Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Número de suscriptores

6 205
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: +39
Promedio/Mes:: +44

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 799
Promedio/Día:: 2,640
Promedio/Tiempo:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Mensajes por Día

1.7
Último día: 1
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,920 26-04-02 08:20
Вчора разом із нашою подругою, народною депутаткою України Юлією Гришиною відвідали, як на мене, найкращий у місті Києві заклад дошкільної освіти для дітей з особливими потребами – садок «Я+сім’я».Цей садочок відвідує понад 50 дітей, кожен із яких отримує індивідуальну увагу від неймовірного педагогічного колективу.Минулого року заклад переїхав у майже повністю оновлену будівлю поруч з нашою РДА. Вона має все необхідне для комфортного та безпечного перебування дітей.На цей рік уже закладено кошти на відновлення та запуск басейну, який є вкрай важливим для дітей з особливими потребами.Наразі Юлія організовує закупівлю реабілітаційного обладнання для садочка, що значно покращить його матеріальну базу.Поспілкувалися про нагальні проблеми галузі освіти загалом, а також про потреби дітей з особливими освітніми потребами.Для мене ця сфера надзвичайно важлива і перебуває під особливим контролем.Щира подяка керівнику закладу Юрію Петренко. Ви створили неймовірну екосистему, в якій, до речі, дуже якісно організована психологічна підтримка батьків – що, на мою думку, не менш важливо, ніж робота з дітьми.Також у закладі сформований чудовий батьківський колектив, з яким завжди приємно поспілкуватися.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,430 26-04-01 11:20
Днями разом із депутаткою КМР та нашою подругою Ганною Свириденко відвідали школу №232, яку очолює чудова та дуже завзята директорка Вікторія Рижова.Впевнений, що більшість освітян і дітей пам’ятають наш конкурс «Мій район — моя ініціатива». Ганна Свириденко була серед журі, і їй дуже сподобався проєкт саме цього закладу, тож вона виділила кошти на його реалізацію.Дякую дітям за таку ініціативу, а Ганні — за підтримку та фінансування ідеї, запропонованої самими учнями.Окремо поспілкувалися про проблеми закладу та визначили пріоритети. Дійшли висновку, що школа потребує оновлення вхідної групи, адже нещодавно було оновлено фасад.Також уже розпочинаються внутрішні роботи в межах поточних ремонтів. Школа має дуже сильне учнівське самоврядування та якісну педагогічну базу, що робить її конкурентною навіть у наш непростий час.Окремо обговорили проблему незавершеного розриття КТЕ, яке знаходиться прямо на території школи і, окрім естетичного вигляду, несе потенційну небезпеку.Будемо й надалі допомагати розвиватися цьому закладу.Дякую директорці, всьому педагогічному колективу та нашій подрузі Ганні за чергову підтримку.Також продовжуємо працювати над залученням ресурсів для реалізації проєктів в межах конкурсу «Мій район – моя ініціатива».Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 19,900 26-03-31 17:44
Шановні оболонці!Кабінет Міністрів України запустив експериментальний державний проєкт для міста Києва щодо встановлення у багатоквартирних будинках систем незалежного резервного живлення.Простими словами – йдеться про генератори, акумуляторні системи, інвертори та інше обладнання, яке дозволить під час планових або аварійних відключень підтримувати роботу критично важливих систем будинку.Насамперед те, що життєзабезпечує багатоквартирні будинки:— водопостачання;— водовідведення;— теплопостачання;— котельні;— насосне та інше спільне інженерне обладнання будинку.Хто може брати участь у програмі:— багатоквартирні будинки понад 9 поверхів;— будинки, де системи життєзабезпечення не можуть працювати без електрики;— будинки, де є технічна можливість встановлення такого обладнання;— будинки, де співвласники офіційно підтримали участь у програмі рішенням загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку про участь у здійсненні заходів у межах експериментального проєкту, а також надання згоди щодо подальшої експлуатації та прийняття у власність таких систем у межах експериментального проєкту.Як це буде працювати: 1. Співвласники будинку мають провести збори та ухвалити рішення про участь у програмі. 2. Після цього будинок може бути включений до офіційного переліку. 3. Далі визначені структури організовують закупівлю, встановлення та запуск системи. 4. Після встановлення система передаватиметься в користування для подальшої експлуатації будинку.Хто реалізовує програму:— координатор – Міністерство розвитку громад та територій;— на рівні міста – Київська міська державна адміністрація;— замовник робіт – ТОВ «Нафтогаз Біоенергія-А»;— на рівні районів – районні в місті Києві державні адміністрації.Важливо:— фінансування передбачене за кошти державного бюджету та інших не заборонених законом джерел;— відповідальність за подальшу експлуатацію після передачі нестимуть ОСББ, ЖБК або управитель;— реалізація цього експериментального проєкту розрахована на два роки.Що радимо зробити вже зараз головам ОСББ, ЖБК та управителям:— проаналізувати, чи підпадає ваш будинок під критерії програми;— почати підготовку технічної інформації по будинку;— за потреби ініціювати збори співвласників;— тримати комунікацію з нами.Це важлива програма, яка може суттєво посилити стійкість київських багатоповерхівок у період відключень.Переконаний, що для багатьох будинків це справді може стати практичним рішенням, яке допоможе людям легше проходити складні періоди.У разі виявлення бажання взяти участь в експериментальному проєкті, просимо надіслати до управління ЖКГ Оболонської РДА на електронну адресу: [email protected] , заповнений опитувальник потенційного учасника експериментального проєкту. Посилання на опитувальник залишаю нижче.Для консультацій або уточнювальних запитань, звертайтеся за номерами :05026803240444186030‼️Важливо‼️Просимо усіх бажаючих, подати документи на участь у програмі до 15 квітня.Також звертаю увагу, що брати участь у програмі можуть абсолютно всі багатоповерхівки незалежно від форми управління!Усім буде надана максимальна допомога в організації та підготовці документів!ПОСИЛАННЯ НА ОПИТУВАННЯ ПОСИЛАННЯ на постанову Кабінету Міністрів України №353 від 20 березня 2026 рокуСоцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,029 26-03-30 15:14
Сьогодні разом із начальницею відділу культури Ольгою Бондарчук, яка за останні кілька років змінила сферу культури Оболоні до невпізнаваності, відвідали Дитячу музичну школу №36.Оболонська культура за минулий рік отримала найбільші інвестиції серед усіх районів міста Києва та відповідно реалізувала найбільшу кількість проєктів.Можете не сумніватися: кожна гривня, вкладена в культуру, надихає наших дітей і молодь на творчість та дає змогу педагогам повною мірою реалізовувати свій потенціал.Впевнений, що це подарує світу ще не одну зірку, виховану в нашій державі.Ця музична школа за минулий рік була майже повністю оновлена та укомплектована новими класами для занять. Сьогодні без попередження відвідали заклад і побачили, що буквально в кожному його куточку вирує життя.Дякую керівниці школи Ірині Кауновій за чудову роботу колективу. Окрема подяка всім педагогам – за відданість своїй справі, а дітям – за те, що розвивають свої таланти, незважаючи ні на що.Найближчим часом покажемо ще більше крутих проєктів, реалізованих у сфері культури нашого району.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,830 26-03-28 11:35
Сьогодні Оболонь провела в останню путь свого Героя – Костенка Юрія Валентиновича.Юрій народився і виріс у Києві, у люблячій родині. З дитинства вирізнявся наполегливістю, силою характеру та вмінням досягати поставлених цілей. Він був людиною світлої душі – щирим, надійним, завжди готовим підтримати і бути поруч.Навчався у школі №42, згодом здобув середню спеціальну освіту у СПТУ №9. У юності активно займався спортом, зокрема важкою атлетикою, за що отримав позивний «ФІТНЕС», який залишився з ним на все життя.З початком повномасштабного вторгнення без вагань став на захист України. У складі 129 окремого батальйону боронив Київ, а згодом виконував бойові завдання на Донеччині – під Бахмутом, Часовим Яром, Кліщіївкою, Костянтинівкою, Дружківкою.Навіть у найважчі моменти війни Юрій залишався людиною, яка цінує життя і любов. Улітку 2022 року, перебуваючи на позиції, він зробив пропозицію своїй коханій. Уже в липні вони одружилися.17 березня 2026 року, виконуючи бойове завдання поблизу Олексієво-Дружківки на Донеччині, Юрій загинув, віддавши своє життя за Україну, її свободу та незалежність.На прощанні було чимало Оболонців. В тому числі моїх друзів зі 129 батальйону ТрО, який сьогодні вже має назву третього лінійного батальйону , з якими ми познайомилися холодним лютим 2022 року та які захищали Київ, а надалі набрали участь у надскладних операціях.Сумно усвідомлювати, що багато людей, які в ті часи хоробро взяли зброю до рук та стали на захист країни, на жаль вже віддали своє життя за Батьківщину.Сьогодні ми віддали йому останню шану на Оболонській Алеї Героїв.Щирі співчуття родині, близьким та побратимам.Вічна пам’ять і слава Герою.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,960 26-03-26 16:19
Продовжуємо гармонійно розвивати освітню інфраструктуру нашого району.Зокрема безпековий простір залишається нашим пріоритетом. Сьогодні перевірили розширене сховище Школи №231, який очолює чудова директорка Олена Косачевич, яка дуже переймається за свій заклад.Сховище, як і більшість сучасних укриттів, побудоване за принципом «підземної школи».Тут облаштована якісна система вентиляції, комфортні санвузли, просторі окремі приміщення для занять, а також окрема кімната для дітей з особливими освітніми потребами. Таких учнів у закладі чимало, і важливо, що інклюзивна освіта тут добре розвинена.Сховище повністю доступне – вхід обладнано електропідйомником для маломобільних верств населення.Загалом за минулий рік у закладі реалізовано низку важливих проєктів, зокрема капітальний ремонт приміщень, місць загального користування, частину будівлі термомодернізували та частково замінили інженерні мережі.Цього року також плануємо значну кількість нових ініціатив, зокрема у сфері безпеки, які відповідатимуть найсучаснішим стандартам.Радий, що наш район за обсягом інвестицій на одну дитину посідає одне з перших місць у місті Києві.Працюємо далі.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,510 26-03-25 15:49
Сьогодні хочу розповісти вам про один із наймасштабніших проєктів на рівні всього міста і точно наймасштабніший серед усіх районів.З минулого року ми розпочали роботу над будівництвом нового надсучасного протирадіаційного сховища та зведенням над ним трьох поверхів додаткового корпусу Ліцею №157.Цей заклад я особисто вважаю одним із найкращих у місті Києві. Його команда давно мріяла про розширення простору, адже існуючих площ об’єктивно не вистачає.Свого часу розглядалася ідея добудови ще одного поверху, однак у зв’язку з новими безпековими викликами та регулярними обстрілами столиці реалізувати її було неможливо.Тому ми прийняли рішення поєднати розширення освітнього простору з посиленням безпекової інфраструктури – створити сучасне укриття та новий повноцінний корпус закладу.Переконаний, що після реалізації цей проєкт стане прикладом для всієї країни.Дякую всім, хто долучений до його втілення. Окрема подяка депутатам Київської міської ради за підтримку та виділення фінансування, зокрема Костянтину Багатову за кошти з депутатського фонду, а також усьому депутатському корпусу за системну підтримку реалізації цього проєкту.Після завершення будівництва у новому корпусі буде організовано багатопрофільне навчання для учнів. Це дозволить майбутнім вступникам спробувати себе в різних напрямках і більш усвідомлено обрати професію свого життя.Велика подяка Тетяні Єрмак, яка вкладає душу і серце в розвиток свого закладу, а також всій її команді від заступників до всього педагогічного колективу та звісно батьківській громаді за підтримку та віру в цей заклад!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,480 26-03-24 14:25
Сьогодні, до початку затяжної повітряної тривоги, наш Центр комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю приймав важливих міжнародних партнерів, які системно підтримують роботу закладу та розвиток інклюзивних послуг у районі.Під час зустрічі подякували Уряду Великої Британії та ЮНІСЕФ за постійну допомогу та увагу до теми реабілітації й підтримки дітей та родин.Окремий акцент візиту – розвиток послуги раннього втручання. Це надзвичайно важливий напрям, який дозволяє своєчасно підтримати дітей і їхні сім’ї. Поспілкувалися з батьками, почули їхній досвід та зворотний зв’язок щодо цієї послуги.Наша велика мета – створення окремого сучасного, потужного простору раннього втручання в районі. Над цим активно працюємо разом із Веронікою Безлер.Візит також був спрямований на розширення надання послуги раннього втручання та залучення додаткового фінансування за підтримки Уряду Великої Британії та ЮНІСЕФ.Дякуємо нашим партнерам за довіру та підтримку. А ми й надалі продовжуємо боротися за кожен ресурс, який дозволить розвивати інклюзивний простір у районі.Окрема подяка команді реабілітаційного центру – ви є прикладом якісної, професійної та відданої роботи у багатьох напрямках.З боку Міністерства участь у заході взяла:Людмила Шемелинець – перша заступниця Міністра соціальної політики, сім’ї та єдності України.Також до візиту долучилися:Софі Гельфф – директорка програми з питань України, Міністерство закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO);Ендрю Оккенден – директор з розвитку, Посольство Великої Британії в Києві;Андре Келльн – заступник директора та керівник департаменту раннього відновлення та відбудови України, FCDO;Рейчел Кін – керівниця напряму соціального відновлення та інклюзії, Посольство Великої Британії в Києві.Разом будуємо систему, в якій кожна дитина та кожна родина отримує необхідну підтримку вчасно.Працюємо далі.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,710 26-03-22 15:27
Вчора на Оболоні ми відкрили меморіальну дошку на честь нашого Героя – Олександра Олександровича Громовця.Олександр народився 18 квітня 1983 року в Києві. Навчався у школі №245, здобув професію кухаря та працював у багатьох ресторанах столиці. Його знали як працьовиту, відповідальну та щиру людину.Він був людиною великого серця – сміливим, турботливим, завжди готовим прийти на допомогу. Найбільшою радістю в його житті була донечка, яку він безмежно любив.У 2023 році Олександр добровільно став на захист України. Служив піхотинцем у 92-й окремій штурмовій бригаді, виконував бойові завдання на найгарячіших напрямках – Харківському, Куп’янському, а також у Курській області.У червні 2024 року отримав поранення, але після лікування повернувся до строю, адже не уявляв себе осторонь боротьби за свободу України. Продовжив службу у взводі гранатометників, мужньо виконуючи бойові завдання.За відданість державі був нагороджений відзнаками «Захисник Вітчизни», «За пролиту кров у боях за Україну», «Ветеран війни».Свій останній бій Олександр прийняв у Харківській області, віддавши життя за свободу та незалежність України.Він назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, побратимів і всієї Оболоні як добра, світла людина, люблячий батько, вірний чоловік і справжній воїн.У скорботі за Олександром залишилися дружина, донечка, батьки, брат та племінники.На відкритті було чимало людей, які прийшли віддати шану Герою та сказати теплі слова його дружині й чарівній донечці. Дякую кожному оболонцю, хто приходить на такі події – це дійсно важливо.Світла пам’ять Герою.Вічна слава і шана захиснику України.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 15,900 26-03-21 13:01
Сьогодні Оболонь провела в останню путь свого Героя – Ковальчука Віктора Івановича.Віктор Іванович народився 10 лютого 1975 року в селі Катюжанка на Київщині. Його життєвий шлях не був легким, в ранньому дитинстві він втратив своїх батьків. Проте всі випробування лише загартували його характер, зробили сильним, відповідальним і щирим.З юних років він обрав шлях служіння державі. Пройшов строкову військову службу, а з початком війни на сході України без вагань став на захист Батьківщини. У 2015–2016 роках брав безпосередню участь в антитерористичній операції, захищаючи нашу землю на Донеччині та Луганщині.Навіть після важкої хвороби та інфаркту, під час повномасштабного вторгнення, він знову не зміг залишитися осторонь. У 2022 році Віктор Іванович повернувся до війська, служив у Силах спеціальних операцій, виконуючи складні та небезпечні завдання.Особливо боляче усвідомлювати, що це вже четвертий Герой, якого втратила одна й та сама багатоповерхівка на Оболоні. Це страшна ціна, яку платить наша громада за свободу України.Він був не лише воїном, а й люблячим чоловіком, батьком, дідусем, справжньою опорою для своєї родини. Людиною великого серця, яка завжди підтримувала інших, незважаючи на власний біль.Сьогодні, проводжаючи Віктора Івановича в останню путь, ми не просто віддаємо шану Герою. Ми дякуємо за його мужність, за його вибір, за його боротьбу. За те, що він був серед тих, хто тримав наше небо і нашу землю.Світла пам’ять Герою.Щирі співчуття рідним і близьким.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook