Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Número de suscriptores

6 205
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: +39
Promedio/Mes:: +44

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 799
Promedio/Día:: 2,640
Promedio/Tiempo:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Mensajes por Día

1.7
Último día: 1
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,550 26-04-16 16:20
Сьогодні Оболонь провела в останню путь свого Героя - Красіля Дениса Петровича (позивний «Дньоня»).Денис Петрович народився 4 грудня 1985 року в Києві, виріс на Оболоні. Навчався у школі №225. Рано втратив батька, виховувався матір’ю разом із братами.Після закінчення університету здобув вищу освіту та тривалий час працював на Чорнобильській АЕС. Згодом повернувся до Києва, де працював електриком. Був одружений, мав сина.Його шлях до лав Збройних Сил України був непростим, але у 2025 році він підписав контракт і приєднався до підрозділу «Скеля». Говорив, що саме тут знайшов своє справжнє призначення.Служив командиром 3-го відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів - командиром екіпажу БпАК 2-го взводу роти безпілотних авіаційних комплексів штурмового спеціального батальйону «Шквал» 425-го окремого штурмового полку «Скеля».Загинув 31 березня 2026 року, виконуючи бойове завдання на Покровському напрямку.Попри важку ніч і значні наслідки, на прощанні зібралося чимало людей - це найкраще свідчення того, якою людиною він був.Щирі співчуття родині, близьким та побратимам.Вічна пам’ять і слава Герою.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,390 26-04-15 11:10
Сьогодні на запрошення мешканців здійснили виїзд до будинку на проспекті Івасюка, 60, щоб обговорити низку нагальних проблем.Мешканці скаржилися на незадовільний стан укриття, яке при цьому зазначене на мапі. Будинок перебуває в управлінні ЖБК «Маяк-7», який очолює Володимир Петрович Чорба.Разом із представниками ДСНС, проєктантом та начальником УЖГ сьогодні оглянули приміщення. Прийняли рішення опрацювати можливість проєктування ремонту безпекового простору – попри невеликі розміри, потенціал для покращення є.Важлива інформація для ОСББ та кооперативів: існує можливість проведення ремонту підземних приміщень за бюджетні кошти з метою облаштування або розширення укриттів. Такі проєкти вже реалізуються в нашому районі.Також подібні роботи дозволяють капітально оновити інженерні комунікації на ділянках, відведених під укриття, що дає змогу покращити стан будинку без додаткового фінансового навантаження на мешканців.Окремо обговорили з головою кооперативу та мешканцями можливість участі в експериментальній програмі енергоефективності, а також в інших міських ініціативах.Закликаємо всі будинкові громади активно долучатися до міських програм.Додатково розглянули питання безхазяйної підпірної стінки біля будинку – беремо його в роботу для подальшої постановки на баланс.На зустрічі також були присутні наші друзі – Ольга та Сергій Гряники, батьки видатного оболонця Олександра Гряника.Впевнений, що спільна робота дасть результат і дозволить покращити ситуацію в цьому будинку.Дякую за конструктивну зустріч. Хочу підкреслити: стан будинку – це завжди результат спільної роботи активної будинкової громади, управителя та міської і районної влади.Якщо маєте потребу в консультації – звертайтеся до моєї приймальні: 050 268 03 24Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,300 26-04-10 13:12
Сьогодні разом із начальницею відділу культури Ольгою Бондарчук відвідали дві бібліотеки нашого району, які минулого року отримали інвестиції.Зокрема, побували в бібліотеці «Обрій», де було проведено ремонт. Заклад очолює чудова завідувачка — пані Любов Миколаївна Дегтярьова. Поспілкувалися про роботу бібліотеки, подякували колективу за відданість своїй справі. Незважаючи на поважний вік, Любов Миколаївна по-справжньому живе своєю професією та вже 50 років працює у бібліотечній сфері.Хочу зазначити, що поширена суспільна думка про те, що бібліотеки — це архаїзм, абсолютно не відповідає дійсності. Лише за минулий рік бібліотеки відвідали1 мільйон 120 тисяч разів, а читачі взяли понад 300 тисяч книг. Це свідчить про те, що мешканці активно користуються бібліотеками. Крім того, взимку тут функціонував пункт незламності, який був затребуваний серед людей.Також відвідали бібліотеку «Мрія», де панує затишна, камерна атмосфера. Заклад очолює чудова завідувачка Науменко Інна Миколаївна. У бібліотеці виконано якісний ремонт, вдало підібрано кольорові рішення, облаштовано невелику конференц-залу для проведення клубних заходів. Вже закуплено проєктор, що дозволить проводити презентації та інші важливі події.Ми продовжуємо працювати над покращенням інфраструктури бібліотек. Сьогодні навіть пожартували з Ольгою Бондарчук, що, можливо, я перший голова адміністрації, який особисто об’їжджає бібліотеки.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,990 26-04-09 14:26
Сьогодні провели нагородження учасників і переможців нашого конкурсу «Супер вихователь Оболоні».Дуже радий був бачити таку кількість світлих людей в адміністрації, поспілкуватися з вами про ваші проблеми та поділитися своїми думками.Знаю, що саме дошкільна освіта сьогодні відчуває на собі одні з найбільших наслідків війни серед усіх освітніх напрямів. Адже саме ви першими зіткнулися з хвилею зменшення кількості дітей. І разом ми працюємо над тим, щоб у заклади Оболонського району приходили маленькі українці.Щиро дякую всім вихователям, технічному персоналу та керівникам наших садочків за вашу неймовірну роботу. Ми робимо все, щоб не залишати вас поза увагою – як організаційно, так і ресурсно. У районі вже реалізовано чимало проєктів у закладах дошкільної освіти, зокрема в напрямках безпеки та термомодернізації. Також знаємо про проблеми дитячих майданчиків і благоустрою територій та працюємо над їх вирішенням.До визначення результатів конкурсу ми підійшли творчо, адже бачили, наскільки запеклою була боротьба. Тому визначили одразу три перших місця – кожен переможець отримав премію у розмірі 15 000 грн від моїх друзів та колишніх партнерів з адвокатського об’єднання «Mitrax”.Дякую всім, хто долучився до конкурсу, а також тим, хто підтримував своїх колег, вихователів і друзів.Ви всі варті уваги та подяки.Ваш внесок у майбутнє нашої держави важко переоцінити.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,880 26-04-08 15:43
Шановні ветерани та ветеранки Оболонського району !Ми розпочинаємо реалізацію державної програми, яку запровадило Міністерство у справах ветеранів України.Одразу хочу зазначити: усі вимоги та правила участі визначені на рівні держави. Райони, на жаль, не були залучені до їх формування – ми забезпечуємо організацію процесу на місці.З 9 квітня стартує прийом документів кандидатів для відбору на подальший вступ до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.КУДИ І КОЛИ ПОДАВАТИ ДОКУМЕНТИУправління соціальної та ветеранської політики, вул. Озерна, 18-А, каб. 104 з 9 по 22 квітня (включно)пн–чт: 09:00–17:00пт: 09:00–15:45Документи подаються тільки в паперовій формі.ХТО МОЖЕ СТАТИ КАНДИДАТОМ– ветеран (учасник бойових дій або особа з інвалідністю внаслідок війни);– проживає в Оболонському районі;– є членом ветеранського громадського об’єднання або делегований ним.ЩО ПОТРІБНО ПОДАТИ :1. Заява (у довільній формі + контакти);2. Рішення відповідної громадської організації про делегування такої особи;3. Біографічна довідка;4. Документ, що підтверджує статус ветерана;5. Довідка про місце проживання;6. Лист підтримки який засвідчений не менше 30 ветеранами + копії їх документів про підтвердження статусу ветерана;7. Довідка про несудимість;8. Мотиваційний лист;9. Згода на обробку персональних даних.Важливо: неповний пакет документів дорівнює відмові в реєстрації.Надалі 6 травня відбудуться районні збори (вул. Левка Лук’яненка, 16).На них ветерани району голосуватимуть за кандидатів, з яких буде обрано 2 людини та які будуть подані як кандидати для участі в наступному турі виборів на рівні міста.ХТО МОЖЕ ГОЛОСУВАТИ– ветерани (за наявності посвідчення УБД або особи з інвалідністю внаслідок війни);– які проживають в Оболонському районі;– які подадуть заяву та базові документи.КОНТАКТИ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ489 91 75, 467 39 [email protected]Контактна особа: Наталія КотоваЗакликаємо всіх активних ветеранів долучатися. Це можливість впливати на рішення та представляти інтереси ветеранської спільноти на рівні держави.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 20,900 26-04-07 12:01
Шановні Оболонці!Повідомляю, що ми повертаємось до вже відпрацьованого раніше формату відкритого спілкування шляхом проведення прямої лінії, яка відбудеться 14 квітня 2026 року о 16:00.Це можливість обговорити актуальні питання району, звернути увагу на проблемні ситуації та отримати відповіді у прямому етері. Відкритий діалог та оперативна реакція на ваші звернення є важливою частиною моєї роботи.Для звʼязку працюватиме багатоканальна телефонна лінія за номерами : 044 334 74 76 та 095 334 74 76Прямий етер триватиме годину.Якщо ви не матимете можливості долучитися до етеру, ви можете залишити свої запитання під цим дописом і в кінці етеру за наявності часу, я відповім на запитання з коментарів під цим дописом. Якщо ж часу не вистачить, усім відповімо письмо в коментарях.Запис етеру буде з бережно і ви матимете можливість його переглянути в записі.Посилання на трансляцію буде опубліковано в день проведення прямої лінії.Слідкуйте за оновленнями та до зустрічі в етері !Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,170 26-04-06 15:30
Сьогодні обстежили три укриття в дитячих садочках Оболонського району – №573, №572 та №533.В усіх укриттях облаштовано все необхідне для комфортного і безпечного перебування дітей під час повітряної тривоги. Скрізь встановлено сучасні системи вентиляції, облаштовано нові санвузли, передбачені інклюзивні рішення – зокрема електропідйомники для дітей на кріслах колісних та інклюзивні санітарні кімнати.Також усі укриття під’єднані до потужних генераторів, що забезпечують повністю безперебійну роботу закладів навіть під час відключень електроенергії.На цей рік заплановано реалізацію великої кількості безпекових проєктів, а також проєктів, спрямованих на енергостійкість, особливо в закладах освіти. Обов’язково будемо ділитися результатами.Дякую директорам і колективам закладів за вашу роботу. Сьогодні на вас покладена особлива відповідальність – збереження життя і здоров’я наших найменших оболонців. І ви справляєтесь із цим на найвищому рівні. Це надзвичайно цінно.Дякую всім за роботу! І вже зовсім скоро побачимось на нагородженні конкурсу «Найкращий супер вихователь Оболоні».Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,930 26-04-05 10:42
Вчора на запрошення Ігоря Фаняна та мого близького друга Миколи Калашника відвідав надзвичайно сильну подію у світі боксу та ветеранського руху – боксерське шоу «У кожного своя мрія», яке відбулося у місті Бровари.Це був вечір характеру, сили духу і незламності. У ринзі поєдналися професійні атлети та наші ветерани, які пройшли через важкі поранення, ампутації і тривалу реабілітацію. Кожен бій – це історія боротьби, відновлення і бажання показати максимум людських можливостей.Особливо вразили ветеранські поєдинки. Поєднання сили духу наших воїнів і майстерності професійних боксерів – це рівень, який викликає щире захоплення.Окремо хочу відзначити бій нашого давнього друга Артема Хребета, який здобув перемогу і виборов титул чемпіона України серед ветеранів з ампутаціями. Його виступ – це приклад сили, яку неможливо виміряти.Щира подяка Ігорю Фаняну та команді SpartaBox за організацію події такого рівня і за розвиток боксу в Україні.Особлива повага моєму другу та начальнику Київської обласної військової адміністрації Миколі Калашнику та меру міста Бровари Ігорю Сапожку за максимальну підтримку і включеність в організацію. Знаю, яких зусиль це коштувало, щоб цей вечір відбувся на такому високому рівні.Вечір боксу у Броварах зібрав велику кількість людей – спортсменів, ветеранів і просто тих, хто прийшов підтримати та відчути атмосферу події справді світового масштабу. Титульні бої, емоції залу, рівень організації – усе це показує, як має виглядати сучасний спортивний захід.Відверто скажу – столиця поки навіть близько не проводить подібні події на такому рівні. Але це точно той орієнтир, до якого потрібно прагнути.Дякую кожному, хто був у ринзі і поруч із ним.Захід показав силу, гідність та життя наших Захисників після війни.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,160 26-04-04 07:30
Вчора в нашому районі відбувся вже традиційний футбольний матч, який ми проводимо з 2022 року.Перший матч відбувся буквально через кілька днів після звільнення Київської області від окупантів. Тоді це було більше, ніж гра – це був наш спосіб зібратися разом, підтримати одне одного і показати, що ми вистояли.Сьогодні цей матч – вже щорічна традиція. П’ятий рік поспіль він проходить як символ незламності, спротиву та пам’яті про тих, хто віддав своє життя у ті складні, але надзвичайно героїчні дні.За традицією на полі зустрічаються дві команди: команда співробітників нашої адміністрації та команда військових.Цього року матч відбувся на новому стадіоні Ліцею №216 – стадіоні, на який так чекали діти, батьки та весь колектив закладу. Символічно, що його офіційне відкриття відбулося саме в ці дні. Для нас надзвичайно важливий системний розвиток спортивної інфраструктури, аби юні спортсмени мали можливість на повну розвивати свій потенціал.Лише за минулий рік в Оболонському районі було відкрито 4 нових спортивних стадіони. Цього року вже також маємо плани реалізувати проєкти з розширення футбольної інфраструктури і не тільки. Спортивні локації на Оболоні будуть лише збільшуватися та покращуватись і не лише за бюджетні кошти, але й за рахунок залучених позабюджетних ресурсів.Щиро дякую всім, хто долучився та береже традиції нашого району.Ті дні назавжди залишаться в нашій пам’яті.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,310 26-04-03 14:52
Сьогодні на озері Йорданському провели особливу висадку дерев – не просто озеленення, а простір памʼяті та вдячності.На верхньому променаді зі сторони Оболонського проспекту з’явилась алея на честь Сергія Лобойка. Висадили 10 великих платанів (понад 3 метри), і це лише початок – алею ще доповнять 6 деревами. Також вздовж доріжки, навпроти будинків 5 та 1А, висадили дві великі магнолії. Біля води встановили 10 нових лавок – місце стало ще більш комфортним для відпочинку.Важливо, що всі зелені насадження та лавки були придбані за позабюджетні кошти. До цього долучилась дружина Сергія – Таїсія Лобойко.Сергій Лобойко за життя зробив дуже багато для розвитку електронної демократії в Києві. Саме завдяки таким людям з’явились інструменти, які сьогодні здаються звичними – петиції, громадський бюджет, можливість впливати на рішення міста. Його добре знає і щиро поважає вся активна громадська спільнота.Щиро дякую за організацію активній мешканців Оболоні та голові ГО «Почайна» Анабеллі Моріній та нашому найкращому УЗН Оболонського району, які щодня роблять наш район квітучим та гарним під керівництвом Марії Ковальчук.#ДепартаменттериторіальногоконтролюмістаКиєваСоцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook