Fuente
Кирило Фесик | Не люблю розповідати про наради, але в п’ятницю відбулася важлива зуст...
2 540 Vistas/Alcance
2026-04-20 13:02
Mensaje №4811
Не люблю розповідати про наради, але в п’ятницю відбулася важлива зустріч із практичним змістом і на тему, яка точно турбує всіх оболонців.Провели робочу зустріч із представниками ДТЕК щодо ремонту їх «малої» інфраструктури в нашому районі.Пройшлись разом по сформованому раніше переліку об’єктів і маємо повне порозуміння щодо подальших дій. На частині локацій роботи вже виконані, на інших – будуть завершені до кінця травня.Наша ключова ціль на цей рік – максимально якісна підготовка району до проходження зими з урахуванням аварій, пошкоджень та пройденого досвіду, з якими стикнувся район.Очікуємо також найближчим часом виділення фінансування на капітальний ремонт електрощитових – це критично важливий напрямок для підвищення стійкості будинків.Запевняю, що зі свого боку робимо максимум, щоб наступної зими Оболонь була значно стійкішою!Звертаю увагу, що сам перелік формувався нашими спільними з вами зусиллями! Велика подяка ДТЕК за конструктивну позицію та системну роботу!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook