В Оболонському районі активно триває відбудова житлових будинків, пошкоджених унаслідок обстрілів. По всіх об’єктах ми підтримуємо зв’язок із власниками квартир, роботи виконуються оперативно, адже відновлення є в абсолютному пріоритеті для нас.Станом на сьогодні повністю передбачено фінансування для всіх пошкоджених об’єктів. За адресами: Героїв Дніпра, 42-Б та просп. Оболонський, 28 - вже тривають будівельні роботи.За адресами: просп. Оболонський, 25, Балтійський провулок, 3 - наразі укладаються договори на проведення ремонтних робіт. За адресою Героїв Дніпра, 16-А - завершуються проєктні роботи та найближчим часом розпочнеться відновлення за цими адресами.Впевнений, що наш район стане першим, хто повністю відновить пошкоджене житло. Для нас важливо не лише відновити, а й забезпечити високу якість робіт, щоб мешканці були задоволені результатом.Всі зауваження чи пропозиції приймаємо за номером приймальні: 050 268 03 24.Хоча впевнений, що всі, кого це стосується, вже мають наші прямі контакти.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні відвідав показ фільму «Наслідок», прем’єра якого відбулася в нашому районному дитячому кінотеатрі «Кадр».Фільм створила надзвичайно талановита та проактивна молодь, об’єднана громадською організацією «Молодіжний парламент України» на чолі з їх лідером та ідейним натхненником Артемом Берестовим.Вся організація від зйомок до сьогоднішньої прем’єри – повністю була на плечах Артема та його команди. І це викликає щиру повагу.Особливо цінно, що фільм знятий про Чорнобиль безпосередньо на території Чорнобильської атомної електростанції. Хлопці вже планують нову поїздку, щоб створити більш детальну та повнометражну версію стрічки.На захід були запрошені наші Оболонські друзі – ліквідатори аварії на ЧАЕС, які поділилися з молоддю живими, глибокими історіями про ті події 40-річної давнини. Такі зустрічі формують справжнє розуміння історії та ціну тих подвигів.Окрема подяка талановитим учням Дитячої музичної школи №36 за виконання Гімну України. Ви, як завжди, були на висоті.Дуже круто бачити, як наша молодь бере на себе відповідальність, створює змістовні проєкти та говорить про важливі речі сучасною мовою. Такі заходи обʼєднують покоління активних українців і надихають нас на подвиги сьогодні та в майбутньому.Вдячний нашим ліквідаторам і нашій молоді. Пишаюся.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні відбувся черговий етап нашого проєкту «Шлях до лідерства».Маю дуже теплі відчуття від сьогоднішнього заходу. Послухати видатну людину сучасності Станіслава Риженкова прийшла величезна кількість людей. Зала Київського столичного університету імені Грінченка була заповнена – навіть балкони.Відбулася надзвичайно тепла розмова, сповнена глибоких сенсів. Пролунало багато змістовних і філософських запитань. Допитливість нашої молоді та харизма, інтелект і глибоке розуміння життя нашого гостя разом створили справді неймовірну дискусію.Дякую всім, хто сьогодні прийшов! Впевнений, що ця розмова змінила кожного, хто провів із нами цей час.Також переконаний, що вона була цікавою та корисною і для самого Станіслава. Особисто я отримав велике задоволення від цієї зустрічі.Навіть після завершення заходу молодь не відпускала нашого гостя: продовжували спілкування, дарували сувеніри, просили підписати прапори та робили світлини.Саме в такій атмосфері має відбуватися патріотичне виховання та єднання нашої нації.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні ми провели в останню путь нашого Героя – Михайліва Миколу Миколайовича.Лейтенант, командир роти 30-ї окремої механізованої бригади, за словами рідних Микола став уособленням честі, відваги та безмежної любові до своєї держави.Його життєвий шлях – це історія сильної, цілісної особистості. Народився в Алмати, але справжнім його домом став Київ. Зростав на Оболоні, навчався у школі №210, здобув освіту в Київському національному університеті будівництва і архітектури. У мирному житті був успішним керівником у будівельній сфері – відповідальним, принциповим і людиною, яка вміла об’єднувати навколо себе інших.З перших днів повномасштабного вторгнення він не залишився осторонь – допомагав людям, волонтерив, навчав інших. А у 2024 році добровільно став до лав Збройних Сил України.На фронті, на Донецькому напрямку, він був не просто командиром – він був справжнім лідером і братом для своїх бійців. Завжди попереду, завжди поруч. Навіть після поранення він повернувся до своїх побратимів раніше, ніж дозволяли лікарі, бо не міг бути осторонь тих, за кого відповідав.За свою службу Микола був нагороджений медаллю «Військова доблесть».Він жив за принципами свободи і честі. До останнього залишався вірним своїм переконанням і своїй країні.Сьогодні разом з рідними, друзями та побратимами ми схиляємо голови у скорботі.Світла пам’ять про Миколу Михайліва назавжди залишиться з нами – у його вчинках, у спогадах, у тих цінностях, за які він віддав життя.Вічна пам’ять Герою.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні провели чергову стратегічну нараду з керівництвом міста, зокрема із заступником Київського міського голови Валентином Мондриївським, директором Департаменту освіти і науки Оленою Фіданян, а також колегами – головами інших районів. Також на нараді були присутні депутати Київської міської ради, члени Постійної комісії Київської міської ради з питань освіти і науки, молоді та спорту.Тема наради – підготовка закладів освіти до зими. Наш район системно, вже багато років, покращує як термомодернізацію всіх закладів, так і інші елементи енергетичної стійкості.Станом на сьогодні готові до роботи 125 генераторів, які придбані в тому числі й за позабюджетні кошти.Також ми розробили план і прорахували необхідний обсяг ресурсів для досягнення повної енергетичної автономності. План подано до КМДА та КМР із відповідними розрахунками вартості.Розуміємо, що забезпечити виконання плану на 100% наразі неможливо, однак будемо боротися хоча б за його часткову реалізацію.Паралельно активно шукаємо позабюджетне фінансування.Дякую колегам за конструктивну дискусію. Продовжуємо активно розвивати наше освітнє середовище.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні ми прощаємося з Героєм – Ігорем Малаховим.Його життєвий шлях – це приклад надзвичайно глибокої, цікавої та змістовної біографії у сфері кіно. Ігор Малахов був не просто режисером – він був людиною, яка жила кінематографом, шукала історичну правду та відкривала її глядачам.Народжений у Києві, він пройшов шлях від історика до режисера, здобувши освіту у Київському державному педагогічному інституті ім. М. П. Драгоманова. Його роботи отримували міжнародне визнання, а сам він став частиною формування сучасного українського кіно.Ігор Малахов не лише створював фільми – він розвивав індустрію. Працював на кіностудії ім. О. Довженка, підтримував молодих режисерів, співпрацював із «Вавилон’13», створював документальні стрічки, які фіксували правду про Україну для майбутніх поколінь.На прощанні з Героєм були його колеги з кіноіндустрії. Прозвучало багато теплих, щирих слів – про його талант, людяність і величезний внесок у спільну справу. Для багатьох він був не лише професіоналом, а й другом та людиною, яка надихала.Він був людиною, яка зробила надзвичайно вагомий внесок у розвиток української культури. І залишив по собі великий слід – у кіно, у спільноті, у серцях людей.У 2023 році Ігор Малахов добровільно став на захист України. Служив командиром бойової машини та штурмового відділення на Авдіївському напрямку. І навіть там продовжував свою справу – фіксував історії війни.29 грудня 2023 року він прийняв свій останній бій, до кінця залишившись вірним присязі та Україні. Понад два роки вважався зниклим безвісти, і лише у 2026 році був ідентифікований за результатами ДНК.Світла пам’ять людині, яка творила українську культуру і захищала Україну зі зброєю в руках.Вічна пам’ять Герою.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Не люблю розповідати про наради, але в п’ятницю відбулася важлива зустріч із практичним змістом і на тему, яка точно турбує всіх оболонців.Провели робочу зустріч із представниками ДТЕК щодо ремонту їх «малої» інфраструктури в нашому районі.Пройшлись разом по сформованому раніше переліку об’єктів і маємо повне порозуміння щодо подальших дій. На частині локацій роботи вже виконані, на інших – будуть завершені до кінця травня.Наша ключова ціль на цей рік – максимально якісна підготовка району до проходження зими з урахуванням аварій, пошкоджень та пройденого досвіду, з якими стикнувся район.Очікуємо також найближчим часом виділення фінансування на капітальний ремонт електрощитових – це критично важливий напрямок для підвищення стійкості будинків.Запевняю, що зі свого боку робимо максимум, щоб наступної зими Оболонь була значно стійкішою!Звертаю увагу, що сам перелік формувався нашими спільними з вами зусиллями! Велика подяка ДТЕК за конструктивну позицію та системну роботу!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Днями підписали меморандум про співпрацю між нашою адміністрацією та громадською організацією «Мої безпечні друзі», яку очолює наш друг Ігор Буранов. Він започаткував великий проєкт, у межах якого команда організації проводить масштабну концертну програму по Київській області та місту Києву.Це серія заходів, під час яких сучасні лідери думок і зірки українського шоу-бізнесу виступають для дітей та говорять з ними про протидію булінгу.У межах співпраці ми вже розпочали підготовку масштабного заходу для дітей на території Оболонського району. Робимо його змістовним, корисним і таким, що дійсно формує безпечне середовище.Разом створюємо простір, у якому діти відчувають себе захищеними.Окремо дякую Ігорю Буранову за системну роботу у напрямку протидії булінгу. Це велика проблема, яка часто залишається прихованою.Готуємо захід, який не лише підніме цю важливу тему, а й покаже чіткі алгоритми дій у ситуаціях булінгу. Захід планується на території наших великих друзів з - BLOCKBUSTER MALL, які на сьогодні мають одне з найбільших укриттів в місті Києві та, яке повністю задовольняє всі безпекові вимоги до нашого заходу! Найближчим часом анонсуємо подію. Запрошую приходити з дітьми – провести час разом і водночас поговорити про важливе. На жаль, тема булінгу досі залишається актуальною в суспільстві, і саме тому маємо про це говорити відкрито.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні в нашому районі стартував надзвичайно важливий захід, у якому ми маємо честь бути співорганізаторами. Вперше в місті Києві проходить громадська асамблея — це сучасний інструмент деліберативної демократії, коли випадково обрані мешканці (шляхом жеребкування) представляють громаду, працюють у малих групах за участі незалежних модераторів, отримують експертну інформацію, обговорюють складні питання та напрацьовують спільні, зважені рішення і рекомендації для влади.Це не просто обговорення – це інструмент, який дозволяє почути різні голоси, уникнути домінування окремих позицій і сформувати збалансоване бачення від самої громади.Відбулася перша сесія громадської асамблеї у протирадіаційному сховищі початкової школи «Перша Ластівка».Долучилися майже всі учасники, яких було обрано до складу робочої групи шляхом жеребкування серед понад 6000 оболонців, які зареєструвалися для участі. Тема обговорення: «Як можемо підтримати ветеранів, ветеранок та їхні сім’ї?»Мав честь виступити разом із представниками міської влади, Гунн-Маріт Гельгесен - Президенткою Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи (онлайн), Мачей Янчак - Головою Офісу Ради Європи в Україні.Дякую всім, хто долучився – ви неймовірно включилися в процес. Кожне ваше слово має бути почутим.Окрема подяка Раді Європи за організацію та можливість реалізувати цей проєкт саме в Оболонському районі, адже ми справді спираємося на думку громади при ухваленні рішень.Закликаю всіх до подальшої спільної роботи разом з нами – не лише в темі підтримки ветеранів, але й в інших аспектах життя Оболонського району!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні Оболонь провела в останню путь свого Героя - Ігоря Вікторовича Круглика.Ігор Вікторович народився 28 листопада 1972 року. Навчався у школі №9, згодом здобував освіту у ПТУ №17 та Державному економіко-технологічному університеті транспорту. Місто, в якому він виріс, стало містом, якому він віддав усе своє трудове життя.З 1994 року він працював машиністом електропоїзда в київському метро. Тисячі людей проїжджали поруч і навіть не підозрювали, що за дверима кабіни є жива людина зі своїм характером і своїми думками. Він не робив із цього великої справи - це просто була його робота. Він робив її добре і робив її довго. Пішов на заслужений відпочинок як ветеран праці Київського метрополітену - і міг би просто відпочивати.У 2024 році він прийняв рішення стати на захист України. Служив у 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр» старшим солдатом. На фронті займався зв’язком - щоб хлопці на позиціях завжди могли чути один одного, щоб техніка не підводила у потрібний момент.Він чекав відпустки на 11 квітня. Хотів приїхати додому. Але до останнього намагався встигнути зробити якомога більше - щоб без нього було не так важко. Місяці без нормального сну і постійного навантаження зробили своє. 6 квітня 2026 року його серце не витримало.Він був людиною з характером - мав свою думку і не соромився її висловлювати. Міг посперечатися, міг наполягти на своєму. Але ніколи не бажав поганого іншим - це просто було не про нього. Скромний, винахідливий, трохи авантюрний - такий, що навіть у звичайних ситуаціях умів знаходити нестандартний вихід.Залишилися дружина та дві доньки. І пам’ять про людину, яка скрізь залишалася собою - і в кабіні машиніста, і на передовій. Робив те, що вважав правильним, завжди. Попрощатися з Героєм прийшло чимало людей - рідні, друзі, побратими, колеги з метрополітену та мешканці району, щоб віддати йому останню шану.Також на прощанні, окрім традиційної моєї розповіді про Героя, слово взяла його донька, яка дуже зворушливо розповіла історію про свого батька - це не залишило байдужим нікого.Щирі співчуття родині, близьким та побратимам.Вічна пам’ять і слава Герою.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook