Fuente
Звільнення Лівобережжя Херсонщини | Цікава історія вам на ніч.Є у мене дружище і побратим, його звати Вікт...
5 630 Vistas/Alcance
2026-03-23 20:25
Mensaje №24971
Цікава історія вам на ніч.Є у мене дружище і побратим, його звати Віктор Лахно "Лелека". Він зовсім з юних років учасник бойових дій на Сході України, ще задовго до повномасштабки.А весною 2022 року він був одним з тих тигрів та Героїв, який десантувався на вєртушкє в оточений Маріуполь. Пиздячився там зі зброєю в руках, а потім пройшов полон, повернувся, став в стрій і знову виконував різні бойові задачі на нулі, в тому числі на рідному для нього Запорізькому напрямку. Зараз Вітя "Лелека" має активну патріотичну і націоналістичну громадянську позицію і в прямому сенсі слова продовжує боротися зі злом всередині країни.Саме Вітя абсолютно безстрашно викатував свою аргументовану думку на недодепутата "колю-котлету". Саме він міг відверто посперечатися з пані Безуглою в моментах де вона не права. Не залишав Вітя осторонь і проблеми іншої елітарної верхушки😏 І був правий! І от нещодавно Вітя каже мені: "Прикинь, в магазинах, ну прямо посеред Києва -продають дітям хімічну наркоту і спайси". Я не міг повірити у це. Бо в моєму світі не можуть же отак відкрито і цинічно продавати синтетичні наркотики посеред Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпра...і щоб про це не знали правоохоронні органи!?🤔 Дуже дивно?Так от зовсім нещодавно Вітя почав проводити своє особисте громадянське розслідування стосовно мережі магазинів "U420", які продають дітям різні "спайси" і інші синтетичні суміші.Саме страшне, що ці магазини почали рекламувати навіть відомі українські блогери та інфлюєнсери, включно з нещодавнім "головним холостяком" країни🤔 Адже гроші не пахнуть?😏 Чи може запах наркотичних засобів приховує цей запах гнилі?!?На щастя, мого друга та бойового тигра підтримали багато побратимів, адекватні люди, суспільство і навіть деякі журналісти.І от підключилися журналісти з команди BIHUS Info...Дякувати за це!А що вийшло? Дивіться у сюжеті який щойно вийшов, от прям свіженьке 👇П.С.:А поки я нагадую: Українська Нація - проти деградації!І усі винні покидьки, які травлять нашу молодь - мають бути покарані!В правоохоронних органах має пройти внутрішня перевірка. Так відкрито на вулицях травити наших українських дітей - це ганебно!Дивимося:https://youtu.be/oWJJBEWwyPI?si=TI5rbgE65-l6fgyW