Fuente
Кирило Фесик | Сьогодні провели чергову стратегічну нараду з керівництвом міста, зокр...
1 890 Vistas/Alcance
2026-04-22 14:18
Mensaje №4824
Сьогодні провели чергову стратегічну нараду з керівництвом міста, зокрема із заступником Київського міського голови Валентином Мондриївським, директором Департаменту освіти і науки Оленою Фіданян, а також колегами – головами інших районів. Також на нараді були присутні депутати Київської міської ради, члени Постійної комісії Київської міської ради з питань освіти і науки, молоді та спорту.Тема наради – підготовка закладів освіти до зими. Наш район системно, вже багато років, покращує як термомодернізацію всіх закладів, так і інші елементи енергетичної стійкості.Станом на сьогодні готові до роботи 125 генераторів, які придбані в тому числі й за позабюджетні кошти.Також ми розробили план і прорахували необхідний обсяг ресурсів для досягнення повної енергетичної автономності. План подано до КМДА та КМР із відповідними розрахунками вартості.Розуміємо, що забезпечити виконання плану на 100% наразі неможливо, однак будемо боротися хоча б за його часткову реалізацію.Паралельно активно шукаємо позабюджетне фінансування.Дякую колегам за конструктивну дискусію. Продовжуємо активно розвивати наше освітнє середовище.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook