Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ліфлянчик. Блог ✌️
Añadido 14 jul. 2024

Ліфлянчик. Блог ✌️

@liflanchyk
Número de suscriptores: 1 049
Fotos: 2,430
Videos: 883
Enlaces: 1,690
Descripción:
Сарказм, юмор, юриспруденция 💪
Fuente

Ліфлянчик. Блог ✌️ | У віці 14 років я зрозумів одну життєву істину, що працює в мене завжд...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ліфлянчик. Блог ✌️ Ліфлянчик. Блог ✌️ @liflanchyk
577 Vistas/Alcance 2024-08-19 18:01 Mensaje №5669
У віці 14 років я зрозумів одну життєву істину, що працює в мене завжди як двигун на ядерному реакторі. Її суть криється у простій фразі: "Ми там, куди ми йшли". Зупиніться та подумайте трішки над її сенсом.У фізичному світі це боки, в які ми повертаємо та площини, якими рухаємось, тож якщо ви хочте потрапити на Майдан Незалежності чи в "Мазоху", то скільки б ви не рухались проспектом Дмитра Яворницького в м. Дніпрі, але до ціх локацій ви не дійдете. Максимум від монументу Вічної Слави до залізничного вокзалу дійдете.Так само і у вашому житті. Ваше життя в цьому моменті таке, яким ви його робили попередні роки. І якщо воно вам не подобається, то подивіться на те, як ви до цього дійшли, а потім подумайте, що треба змінити, щоб було так, як хочеться. І припиніть шукати винних. Їх просто немає.Не зрозуміли? Приклад? Ок.Ну дивіться. От є умовний "Коломойський" чи "Ахметов". В чому секрет? Чому вони такі багаті, а ви ні? Все просто.Їх життєві цінності та цілі були скоординовані та прямо направлені на гроші та владу. Кожного дня вони те і робили, що знаходили джерела грошей та шляхи до влади. Кожний день, годину, хвилину вони жили тим, щоб це отримати. Їх в ті моменти не цікавило створити найкрутіший банк чи величезні підприємства на мільйони робочих місць. Це все було лише інструментом і вийшло по ходу. А справжня ціль, з якою кожнтй з них проживав день, була - гроші та влада.Інший приклад. Ван Гог. Його ціллю все життя було - стати найкращим художником. Його не цікавило більше взагалі нічого. Тільки мистетство. Його долю ви знаєте. Ну а картини найдорожчі в світі.Але Ван Гог не олигарх, а Ахметов не художник (хоча не виключає, шо може пензлем вазюкає по холсту). Ван Гог помер в злиднях, але найкращим художником.Тож вони там, куди йшли.Є ще приклад. Наша держава Україна. З 91 року держава України (це її влада і весь дерапарат) займались тим, що знищували зброю та армію, паралельно бубували "схематози" та крали, крали, крали. Тепер держава Україна привела країну Україна з її народом до війни, втрати територій та межі знищення. Хто в цьому винен? Ніхто. Ми там, куди ми йшли.