Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ліфлянчик. Блог ✌️
Añadido 14 jul. 2024

Ліфлянчик. Блог ✌️

@liflanchyk
Número de suscriptores: 1 049
Fotos: 2,430
Videos: 883
Enlaces: 1,690
Descripción:
Сарказм, юмор, юриспруденция 💪
Fuente

Ліфлянчик. Блог ✌️ | По блогеру Волошину, що "вкрав зібрані на Охматдит кошти та втік за ко...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ліфлянчик. Блог ✌️ Ліфлянчик. Блог ✌️ @liflanchyk
675 Vistas/Alcance 2024-08-23 13:35 Mensaje №5678
По блогеру Волошину, що "вкрав зібрані на Охматдит кошти та втік за кордон"...1. Якщо це мало місце (а я в цьому сильно сумніваюся), то повинно бути відкрито кримінальне проваддення, все розслідувано та притягнено особу до відповідальності. Тож питання, а чи відкрито кримінальне провадження? Якщо ні - то про шо мова?2. Сам Волошин на фоні доволі кострубатих інфопривидів від ботоферм, звернувся до своєї аудиторії та пояснив, що довелось поїхати через погрози та переслідування силовиків за його заяву про необхідність мирних переговорів з рашкою.Це не перша така заява, не першого блогера, а враховуючи політичний курс та поведінку влади, якось більше віриться Волошину.3. Залякування та переслідування блогерів - це найтупіше, що може робити влада у сьогоденні. Блогери - мільйонники це вже лідери думок та інфлюенсери суспільної думки. Споживачі ТВмедіа все старішають та зменьшуються, а от у ютюберів та тіктокерів тільки добавляються. Погодьтесь, що зараз більшість українців черпає інфу не з сухих новин по телевізору, а як раз від експертів, блогерів та з ТГканалів.Все це держава повинна використовувати для взаємодії з суспільством, а не навпаки. Блогери - це канали комунікації, а не вороги. Не згодні зі мною, то подивіться як то робить рашка і це буде одним із виключно гарних прикладів.А залякати, побиковати, побити, посадити на пляшку чи чим вони там ще погрожують, залиште бурятам та гебістам. Цьому не повинно бути місця в сучасній Україні.Включайте вже розум!!!