Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Звільнення Лівобережжя Херсонщини
Añadido 06 ene. 2025

Звільнення Лівобережжя Херсонщини

@free_khersonregion
Número de suscriptores: 14 694
Fotos: 8,210
Videos: 7,240
Enlaces: 1,370
Descripción:
Нас ненавидять кацапи і зрадойоби Надати інфо по ворогу: @Khersonregion_bot @Rus_ni_peace_da_bot Оплачувана робота на ТОТ @Khersonregion_bot Події звільнення. Канал не є офіційним джерелом інформації. Ми - дещо більше😏

👥 Número de suscriptores

14 694
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +266

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 048
Promedio/Día:: 4,240
Promedio/Tiempo:: 6,016
ERR: 34.35%

📊 Mensajes por Día

5.1
Último día: 0
Promedio semanal: 3
Promedio por día: 5.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Звільнення Лівобережжя Херсонщини 2025-03-18
Звільнення Лівобережжя Херсонщини та Запорізької області. Крим. 2025-03-16
Звільнення Лівобережжя Херсонщини Каховка, Скадовськ, Олешки, Чаплинка, Гола Пристань, Новотроїцьке, Джанкой, Генічеськ, Крим 2025-01-08

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

Москва та бункерний дідо до останнього триматимуться за Крим, як за головний трофей війни, навіть у режимі «острів». Звісно,- це ж стовп ідеології величі та купа плюшок, типу плюс «внутрішня азовська водойма рф» і т.д.Попри те, Крим у якості плацдарму для атак на Україну- то вже військовий абсурд. Далі працює рецепт борщу від Волелюбного Українського Птаху: повний ППОпад, дірявлення залишків флоту, зупинка тіньового, ТОТАЛЬНІ ресурсне та логістичне виснаження, туристичний дефолт, енергетична пустеля, транспортний локдаун, тощо…Годуй, дідо бункерний, дотаціями, але не мрій контролювати,- як було, вже не буде. Українці на окупованій території, вибачте від нині за постійну тривогу, закриті мости/ дороги, темряву, нетишу та стрес. Тримайтеся подалі від військових обʼєктів та усього вогненебезпечного, діліться корами та просто бережіться- Птах працює ювелірно, проте тріски щоразу літатимуть при рубці лісу. У інакший спосіб демілітаризувати хробака та викурити 1 млн окупосів з півострова не вбачається. Роботи йобом і ми її знаємо. Крим покладе москву, це точка психологічного зламу, голка кощія-сухоребрика у нас під носом хована. Усі диктатури руйнуються раптово, згадайте будь-який приклад.Сьогодні Крим московський “лагає”. Валіза без ручки- тяжка ноша.Птахи СБС реалізовують рецепт борщу від Українського Волелюбного Птаху у ТОТ. *відео у коментарі.Слідкуй результати наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦21.06.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
І знову про переговори.Ніяких переговорів до повернення територій бути не може! Тільки якісь успіхи починають з'являтись, вже говорять про переговори. Якщо на цій ноті заморозити війну, а вона точно не зупиниться, то через кілька років повториться те саме, що було у 22 році. За умови якщо та "зупинка" протримається більше пари годин. Тому у нас тільки один вибір - битись до перемоги, а не до "галочки", оскільки тоді можна буде забути про багатьох Українців, що виїхали за кордон, чи тих хто виїхав на підконтрольну, їм просто не буде сенсу триматись, втратять надію після втрати будинку, мрій і спогадів. Вони шукатимуть себе де-інде, але навряд у країні, яка про них забула. Віримо, що пам'ятає і не забуде. Так, дещо емоційно, але у багатьох саме емоції, далеко не позитивні, викликає думка заморозки лінії фронту під приводом перемир'я.Сподіваємось, ще ці заяви - це лише політичні ходи для висвітлення України, як країни, що прагне миру, а так і є, оскільки ворог навіть відкрито не говорить про мир, за виключенням окремих персон. Хочеш миру - готуйся до війни. Що ж, ми вже воюємо, тому залишається добитись миру на правильних умовах.
💥ССО провели серію ударів по нафтосховищах у КримуПідрозділи Middle-strike Сил спеціальних операцій уразили нафтобазу ‘‘Семиколодезянська’’ та нафтовий термінал в окупованому Криму у ніч проти 7 червня.Нафтобаза ‘‘Семиколодезянська’’ у селищі Єди-Кую, яке окупанти називають Леніне, розташована приблизно за 200 кілометрів від лінії бойового зіткнення. Окупаційні війська використовують її як перевалочний пункт для зберігання та транспортування мазуту, дизельного пального, бітуму тощо.На цій нафтобазі розташовані дев’ять резервуарів ємністю від 700 до 3000 кубічних метрів. Там завантажують цистерни та перевозять їх Кримом та іншими окупованими територіями України для потреб військ противника.Українські безпілотники у Феодосії за 250 км від ЛБЗ уразили морський нафтовий термінал. На об’єкті розташовані сім резервуарів для палива ємністю 10 тисяч та 20 тисяч кубічних метрів. Термінал є багатофункціональним комплексом з перевалки нафти і нафтопродуктів іззалізничних вагонів-цистерн на морські судна. Окупанти використовують цей комплекс для забезпечення окупованого Криму паливом на випадок надзвичайних ситуацій на півострові.Ураження нафтопереробної інфраструктури ворога знижує його економічні та логістичні спроможності. ССО продовжують асиметричні дії для стратегічного знесилення ворога вести війну проти України. Сили спеціальних операцій: Завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
За матеріалами СБУ вперше в Україні 15 років тюрми отримала чинна суддя - голова Полтавського райсуду, яка працювала на фсбЗа матеріалами Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримала агентка фсб, яку СБУ затримала у квітні 2023 року у Полтаві. Нею виявилась завербована ворогом голова місцевого районного суду, яка «зливала» локації Сил оборони на півдні України і пропагувала рашизм. За матеріалами справи, на початку повномасштабної війни жінка перебувала у Бердянську, де на той час працювала суддею міськрайонного суду. Після захоплення портового міста посадовиця вийшла на фсб і погодилася співпрацювати з російською спецслужбою. Встановлено, що у березні 2022 року вона передала рашистам дані про переміщення трьох бійців окремого загону спецпризначення «Азов» з Маріуполя у напрямку Мангуша. Крім цього, задокументовано, як зрадниця рекомендувала своєму куратору від фсб кандидатури на посаду гауляйтера Бердянська та керівника захопленої місцевої лікарні. Паралельно з цим зловмисниця агітувала своїх колег підтримати кремлівський режим і співпрацювати з ворогом. За матеріалами справи, влітку 2022 року посадовиця виїхала на підконтрольну Україні територію, де згодом влаштувалася до Полтавського райсуду. Співробітники СБУ затримали її в робочому кабінеті держустанови. На підставі доказів, зібраних слідчими Служби безпеки, суд визнав зловмисницю винною за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Розслідування проводили співробітники СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Птахи СБС: впольовано прикордонний сторожовий корабель класу «Світляк», ЗРГК Панцир, систему навігації, цистерни, локомотиви, трансформатори.Серед різнобарвʼя відпрацьованих військових цілей у оперативній глибині противника Птахами СБС вночі 4 червня:🔥⚓️Прикордонний сторожовий корабель "Світляк" проєкту 10410, нп Юркіне, АР Крим, Птахи 1 ОЦ СБС. Призначення: контроль та захист портів та суден, створення тактичного рубежу ППО та протичовнової оборони. Довжина 49,5 м. Озброєння: 16 комплектів ПЗРК “Ігла”, арт. установка АК-176, кулеметні установки 14,5 та шестиствольні зенітні автомати.Екіпаж 28 вс, автономність 10 діб (2200 миль)🔥ЗРГК "Панцир-С1", нп Стрілкове, Херсонська обл., 1 ОЦ СБС🔥Радіотехнічна система ближньої навігації РСБН-4Н, нп Саки, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Локомотиви, нп Владиславівка та нп Роздольне, АР Крим, 413 ОП СБС "Рейд"🔥Трансформатори, н. п. Булавинське та нп Вуглегірськ, Донецька обл., 20 ОБр СБС "К-2"🔥Цистерни з ПММ, м. Макіївка, Донецька обл., 1 ОЦ СБСОнлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦04.06.26 🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Друзі, пише ваш друг, знайомий, колишній колега і уже тривалий час військовий.Я не часто прошу про допомогу. Чесно — не люблю цього. Ми звикли більше робити, ніж говорити. Але зараз мушу.Ми відповідаємо за налагодження зв'язку на першій лінії, що дає змогу ефективно управляти боєм та давати відсіч ворогу. Нашому підрозділу потрібне авто для виконання бойових завдань. Не “для зручності”. Не “на всякий випадок”. Воно нам потрібно, щоб працювати і щоб вижити.У 2026 році війна стала іншою. FPV літають швидше, ніж встигаєш подумати. Кожен виїзд — це ризик. І дуже часто саме швидкість рятує життя.Авто для нас — це:- можливість швидко заїхати і так само швидко виїхати;- проїхати там, де проїхати надзвичайно складно;- підвіз обладнання;шанс не залишитися під відкритим небом, коли починається “полювання”.Ми не здаємося. Ми тримаємося. Але без транспорту руки зв’язані.Я прошу вас допомогти нам закрити цей збір. Кожна гривня — це частина машини, яка завтра може вивезти когось із нас живим. Навіть невеликий донат має значення. А якщо не маєте змоги підтримати фінансово — просто поширте цей допис.Ми тут, щоб ви могли жити своїм життям.Допоможіть нам мати можливість повернутися до своїх.Необхідна сума для покупки та обслуговування надійного авто - 286 000 грн. Щотижня буду звітувати щодо просування збору.Дякую кожному, хто поруч.Тримаємо стрій.Слава Україні! Смерть ворогам!Авто групи зв'язку🎯 Ціль: 286 000₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3yvhgghhPU💳Номер картки банки4874 1000 2515 1062https://www.privat24.ua/send/jb7azPayPal: [email protected]
Чому українська сторона б'є по сухопутному коридорі до Криму? Все частіше серед населення на окупованих територіях розповсюджується наратив "Україна хоче нас знищити. Заморити голодом. Тощо". Трохи пояснень простими людськими словами. Постійний вогневий контроль ділянок траси між Джанкоєм, Мелітополем і Бердянськом, тощо та системні удари по паливозаправниках, вантажівках і тралах, суттєво впливає на пропускну здатність дороги. Якщо раніше умовна колона проходила маршрут за один день, то тепер може знадобитися значно більше часу. (Так, ми знаємо, що кацапи вже змінюють режим перевезень та починають адаптувати логістику під наявні умови, але це нічого їм не дасть). Коли знищується бензовоз, втрачається не лише одна машина, а й запас пального для десятків одиниць кацапської техніки. Це важливо розуміти! Системність подібних ударів заставляє лаптєногих або везти паливо дрібними партіями, або взагалі поки відмовитись від його перевезення, принаймні вдень. Поки тривають гойдалки з паливом, частина техніки просто стоїть. Коли техніка стоїть, з'являються умовні "дірки" в роботі на фронті: рем вузли не працюють, евак техніки та кацапні не відбувається, доставка особового складу сповільнюється. Нестабільна логістика змушує лаптєй витрачати ресурси на підтримку хоч якогось постачання замість ведення бойових дій. Це звісно відбувається не одразу, чекаємо накопичувальний ефект. Для чого окупанти створили такий шикарний сухопутний коридор, який називають своєю гордістю? Тому що один маршрут через Керченську протоку вважався не надійним! В тепер додаткове навантаження піде на Кримський міст (незаконно збудована споруда в українському Криму), залізницю, перевезення через море. Звісно, для цивільних це все також обернеться не на їхню користь. Треба розуміти, що буде дефіцит якихось товарів, підвищення цін на продукти внаслідок здорожчання їх доставки. Це все також відбуватиметься не одразу, але маємо те, що маємо. Внаслідок ударів по паливозаправникам та дефіциту бензину поступово відсіюватимуться цивільні автівки. Цивільний транспорт зникає з доріг раніше, ніж військовий, бо у військових більше пріоритетів в отриманні хоч якогось пального. Коли люди не впевнені, що завтра зможуть заправитися, вони починають відмовлятися від необов'язкових поїздок. Туризм відходить на другий/третій/десятий план. Поїздки по типу просто покататися зникнуть. В що це нам дає? Вірно, легше виявляти військові перевезення. В кацапів буде менше можливостей маскувати колони серед цивільного потоку та складніше приховувати переміщення техніки.Все воно взаємопов'язане. Все воно працює на подальший результат. Спостерігаємо. Бережіть себе#admin *Чому знищуються підстанції, можна почитати тут
Женя Балицький пише, що проїзд по сухопутному коридорі проводиться в штатному режимі, все добре і так далі. Звертаюсь до українців на окупованих територіях, ви ж розумієте, що Балицький відпрацьовує білети банку росії. Їм не можна казати, що ситуація виходить з-під контролю. Але вони взагалі не відстрілюють, що із-за подібних заяв страждатимуть цивільні.Прохання без нагальної потреби не використовувати траси, що використовуються військовими та є логістичними шляхами для бензо/газовозів, різних фур тощо. Обстановка ускладнюється кожного дня. Полювання на цивільні автівки нема, проте ви можете стати учасником дорожньо-транспортної йобки, просто перебуваючи не в той час, не в тому місці. Війна триває і використовуються усі можливі методи тиску на противника. Оскільки ви перебуваєте там, необхідно відноситися до подій серйозно, з холодною головою та аналізуючи наперед всі можливі наслідки даних подій. Ви і лише ви самі можете убезпечити себе та пасажирів, які знаходяться поруч із вами. Ви відповідаєте за своє життя і за життя тих, хто знаходиться з вами в одному авто. Знаємо ситуацію на містах, знаємо про всі додаткові шляхи руху, які поки не обстрілюються, знаємо про суми зарплатні, на які йдуть деякі люди, їдучи дорогою смерті, повірте, жодні гроші не варті життя! Бережіть себе. З кацапами розберемось!#admin
Навіщо знищуються підстанції на ТОТ?Нам на бот написала людина із кричущими запитаннями стосовно розйобу підстанцій на окупованих територіях. І це зрозуміло, адже вже багато років наші люди, українці, живуть під окупацією росіян, чекають на звільнення і практично нічому не вірять. Не вірять в деокупацію, не вірять в добрі наміри української сторони, адже стільки років знаходяться сам на сам поруч із ворогом. Саме тому питання знищення трансформаторів, ЛЕП, підстанцій є досить чутливим для людей, які виїхали із ТОТ і мають там рідних, а також для самих людей, котрі знаходяться на ТОТ. Я писав про ці події з 2023 року. Це можна почитати в цьому пості: https://t.me/free_khersonregion/7578 і в цих: https://t.me/free_khersonregion/21612https://t.me/free_khersonregion/21367Кожне ураження по об'єктам енергетичної інфраструктури на окупованих територіях російська пропаганда розмальовує, як війну проти цивільних з боку української сторони. Але це не так! І я прошу прочитати та навчитися критично мислити разом з нами. Відсутність світла в окупації, по-перше, це ускладнення логістики противника. Сучасна армія критично залежить від електроенергії.Ворог використовує мережеву електроенергію для живлення власних інформаційних мереж, а також обладнання, що використовується для зв'язку, розвідки і внутрішньої комунікації в цілому. Окрім цього, відсутність електроенергії зменшує можливості ворога у застосуванні систем озброєння, які напряму залежать від електроенергії. Електро напруга потрібна для роботи систем зв’язку, серверів, інформаційних мереж, пунктів управління, засобів розвідки, радіоелектронної боротьби, систем спостереження та багатьох видів техніки. Коли енергетична інфраструктура виводиться з ладу, ці системи працюють гірше, нестабільно або взагалі зупиняються.По-друге, удари по енергосистемі фінансово дорогі у відновленні (час на виробництво, обмежені виробничі потужності, якщо замовляти зовні, то існує велика черга і попит) кількість трансформаторів обмежена, що є економічною складовою війни.Логіка проста. Генераторів для всіх потреб не вистачить, відповідно можливості ворога обмежуються. Відновлення підстанцій, трансформаторів та іншого обладнання є складним і дорогим процесом. Тому кожне пошкодження створює для противника додаткове навантаження на ресурси, час і логістику.По-третє, генератори не здатні повністю компенсувати втрату мережевої електроенергії. Їх кількість обмежена, вони потребують постійного підвозу палива і не можуть забезпечити весь обсяг потреб окупаційної інфраструктури. У результаті окупаційні сили змушені обирати, які об’єкти забезпечувати енергією, а які ні. Це обмежує їхні можливості.Найголовніше - психологічний аспект. Зменшується комфорт в першу чергу для противника, не тільки для цивільних. Підор, що живе сито і з електрикою, ще й з можливістю зв'язатись з рідними буде більш-менш задоволений, а без того всього - у людини будуть з'являтись "скарги на ситуацію", що корисно для нас і може бути використано проти ворога. Все взаємопов'язане між собою. Війна, як ви розумієте вже на п'ятий рік повномасштабки, це не тільки знищення ворога бойовими методами, а й усіма наявними методами комплексно. Коли зростає побутовий дискомфорт і проблеми з комунікаціями, це створює додатковий тиск на особовий склад противника і знижує ефективність його роботи.Ви всі повинні зрозуміти і запам'ятати єдине: ви всі важливі для своєї країни - України! Ми не воюємо із цивільними. Пам'ятайте це та бережіть себе. Нам всім треба витримати в цій кривавій війні та послабити окупанта, скоротити його можливості воювати і наблизити момент, коли люди на окупованих територіях знову будуть вільними! Слава Україні! Смерть російським окупантам! #admin
Запускаємо «логістичний локдаун» російської армії та масштабуємо middle strike-удари по тилу ворога Запускаємо окрему програму «Логістичний локдаун» для масштабування middle strike та системного знищення російських спроможностей на оперативній глибині. Наше завдання — ще більше посилити тиск на росіян у тилу та позбавити їх можливості вести активні штурмові дії. Останнім часом Україна поступово перехоплює ініціативу на фронті. Ціна просування для росіян постійно зростає. Якщо в жовтні ворог втрачав 67 військових на 1 км² просування, то у квітні — уже 179. росія несе рекордні втрати: понад 35 тисяч убитих або важко поранених військових щомісяця — і ми продовжуємо нарощувати темп. За останні місяці ми вчетверо збільшили знищення ворожої логістики, складів, техніки, командних пунктів та маршрутів постачання на оперативній глибині. Уже помітна закономірність у дашбордах: що більше знищується логістики росіян — то менше штурмових дій відбувається на ЛБЗ. Одним із ключових факторів цієї зміни стали стратегічні рішення щодо масштабування middle strike-спроможностей. Після вимкнення Starlink для росіян це стало ще одним фактором технологічної переваги України на полі бою. Тому наше завдання зараз — за завданням Президента максимально масштабувати middle strike та в координації з військовими створити для ворога повний логістичний локдаун. У межах першого етапу програми Міністерство оборони разом з Генеральним штабом виділило додаткові 5 млрд грн безпосередньо для військових на закупівлю сучасних засобів middle strike. Кошти отримають найефективніші бригади та підрозділи за системою єБали — команди, які спеціалізуються на знищенні ворога на оперативній глибині та демонструють найкращі результати саме в цьому напрямі. Перші підрозділи вже отримали кошти, і прямі закупівлі вже почалися. Паралельно в межах другого етапу програми централізовано запускаємо тендери на закупівлю великої партії засобів middle strike. Відкриті конкурси — це не лише швидкість та масштабування виробництва. Це також конкуренція між виробниками, мінімізація корупційних ризиків, прозорість й ефективне використання державних коштів. Уже влітку результати централізованих закупівель middle strike стануть відчутними на фронті. Ворог навіть на великій відстані від лінії бойових дій більше не почуватиметься в безпеці.