Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ліфлянчик. Блог ✌️
Añadido 14 jul. 2024

Ліфлянчик. Блог ✌️

@liflanchyk
Número de suscriptores: 1 049
Fotos: 2,430
Videos: 883
Enlaces: 1,690
Descripción:
Сарказм, юмор, юриспруденция 💪
Fuente

Ліфлянчик. Блог ✌️ | Ізраїль, крадене зерно та нашо вони то роблять…Перше. Дуже важливе! Я ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ліфлянчик. Блог ✌️ Ліфлянчик. Блог ✌️ @liflanchyk
523 Vistas/Alcance 2026-04-29 06:03 Mensaje №6546
Ізраїль, крадене зерно та нашо вони то роблять…Перше. Дуже важливе! Я засуджую те, що підприємці Ізраїлю досі співпрацюють з рашою, а тим більше купують щось таке, що може ускладнити політичні взаємовідносини з партнерами.Друге. Оскільки я завжди за об’єктивність та критичну оцінку, то хочу звернути увагу, що оте зерно купує не Ізраїль, його керівництво та народ. Це зерно купує приватна компанія, що створена, працює та є податковим резидентом Ізраїлю. Керівництво країни та народ країни на цей процес ніяким чином не впливає.Щоб митниці заблокувати надходження товару в країну потрібні юридичні підстави, що чітко та вичерпно закріплені у відповідному законодавстві. А їх, я так зрозумів, немає.Світові санкції введені стосовно нафти раши, але не стосовно сільсько-господарської продукції. А поки наша українська сторона не довела належними доказами, що це саме наше зерно, нажаль, юридичних підстав не впускати зерно в країну ізраїльське керівництво не має.Третє. Багато претензій в соціальних мережах до Нетаньяху та всіх євреїв в принципі, мов «Ага! От бачте який ви гнілий народець». Це дуже несправедливо та не правильно. Ізраїль – це така країна, в якій ніякий прем’єр міністр, президент чи член парламенту не може впливати не в правовому полі на бізнес. В них немає такого, шо якесь гетьманцево шось там нанаказувало, а митниця і податківці, як вірні пси, біжуть та рвуть всіх на своєму шляху заради наказу свого господаря. Навпаки. Бізнес Ізраїлю чітко розуміє правила гри. І коли закон передбачає принцип "дозволено те, що прямо не заборонено", то так воно і є. Це круто. Четверте. Україна вводить санкції. Але звертаю увагу, що не проти країни Ізраїлю, а проти доволі конкретних суб’єктів, що є сторонами правочину по купівлі і поставки цього зерна.Моя претензія.Я розумію, що Ізраїль переслідує виключно інтереси свого народу та своєї політики. Я розумію, що підприємці Ізраїлю можуть дупля не відбивати стосовно того, що відбувається в Україні, бо в них своїх проблем вистачає. Але ребзя, камон! Раша? Купувати с\г продукцію в раші? Більше немає в кого?Невже Україна не може запропонувати краще зерно, більше поставку, дешевші ціни та коротші строки?…Епілог.Якась дика ситуація, від якої я відчуваю майже фізичний біль.Сподіваюсь наші дві країни все ж таки знайдуть вихід з цієї ситуації та ми залишимось країнами – партнерами.