Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Звільнення Лівобережжя Херсонщини
Añadido 06 ene. 2025

Звільнення Лівобережжя Херсонщини

@free_khersonregion
Número de suscriptores: 14 694
Fotos: 8,210
Videos: 7,240
Enlaces: 1,370
Descripción:
Нас ненавидять кацапи і зрадойоби Надати інфо по ворогу: @Khersonregion_bot @Rus_ni_peace_da_bot Оплачувана робота на ТОТ @Khersonregion_bot Події звільнення. Канал не є офіційним джерелом інформації. Ми - дещо більше😏

👥 Número de suscriptores

14 694
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +266

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 048
Promedio/Día:: 4,240
Promedio/Tiempo:: 6,016
ERR: 34.35%

📊 Mensajes por Día

5.1
Último día: 0
Promedio semanal: 3
Promedio por día: 5.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Звільнення Лівобережжя Херсонщини 2025-03-18
Звільнення Лівобережжя Херсонщини та Запорізької області. Крим. 2025-03-16
Звільнення Лівобережжя Херсонщини Каховка, Скадовськ, Олешки, Чаплинка, Гола Пристань, Новотроїцьке, Джанкой, Генічеськ, Крим 2025-01-08

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

СБУ затримала таксиста-агента фсб, який коригував обстріли Одеси під час поїздок з клієнтамиКонтррозвідка Служби безпеки затримала в Одесі ще одного агента фсб. Ним виявився завербований ворогом місцевий таксист, який коригував ракетно-дронові атаки рф по місту.За матеріалами провадження, фігурант відстежував локації Сил оборони та місцевих електропідстанцій, по яких рашисти готували нову серію повітряних ударів.Встановлено, що він діяв під прикриттям виконання замовлень із перевезення пасажирів по обласному центру та його околиць.Задокументовано, як прямуючи до клієнтів або повертаючись після виконання замовлень, агент фотографував периметри потенційних «цілей» та позначав їхні геолокації на гугл-картках.Для фотофіксації та роботи з картографічними програмами зловмисник використовував смартфон та планшет. У подальшому фігурант узагальнював на них агентурні звіти для фсб.Співробітники СБУ викрили агента і затримали його за місцем проживання. Під час обшуків у нього вилучено гаджети та сім-карти, на яких він зберігав розвіддані та через які використовував анонімний чат у месенджері для контактів з куратором від російської спецслужби.За даними слідства, фігурант потрапив до уваги фсб ще наприкінці 2025 року, коли шукав в інтернеті пропозиції «легкого заробітку».В обмін на обіцянку «швидкого підробітку», агент приступив до підготовки координат для нових обстрілів Одеси.Слідчі СБУ повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Донецькій та Луганській областях, Управління СБУ в Одеській області за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.
Дякую всім за привітання, за добрі слова, які сьогодні читав. Час від часу на бот окрім цінної інформації та інформації, на яку не варто звертати увагу, люди пишуть свої переживання, історії, побажання, подяки, тощо. Є навіть людина, яка пише про загиблого сина. Я не завжди можу відповісти, бо інколи навіть не маю слів, щоб щось написати. Але намагаюся все ж написати кожному. І, знаєте, в такі хвилини я розумію, що цей канал, хоч і не з такою кількістю аудиторії, як у інших, але він важливий. Важливий для людей. Завжди намагаюсь тут мінімізувати ботів та кацапів. Не стовідсотково, але як є. Коли не було зв'язку, статистика телеграм показала, що більшість тут все ж тих, хто знаходитися там, де практично нічого більше не нагадує про Україну. Просто уявіть, люди сам на сам стільки років із русньой і саме канали, на кшталт нашого (є ще чудові ТГК з хорошими адмінам), є тією тонкою ниткою, яка з'єднує нас і тримає один з одним. Це не просто дурня, яку я буває пишу тут, це не просто матюки і відоси розйобу лаптєй, це місце, в якому певна кількість людей відчуває себе потрібними і вірить, що про них пам'ятають. Людям важливо розуміти, що вони не самі! Дякую за повідомлення. Бережіть себе та свої родини. *Всю інформацію по ворогу писати на наш інфо-ресурс @Khersonregion_bot(За умови, якщо це є безпечним для вас)
🦉“Це постійна гра в доганялки: ми адаптуємось, вони адаптуються” — розвідники батальйону “Братство” про рейд у глибокий тил ворога через Каховське водосховищеТам, де не пройде жодна бронетехніка — йдуть пішки. Бійці підрозділу “Братство” зі “Спецпідрозділу Тимура” ГУР МО України здійснили надважкий рейд у глибокий тил ворога на дні висохлого Каховського водосховища. ⚡️Один із результатів операції — захоплення офіцера гру рф у російському тилу.YouTube-проєкт Ukrainian Witness зафіксував свідчення про цю операцію: від молитви перед виходом — до повернення з полоненими.Про кілометри боліт, очерету і хащів, постійне спостереження російських дронів та дистанцію вогневого контакту, що подекуди скорочується до двох метрів, розвідники розповідають без прикрас:“Ти просто весь час шорхаєшся в цих зарослях без можливості зорієнтуватися, в який бік взагалі йти. Ти реально на два метри перед собою бачиш все”, — описує начальник штабу підрозділу “Братство” на псевдо “Дивізія” умови пересування.Полоненого російського офіцера з відкритим переломом, схопленого в тилу окупантів, бійці вивели під ворожим вогнем:“Нам треба було з ним пройти 900 метрів до наших позицій. Вороги почали “працювати” по ньому ж. Ми розуміли, що всі разом маємо вийти — його життя вже на нашій відповідальності”, — розповідає боєць “Братства”.Також у відео — про взаємодію зі 128-ою бригадою, зрив російського наступу на Запоріжжя та нову реальність війни, де дрони змінили все:“Раніше для мене був страшним "град" (РСЗВ) — а зараз здається дитячою іграшкою”, — додає “Дивізія”.👉Більше дивіться у повному відео — за посиланням - ГУР
Птахи СБС знищили РЛС з комплексу ЗРК С-400 в Феодосії, ЗРК «Тор» та ще чортову дюжину військових обʼєктів, КСП, ТПД, складів, 2 хаби Shahed у болотах Курщини та Брянщини. •Птахи 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра» в ніч на 4 квітня вполювали багатофункціональну РЛС зі складу ЗРК С-400 «Тріумф».Ця РЛС виявляє в т.ч. гіперзвукові цілі за 600 км, автоматично супроводжує до 100 цілей одночасно та наводить до 72 ракет. Розгортається протягом 5 хвилин. Токсична приблуда.•ЗРК «Тор» відпрацювали Птахи 1 ОЦ СБС в районі нп Зачатівка, у ТОТ Донецької обл•ЗУ-23-2- зенітна установка, як елемент ППО для боротьби з БПЛА на базі маталиги, нп Лозівський, у ТОТ Луганської обл (1 ОЦ СБС)•Цистерну з паливом знищено в р-ні нп Новосімейкіне, у ТОТ Луганської області (1 ОЦ СБС)Серед низки уражених Птахами СБС вночі військових обʼєктів:•логістичний хаб 5А у Новополтавці, ТОТ Запорізької обл•логістичний хаб 35А у нп Червоне Поле, ТОТ Донецької обл•ТПД підрозділів 3А у нп Шульгинка та Біловодськ у ТОТ Луганської обл•КСП та пункти зосередження живої сили підрозділів зі складу 36 омсбр, 143 мсп, 160 омсбр, 18 мсд у Голубицьке та В.Новосілка (Дон обл ТОТ), Самійлівка (Запоріж.обл), Біловодську та Шульгинці (Луг обл ТОТ), а ще на склади МТЗ та ПММ, тощо**за координації Центру глибинного ураження Сил Безпілотних Систем. ‼️Сумісно з іншими підрозділами глибинного ураження СОУ вночі проти 4 квітня відпрацьовано ДВА ХАБИ та пункти передполітної підготовки БПЛА Shahed у Навля (Брянської обл,рф) та на аеродромі Халино (Курської обл,рф).🔥🔥🔥Ну і Птахи 1 оц СБС завітали на вибухонебезпечну тальятеллу до Тольятті, про що нікому ні слова.Далі буде…Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦04.04.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Навіщо знищуються підстанції на ТОТ?Нам на бот написала людина із кричущими запитаннями стосовно розйобу підстанцій на окупованих територіях. І це зрозуміло, адже вже багато років наші люди, українці, живуть під окупацією росіян, чекають на звільнення і практично нічому не вірять. Не вірять в деокупацію, не вірять в добрі наміри української сторони, адже стільки років знаходяться сам на сам поруч із ворогом. Саме тому питання знищення трансформаторів, ЛЕП, підстанцій є досить чутливим для людей, які виїхали із ТОТ і мають там рідних, а також для самих людей, котрі знаходяться на ТОТ. Я писав про ці події з 2023 року. Це можна почитати в цьому пості: https://t.me/free_khersonregion/7578 і в цих: https://t.me/free_khersonregion/21612https://t.me/free_khersonregion/21367Кожне ураження по об'єктам енергетичної інфраструктури на окупованих територіях російська пропаганда розмальовує, як війну проти цивільних з боку української сторони. Але це не так! І я прошу прочитати та навчитися критично мислити разом з нами. Відсутність світла в окупації, по-перше, це ускладнення логістики противника. Сучасна армія критично залежить від електроенергії.Ворог використовує мережеву електроенергію для живлення власних інформаційних мереж, а також обладнання, що використовується для зв'язку, розвідки і внутрішньої комунікації в цілому. Окрім цього, відсутність електроенергії зменшує можливості ворога у застосуванні систем озброєння, які напряму залежать від електроенергії. Електро напруга потрібна для роботи систем зв’язку, серверів, інформаційних мереж, пунктів управління, засобів розвідки, радіоелектронної боротьби, систем спостереження та багатьох видів техніки. Коли енергетична інфраструктура виводиться з ладу, ці системи працюють гірше, нестабільно або взагалі зупиняються.По-друге, удари по енергосистемі фінансово дорогі у відновленні (час на виробництво, обмежені виробничі потужності, якщо замовляти зовні, то існує велика черга і попит) кількість трансформаторів обмежена, що є економічною складовою війни.Логіка проста. Генераторів для всіх потреб не вистачить, відповідно можливості ворога обмежуються. Відновлення підстанцій, трансформаторів та іншого обладнання є складним і дорогим процесом. Тому кожне пошкодження створює для противника додаткове навантаження на ресурси, час і логістику.По-третє, генератори не здатні повністю компенсувати втрату мережевої електроенергії. Їх кількість обмежена, вони потребують постійного підвозу палива і не можуть забезпечити весь обсяг потреб окупаційної інфраструктури. У результаті окупаційні сили змушені обирати, які об’єкти забезпечувати енергією, а які ні. Це обмежує їхні можливості.Найголовніше - психологічний аспект. Зменшується комфорт в першу чергу для противника, не тільки для цивільних. Підор, що живе сито і з електрикою, ще й з можливістю зв'язатись з рідними буде більш-менш задоволений, а без того всього - у людини будуть з'являтись "скарги на ситуацію", що корисно для нас і може бути використано проти ворога. Все взаємопов'язане між собою. Війна, як ви розумієте вже на п'ятий рік повномасштабки, це не тільки знищення ворога бойовими методами, а й усіма наявними методами комплексно. Коли зростає побутовий дискомфорт і проблеми з комунікаціями, це створює додатковий тиск на особовий склад противника і знижує ефективність його роботи.Ви всі повинні зрозуміти і запам'ятати єдине: ви всі важливі для своєї країни - України! Ми не воюємо із цивільними. Пам'ятайте це та бережіть себе. Нам всім треба витримати в цій кривавій війні та послабити окупанта, скоротити його можливості воювати і наблизити момент, коли люди на окупованих територіях знову будуть вільними! Слава Україні! Смерть російським окупантам! #admin
Щодня отримуємо відеопідтвердження з фронту, де ворожа піхота самознищується. Здебільшого це стається або після поранення безпілотником, або під час оточення українським роєм дронів. З кожним днем ця цифра дедалі більша.Такий жорстокий суїцид — це результат рішень, які ухвалюють у росії. По-перше, пропаганда говорить про контроль ситуації та перевагу. Але на практиці це має інакший вигляд: непідготовлені люди, відсутність шансів на евакуацію та постійний тиск дронів.По-друге, російське військове керівництво забороняє солдатам здаватися в полон. Пропаганда говорить, що краще померти одразу. Хоча після полону солдат має всі шанси на обмін — вони регулярно відбуваються між сторонами. Але росія забирає у своїх громадян право на життя. Кожен день війни — дедалі більше смертей. Березень може стати рекордним за кількістю знищених росіян. Динаміка ураження свідчить, що завдяки українським Силам оборони втрати ворога перевищать 30 000 важкопораненими та вбитими. Досягнення показника в 50 000 знищених окупантів на місяць матиме для ворога катастрофічні наслідки. Про рішення, які зроблять це реальністю, розповім окремо.Можливо, запропонувати нараховувати 12 єБалів (зараз стільки ж за знищеного) підрозділу, в чиїй смузі окупант здійснив самознищення — за наявності відеопідтвердження?
СБУ та Нацполіція заочно повідомили про підозру ще 16 колаборантам з окупаційного «мвс рф» на лівобережжі ХерсонщиниСлужба безпеки та Національна поліція зібрали доказову базу майже на весь особовий склад «райвідділу мвс рф» у тимчасово захопленому Скадовську на лівобережжі Херсонщини.За матеріалами справи, йдеться про 16 учасників злочинної організації, яка діє у лавах окупаційної установи – від керівників до охоронців псевдооргану країни-агресора.Як встановило розслідування, вони поширюють кремлівський режим у регіоні через проведення масових репресій серед місцевих жителів.Задокументовано численні облави озброєних фігурантів на оселі мешканців Скадовська та прилеглих населених пунктів.Під час таких рейдів зловмисники викрадали людей, розграбовували їхнє майно, а потерпілих ув’язнювали до місцевої катівні, що облаштували в окупаційному «райвідділі мвс рф».У застінках потерпілих душили до втрати свідомості, підвішували за зв’язані руки, імітували розстріли та катували струмом.За матеріалами справи, фігурантами є місцеві колаборанти, які після захоплення громади підтримали рашистів та вступили до лав окупаційної адміністрації рф.На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили про підозру:1. ⁠Старцеву Геннадію Івановичу, 03.05.1970 р.н.;2. Кузьменюку Ігорю Івановичу, 13.04.1974 р.н.;3. Барилі Олександру Сергійовичу, 28.03.1996 р.н.;4. ⁠Загуменному Сергію Сергійовичу, 10.03.1992 р.н.;5. ⁠Лукашевичу Олександру Володимировичу, 18.09.1991 р.н.;6. Власенку Василю Віталійовичу, 06.07.1994 р.н.;7. ⁠Куриленку Сергію Олександровичу, 19.01.1990 р.н.;8. ⁠Сіренку Ігорю Владиславовичу, 17.01.2001 р.н.;9. ⁠Чорному Дмитру Сергійовичу, 25.01.1994 р.н.;10. ⁠Яриловцю Дмитру Олександровичу, 30.03.1979 р.н.;11. ⁠Семибратному Юрію Андрійовичу, 10.06.1996 р.н.;12. ⁠Бадаєву Олександру Миколайовичу, 08.11.1978 р.н.;13. ⁠Єсипенку Артему Олексійовичу, 04.12.1991 р.н.;14. ⁠Огороднику Олександру Володимировичу, 03.04.1969 р.н.;15. ⁠Попачу Максиму Олександровичу, 07.12.1994 р.н.;16. ⁠Тихнюку Олегу Миколайовичу, 12.03.1985 р.н.Фігуранти підозрюються одразу за п’ятьма статтями Кримінального кодексу України:▪️ ч. 2 ст. 255 (створення, керівництво злочинною організацією, а також участь у ній);▪️ ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність);▪️ ч. 2 ст. 127 (катування);▪️ ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини);▪️ ч. 5 ст. 186 (грабіж).Оскільки колаборанти переховуються на тимчасово захопленому лівобережжі Херсонщини, тривають комплексні заходи, щоб знайти їх і покарати.Розслідування проводили слідчі Головного слідчого управління СБУ та співробітники СБУ в Херсонській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
Провів закриту зустріч зі штурмовиками та піхотинцями з 13 підрозділів, які щодня тримають фронт й особисто виконують украй складні завдання. Сержанти й солдати працюють на Донецькому, Сумському, Запорізькому, Харківському та Херсонському напрямках. Обговорили реальну ситуацію на фронті та зафіксували проблемні питання: тривалість перебування на позиціях, складність заходів і виходів, ускладнену логістику під постійними атаками дронів, дефіцит людей, якість підготовки військовослужбовців, забезпечення дронами й необхідною технікою, моральний стан та звʼязок на передовій.Разом провели краштест рішень, які готує команда Міноборони для армії. Зокрема, ключові зміни в процесі мобілізації та СЗЧ, а також окремі підходи для штурмовиків і піхотинців — щодо термінів служби та грошового забезпечення. Це буде пакет конкретних проєктів, які мають системно змінити ситуацію. За завданням Президента, спільно з військовими працюємо над тим, щоб масштабувати російські втрати та посилити наші фронтові позиції.
Цікава історія вам на ніч.Є у мене дружище і побратим, його звати Віктор Лахно "Лелека". Він зовсім з юних років учасник бойових дій на Сході України, ще задовго до повномасштабки.А весною 2022 року він був одним з тих тигрів та Героїв, який десантувався на вєртушкє в оточений Маріуполь. Пиздячився там зі зброєю в руках, а потім пройшов полон, повернувся, став в стрій і знову виконував різні бойові задачі на нулі, в тому числі на рідному для нього Запорізькому напрямку. Зараз Вітя "Лелека" має активну патріотичну і націоналістичну громадянську позицію і в прямому сенсі слова продовжує боротися зі злом всередині країни.Саме Вітя абсолютно безстрашно викатував свою аргументовану думку на недодепутата "колю-котлету". Саме він міг відверто посперечатися з пані Безуглою в моментах де вона не права. Не залишав Вітя осторонь і проблеми іншої елітарної верхушки😏 І був правий! І от нещодавно Вітя каже мені: "Прикинь, в магазинах, ну прямо посеред Києва -продають дітям хімічну наркоту і спайси". Я не міг повірити у це. Бо в моєму світі не можуть же отак відкрито і цинічно продавати синтетичні наркотики посеред Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпра...і щоб про це не знали правоохоронні органи!?🤔 Дуже дивно?Так от зовсім нещодавно Вітя почав проводити своє особисте громадянське розслідування стосовно мережі магазинів "U420", які продають дітям різні "спайси" і інші синтетичні суміші.Саме страшне, що ці магазини почали рекламувати навіть відомі українські блогери та інфлюєнсери, включно з нещодавнім "головним холостяком" країни🤔 Адже гроші не пахнуть?😏 Чи може запах наркотичних засобів приховує цей запах гнилі?!?На щастя, мого друга та бойового тигра підтримали багато побратимів, адекватні люди, суспільство і навіть деякі журналісти.І от підключилися журналісти з команди BIHUS Info...Дякувати за це!А що вийшло? Дивіться у сюжеті який щойно вийшов, от прям свіженьке 👇П.С.:А поки я нагадую: Українська Нація - проти деградації!І усі винні покидьки, які травлять нашу молодь - мають бути покарані!В правоохоронних органах має пройти внутрішня перевірка. Так відкрито на вулицях травити наших українських дітей - це ганебно!Дивимося:https://youtu.be/oWJJBEWwyPI?si=TI5rbgE65-l6fgyW
⚡️⚡️У тимчасово окупованому Криму уражено об'єкти концерну "Алмаз-Антей"⚡️У рамках системного зниження можливостей ППО російських загарбників Сили оборони України в районі Фіолентівського шосе на ТОТ українського Криму у ніч на 19 березня уразили Інноваційний центр виробничо-технічного підприємства “Граніт”, який входить до складу концерну “Алмаз-Антей”. На його потужностях ремонтують і обслуговують російські системи протиповітряної оборони. Зокрема, концерн обслуговує техніку, що складає основу протиповітряного “щита” тимчасово окупованого українського Криму. Серед іншого на його об'єктах ремонтують зенітні ракетні системи С-400 “Тріумф”, С-300ПМ2 “Фаворит”, радіолокаційні станції 92Н6Е та 96Л6Е, ЗРК середньої та малої дальності “Бук-М2/М3” і “Тор-М2”.⚡️Окрім того, в районі бухти Стрілецька, що у Севастополі, було уражено місця зосередження особового складу ворога. Втрати окупантів уточнюються.💪Сили оборони України продовжують системні заходи для зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора.Далі буде. Слава Україні!🇺🇦Відео ВМС ЗС України