Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Звільнення Лівобережжя Херсонщини
Añadido 06 ene. 2025

Звільнення Лівобережжя Херсонщини

@free_khersonregion
Número de suscriptores: 14 694
Fotos: 8,210
Videos: 7,240
Enlaces: 1,370
Descripción:
Нас ненавидять кацапи і зрадойоби Надати інфо по ворогу: @Khersonregion_bot @Rus_ni_peace_da_bot Оплачувана робота на ТОТ @Khersonregion_bot Події звільнення. Канал не є офіційним джерелом інформації. Ми - дещо більше😏

👥 Número de suscriptores

14 694
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +266

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 048
Promedio/Día:: 4,240
Promedio/Tiempo:: 6,016
ERR: 34.35%

📊 Mensajes por Día

5.1
Último día: 0
Promedio semanal: 3
Promedio por día: 5.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Звільнення Лівобережжя Херсонщини 2025-03-18
Звільнення Лівобережжя Херсонщини та Запорізької області. Крим. 2025-03-16
Звільнення Лівобережжя Херсонщини Каховка, Скадовськ, Олешки, Чаплинка, Гола Пристань, Новотроїцьке, Джанкой, Генічеськ, Крим 2025-01-08

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

🔥 РЛС, РЕБ, ангари, нафтобаза ― “Примари” ГУР у Криму відпрацювали по критичних військових об’єктах окупантів Віртуози спецпідрозділу ГУР МО України “Примари” у Криму продовжують нищити військові об’єкти російських загарбників. Під час операції у квітні 2026 року розвідники завдали успішних ударів по критично важливих складових єдиної системи, яка мала допомагати ворогу виявляти загрози, координувати дії, захищати авіацію, підтримувати флот і живити окупаційну армію ресурсами. 👊 Уражено: • пункт комунікації та живлення ретранслятора БпЛА “гєрань/гербера”; • РЛС “подльот-К1”; • БРЛС мр-231-3 “вайгач”; • пост оер, мр-231, МСУ “сервал”, засоби РЕБ та РЕР;• БРЛС “балтика-б”; • станцію РЕБ та системи спостереження чф рф; • ангар-укриття літака Су-24;• резервуар нафтопродуктів на нафтобазі компанії ATAN; • ангар-укриття літака Су-30; • РЕР-лабораторію на даху штабної будівлі чф рф. 📹 Нові кадри майстерної бойової роботи “Примар” ГУР у Криму, що призвела до чергових значних російської окупаційної армії, дивіться у відео. ⚔️ Збройна боротьба триває! Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
🔥 Літак Бе-12 “Чайка”, три катери, судно забезпечення окупантів ― чергова здобич “Примар” ГУР у КримуФахівці спецпідрозділу ГУР МО України “Примари” продовжують реалізацію системного підходу до ліквідації військових об’єктів росії у тимчасово окупованому Криму. Під час однієї з операцій у квітні 2026 року розвідники уразили низку цілей, пов’язаних із десантно-штурмовими можливостями, морським забезпеченням та авіаційною компонентою противника.👊 Уражено та виведено з ладу:• три десантно-штурмові катери проєкту 05060;• судно забезпечення;• ангар зберігання десантно-штурмових катерів проєкту 05060;• протичовновий літак-амфібію Бе-12 “Чайка”.Окремий епізод ― ухилення борта “Примар” від ворожого ПЗРК. Попри спроби московитів завадити виконанню бойового завдання, майстри ГУР продовжили операцію та здобули черговий важливий результат, який послаблює російську окупаційну армію. 🎥 Видовищні кадри методичної бойової роботи “Примар” ГУР дивіться у відео.⚔️ Збройна боротьба триває!Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
Друзі, пише ваш друг, знайомий, колишній колега і уже тривалий час військовий.Я не часто прошу про допомогу. Чесно — не люблю цього. Ми звикли більше робити, ніж говорити. Але зараз мушу.Ми відповідаємо за налагодження зв'язку на першій лінії, що дає змогу ефективно управляти боєм та давати відсіч ворогу. Нашому підрозділу потрібне авто для виконання бойових завдань. Не “для зручності”. Не “на всякий випадок”. Воно нам потрібно, щоб працювати і щоб вижити.У 2026 році війна стала іншою. FPV літають швидше, ніж встигаєш подумати. Кожен виїзд — це ризик. І дуже часто саме швидкість рятує життя.Авто для нас — це:- можливість швидко заїхати і так само швидко виїхати;- проїхати там, де проїхати надзвичайно складно;- підвіз обладнання;шанс не залишитися під відкритим небом, коли починається “полювання”.Ми не здаємося. Ми тримаємося. Але без транспорту руки зв’язані.Я прошу вас допомогти нам закрити цей збір. Кожна гривня — це частина машини, яка завтра може вивезти когось із нас живим. Навіть невеликий донат має значення. А якщо не маєте змоги підтримати фінансово — просто поширте цей допис.Ми тут, щоб ви могли жити своїм життям.Допоможіть нам мати можливість повернутися до своїх.Необхідна сума для покупки та обслуговування надійного авто - 286 000 грн. Щотижня буду звітувати щодо просування збору.Дякую кожному, хто поруч.Тримаємо стрій.Слава Україні! Смерть ворогам!Авто групи зв'язку🎯 Ціль: 286 000₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3yvhgghhPU💳Номер картки банки4874 1000 2515 1062https://www.privat24.ua/send/jb7azPayPal: [email protected]
Постійно аналізую інфо простір телеграм. Останнім часом бачив не один укр канал, що репостили собі скріни невідомого каналу, що позиціонує себе, як представник кацапського народу. Має назву ахвіцер на пірідавой. І мене дійсно до сих пір дивує те, що наші деякі одмени репостять це гавно, а люди наші ведуться. Про той канал. 2023 рік, канал створено. Весь 2023 рік йдуть тупо репости зі всякої хуйні, в основному із таких жи ш іпсо-каналів, на кшталт табакеркі та вдв за честь і шото там. Далі адмін даного іпсо-каналу сам жи ш пише пост, начебто йому написали про те, що його канал зареєстровано на укр ай пі. І там він виправдовується, що канал створив начебто на нових територіях. Далі йдуть слабенькі пости, один із постів - що начебто одного із адмінів вбито на херсонському напрямку (звісно для байту та репостів). Аудиторія за 3 роки виросла до 13 тис і починається те, заради чого створювався канал - є ціль заплутати та вплинути психологічно. На кого і для чого, досить неоднозначно. Цей канал пише дічь, що не відповідає дійсності, особливо про нас, зокрема зараз. А люди репостять. Мде.
Друзі, пише ваш друг, знайомий, колишній колега і уже тривалий час військовий.Я не часто прошу про допомогу. Чесно — не люблю цього. Ми звикли більше робити, ніж говорити. Але зараз мушу.Ми відповідаємо за налагодження зв'язку на першій лінії, що дає змогу ефективно управляти боєм та давати відсіч ворогу. Нашому підрозділу потрібне авто для виконання бойових завдань. Не “для зручності”. Не “на всякий випадок”. Воно нам потрібно, щоб працювати і щоб вижити.У 2026 році війна стала іншою. FPV літають швидше, ніж встигаєш подумати. Кожен виїзд — це ризик. І дуже часто саме швидкість рятує життя.Авто для нас — це:- можливість швидко заїхати і так само швидко виїхати;- проїхати там, де проїхати надзвичайно складно;- підвіз обладнання;шанс не залишитися під відкритим небом, коли починається “полювання”.Ми не здаємося. Ми тримаємося. Але без транспорту руки зв’язані.Я прошу вас допомогти нам закрити цей збір. Кожна гривня — це частина машини, яка завтра може вивезти когось із нас живим. Навіть невеликий донат має значення. А якщо не маєте змоги підтримати фінансово — просто поширте цей допис.Ми тут, щоб ви могли жити своїм життям.Допоможіть нам мати можливість повернутися до своїх.Необхідна сума для покупки та обслуговування надійного авто - 286 000 грн. Щотижня буду звітувати щодо просування збору.Дякую кожному, хто поруч.Тримаємо стрій.Слава Україні! Смерть ворогам!Авто групи зв'язку🎯 Ціль: 286 000₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3yvhgghhPU💳Номер картки банки4874 1000 2515 1062https://www.privat24.ua/send/jb7azPayPal: [email protected]
⚡️⚡️Уражено елементи системи ППО, склад боєприпасів, нафтобазу та пункти управління БпЛА противника⚡️Учора та в ніч на 29 квітня підрозділи Сил оборони України завдали низки уражень по об’єктах російських окупантів.⚡️Так, уражено важливі елементи протиповітряної оборони та радіолокаційного забезпечення противника. Зокрема, на аеродромі “Кача” (ТОТ АР Крим) уражено радіолокаційну станцію “МР-10”, пункт управління ППО та наземний радіолокаційний запитувач “Пароль-4” (1Л22). Також уражено зенітний ракетний комплекс “Тор” у районі Тихонівки Запорізької області.⚡️Завдано ураження по об’єктах логістики загарбників - складу боєприпасів у районі Первомайського та нафтобазі “ТЕС” у Сімферополі на ТОТ АР Крим.⚡️Окремим напрямком залишається послаблення системи управління безпілотними літальними апаратами противника. Уражено пункти управління БпЛА в районах Гуляйполя, Залізничного та Тихонівки Запорізької області, Бондаревського, Комара та в районі села Запоріжжя на Донеччині, а також Тьоткіно Курської області рф.⚡️Також уражено майстерні підрозділів БпЛА ворога у районах Бондаревського Донецької та Бурчака Запорізької областей.⚡️Крім того, українські підрозділи уразили командно-спостережний пункт противника у районі Покровська на Донеччині.💪Сили оборони України продовжать системну роботу зі зниження бойових можливостей противника та руйнування його військової інфраструктури.Далі буде!💥 Слава Україні!🇺🇦
Друзі, пише ваш друг, знайомий, колишній колега і уже тривалий час військовий.Я не часто прошу про допомогу. Чесно — не люблю цього. Ми звикли більше робити, ніж говорити. Але зараз мушу.Ми відповідаємо за налагодження зв'язку на першій лінії, що дає змогу ефективно управляти боєм та давати відсіч ворогу. Нашому підрозділу потрібне авто для виконання бойових завдань. Не “для зручності”. Не “на всякий випадок”. Воно нам потрібно, щоб працювати і щоб вижити.У 2026 році війна стала іншою. FPV літають швидше, ніж встигаєш подумати. Кожен виїзд — це ризик. І дуже часто саме швидкість рятує життя.Авто для нас — це:- можливість швидко заїхати і так само швидко виїхати;- проїхати там, де проїхати надзвичайно складно;- підвіз обладнання;шанс не залишитися під відкритим небом, коли починається “полювання”.Ми не здаємося. Ми тримаємося. Але без транспорту руки зв’язані.Я прошу вас допомогти нам закрити цей збір. Кожна гривня — це частина машини, яка завтра може вивезти когось із нас живим. Навіть невеликий донат має значення. А якщо не маєте змоги підтримати фінансово — просто поширте цей допис.Ми тут, щоб ви могли жити своїм життям.Допоможіть нам мати можливість повернутися до своїх.Необхідна сума для покупки та обслуговування надійного авто - 286 000 грн. Щотижня буду звітувати щодо просування збору.Дякую кожному, хто поруч.Тримаємо стрій.Слава Україні! Смерть ворогам!Авто групи зв'язку🎯 Ціль: 286 000₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3yvhgghhPU💳Номер картки банки4874 1000 2515 1062https://www.privat24.ua/send/jb7azPayPal: [email protected]
Три військові кораблі, винищувач, обʼєкти ППО: СБУ уразила низку важливих військових цілей у КримуВиконуючи поставлені Президентом України задачі, цієї ночі бійці «Альфи» СБУ провели успішну спецоперацію на військово-морській базі чорноморського флоту рф у м. Севастополі, а також на військовому аеродромі «Бельбек» (АР Крим, ТОТ України).Внаслідок ударів безпілотників Служби безпеки України уражено:▪️ Великий десантний корабель ВМФ рф «Ямал»;▪️ Великий десантний корабель ВМФ рф «Фільченков»;▪️ Корабель-розвідник «Іван Хурс»;▪️ Навчальний центр чф рф «Лукомка»;▪️ Штаб радіотехнічної розвідки сил ППО;▪️ РЛС МР-10М1 «Мис-М1»;▪️ Літак МіГ-31 на аеродромі «Бельбек»;▪️ Техніко-експлуатаційну частину аеродрому «Бельбек».«Кожна така операція має чітку логіку: ми методично знищуємо ключові елементи військової інфраструктури ворога — флот, авіацію, розвідку та ППО. Це не лише прямі втрати техніки, а й руйнування здатності ворога контролювати простір, прикривати свої сили та планувати нові атаки. Ця робота буде продовжуватися доти, доки росія не припинить агресію проти нашої держави», — зазначив т.в.о. Голови СБУ Євгеній Хмара.Нагадаємо, що 18 квітня бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ провели операцію на ТОТ АР Крим, під час якої було уражено одразу три військові кораблі рф.
🔥Великі десантні кораблі та російська РЛС у Криму ― “Примари” ГУР уразили дороговартісні цілі агресораУ ніч з 18 на 19 квітня 2026 року майстри спецпідрозділу ГУР МО України “Примари” в тимчасово окупованому Криму завдали успішних ударів по двох великих десантних кораблях держави-агресора росії ― ВДК проєкту 775 “ямал” та ВДК проєкту 1171 “ніколай фільчєнков”.У момент удару ворожі кораблі, які належать до російського чорноморського флоту, перебували у Севастопольській бухті.▪️ВДК проєкту 775 “ямал” ― корабель 1988 року випуску, довжиною 112,5 метрів та здатністю перевозити до 500 тонн вантажу, зокрема бронетехніку та десант. Орієнтовна вартість корабля ― понад 80 мільйонів доларів.▪️ВДК проєкту 1171 “ніколай фільчєнков” ― корабель 1975 року випуску вантажомісткістю до 1 000 тонн, що дозволяє перевозити десятки одиниць бронетехніки та великий десантний контингент. Орієнтовна вартість корабля ― понад 70 мільйонів доларів. Обидва кораблі, які росія використовувала у злочинній війні проти України, виведені з ладу.У межах операції у тимчасово окупованому Севастополі розвідники також знищили ворожу радіолокаційну станцію “подльот-к1”. Приблизна вартість комплексу РЛС становить 5 мільйонів доларів.⚔️Збройна боротьба триває!Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
В нас є все, щоб зробити те, чого люди ждуть п'ятий рік. Але, певно, комусь вигідно робити нові проекти, створювати щось нове та грати у війну далі. Всі (окрім звичайних цивільних та наших військових) звикли працювати на тих посадах, на яких працюють, давати інтерв'ю, їздити по країнах на презентації, тощо. Нові розробки, нові можливості. І похуй на те, що частина країни окупована. І похуй на те, що прифронтові міста стирають з лиця землі. І похуй, що мільйони українців розкидано по всьому світу. Похуй. Похуй. Похуй. Було Великоднє звернення Президента, ця людина навіть не спроможна сказати щось більше, ніж два слова "окуповані території". Ця людина роками мовчить і не звертається до людей. А потім дивуються, чому люди повертаються на ТОТ. Бо Похуй. Верхівці похуй. Не похуй тільки тим, хто перебуває в таких самих умовах чи військовим, які знають, за що воюють. Звичайним людям з Півдня болить. Іншим - ні. І це правда. (Я не беру одиниці людей, які схильні до емпатії ). Але ця правда може згодом обернутися неминучим болем абсолютно для всіх. Пишу як є. Не фантазуйте на рахунок нашої влади. Наша влада давно втратила діалог з людьми ВПО, ТОТ. Але завжди можна надолужити згаяне. Якщо не мовчати. Якщо дійсно, не похуй. Але маємо те, що є. Нестандартні рішення можуть за одну добу все змінити. Планомірні дії завжди до чогось ведуть. І хто зна, можливо настане день, коли цей текст можна буде записати по-іншому і додати "не похуй". За матюки не вибачаюсь. Тримайтесь, люди. Такі самі люди борються за вас щодня, але цього не видно у великих масштабах.