Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Звільнення Лівобережжя Херсонщини
Añadido 06 ene. 2025

Звільнення Лівобережжя Херсонщини

@free_khersonregion
Número de suscriptores: 14 694
Fotos: 8,210
Videos: 7,240
Enlaces: 1,370
Descripción:
Нас ненавидять кацапи і зрадойоби Надати інфо по ворогу: @Khersonregion_bot @Rus_ni_peace_da_bot Оплачувана робота на ТОТ @Khersonregion_bot Події звільнення. Канал не є офіційним джерелом інформації. Ми - дещо більше😏

👥 Número de suscriptores

14 694
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +266

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 048
Promedio/Día:: 4,240
Promedio/Tiempo:: 6,016
ERR: 34.35%

📊 Mensajes por Día

5.1
Último día: 0
Promedio semanal: 3
Promedio por día: 5.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Звільнення Лівобережжя Херсонщини 2025-03-18
Звільнення Лівобережжя Херсонщини та Запорізької області. Крим. 2025-03-16
Звільнення Лівобережжя Херсонщини Каховка, Скадовськ, Олешки, Чаплинка, Гола Пристань, Новотроїцьке, Джанкой, Генічеськ, Крим 2025-01-08

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

Туманна пастка, або іронія війни.900+ хробаків впакували Птахи СБС у саван протягом всього півтори діб, на відрізку фронту рівно у сотню кілометрів (Родинське-Гуляйполе). Різка зміна погоди 17-18 березня на трьох найгостріших ділянках Донецького та Запорізького напрямків (Добропільський, Покровський та Гуляйпільський відтинки), а також запланований та дещо перегрітий противником старт весняно-літної кампанії, підштовхнули ворога до відновлення штурмових дій під завісою довгоочікуваної протягом березня негоди. Ставка на невидимість за старими армійськими канонами мала б спрацювати…Передчас нулів на годиннику перші інфільтровані заздалегідь штурмові хробачі групи, що сиділи консервами, розпочали під мряку двіж та зустрілися з дронним backfire,- понад сотню з добрим хвостом тушок Птахи СБС уклали писком до грунту ще до опівночі.Вдосвіта 17 березня хробак газнув накопиченою повіддаль піхотою, мотоциками, бронею та й кіньми одночасно на доброму десятку ділянок. Понад 500 з них (292-200 та 221-300) були подзьобані Птахами СБС протягом 17 березня та розплатилися вибуттям з СВО санітарними чи безповоротними. Але ж туман різної щільності нікуди не дівся і до тепер, тому ніч 18 березня затягнулася у часі, дещо з меншою компресією, але станом до 12:00 стала ціною безглуздя ще для 277 хробаків (141-200 та 136-300). ‼️900 за півтори доби- це дещо нова відмітка. Честь, Джентельмени пташиної субкультури СБС. Суміжники бпс- дронарі бригад теж жирно попрацювали. А боронці на землі були неперевершені- жодної ділянки за півтори доби на вищезгаданому відтинку противник не протис. А от загальні втрати окупантів значно більші. Тримаймо стрій, ще в залишку березня буде тяжкий та тривалий махач.Весінньо-літній хробачий наступ вважатимемо частково розкоркованим. А попереду ще 12 годин доби поточної. То ж вйобу дощ. Результати СБС наживо тут:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦18.03.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Навіщо знищуються підстанції на ТОТ?Нам на бот написала людина із кричущими запитаннями стосовно розйобу підстанцій на окупованих територіях. І це зрозуміло, адже вже багато років наші люди, українці, живуть під окупацією росіян, чекають на звільнення і практично нічому не вірять. Не вірять в деокупацію, не вірять в добрі наміри української сторони, адже стільки років знаходяться сам на сам поруч із ворогом. Саме тому питання знищення трансформаторів, ЛЕП, підстанцій є досить чутливим для людей, які виїхали із ТОТ і мають там рідних, а також для самих людей, котрі знаходяться на ТОТ. Я писав про ці події з 2023 року. Це можна почитати в цьому пості: https://t.me/free_khersonregion/7578 і в цих: https://t.me/free_khersonregion/21612https://t.me/free_khersonregion/21367Кожне ураження по об'єктам енергетичної інфраструктури на окупованих територіях російська пропаганда розмальовує, як війну проти цивільних з боку української сторони. Але це не так! І я прошу прочитати та навчитися критично мислити разом з нами. Відсутність світла в окупації, по-перше, це ускладнення логістики противника. Сучасна армія критично залежить від електроенергії.Ворог використовує мережеву електроенергію для живлення власних інформаційних мереж, а також обладнання, що використовується для зв'язку, розвідки і внутрішньої комунікації в цілому. Окрім цього, відсутність електроенергії зменшує можливості ворога у застосуванні систем озброєння, які напряму залежать від електроенергії. Електро напруга потрібна для роботи систем зв’язку, серверів, інформаційних мереж, пунктів управління, засобів розвідки, радіоелектронної боротьби, систем спостереження та багатьох видів техніки. Коли енергетична інфраструктура виводиться з ладу, ці системи працюють гірше, нестабільно або взагалі зупиняються.По-друге, удари по енергосистемі фінансово дорогі у відновленні (час на виробництво, обмежені виробничі потужності, якщо замовляти зовні, то існує велика черга і попит) кількість трансформаторів обмежена, що є економічною складовою війни.Логіка проста. Генераторів для всіх потреб не вистачить, відповідно можливості ворога обмежуються. Відновлення підстанцій, трансформаторів та іншого обладнання є складним і дорогим процесом. Тому кожне пошкодження створює для противника додаткове навантаження на ресурси, час і логістику.По-третє, генератори не здатні повністю компенсувати втрату мережевої електроенергії. Їх кількість обмежена, вони потребують постійного підвозу палива і не можуть забезпечити весь обсяг потреб окупаційної інфраструктури. У результаті окупаційні сили змушені обирати, які об’єкти забезпечувати енергією, а які ні. Це обмежує їхні можливості.Найголовніше - психологічний аспект. Зменшується комфорт в першу чергу для противника, не тільки для цивільних. Підор, що живе сито і з електрикою, ще й з можливістю зв'язатись з рідними буде більш-менш задоволений, а без того всього - у людини будуть з'являтись "скарги на ситуацію", що корисно для нас і може бути використано проти ворога. Все взаємопов'язане між собою. Війна, як ви розумієте вже на п'ятий рік повномасштабки, це не тільки знищення ворога бойовими методами, а й усіма наявними методами комплексно. Коли зростає побутовий дискомфорт і проблеми з комунікаціями, це створює додатковий тиск на особовий склад противника і знижує ефективність його роботи.Ви всі повинні зрозуміти і запам'ятати єдине: ви всі важливі для своєї країни - України! Ми не воюємо із цивільними. Пам'ятайте це та бережіть себе. Нам всім треба витримати в цій кривавій війні та послабити окупанта, скоротити його можливості воювати і наблизити момент, коли люди на окупованих територіях знову будуть вільними! Слава Україні! Смерть російським окупантам! #admin
🇺🇦Олешки в блокаді: гуманітарна катастрофа, про яку має почути світ!В окупованому Росією місті Олешки на лівобережжі Херсонщина розгортається справжня трагедія. Гуманітарна катастрофа посилюється з кожним днем. Місто фактично задушене блокадою — люди залишені без їжі та елементарних умов для життя. Навіть спроба доправити звичайний хліб обертається загибеллю мирних мешканців. Це відчай і біль, які щодня забирають життя цивільних.📢Потрібен максимальний розголос. Будь ласка, зробіть репост.🇬🇧Oleshky Under Blockade: A Humanitarian Catastrophe the World Must Hear About!In the Russian-occupied city of Oleshky on the left bank of the Kherson region, a real tragedy is unfolding. The humanitarian catastrophe is worsening day by day. The city is effectively strangled by blockade — people are left without food and the most basic necessities. Even attempts to deliver something as simple as bread result in the deaths of civilians. This is despair and pain that claim innocent lives every single day.📢We need maximum awareness. Please share this post. ℹ️ Джерело WarArchive
🔥Наступальні дії під Степногірськом - спецпідрозділ ГУР «Артан» реалізує комплексну операцію на Запорізькому напрямку Спецпризначенці ГУР МО України провели низку успішних наступальних дій та продовжують активну бойову роботу в районі Степногірська Запорізької області.  Під час операції в умовах складної логістики та постійних спроб противника втримати позиції методом «м’ясних штурмів» бійці «Артану» у взаємодії з іншими підрозділами Департаменту активних дій ГУР МО України та Сил оборони України повернули контроль над важливими позиціями та значно поліпшили тактичне становище на вказаній ділянці фронту.  У межах місії:  ▪️знищено передові штурмові групи російської армії; ▪️уражено об'єкти зосередження живої сили та техніки противника;▪️ліквідовано десятки окупантів.  Важливою складовою спецоперації стало перерізання ключових логістичних артерій противника шляхом встановлення вогневого контролю над ними. Удари по логістиці та вузлах звʼязку російських окупантів наразі унеможливлюють їхні штурми на вказаному напрямку.  «Ці активні дії проведено у тісній взаємодії з іншими підрозділами Департаменту активних дій ГУР МО та Сил оборони України. Вони дозволили створити стійкий плацдарм для подальшої зачистки населеного пункту та остаточного вибиття ворога», - розповів командир «Артану» Віктор Торкотюк.Він додав, що метою українських оборонців залишається усунення загрози прориву противника до околиць Запоріжжя. Операція триває. За словами «Титана», ефективність наступальних дій під Степногірськом зумовлена високим рівнем злагодженості задіяних у місії складових: штурмові групи працюють за підтримки розрахунків ударних БПЛА, артилерії та інших засобів вогневого впливу. Спецпідрозділ ГУР МО України «Артан». Знаємо. Знаходимо. Знищуємо.👊Артан в соціальних мережах:◾️Facebook ◾️Telegram ◾️Instagram◾️YouTube
Ало, ало! Скажи, як ти? Що там у вас? Ти бачив новини? В нас лунають вибухи, все навколо вибухає, ніхто не спить, в людей паніка. Ало! Я не знаю, що робити. Вони вже у Генічеську, там стоять блок пости, нашими дорогами їдуть колони, їдуть танки ...людей повбивали. Там купа спалених машин та обвугленних людських тіл....Наш Південь огорнула брудна пляма російських військ. Це багно розповзалося поступово, в'їдаючись у кожне село та селище, в кожне наше українське місто. Окупанти розставляли блок пости, розвішували триколор, спалювали людей прямо в машинах, забирали чоловіків, гвалтували дітей і жінок. В деяких містах точилися стрілкові бої.Між Генічеськом та Мелітополем було декілька десятків блок постів. І так між населеними пунктами усюди по окупованій Херсонщині та Запорізькій області. Колони йшли і йшли. Літали винищувачі. На Півдні бік о бік панували страх і смерть. Це був сон, з якого ми досі не прокинулися. І ця пляма російського бруду не зникає, а просочується все глибше і глибше у кожен шар нашої Батьківщини, бруднить людей, їхні імена, знищує їхні життя, руйнує будинки і долі. Той лютий 2022-го досі стоїть поруч із нами. Нікуди не зник. Ні на мить. Ні на секунду.Проживши день, уночі кожен, кого торкнулася війна, заплющує очі - і бачить свій дім. Своїх рідних. Своє втрачене життя. І всім єством ненавидить ворога - того, хто поламав життя українському народу, знищив те, що ми так довго будували. Та ми живі. Нас не всіх знищено. І ми витратимо свої життя на помсту. 20222023202420252026! Ми всі рахували дні до звільнення, а тепер рахуємо роки. Та не кожен має ті роки, наші життя не бескінечні! З ранковим туманом в окупації зникають наші рідні, яких не кожен в змозі побачити та обійняти. Вони тануть, як віск, згорають. Серця наших людей на ТОТ перестають битися, не кожен зможе дочекатися справедливості. Сьогодні, у цей не простий для українського народу день, я хочу згадати всіх людей, хто загинув в окупації, всіх людей, наших військових, хто віддав життя для того, щоб кожен із вас зміг боротися далі та вибороти свою свободу, отримати перемогу над ворогом. Згадуючи події того дня, згадаймо всі себе тодішніх. Ми всі змінилися, чи не так? Та ворог досі в нашому домі. І ми не маємо права опустити руки.В ім’я рідних.В ім’я тих, хто ціною власної свободи й життя зробив усе, щоб окупант не проковтнув країну повністю.Україна стоїть завдяки героїзму свого народу: в окупації, на фронті, на підконтрольній, за кордоном. Кожен зайнятий роботою і всі ми працюємо для справедливого покарання росіян. Наш ворог повинен відповісти за смерть кожного українця, за сльози батьків і дітей, за ненароджених наших дітей та закатованих наших людей. В четверту річницю кровопролиття, що влаштувала росія, ми маємо поставити перед собою ціль, будь що знищити окупантів! Їх не повинно бути на нашій землі. росіяни повинні відповісти за все перед українцями! Борімося, найкращі люди! Тримаймося!Пам'ятаймо! #admin каналуЗвільнення лівобережжя Херсонщини*пропоную за бажанням в коментарях згадати щось про перші дні повномасштабного вторгнення.
Мадяр, чого не лупите НПЗ? Заборонили? Договорняк? Ага, з Птахами саме договорняк.🔥🔥240 обʼєктів у глибині боліт та у ТОТ за 48 діб 2026 року. Різнобарвʼя вйо- у списку нижче. Ні слова про симетрію ударів та без інтерпретацій: Птахи СБС щодобово виконують бойові задачі на оперативній та стратегічній глибині по обʼєктам нафтопаливної, критичної та ВПК інфраструктури противника, системам ППО, ЗРК, РЛС, тощо. Про те не рапортую у щоденних дописах, як раніше,- на пости ніц нема часу. Але дещо оприлюднює щодня Генштаб, а всі доступні відоси- у телеграм каналах. Ми ж зосереджуємося на смузі зіткнення і готуємося до літнього наступу окупанта, що розгорнеться ймовірно вже в березні.Перетнемо за годину відмітку 5000 хробаків за 01-17 лютого та 16000 ворожих цілей,- все у Підрахуйці наживо оновлюється.Про глибинне ураження.Днями минає 50 діб 2026 року. Нижче НЕвичерпний перелік чутливих обʼєктів, уражених протягом січня-лютого 2026 Птахами СБС зі складу 1 ОЦ СБС, батальйону глибинного ураження «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра», 412 обр Nemesis, 413 оп «Рейд» та підрозділу «Граф» Сил Безпілотних Систем.*частина цілей глибинного ураження подзьобана сумісно з іншими підрозділами Сил оборони України. 🔥НПЗ «Новокуйбишевський» 🔥НПЗ «Афіпський» 🔥НПЗ «Рязанський» 🔥НПЗ «Ярославльський» 🔥НПЗ «Туапсинський» 🔥НПЗ «Саратовский» 🔥НПЗ «Славянськ Еко» 🔥НПЗ «Ільский» 🔥НПЗ «Волгоградский» 🔥НБ «Курск-облефтепродукт» 🔥НБ «Гвардійська», ТОТ🔥НБ«Осколнефтеснаб» 🔥 Альметьєвська УПН 🔥 Лебедінський ГОК🔥Нафтобаза Кар’єрне, ТОТ 🔥ГПЗ «Астраханський»🔥Нафтотермінал «Таманьнефтегаз» 🔥Підприємство «Енергія» 🔥«Комбінат Каменский» 🔥«Воронєжсинткаучук» 🔥«Нєвинномиський азот» 🔥ТЕС «Старобешівська», ТОТ 🔥ПС «Машзавод» 🔥ПС «Брянська» 🔥ПС «Белобережская» 🔥ПС «Новобрянская» 🔥ПС «Зоря»,ТОТ 🔥ПС «Південна»,ТОТ🔥ПС «Старобільська», ТОТ 🔥ПС «Мирна», ТОТ 🔥ПС «Азовська», ТОТ 🔥ПС «Михайлівка», ТОТ🔥ПС «Новодонбаська», ТОТ🔥ПС «Перемога», ТОТ🔥ПС «Кірова», ТОТ 🔥ТПС «Південнодонбаська», ТОТ 🔥ТПС «Сартана», ТОТ 🔥ТПС «Карань», ТОТ 🔥ТПС «Волноваха-тягова», ТОТ 🔥ТПС «Пантелеймонівка», ТОТ 🔥ТПС «Кринична», ТОТ 🔥АЕ «Бутурліновка» 🔥АЕ «Борисоглєбськ» 🔥АЕ «Липецьк-2» 🔥АЕ «Маріновка» 🔥АЕ «Вітязєво» 🔥АЕ «Ханська» 🔥АЕ «Енгельс» 🔥АЕ «Халіно» 🔥АЕ «Міллерово» 🔥АЕ «Приморськ-Ахтарськ» 🔥АЕ «Кіровське», ТОТ 🔥АЕ «Саки», ТОТ 🔥АЕ «Гвардійське», ТОТ 🔥Хімзавод «Щьокіноазот» 🔥Хімзавод «Дорогобуж» +188 інших обʼєктів у ТОТ та на болотах. Координаційний центр middle strike Угруповання СБС нарощує оберти. Те, що не пишу щодня, ніц не вказує на те, що бойова робота не ведеться. «Хвали ня ротику, бо тя роздеру».Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦17.02.26 🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Те, що ми готові до компромісу, не означає, що ми віддамо наші території, - ЗеленськийКоли ви хочете компроміс від людей, які під ударами, які самі не є агресорами, що ви їм даєте? Вони нікому не довіряють. Вони нікому не довіряють, тому що в нас був Будапештський меморандум. Це були гарантії безпеки. Ми віддали нашу ядерну та іншу зброю. Багато літаків – десятки. Ми віддали їх і отримали гарантії безпеки суверенітету й незалежності. У підсумку в нас немає цієї зброї, і в нас немає гарантій безпеки. Ніхто не захищав нашу незалежність. Це правда. І саме тому зрозуміло, чому люди не довіряють. Вони не живуть у світі фантазій. Вони – реалісти, і вони багато втратили: своїх рідних, свої домівки, свій спосіб життя.Саме тому люди мають побачити, якими будуть гарантії безпеки. Що буде, якщо прийде hосія? Багато з них запитують мене: «Що буде, якщо вони прийдуть?» Вони запитують: «Що буде, коли вони прийдуть знову?» Бо вони впевнені, що росіяни прийдуть знову. І вони просто кажуть: «Ні, ми не тікатимемо. Ми просто хочемо почути, що це означає. Яка ціна? Що означають гарантії безпеки від світового лідера – Сполучених Штатів Америки?»А наші американські друзі – вони готують гарантії безпеки. Але вони сказали: спершу цей обмін територіями чи щось таке, а потім – гарантії безпеки. Я вважаю, що спершу мають бути гарантії безпеки. Друге. Те, що ми готові до компромісу, не означає, що ми віддамо наші території. На який компроміс ми готові? Не на той, який дасть росії можливість швидко відновитись і знову прийти та окупувати нас. Це важливо.Ось так ми бачимо пріоритети. Але в будь-якому разі гарантії безпеки почнуть діяти лише після голосування в Конгресі. То чого боятися? Я не розумію. Ми можемо підписати з лідерами документ про гарантії безпеки для України. Це сильний сигнал для людей: Америка допомагатиме й підтримуватиме, з вами будуть європейці, якщо росія знову прийде. А потім можете говорити з українцями про те, на що вони готові.Сказав це під час інтерв'ю для Politico. Україна вдячна всім, хто нас чує, підтримує та робить усе можливе у допомозі та дипломатії, щоб ця війна закінчилася достойно.
⚡️⚡️ Уражено нафтовий термінал на півдні рф та ЗРГК “Панцирь-С1” на ТОТ Криму⚡️ У рамках послідовних заходів зі зниження наступального та економічного потенціалу російського агресора підрозділи Сил оборони України продовжують завдавати ураження по важливих військових та стратегічних об’єктах ворога в глибині його території та на ТОТ.🔥 Зокрема, підтверджено ураження нафтового терміналу “Таманьнефтегаз” в районі селища Волна, (Краснодарський край, рф). На території об’єкту зафіксовано пожежу.Масштаби збитків уточнюються.⚡️ Крім того, у районі селища Кача (ТОТ АР Крим) успішно уражено зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцирь-С1” противника. 💥 Також за минулу добу завдано ураження по об'єктах загарбників на інших напрямках. Зокрема, у районі Вільного (ТОТ Донецької області) уражено ремонтний підрозділ зі складу однієї з артилерійських бригад зс рф. А у районі Любимівки (ТОТ Запорізької області) зафіксовано влучання по району зосередження живої сили окупантів.Втрати противника та завдані ворогу збитки уточнюються.Сили оборони України продовжать системну роботу над виснаженням бойових спроможностей ворога і руйнуванням його військової інфраструктури до повного припинення збройної агресії рф проти України.Далі буде!💥Слава Україні!🇺🇦
🔥 Сили безпілотних систем уразили низку військових об’єктів противникаОператори Сил безпілотних систем завдали удару засобами middle strike по цілях противника, розташованих на тимчасово окупованій території України.11-го лютого у районі населеного пункту Розівка Запорізької області Оператори підрозділу «Кайрос» 414-ї окремої бригади «Птахи Мадяра» уразили склад боєприпасів.12-го лютого оператори 1-го окремого центру СБС засобами middle strike уразили кілька об’єктів:🔥 електричну підстанцію «Кірова» в окупованому Луганську;🔥 військовий аеродром «Гвардійський» в анексованому рф Криму;🔥 дата-центр у Приморську.Детальні наслідки ураження уточнюються.Кожен із уражених об’єктів забезпечує енергетичну, авіаційну чи комунікаційну стійкість угруповання противника на ТОТ. Системні удари по такій інфраструктурі порушують управління та логістику підрозділів, знижуючи спроможності армії рф підтримувати бойові дії.☠️ СБС: На крок попереду!Підписатись на офіційний телеграм-канал Сил безпілотних систем🔗 Заповнити анкету😎 Facebook 🕊 Instagram 📹 Youtube 🥳 TikTok👥 X.com🧵Threads 🏢WhatsApp 📞Viber
Сьогодні, 1 лютого, ― важливий для мене і для кожного вихідця зі спецпідрозділів воєнної розвідки день ― День Департаменту активних дій ГУР МО України! Вітаю, побратими! Спецпідрозділи ГУР ― школа справжнього життя, і я пишаюсь причетністю до нашого бойового братерства. Для кожного з нас це дуже багато значить. Це відчуття ― назавжди з нами, бо хто б де не був ― ми завжди будемо разом, і попереду багато складної та важливої роботи для країни.Зараз воїни Департаменту активних дій ГУР ― нове покоління спецпризначенців, яке володіє унікальним досвідом ведення сучасної війни: загартовані в боях за волю української нації, найкраще вишколені та оснащені, а головне ― цілковито віддані ідеї нашої визвольної боротьби, віддані Україні. Весь світ бачить ваші професіоналізм, хоробрість та результативність під час війни з російським агресором на землі, на воді й у повітрі. Бажаю міцного здоров’я, сил і удачі на бойовому шляху! Слово пошани спецпризначенцям Департаменту активних дій ГУР МО України, полеглим за волю і гідність української нації ― вічна слава справжнім героям! Повага і вдячність усім воїнам, хто нині виконує бойові завдання! Честь!