Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Сьогодні Оболонь провела в останню путь свого Героя - Ігоря Вікторович...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
2 380 Vistas/Alcance 2026-04-17 11:58 Mensaje №4781
Сьогодні Оболонь провела в останню путь свого Героя - Ігоря Вікторовича Круглика.Ігор Вікторович народився 28 листопада 1972 року. Навчався у школі №9, згодом здобував освіту у ПТУ №17 та Державному економіко-технологічному університеті транспорту. Місто, в якому він виріс, стало містом, якому він віддав усе своє трудове життя.З 1994 року він працював машиністом електропоїзда в київському метро. Тисячі людей проїжджали поруч і навіть не підозрювали, що за дверима кабіни є жива людина зі своїм характером і своїми думками. Він не робив із цього великої справи - це просто була його робота. Він робив її добре і робив її довго. Пішов на заслужений відпочинок як ветеран праці Київського метрополітену - і міг би просто відпочивати.У 2024 році він прийняв рішення стати на захист України. Служив у 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр» старшим солдатом. На фронті займався зв’язком - щоб хлопці на позиціях завжди могли чути один одного, щоб техніка не підводила у потрібний момент.Він чекав відпустки на 11 квітня. Хотів приїхати додому. Але до останнього намагався встигнути зробити якомога більше - щоб без нього було не так важко. Місяці без нормального сну і постійного навантаження зробили своє. 6 квітня 2026 року його серце не витримало.Він був людиною з характером - мав свою думку і не соромився її висловлювати. Міг посперечатися, міг наполягти на своєму. Але ніколи не бажав поганого іншим - це просто було не про нього. Скромний, винахідливий, трохи авантюрний - такий, що навіть у звичайних ситуаціях умів знаходити нестандартний вихід.Залишилися дружина та дві доньки. І пам’ять про людину, яка скрізь залишалася собою - і в кабіні машиніста, і на передовій. Робив те, що вважав правильним, завжди. Попрощатися з Героєм прийшло чимало людей - рідні, друзі, побратими, колеги з метрополітену та мешканці району, щоб віддати йому останню шану.Також на прощанні, окрім традиційної моєї розповіді про Героя, слово взяла його донька, яка дуже зворушливо розповіла історію про свого батька - це не залишило байдужим нікого.Щирі співчуття родині, близьким та побратимам.Вічна пам’ять і слава Герою.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook