майно так і залишалося у орендарів. Акт про його повернення, відповідно, не підписувався. А договір оренди передбачав, що майно повертається суворо за актом, і якщо акт не підписаний, оренда продовжує діяти та підлягає оплаті.Довелось судитись.Сьогодні суди майже одночасно винесли рішення, якими стягнули вартість неповернутого майна, оренду за весь період фактичного користування ним, а також штрафні санкції, інфляційні зміни і річні відсотки.Загальна сума майже мільйон гривень.…Якщо вам потрібен адвокат, то звертайся до мене.Адвокат Станіслав Ліфлянчик.
Законопроект 14005, про автоматизацію виконавчого провадження може не подобатись тільки боржникам.Справа в тому, що цей закон кардинально нічого не змінює, а лише виключає виконавця, як посередника, в процесі накладення і зняття арештів та заборон на майно і гроші.Тепер йому достатньо буде відкрити виконавче провадження і все. Боржник відразу буде позбавлений можливості укладати правочини та розпоряджатись грошима на рахунках.Зараз це робиться так:- Виконавець відкриває виконавче провадження.- Вносить боржника в реєстр боржників.- Вносить заборони в реєстр рухомого і нерухомого майна.- Направляє запити на отримання даних про рахунки.- Направляє в банки блокування рахунків.Потім. Коли борг погашено, то він в ручну це все робить назад.Але тепер цього всього робити не треба буде.Він просто відкриватиме виконавче провадження і все це робитиметься само. Ну круто же! 🤷‍♂️Із особливо позитивного.При сплаті заборгованості більше не треба буде фізично ходити до виконавця, просити його зняти арешти, поки той на обіді, лікарняному, у відпустці чи не вгуморі.Є борг і заборони з арештами. Сплатили борг. Система побачила гроші, зняла арешти і заборони. Все. Ви вільні.Акцентую увагу! ☝️Виконавче провадження, як і раніше, буде можливо виключно на підставі судового рішення чи наказу, ну або в рідких випадках нотаріального напису.Ніяких новел в цьому питанні законотворець не прийняв.Адвокат Станіслав Ліфлянчик.
Ситуація у відділенні АТ «ПУМБ»…Звернувся до відділення, що в місті Дніпрі на розі пр. Д.Яворницького та вул. Л.Лук’яненко. Треба було за клієнта сплатити гроші. Даю рахунок, гроші. Касир:- Я не можу прийняти платіж, потрібна довіреність.- Ясно.Йду в офіс. Виписую адвокатський ордер на представництво (благо договір дозволяє), беру копію свідоцтва, йду знову в банку. Даю документи, гроші. Касир:- Я не прийму платіж, бо потрібна довіреність.- А чому ордер не підходить?- Бо у представника повинна бути довіреність.- Пані, я адвокат і представник свого клієнта. По закону це підтверджується ордером. Що саме забороняє вам прийняти платіж?- По закону повинна бути довіреність.- Добре. По якому закону. Скажіть назву. Подивимось.- Еееммм… Це згідно до внутрішніх правил.- Добре. Ознайомте мене з ними.- Ні. Вони внутрішні. Я не можу вас ознайомити.- Шо шо??? Тоді вони на мене не поширюються, бо я вважаю, шо ви їх вигадали. Ну ок. Покличте управляючого відділення.- Його немає. Він поїхав (11:30 година дня).- Прекрасно. Тоді прошу відмовити мені в наданні банківської послуги письмово.- Я не можу. В мене немає повноважень.Такі справи. Якесь фантомне відвідування відділення. Я там ніби і був, але по документам і не був 😊Штош. Будемо розбиратись.
Прочитав на "ХДніпро":"Ситуацію в парламенті потрібно виправляти" — ЗеленськийВін заявив, що частина опозиції не підтримує ключові законопроєкти, зокрема необхідні для співпраці з МВФ та євроінтеграції. Водночас він зазначив, що коаліцію з опозицією чи уряд єдності не розглядає.Нардепи мають або працювати в парламенті згідно із законом, або я готовий обговорити зміни в мобілізації, щоб вони могли вирушити на фронт....Дуже цікаво.1. Народні депутати, згідно до Конституції України представляють законотворчу владу, на яку не може впливати виконавча влада, якою є Президент. Тож погрози "відправити на фронт" - це пряме порушення Конституції та тиск на депутатів і спроба їх примучити робити те, що не відптвідає їх внутрішньому переконанню.Верховна Рада - це не помічники пана Президента і не КПСС. Ми як раз їх і обирали, шоб вони свою думку там мали і відстоювали її.2. Зміни до мобілізації, щоб відправити депутатів на фронт — це зміни до Закону України "Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку", шо можуть зробити виключно ті ж самі депутати 🤣Обговорити це звісно Володимир Олександрович може, але далі обговорення це не рушить.3. "Ключові законопроекти для МВФ і інтеграції в ЄС" за останні років 10 було прийнято я вже ХЗ скільки, а ми все ще якісь ключові не прийняли виявляється. Брєд якийсь. Ну ок. А шо це конкретно за закони? Чому вони ключові? А вони нам точно нада? Може депутати праві, шо голосувати за якусь підливу не хочуть?4. Криза парламенту, що заблокує його роботу — це нормальний демократичний процес. Її б не було, якщо б були вибори.Так шо давайтє отето от нє надо той во.
На словах наше суспільство хоче жити в країні, що суворо дотримується принципів верховенства права, але на ділі — ні.Поясню.Справа в тому, шо принцип верховенства права передбачає обов'язковість виконання закону та дотримання правил, незалежно від того, що це може не подобатись, не відповідати духу часів, не бути доцільним та йти в супереч з політикою держави.Парламент ухвалює правила — всі інші їх виконують.Але ж ні. Нам так не подобається.ПРИКЛАД: Повернемось в 2020 рік. Карантин. Жоден закон не передбачав можливості забороняти працювати бізнесу чи можливості відмови громадянам в обслуговуванні, якщо у них десь біля обличчя не вдягнута медична маска. По факту представники державних органів разом з прибабахнутими апщєствініками бігали по кабакам, кошмарили відвідувачів та персонал. А ще знаходилась критична маса людей, шо підтримувала це.Чому? Бо це було доцільно. Не законно, але доцільно.Що було далі, ви знаєте.Не треба нашим людям ніякої законності. Краще стара, добра, сталінська доцільність.
Сьогодні — свято весни, краси та натхнення. Я завжди щиро захоплювався силою, талантом і внутрішньою енергією креативних жінок — тих, хто здатен мріяти масштабно, створювати нове та змінювати світ навколо себе. Саме такими є жінки, які не бояться йти своїм шляхом і втілювати власні ідеї у життя. Особлива подяка моїй коханій за те, що вона поруч. Для мене велика честь бути поряд з людиною, яка надихає, творить і щодня доводить, що талант, наполегливість і віра у свою справу здатні відкривати нові горизонти. Я зроблю все, що від мене залежить, щоб твої мрії здійснювалися. Ти надзвичайно талановита, і я переконаний — про цей талант має дізнатися весь світ. Окремо хочу привітати тебе з відкриттям проєкту, над яким ти працювала протягом останнього часу. Це важливий і сміливий крок. Я впевнений, що він стане лише початком великого шляху — першим кроком до твоєї власної медіа-імперії. [ https://www.instagram.com/cineclub.dp?igsh=MXdqNWY1NGFhcGhpMA== - студія для запису подкастів, рілсів, відео для YouTube, та уроків для інфопродукту. Все в цьому просторі було продумано Юлею до дрібниць. Я був в шоці від генерації ідей і її бачення, як це має працювати. Тож, друзі, запрошую до перегляду: Сайт студії: https://cineclubstudio.com ] Дуже тебе люблю. І завжди стоятиму стіною поруч у всіх твоїх починаннях, ідеях та мріях. Бо коли поряд сильна і талановита жінка — немає нічого неможливого. 🌸
14 ознак фашизму за Лоуренсом Бріттом:- Потужний і постійний націоналізм- Активне використання прапорів, гасел, символіки, риторики “величі нації”.- Зневага до прав людини- Права людини ігноруються під приводом безпеки або “вищих інтересів держави”.- Пошук ворога як об’єднавчий фактор- Створення образу “внутрішнього” або “зовнішнього” ворога для мобілізації населення.- Перевага військових і мілітаризм- Значні ресурси спрямовуються на армію навіть за рахунок соціальних програм.- Сексизм- Підкреслення традиційних гендерних ролей, обмеження прав жінок.- Контроль над ЗМІ- Прямий або непрямий контроль медіа державою.- Нав’язлива турбота про національну безпеку- Постійне апелювання до загроз як виправдання обмежень свобод.- Зрощення релігії та влади- Використання релігії для легітимації режиму.- Захист корпоративних інтересів- Союз великого бізнесу з державною владою.- Придушення профспілок- Обмеження або ліквідація незалежних трудових об’єднань.- Зневага до інтелектуалів і мистецтва- Тиск на науковців, митців, університети.- Одержимість покаранням і контролемПосилення ролі поліції, каральних органів.- Корупція і кумівствоВлада концентрується в колі “своїх”.- Фальсифікація виборівМаніпуляції виборчим процесом або створення лише формальної демократії.
Є в нашій країні така штука як "валютний контроль". Для тих, хто не в темі поясню. Якщо ви укладаєте зовнішно-економічний контракт з іноземною компанією, то у вас є 6 місяців, щоб отримати від них або замовлений товар, або сплачені за товар гроші.Якщо ви в цей термін з будь-яких причин не вкладаєтесь — податкова накладає на вас космічні санкції.Ще раз на прикладі.Ви замовили товар із-за кордону. Сплатили його вартість за кордон. Чекаєте на поставку. І тут ваш закордонний постачальник вас кинув і не поставив товар. Місяць прострочки, два, чотири, шість, сім... Все. З вас штраф, пеня на користь держави.Таким чином ви і гроші свої втратили за товар і ще й винні Україні по самі помідори залишились.Ті, хто займається експортом - імпортом прекрасно знають, шо прострочка постачання чи оплати може бути по різним об'єктивним причинам (контрагент кинув, митниця товар арештувала, гроші заблоковані, тощо). Але нормативні акти цього не враховують. Прострочка — плати санкції.Зроблена така фігня для того, шоб типу уникнути зловживань із виводом грошей за кордон, але камон! Це ж порушує всі логічні ланцюги ведення бізнесу та є взагалі абсурдом.Вважаю, що "валютний контроль" треба скасовувати і негайно. Від нього більше проблем ніж користі.А ви як вважаєте?