Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ліфлянчик. Блог ✌️
Añadido 14 jul. 2024

Ліфлянчик. Блог ✌️

@liflanchyk
Número de suscriptores: 1 049
Fotos: 2,430
Videos: 883
Enlaces: 1,690
Descripción:
Сарказм, юмор, юриспруденция 💪
Fuente

Ліфлянчик. Блог ✌️ | Прочитав на "ХДніпро":"Ситуацію в парламенті потрібно виправляти" — Зе...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ліфлянчик. Блог ✌️ Ліфлянчик. Блог ✌️ @liflanchyk
457 Vistas/Alcance 2026-03-15 11:58 Mensaje №6499
Прочитав на "ХДніпро":"Ситуацію в парламенті потрібно виправляти" — ЗеленськийВін заявив, що частина опозиції не підтримує ключові законопроєкти, зокрема необхідні для співпраці з МВФ та євроінтеграції. Водночас він зазначив, що коаліцію з опозицією чи уряд єдності не розглядає.Нардепи мають або працювати в парламенті згідно із законом, або я готовий обговорити зміни в мобілізації, щоб вони могли вирушити на фронт....Дуже цікаво.1. Народні депутати, згідно до Конституції України представляють законотворчу владу, на яку не може впливати виконавча влада, якою є Президент. Тож погрози "відправити на фронт" - це пряме порушення Конституції та тиск на депутатів і спроба їх примучити робити те, що не відптвідає їх внутрішньому переконанню.Верховна Рада - це не помічники пана Президента і не КПСС. Ми як раз їх і обирали, шоб вони свою думку там мали і відстоювали її.2. Зміни до мобілізації, щоб відправити депутатів на фронт — це зміни до Закону України "Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку", шо можуть зробити виключно ті ж самі депутати 🤣Обговорити це звісно Володимир Олександрович може, але далі обговорення це не рушить.3. "Ключові законопроекти для МВФ і інтеграції в ЄС" за останні років 10 було прийнято я вже ХЗ скільки, а ми все ще якісь ключові не прийняли виявляється. Брєд якийсь. Ну ок. А шо це конкретно за закони? Чому вони ключові? А вони нам точно нада? Може депутати праві, шо голосувати за якусь підливу не хочуть?4. Криза парламенту, що заблокує його роботу — це нормальний демократичний процес. Її б не було, якщо б були вибори.Так шо давайтє отето от нє надо той во.