Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ліфлянчик. Блог ✌️
Añadido 14 jul. 2024

Ліфлянчик. Блог ✌️

@liflanchyk
Número de suscriptores: 1 049
Fotos: 2,430
Videos: 883
Enlaces: 1,690
Descripción:
Сарказм, юмор, юриспруденция 💪
Fuente

Ліфлянчик. Блог ✌️ | Судова реформа…Час від часу читаю та чую про те, що необхідно проводит...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ліфлянчик. Блог ✌️ Ліфлянчик. Блог ✌️ @liflanchyk
725 Vistas/Alcance 2024-07-24 14:47 Mensaje №5633
Судова реформа…Час від часу читаю та чую про те, що необхідно проводити судову реформу, бо всьо капєц ваще.Я спробував розібратись в основних претензіях до суду і виявив, що вони полягають в:- Корупції;- Залежності від політики;- Затягуванні строків розгляду справи.Якихось конструктивних шляхів реформи не пропонується. В більшості випадків – це «треба звільнити старих суддів та найняти нових. Ну і корупцію побороти».Враховуючи вищенаведене, я, як адвокат, що практикує в правозахисті вже двадцять років, можу відверто і прямо заявити, що ніякої судової реформи не потрібно. Потрібно змусити працювати ту систему, що вже є. Як то зробити? Поясню.Необхідно міністра МВС, генерального прокурора, суддів Конституційного та Верховного суду зробити виборними посадами на короткі строки (3 - 4 роки). Щоб їх обирав електорат так само, як він робить це з президентом, депутатами та мерами. І все. Більше нічого робити не треба.Як тільки люди, що були обрані народом України на свої посади, зрозуміють, що жоден президент, чи якийсь Шмигаль, чи политик не зможе їх зняти з посади, а єдині, хто може забезпечити їм другий та третій строк на посаді – це громадяни України, то боротьба з корупцією, перевищеннями службових повноважень, фальсіфікаціями, тощо заграє новими яскравими красками. Бо не треба працювати на господаря з морквою на ниточці.В такому випадку поліціанти не будуть пиз…ти разом з ТЦКашниками представників електорату їх міністра, судді не будуть боятись виносити принципові рішення, а прокурори будуть більш орієнтовані на захист інтересів потерпілих, бо саме народ України стане єдим, що буде хвилювати містра МВД, ген.прокурора та суддів. А єдине чого вони будуть боятись – це невідворотності покарання за вчинені ними злочини.Це моя думка. Я вважаю, що отак буде працювати. А так, як зараз – ні.