Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Звільнення Лівобережжя Херсонщини
Añadido 06 ene. 2025

Звільнення Лівобережжя Херсонщини

@free_khersonregion
Número de suscriptores: 14 694
Fotos: 8,210
Videos: 7,240
Enlaces: 1,370
Descripción:
Нас ненавидять кацапи і зрадойоби Надати інфо по ворогу: @Khersonregion_bot @Rus_ni_peace_da_bot Оплачувана робота на ТОТ @Khersonregion_bot Події звільнення. Канал не є офіційним джерелом інформації. Ми - дещо більше😏

👥 Número de suscriptores

14 694
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +266

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 048
Promedio/Día:: 4,240
Promedio/Tiempo:: 6,016
ERR: 34.35%

📊 Mensajes por Día

5.1
Último día: 0
Promedio semanal: 3
Promedio por día: 5.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Звільнення Лівобережжя Херсонщини 2025-03-18
Звільнення Лівобережжя Херсонщини та Запорізької області. Крим. 2025-03-16
Звільнення Лівобережжя Херсонщини Каховка, Скадовськ, Олешки, Чаплинка, Гола Пристань, Новотроїцьке, Джанкой, Генічеськ, Крим 2025-01-08

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

❗️Глибокий рейд у тил ворога: бійці підрозділу ГУР “Братство” провели успішну операцію на Запорізькому напрямкуУ грудні 2025 року, під час проведення спеціальної операції на Запорізькому напрямку, диверсійно-розвідувальна група підрозділу “Братство”, що входить до складу “Спецпідрозділу Тимура” ГУР МО України, здійснила глибокий рейд у тил противника в районі Каховського водосховища.У ході бойового виходу воєнні розвідники ліквідували двох російських окупантів, двох – поранили, а ще двох – взяли в полон.▪️Після цього бійці “Братства” здійснили складний і тривалий супровід полонених — на відстань близько 27 кілометрів — та вивели їх на підконтрольну Україні територію.Полонені росіяни розповіли цінну інформацію щодо місць перебування ворожих офіцерів, позицій артилерії, операторів БпЛА, районів зосередження особового складу, техніки та складів з боєприпасами.Проведена операція підтвердила наявність серйозних прогалин у системі фронтової оборони противника: ворог не очікує активних дій українських розвідників у глибині своїх позицій і не здатен чинити ефективний опір в тилу.🫡Після завершення операції генерал-лейтенант Кирило Буданов відзначив бійців і командирів підрозділу “Братство” державними та відомчими нагородами.👉Долучайся до найзухваліших пригод разом із “Братством“!Збройна боротьба триває!Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
Птахи СБС нанесли ураження по низці військових та інфраструктурних обʼєктів на ТОТ Донецької, Луганської, Запорізької обл та АР Крим.Візит ввічливості нанесено на 10 обʼєктів у ТОТ та на 2 обʼєкти у глибині болот ( інформування про ураження котрих здійснює Генштаб ЗСУ):🔥Нафтобаза Ровеньки (Луганської обл, ТОТ, операція Птахів 1 оц СБС сумісно з СБУ) 🔥база плавзасобів 92 бригади річкових катерів (Оленівка, АР Крим, ТОТ)- Птахи 1 оц СБС🔥знищено трикоординатну радіолокаційну станцію- РЛС «СТ-68» (Оленівка, АР Крим, ТОТ, Птахи 1 оц СБС)🔥три пункти дислокації спецпідрозділу «Рубікон-Д» (Селідове, Донецької обл, ТОТ, Птахи 1 оц СБС)🔥два пункти дислокації живої сили противника зі складу 74 омсбр та 589 мсп (Селідове, Донецької обл, ТОТ, Птахи 1 оц СБС)🔥ПС «Мелітополь» (нп Мелітополь, Запоріжської обл, ТОТ, Птахи підрозділу «Граф» СБС)🔥 ПС «Молочанськ» (нп Молочанськ, Запоріжської обл, ТОТ, Птахи підрозділу «Граф» СБС)СБС набирає обертів, мастіть очечо, хробаччо, ну ви в курсі. Очі та Жало- хробачий жах. Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦31.12.25🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР 🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Відповідно до Конституції України, президент є гарантом державного суверенітету та територіальної цілісності. Під час війни він повинен не визнавати жодної окупації, забезпечувати єдність суспільства, діяти в межах Конституції. Він не має права торгувати територіями, повинен активно працювати над їхньою деокупацією як військово, так і політично. Президент України повинен робити все задля притягнення росії до відповідальності. Президент України повинен забезпечувати збереження всіх прав громадян України для людей, які знаходяться в окупації, не допускати рішень, що суперечать волі українського народу. Президент України, згідно із міжнародним та українським правом, повинен доносити до всіх людей думку, що люди в окупації - це громадяни України, а не "зрадники за замовчуванням". Повинен публічно захищати їхні права, не перекладати на них відповідальність за окупацію. Людям на ТОТ потрібно забезпечувати всі соціальні гарантії,спрощені процедури документів, реінтеграцію після деокупації. Президент України повинен чітко відрізняти людей в окупації, які виживають від колаборантів, які свідомо та добровільно співпрацюють із окупантами (є факти). Референдуми не можуть бути ініційовані у воєнний час, бо неможливо забезпечити вільне волевиявлення, тим паче на окупованих територіях. Будь-який референдум в окупації не має юридичної сили. А всеукраїнський референдум не можливий без жителів ТОТ. Президент не може передавати території, визнавати їх втрату, ухвалювати будь-які рішення, які суперечать Конституції України. Наші території закріплені в нашій Конституції. І за них треба боротися щосили! Бережіть себе. Віримо у краще#admin
Шикарна робота по військовим об'єктам росіян на окупованих територіях триває!За інформацією Генштабу, у ніч на 18 грудня підрозділи Сил оборони уразили радіолокаційну станцію 55Ж6 “Небо-У” в районі Гвардійського на ТОТ українського Криму. Разом з цим, під удар Сил оборони України у районі Приморська (ТОТ Запорізької області) потрапив склад ПММ підрозділу 76-ї десантно-штурмової дивізії окупантів. Ступінь завданих збитків уточнюється.Згідно інформації служби безпеки України, далекобійні безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ успішно відпрацювали по складових російської ППО на військовому аеродромі Бельбек у тимчасово окупованому Криму.Унаслідок прицільних влучань українських безпілотників було уражено:▪️ два комплекси дальнього радіолокаційного виявлення «Небо-СВУ» (ціна одного — майже $60-100 млн);▪️ РЛС 92Н6, яка є складовою зенітно-ракетного комплексу С-400 «Тріумф» (орієнтовна ціна для внутрішнього ринку $30 млн, експортна - $60 млн);▪️ зенітно-ракетний комплекс «Панцир-С2» (орієнтовна ціна для внутрішнього ринку $12 млн, експортна - $19 млн);▪️ літак МіГ-31 із повним боєкомплектом (орієнтовна ціна — $30–50 млн залежно від комплектації та озброєння).🍷🍷🍷🍷
СБУ арештувала в Одеському порту судно «тіньового» флоту рфСлужба безпеки затримала і арештувала в Одесі іноземне судно, яке входило до «тіньового» флоту росії і незаконно перевозило українську агропродукцію з тимчасово окупованого Криму.За матеріалами справи, власник цього корабля знаходився під санкціями РНБО, а для обходу обмежувальних заходів регулярно змінював назву судна та формальних бенефіціарів з третіх країн.Співробітники СБУ викрили підконтрольний рф суховантаж у торговельному порту Одеси, куди він прибув під прапором африканської країни, щоб вивезти партію сталевих труб.Встановлено, що напередодні повномасштабної війни судно щонайменше сім разів причалювало до Севастополя для нелегально експорту агропродукції в інтересах рф.Наприкінці січня 2021 року суховантаж нелегально вивіз з українського півострова майже 7 тис. тонн зерна до північної Африки.Під час затримання корабля на його борту знаходились капітан та ще 16 членів екіпажу – всі громадяни декількох країн Близького Сходу.Під час обшуку на судні виявлено плани рейсів, лоцманські картки, картографічні матеріали та журнали перевірки радіозв’язку із доказами незаконного заходу у порти тимчасово окупованих територій України.Слідчими СБУ розпочато кримінальне провадження за чотирма статтями Кримінального кодексу України:▪️ ч. 3 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України);▪️ ч. 1 ст. 111 (державна зрада);▪️ ст. 291 (порушення чинних на транспорті правил);▪️ чч. 2, 3 ст. 332-1 (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї).За матеріалами Служби безпеки на судно накладено арешт для подальшої передачі до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в АР Крим та Одеській області спільно з Держприкордонслужбою за процесуального керівництва Прокуратури в АР Крим та м. Севастополі.
Читаю за Львів. За притрушене мислення деяких україномовних та ситуацію, яка склалася у ДНЗ навколо російськомовної дівчинки, до якої вчинено булінг із-за мови. Що тут скажеш. Це точно не про патріотизм! І точно не розумно. Це показує низький рівень інтелектуальних здібностей окремих людей. Стосовно мови. Якби я був довбойобом, я б міг написати, що Західні території України також не розмовляють українською! Тільки чомусь це їм вигідно називати діалектом. Також я б міг додати, що їхнє мовлення називається суржиком! Нікому із них не було б від цього приємно, чи не так? Я б міг кожного дня, користуючись тим, що маю канал, нав'язувати тему мови та робити мовний срач, але я на стільки зайнятий роботою по кацапам, що в мене просто не вистачає часу ображати людей, таких самих українців, як і я. То чому ж ті українці ображають таких самих людей, українців, як і вони? Хто дав право ображати інших із-за мови? Тим паче дітей! Зневажаю таких українців і вважаю, що вони повинні бути притягнені до відповідальності. Якщо ми зараз, коли триває війна, так ставимося один до одного, то так ми точно не переможемо!
Найбільша цінність людини - вміння тримати слово та бути вірним своїм переконанням, йти до єдиної мети не дивлячись ні на що. Я бачив темряву в ті дні лютого. І ця темрява нависла над моєю країною по теперішній час. Я тоді дав собі слово, що зроблю все, що від мене залежить та не дам цьому всеосяжному злу поглинути все, що в нас є. Та я був не один, адже кожного дня бачив силу спротиву і ця сила зростала день за днем, по цей час. Ця сила - звичайні люди, які роблять незвичайні речі. Ви всі - та рушійна сила, яка допомагає військовим стояти на захисті країни. Кожного дня наші люди в окупації були очами, руками, вухами, щоб гідно давати відсіч ворогові. Кожного дня наші люди, залишившись сам на сам із злом, ризикували своїм життям та життями своїх рідних. Кожного дня в режимі 24/7 ці люди працювали. Більшість - не за гроші, а за свою Батьківщину та своє життя. Нам всім потрібно завжди це пам'ятати та розуміти, якою ціною наші земляки, українці, залишаються на тимчасово окупованих територіях. І наша влада повинна все зробити задля деокупації не просто територій, а задля звільнення наших людей! Бо якщо якось інакше, цього ніколи люди не пробачать! Гнів людський не має меж! Стоїмо до переможного! Слава Українському народу! Смерть російським окупантам!#admin
Запах Азовського моря, Олешківського лісу, смак південних кавунів, краса соняшників та пшениці, вітряна погода з пилюкою в обличчя та піском на зубах, рідний суржик, працьовиті люди, вітряки, полинь та перекотиполе, маки, маяки, запах бузку, цвіркуни, бражники, лелеки, бички, черешні, тощо. Це все наш рідний південь, наш дім, наші життя. Це наше мирне спокійне минуле та болюче сьогодення. Третій рік ми проживаємо один і той самий день, день, який змінив наше все, розділив життя на "до" та "після". Немає нічого, що змусило б Українця полюбити вбивцю, полюбити країну, режим якої направлений на знищення його ідентичності. Немає нічого, що змусило б Українця зрадити собі, своїй країні та своїм людям. Тому ми до сих пір стоїмо!Три роки тому ми стали свідками жахливих подій, які застигли нас та наші сім'ї, в нашому домі, на нашій землі. Частина із нас показала себе в якості звірів, частина - була байдужою, частина - проявила неабияку мужність. Люди сиділи по підвалах без зв'язку, не розуміючи взагалі, що відбувається. Йшли бої. Обгорілі трупи наших військових. [На південь тоді завітала смерть, яка по цей день панує на нашій землі і жодна світова політична сила за три роки не зупинила вбивцю нашого народу!]Люди об'єднувалися у групи, допомагали стареньким та маломобільним людям із продуктами. Люди об'єднувалися у групи та зливали все, що стосувалося росіян. Люди виїжджали. Когось вбивали, комусь щастило вижити. Ніхто не знав, яким буде завтра, і що робити сьогодні. Люди залишалися вдома, адже вірили, що це все не на довго і окупантів виженуть. Ворог розділив людей на хороших і злих. На лицемірних і високоморальних. На зрадників і справжніх патріотів. Наш рідний південь, наша Батьківщина до сих пір перебуває в окупації разом із нашими людьми! Три довгих роки! Скільки існує наша спільнота, майже кожного дня і кожної ночі наші люди допомагають, ризикуючи всім. Поки деякі світові лідери ділять гроші, піднімають економіку за допомогою українських біженців, котрі кинули свої життя на лівобережжі Херсонщини чи на інших окупованих територіях. Маю надію, що наших людей не зрадять, тих, хто кожного дня ризикував своїм життям заради допомоги нашим військовим, тих, хто воював, бачив смерті своїх побратимів, в кого люди вмирали на руках. Тих, хто увесь час чекав, зігріваючись вірою у вільне майбутнє. Тих, хто відновлювався довгий час після катувань.Кожного року 24 лютого ми вже не ті, ким були рік тому, і точно не ті, ким нас знали перед війною. Але ми ніколи не будемо слабкими! Три роки тому хтось назавжди втратив можливість побачити та обійняти рідних. Рідні так і померли в окупації. Три роки тому ми втратили можливість радіти життю і так триває по цей час. Дякую всім тим, хто увесь час ризикує своїм життям, хто не втратив віру, а навпаки, став ще сильнішим. Дякую тим, хто не став на бік окупанта. Рідний наш Південь. Рідні наші люди...(тут мало б бути слово "тримайтеся", та воно давно втратило своє значення). То ж напишу, "вистоїмо!"Так, як стоять наші військові!Слава Українському народу!Смерть російським окупантам! #admin
Україна має завершити розв’язану Росією війну звільненням тимчасово окупованого Криму та відновленням територіальної цілісності,- голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров під час третьої міжнародної конференції Crimea Global. "У лютому 2014 року ми не спромоглися запобігти окупації Криму російськими військами. Отримали у 2022 році велику війну. Тепер ми не можемо не завершити цю війну звільненням Криму, інших окупованих земель та відтворенням територіальної цілісності України. Якщо уявити, що світ не зможе досягти справедливого тривалого миру, заснованого на міжнародному праві, це означатиме руйнування самих основ міжнародної правової системи, яка гарантувала хоча би відносну стабільність після Другої світової війни. Таке рішення стало би прецедентом, який перекреслив би принципи територіальної цілісності, суверенітету та непорушності кордонів. У світі почало би діяти не право сили, а сила безправ'я. І тоді біда, яка прийшла в Україну з боку російської імперської машини, почне приходити до будь-якої іншої держави просто тому, що вона слабше. І жодні міжнародні гарантії, жодні угоди, жодні кордони не матимуть сенсу, якщо світ погодиться з тим, що територія може бути ціною миру", - наголосив він.
⚡️⚡️⚡️Уражено пункт базування кораблів, НПЗ у Саратовській області рф та місце зберігання ПММ у районі Енгельса ⚡️🇺🇦 В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 14 листопада підрозділи Сил оборони України уразили пункт базування кораблів “Новороссийск” у Краснодарському краї рф.Застосовувалось українське озброєння, зокрема ракети "Нептун" та ударні БпЛА різних типів.Зафіксовано ураження цінної інфраструктури порту і нафтового терміналу “Шесхаріс” та пускової установки зі складу ЗРК С400 і сховища ракет, з подальшою детонацією та пожежею. Ступінь збитків уточнюється. Термінал «Шесхаріс» один з найбільших нафтоналивних комплексів з перевалки нафти і нафтопродуктів на півдні рф. Задіяний у забезпеченні угруповань збройних сил держави-агресора, які ведуть бойові дії в Україні.⚡️Також уражено нафтопереробний завод “Саратовський” у Саратовській області рф. Підтверджено ураження цілі. Зафіксовано вибухи з подальшим горінням на території об’єкту Підприємство задіяне у забезпеченні російської окупаційної армії. Результати ураження уточнюються.⚡️Окрім того було ураження по інфраструктурі підприємства зберігання пально-мастильних матеріалів “Комбінат Крістал” у районі Енгельса Саратовської області рф. Зафіксовано вибухи в районі цілі з подальшим горінням на території об’єктуСили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний та наступальний потенціали російських окупантів і змусити рф припинити збройну агресію проти України.Далі буде! Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦